Уважаеми клиенти,

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 25 – 30 септември 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Дата/период   Времетраене    Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Бобов дол

На 25.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Големо Село: VI, Кв. 10, пи 452, Кв. 3

На 25.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 26.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 27.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 28.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Мала Фуча: 44

На 26.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 27.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Големо Село: пи 361, Кв. 37

Община Дупница

На 25.09.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Бобов Дол: Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев

На 25.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 26.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 27.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бистрица, Брегалница, Вардар, Верила, Втори Януари, Втори Януари, Втори Януари, Горица, Дамка, Доктор Сапунджиев, Доктор Сапунджиев, Доктор Сапунджиев, Драган Овчаров, Драгой Болярин, Драгой Болярин, Елица, Ерусалим, Изгрев, Клисура, Кракра Пернишки, Липа, местност Дренски Рид, местност Дренски Рид, Неофит Рилски, Николаевска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Охрид, Паничище, Патриарх Евтимий, Преспа, Професор Александър Балан, Развесена Върба, Развесена Върба, Райна Княгина, Родопи, Родопи, Родопи, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Скопие, Скопие, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Тракия, Тракия, Тракия, УПИ ХІ, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Цар Освободител, Черни Връх, Шейново, Шейново, Шейново

На 25.09.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Дупница: I, Кв. 79, 68789. 17. 56, 68789. 17. 76, 68789. 603. 401. 1, 68789. 605. 153, 68789. 607. 145, I, Кв. 79, ІІІ, Кв. 95, Андон Величков, Антим I, Балкан, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бенковски, Бисеров, Бистрица, Благодарност, Бричи Бор, Булаир, Вардар, Васил Друмев, Велчова Завера, Верила, Вихрен, Втори Януари, Възраждане, Генерал Георги Тодоров, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Дамка, Джерман, Димитър Радев, Дора Габе, Дунав, Елисавета Багряна, Ерусалим, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Китка, Клокотница, Княз Борис I, Крайречна, Кулата, Лоза, Македония, Марица, Морава, Начо Величков, Неофит Бозвели, Никола Лазаров, Николаевска, Орлинска, Отовица, Охрид, П-Нг Учителски Институт, Пазарна, Пени Маркет Дупница, Петър Берон, Пиротска, Поп Харитон, Преслав, Преспа, Пролет, Развесена Върба, Раковска, Рила, Саморанска, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Славейков, Солун, Софроний, Страхил Войвода, Трети Гвардейски Полк, Тютюнева Долина, Ул. Николаевска УПИ687889. 29. 7, УПИ – ІІ, Кв. 261, УПИ 68789. 17. 103. , УПИ I, Кв. О. Т. 2189-2190, УПИ I, Кв. 79, УПИ І, Кв. 78, УПИ ІІІ, Кв. 95, Фани Попова Мутафова, Хан Аспарух, Хан Крум, Хемус, Хисара, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Цар Освободител, Цар Самуил, Царичина, Черковна, Шипка, Яворов

На 26.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:45 – 10:30 ч./ –  Бадино: УПИ – ІІ-113, Кв. 21

На 26.09.2018 г. /14:00 – 15:00 ч./ –  Бадино: УПИ – ІІ-113, Кв. 21, УПИ – ІІ-113, Кв. 21

На 26.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:45 – 10:30 ч./ –  Бобошево: махала Въртен Камък

На 26.09.2018 г. /14:00 – 15:00 ч./ –  Бобошево: махала Въртен Камък, махала Въртен Камък

На 26.09.2018 г. /14:00 – 15:00 ч./ –  Боровец: II-259, Кв. 14, II-259, Кв. 14, XVIII-263 Кв. 14, XVIII-263 Кв. 14, УПИ-І, УПИ-І

На 26.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:45 – 10:30 ч./ –  Боровец: II-259, Кв. 14, XVIII-263 Кв. 14, УПИ-І

На 26.09.2018 г. /14:00 – 15:00 ч./ –  Бураново: 007004, 007004, 023014, 023014, 025033, 025033, 267, 267, Селището, Селището, ХIII-483, Кв. 50, ХIII-483, Кв. 50

На 26.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:45 – 10:30 ч./ –  Бураново: 007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483, Кв. 50

На 26.09.2018 г. /14:00 – 15:00 ч./ –  Джерман: 013024, 013024, 017022, 017022, 059050, 059050, Асен Орански, Асен Орански, Бор, Бор, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Левски, Вилна Зона, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Трайков, Георги Трайков, Димитър Симонски, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Еделвайс, Здравец, Здравец, Иглика, Иглика, Калдръмо, Калдръмо, Кирил и Методи, Кирил и Методи, Кокиче, Кокиче, Коста Петров, Коста Петров, Любен Шилегарски, Любен Шилегарски, Люляк, Люляк, Мара Петлякова, Мара Петлякова, местност Бела Вода, местност Бела Вода, местност Голямата Порта, местност Голямата Порта, местност Еминица, местност Еминица, местност Китева Ливада, местност Китева Ливада, местност Кръсто, местност Кръсто, местност Мали Бельов Дол, местност Мали Бельов Дол, местност Площа, местност Площа, местност Пульова Воденица, местност Пульова Воденица, местност Силимандере, местност Силимандере, Никола Чуковски, Никола Чуковски, Партизанска, Партизанска, Рила, Рила, Ропотамо, Ропотамо, Самуил, Самуил, Скакавица, Скакавица, Стопански Двор, Стопански Двор, Теменуга, Теменуга, УПИ II-24, УПИ II-24, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Крум, Цар Крум, Юри Гагарин, Юри Гагарин, Явор, Явор

На 26.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:45 – 10:30 ч./ –  Джерман: 013024, 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, местност Бела Вода, местност Голямата Порта, местност Еминица, местност Китева Ливада, местност Кръсто, местност Мали Бельов Дол, местност Площа, местност Пульова Воденица, местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор

На 26.09.2018 г. /14:00 – 15:00 ч./ –  Драгодан: №000026, извън регулация, №000026, извън регулация, махала Ортакчийска, махала Ортакчийска

На 26.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:45 – 10:30 ч./ –  Драгодан: №000026, извън регулация, махала Ортакчийска

На 26.09.2018 г. /14:00 – 15:00 ч./ –  Дупница: 68789. 25. 34, 68789. 25. 34, 68789. 28. 351, 68789. 28. 351, Ана Малашевска, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Ботьо Петков, Люляк, Люляк, местност Бунищерица, местност Бунищерица, местност Злево, местност Злево, местност Пульова Воденица, местност Пульова Воденица, местност Сух Андък, местност Сух Андък, Отец Полихроний, Отец Полихроний, Прогона, Прогона, Разметаница, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Свобода

На 26.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:45 – 10:30 ч./ –  Дупница: 68789. 25. 34, 68789. 28. 351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, местност Бунищерица, местност Злево, местност Пульова Воденица, местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода

На 26.09.2018 г. /09:45 – 15:00 ч./ –  Дупница: 68789. 28. 351, Ана Малашевска, местност Бунищерица, местност Сух Андък, Прогона, Свети Иван Рилски

На 26.09.2018 г. /14:00 – 15:00 ч./ –  Слатино, Общ. Бобошево: IV-123, Кв. 15, IV-123, Кв. 15, XVI – 385, Кв. 6, XVI – 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Божур, Божур, Бор, Бор, Бузлуджа, Бузлуджа, Валивос, Валивос, Вихрен, Вихрен, Демокрация, Демокрация, Детелина, Детелина, Дупница, Дупница, Здравец, Здравец, Иван Вазов, Иван Вазов, Иглика, Иглика, Изгрев, Изгрев, Кокиче, Кокиче, Лоза, Лоза, местност Герена, местност Герена, местност Слатинско Ханче, местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минерални Води, Минзухар, Минзухар, Момина Сълза, Момина Сълза, Морава, Морава, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Отец Паисий, пи 053012, пи 053012, Пирин, Пирин, Рила, Рила, Роза, Роза, Руен, Руен, Стопански Двор, Стопански Двор, Студен Кладенец, Студен Кладенец, Съгласие, Съгласие, Сълза, Сълза, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Цар Борис, Цар Борис

На 26.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:45 – 10:30 ч./ –  Слатино, Общ. Бобошево: IV-123, Кв. 15, XVI – 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, местност Герена, местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, пи 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис

На 26.09.2018 г. /14:00 – 15:00 ч./ –  Усойка: Бор, Бор, Васил Левски, Васил Левски, Гагарин, Гагарин, Е79, Е79, Иван Вазов, Иван Вазов, Кокиче, Кокиче, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Люляк, Люляк, Малина, Малина, Мерковица, Мерковица, местност Будаковица, местност Будаковица, местност Орловица, местност Орловица, Пирин, Пирин, Подем, Подем, Рила, Рила, Св. Иван Рилски, Св. Иван Рилски, Свобода, Свобода, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стопански Двор, Тополите, Тополите, Трети Март, Трети Март, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Цветковица, Цветковица, Череша, Череша, Яворов, Яворов

На 26.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:45 – 10:30 ч./ –  Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, местност Будаковица, местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св. Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

На 26.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:45 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Фролош

На 26.09.2018 г. /14:00 – 15:00 ч./ –  Цървище: махала Ореевица, махала Ореевица, Цървище, Цървище

На 26.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:45 – 10:30 ч./ –  Цървище: махала Ореевица, Цървище

На 26.09.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 27.09.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Дупница: 68789. 609. 179 Никола Малашевски, 68789. 609. 55. 1, 68789. 609. 601, Ана Малашевска, Антим I, Аракчийски Мост, Бистрица, Васил Левски, Венелин, Втори Януари, Дунав, Иглика, Индустриална, Климент Охридски, Крайречна, Кресна, Лилия, Любен Каравелов, Македония, Малина, местност Караболюка, Миньор, Никола Малашевски, Опълченска, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Пирин, Площад Независимост, Прогона, Разметаница, Раковска, Руен, Свети Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тишина, Тп Помпена Станция на Тец Б. Дол, Труд, Хаджи Димитър, Хан Крум, Чаталджа, Яворов

На 26.09.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 27.09.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Дупница: I, Кв. 124 Ж. П Гара, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Велико Търново, Втори Януари, Възход, Генерал Владимир Вазов, Георги Икономов, Гр. Дупница, УПИ V, Кв. 191, Доктор Сапунджиев, Жп Гара Приемна, местност Курт Дере, Мир, Никола Малашевски, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Прогона, Родопи, Свети Иван Рилски, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, Тютюнева Долина, УПИ II – 449, Кв. 1911, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Чаталджа, Шейново, Южен

На 26.09.2018 г. /09:30 – 15:00 ч./ –  Дупница: местност Бунищерица, местност Сух Андък, Свети Иван Рилски, Свобода

На 26.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:45 – 10:30 ч./ –  Крайни Дол: ХIХ-51

На 26.09.2018 г. /14:00 – 15:00 ч./ –  Крайни Дол: ХIХ-51, ХIХ-51

На 27.09.2018 г. /11:30 – 13:30 ч./ –  Крайници: Александър Стамболийски, Априлско Въстание, Баба Тонка, Батак, Бончук, Васил Демиревски, Васил Левски, Верила, Гео Милев, Георги Раковски, Добри Чинтулов, Дупнишка Комуна, Иван Вазов, Йорданка Николова, Максим Горки, Малчика, Младост, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Петко Славейков, Рила, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Христо Механджийски

На 26.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:45 – 10:30 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Крумово, Общ. Кочериново

На 26.09.2018 г. /14:00 – 15:00 ч./ –  Мурсалево: 200002, 200002, 244, Кв. 12, 244, Кв. 12, III- 279, III- 279, V-688 Кв. 66, V-688 Кв. 66, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Бузлуджа, Варшава, Варшава, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Левски, Васко Манолов, Васко Манолов, Вела Пеева, Вела Пеева, Волга, Волга, Гео Милев, Гео Милев, Георги Раковски, Георги Раковски, Главен Път 79, Главен Път 79, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Дунав, Дунав, Жданов, Жданов, Ивайло, Ивайло, Калин, Калин, Калоян, Калоян, Клокотница, Клокотница, Кокиче, Кокиче, Крум Шушков, Крум Шушков, Люлин, Люлин, Македония, Македония, Мара Малеева, Мара Малеева, Марек, Марек, Москва, Москва, Мусала, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Осогово, Осогово, Плиска, Плиска, Поп Андрей, Поп Андрей, Прага, Прага, Рила, Рила, Септемврийска Слава, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Стопански Двор, Струма, Струма, Тинтява, Тинтява, Толбухин, Толбухин, Хавана, Хавана, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христаки Павлович, Христо Ботев, Христо Ботев, Шейново, Шейново, Шипка, Шипка, Юри Гагарин, Юри Гагарин, Яне Сандански, Яне Сандански

На 26.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:45 – 10:30 ч./ –  Мурсалево: 200002, 244, Кв. 12, III- 279, V-688 Кв. 66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 27.09.2018 г. /11:30 – 12:00 ч.; 13:00 – 13:30 ч./ –  Самораново: Митко Палаузов, Саморанска

На 27.09.2018 г. /11:30 – 12:00 ч.; 13:00 – 13:30 ч./ –  Яхиново: 87727. 20. 25, местност Полето, Яхинско Шосе

На 27.09.2018 г. /11:30 – 12:00 ч.; 13:00 – 13:30 ч./ –  Дупница: 68789. 162. 69, 68789. 164. 15, 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман, Дренски Рид, извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Свобода, Софийско Шосе, Стръмна, УПИ VІІІ, Кв. 8, пи 68789. 602. 65, Яхинско Шосе

На 28.09.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Дупница: 68789. 20. 626, Кв. 248, Бистрица, Иван Шишман, местност Савако

На 28.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бистрица, Брегалница, Вардар, Верила, Втори Януари, Горица, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драган Овчаров, Драгой Болярин, Драгой Болярин, Елица, Ерусалим, Изгрев, Клисура, Кракра Пернишки, Липа, местност Дренски Рид, местност Дренски Рид, Неофит Рилски, Николаевска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Охрид, Паничище, Патриарх Евтимий, Преспа, Професор Александър Балан, Развесена Върба, Развесена Върба, Райна Княгина, Родопи, Свети Иван Рилски, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, УПИ ХІ, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Цар Освободител, Черни Връх, Шейново

На 28.09.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Дупница: Бистрица

На 28.09.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Самораново: Георги Димитров

Община Кюстендил

На 25.09.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 26.09.2018 г. /08:45 – 16:30 ч.; 08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Ивановци, Общ. Кюстендил;

На 25.09.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 26.09.2018 г. /08:45 – 16:30 ч.; 08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Кутугерци;

На 25.09.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 26.09.2018 г. /08:45 – 16:30 ч.; 08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Церовица: махала Бело Камене;

На 25.09.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 26.09.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Бобешино;  Брест, Общ. Трекляно: махала Беловци, махала Знеполци, махала Казаците, махала Песяк, махала Селото, махала Янкова;  Бъзовица: махала Врътина, махала Георгина, махала Говедарници, махала Димина, махала Дънкова, махала Кюлина, махала Реката;  Горановци, Общ. Кюстендил: махала Оспротива;  Горни Коритен: махала Богдановци, махала Григоринци, махала Джуркинци, махала Лиярска, махала Лозановци, махала Любенова, махала Мъзгарска, махала Пауновци, махала Петкова, махала Попова, махала Ралоква, махала Расова, махала Спасановци, махала Цонева;  Горно Кобиле: махала Бучлинци, махала Пешина, махала Селото;  Горно Уйно: махала Амиджина, махала Брестов Дол, махала Джалевица, махала Дръндевци, махала Дудевска, махала Момчилова, махала Панагонова, махала Цървеличка;  Горно Уйно;  Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, махала Богданица, махала Борнарска, махала Гарище, махала Димирци, махала Зарева, махала Рекалска, махала Тонева, махала Центъра, махала Цървенджийска, махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух;  Добри Дол, Общ. Трекляно: махала Ашковци, махала Вучковци, махала Герасимци, махала Горчовци, махала Гълъбовци, махала Джуровци, махала Дръндевци, махала Дълбоки Дол, махала Зеленковци, махала Златковци, махала Мутевци, махала Наковци, махала Ората, махала Пращенци, махала Сръбиновци, махала Татарци, махала Центъра, махала Шуме;  Долни Коритен: махала Витанова, махала Витановци, махала Гелева, махала Деянова, махала Джонева, махала Димова, махала Дроньова, махала Китанова, махала Клубарска, махала Кьосакова, махала Манчова, махала Петкова, махала Портарска, махала Хановете, махала Чомарска;  Долно Кобиле: махала Аврамци, махала Диневци, махала Ковачевци, махала Козарник, махала Кошарци, махала Момчиловци, махала Пладнище, махала Станчевци, махала Станчовци, махала Училището;  Долно Село: М. Планиница, махала Бистрица, махала Буковска, махала Дяволска, махала Каймаканска, махала Кошарелска, махала Логовска, махала Малиновска, махала Пищилци, махала Превалец, махала Ридарци, махала Салакунска, махала Транчовска, махала Чукарска, махала Шаламанци;  Долно Уйно: махала Дедо Ненова, махала Корнец, махала Моралийска, махала Олтоманци, махала Райкова, махала Славкова, махала Чурица, махала Янковска;  Долно Уйно: махала Олтоманци;  Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, местност Перивол, местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница;  Драгойчинци: махала Богданова, махала Бозкина, махала Гигина, махала Гигинци, махала Градско Ливаде, махала Дайчова, махала Деяница, махала Джикаре, махала Дълги Лом, махала Дърнелци, махала Зеинци, махала Злондон, махала Корита, махала Куркина, махала Малка Падина, махала Митарци, махала Пейчинова, махала Село, махала Средно Осое, махала Чорбаджийска, махала Ширилова;  Злогош: Долна махала, махала Гергиновци, махала Горни Шушнярци, махала Долни Шушнярци, махала Клен, махала Кориярци, махала Лазина, махала Лалина Падина, махала Мушикарци, махала Плава Круша, махала Селото, махала Чиринци;  Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, махала Дудевска, махала Пилищарска, махала Чакмаджийска, махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър;  Киселица: махала Богданинци, махала Буцалевци, махала Вучковци, махала Гелчинци, махала Кадинци, махала Търница;  Коприва;  Кършалево;  Ломница, Общ. Кюстендил: махала Анина, махала Батина, махала Богойна, махала Грамаче, махала Джурина, махала Донина, махала Милоорниче, махала Плавнище, махала Попов Дол, махала Прекендачка, махала Равно Буче, махала Щърбец;  Мазарачево: махала Безбелинци, махала Модро Поле, махала Тренките, махала Черна Река;  Метохия: Долна махала, махала Баздрике, махала Бургяре, махала Владимировци, махала Матеина, махала Осояре, махала Пауновци;  Побит Камък, Общ. Трекляно: махала Возчукар, махала Джокинци, махала Село;  Полетинци;  Преколница: махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Карадачка, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска;  Раненци: Людмила Живкова, махала Боровска, махала Велиновска, махала Димовска, махала Друмлийска, махала Кривошийска, махала Лехчанска, махала Мечкарска, махала Реджовска, махала Славевска, махала Стругарска, махала Центъра, махала Шляпарска;  Средорек, Общ. Трекляно: махала Бекярска, махала Джониловци, махала Драгльовци, махала Дренярска, махала Клинчарци, махала Неделкьова, махала Павлева, махала Пашина, махала Петрева, махала Центъра, махала Явор, махала Янина, местностдупни Камък;  Сушица, Общ. Трекляно: махала Варни Дол, махала Камберска, махала Прогона, махала Раздолци, махала Реката, махала Старо Село, махала Ханове, махала Чешмата, махала Чифлика, махала Шавар;  Трекляно: махала Центъра;  Уши: 030001 М. Под Пътя, махала Вучарник, махала Горно Велковци, махала Долно Велковци, махала Златанова, махала Знеполци, махала Калеинци, махала Кошарци, махала Николина, махала Николинци, махала Самарджийска, махала Спасевска;  Чешлянци: махала Бара, махала Вишурци, махала Милчаци, махала Орница, махала Реката, махала Стопански Двор, махала Ябуковица, махала Ясикаре;  Чудинци;

На 25.09.2018 г. /08:45 – 16:30 ч.; 08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./   На 26.09.2018 г. /08:45 – 16:30 ч.; 08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Гурбановци;

На 26.09.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Вратца: махала Вучкова, махала Гаджалска, махала Илчова, махала Ливадска, махала Мазнево, махала Мацаранска, махала Рекалска, махала Стоилкова, махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил;

На 26.09.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Горна Брестница: Влахов Дол, местност Влахов Дол;

На 26.09.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Грамаждано: II-110. Кв. 11, Александър Стамболийски, Васил Левски, Джурналица, Димитър Каляшки, Здравец, Любен Манджуков, местност Гола Велика, местност Гола Велика, местност Динката, местност Исманица, местност Стрелбище Пи003007, Осогово, пи 17680. 25. 36, Радослав Нотев, Румена Войвода, Стоимен Ковачев, Христо Ботев;

На 26.09.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Гърляно: Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, махала Балиндол, махала Баовец, махала Биковска, махала Джопарска, махала Долна, махала Леските, махала Реката, махала Ресенска, махала Ярешка, местност Смоквата, местност Средно Поле, Руен;

На 26.09.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Жиленци: Ангел Маноилов, Борис Джелепски, Васил Левски, Везенска махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Глоковска, Гюешевско Шосе, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Иглика, Крайречна, Курбанци, Кьошко, махала Босачка, махала Везенска, махала Везенска, махала Грънчарска, махала Долна, махала Долна, махала Мазнево, махала Сиракова, махала Сиракова, махала Сърбинска, махала Черковна, махала Чифлика, махала Чифлика, махала Юручка, местност Баладърица, местност Грамаге, местност При Къщи, местност Разкръсие, местност Сбирище, местност Спротива-Чифличето, Милан Керенски, Над Погребите, Осогово, Осогово, Петър Ризов, При Къщи, Първи Май, Радослав Нотев, Радослав Нотев, Райна Княгина, Рекалска, Стопански Двор, Теменужка, УПИ ХVIII -187 Кв. 228, Христо Ботев, Христо Ботев;

На 26.09.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Кюстендил: Белият Камък, Бреза, Бреза, Васил Петлешков, Гюешевско Шосе, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Димитър Кукудов, Елисавета Багряна, Емил Марков, Емил Марков, Жельо Демиревски, Иван Банков, Игнат Барбар, Индустриална, Йоаким Осоговски, Крум Зарев, Крум Зарев, Любчо Кечев, Малчика, махала Корубанска, местност Влахов Дол, местност Влахов Дол, местност Гнила, местност Гола Велика, местност Гола Велика, местност Гърлянски Черешарник, местност Динката, местност Динката, местност Жабокрътски Рид, местност Лозенски Механи, местност Полски Имоти, местност Ръжеве, местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Могилата, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Никола Атанасов, Николай Рукавишников, Петър Берон, Петър Ников, Прогона, Раденко Видински, Румена Войвода, Светамински Бор, Сердика, Соволска, Спартак, Станкевско Шосе, Ул. Дупнишко Шосе, УПИ VII Кв. 91 А, Цвятко Радойнов;

На 26.09.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Лозно: Васил Левски, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Каляшки, Дрин, Емил Шекерджийски, Йорданка Николова, Китка, махала Кепазка, местност Азна, местност Кочине, местност Лозище, местност Орачето, местност Пладнище, местност Стари Лозя, местност Стрелбището, Осогово, Паисий Хилендарски, Под Селото, Слатина-026005, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стоян Лудев, Стрелбището, УПИ ІХ Стопански Двор, Христо Ботев, Цанко Церковски, Четиринадесети Май;

На 26.09.2018 г. /09:00 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч./ –  Ръсово: махала Рекалска, Община Кюстендил, махала Лесичка;

На 26.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Кюстендил;

На 27.09.2018 г. /08:45 – 09:45 ч./ –  Друмохар: махала Ангеловци, махала Брашненица, махала Джоганска, махала Табачка, махала Таушанска, местност Сврътките;

На 27.09.2018 г. /08:45 – 09:45 ч./ –  Кюстендил: Белият Камък, Дупнишко Шосе, местност Николичевски Път, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител;

На 27.09.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 28.09.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Багренци: Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим. Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище на С. Багренци и С. Граница, Иван Вазов, извън регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка;  Гирчевци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев;  Горна Гращица: Александър Димитров, Антон Иванов, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин;  Долна Гращица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, местност Дупките, местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка;  Долна Козница: 22112. 500. 2;  Жабокрът: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Калоян, местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка;  Катрище: Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, местност Валого, местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия;  Лиляч: местност Войника;  Невестино, Общ. Невестино: VI-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, махала Развигорска, махала Разсолкова, махала Синорска, местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ ІХ-61, 63, 70, Кв. 22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин;  Нови Чифлик: Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски;  Плешивец: Дванадесета;  Таваличево: Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин;  Търновлаг: Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март;  Четирци: М. Топилата, махала Ямен;

На 27.09.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 28.09.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 08:45 – 16:30 ч./ –  Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар;  Еремия: махала Брезалийска, махала Бумбарска, махала Влашка, махала Геровска, махала Гугушанска, махала Златковска, махала Ивановска, махала Керелска, махала Ковачка, махала Костовска, махала Лесовска, махала Манчовци, махала Марковска, махала Мурджовска, махала Мухтийска, махала Пенковска, махала Рекалска, махала Сарамандовци, махала Секалска, махала Стаменковци, махала Стойковска, махала Тинтилиговска, махала Тотевска, махала Фудулска, махала Цинцовска, махала Цоцоманска, махала Чифличка, махала Чукардова, махала Шопска, махала Щърбевци, махала Якимовска, махала Яновска;  Илия: махала Груйовска, махала Делийска, махала Карадачка, махала Кацарска, махала Левковци, махала Миленска, махала Мишовска, махала Ралинска, махала Рекалийска, махала Тузлучка, махала Чукарска;  Пелатиково: махала Брусарска, махала Бумбарска, махала Горовска, махала Дръчките, махала Карпуска, махала Кацарска, махала Леската, махала Лодарска, махала Манчовска, махала Орешарска, махала Очипалска, махала Попанска, махала Раковска, махала Селишка, махала Суровичка, махала Сърнатичка, махала Траянци, махала Тръстеник, махала Харизанска, махала Чифлико, махала Шеовци, махала Шишовска, махала Шопска, махала Янкуловци;  Пиперков Чифлик: Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, махала Дядо Манова, махала Суха Река, местност Друмарката, местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин;  Смоличано: махала Бачовска, махала Беловинска, махала Габерлийска, махала Гьоревци, махала Каргалий, махала Мангелска, махала Миринска, махала Райков Рид, махала Реката, махала Св. Ана, махала Сделище, махала Хаджийска, махала Чифлико, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Юговци;  Страдалово: махала Борачичка, махала Геберо, махала Дъбовска, махала Заячка, махала Иванковци, махала Кьосевци, махала Лингурска, махала Логодашка, махала Нечемска, махала Орничарска, махала Пешовска, махала Реката, махала Рудишка, махала Рудище, махала Стамболийска, махала Шаинска, махала Ширилийска, махала Шияне, махала Шиячка;  Тишаново: махала Божковци, махала Воденица, махала Гълъбовска, махала Ивановска, махала Качанска, махала Колевска, махала Митковска, махала Найденци, махала Новковска, махала Реката, махала Тутковска, махала Хайдушка, махала Цървилото, махала Янчовска;  Търсино;  Църварица: махала Гракалска, махала Карадачка, махала Копривен, махала Реката, махала Укалска;

На 27.09.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 28.09.2018 г. /08:45 – 16:30 ч.; 08:45 – 10:00 ч./ –  Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, махала Адамска, махала Албания, махала Баздарска, махала Бантовска, махала Бела Вода, махала Воденичарска, махала Горна Йовчовска, махала Горчовска, махала Гошевска, махала Грънчарска, махала Гърличка, махала Гъскарска, махала Гюрова, махала Димовска, махала Долна Дралевска, махала Долна Йовчовска, махала Дралевска, махала Дърманска, махала Занева, махала Заячка, махала Испорска, махала Йовкинска, махала Кадрамска, махала Камберска, махала Каменичка, махала Карамфиленска, махала Ковачка, махала Котаранска, махала Кузумска, махала Кумбазка, махала Лазарска, махала Лапевска, махала Лесичкова, махала Маджирска, махала Маринкова, махала Михтарска, махала Моравска, махала Мулова, махала Падинарска, махала Парлапанска, махала Песокарска, махала Петачка, махала Пупулска, махала Рановска, махала Русулска, махала Сапунджийска, махала Селишка, махала Семенска, махала Симонска, махала Соколовска, махала Соколчева, махала Средна махала, махала Станковска, махала Стойчовска, махала Тасковска, махала Текемска, махала Треновска, махала Хаджийска, махала Цанкина, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Шаренкова, махала Шукалска, махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин;  Граница: Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, местност Манастира, местност Ридо, местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев;  Длъхчево-Сабляр: махала Милчовска, местност Орехчето;  Згурово;  Кадровица: махала Постолска, махала Станкова;  Лелинци: Васил Левски, махала Горна;  Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, махала Гьошевска, махала Каменичка, махала Лазовска, махала Начковска, махала Ненкова, махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев;  Слокощица: Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, махала Селото, местност Змиярника, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски;

На 27.09.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 28.09.2018 г. /08:45 – 16:30 ч.; 08:45 – 10:00 ч.; 08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Неделкова Гращица;

На 27.09.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./   На 28.09.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Берсин;

На 27.09.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./   На 28.09.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Друмохар: махала Брашненица;

На 27.09.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./   На 28.09.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Кюстендил: местност Николичевски Път;

На 27.09.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./   На 28.09.2018 г. /08:45 – 16:30 ч.; 08:45 – 10:00 ч./ –  Друмохар: махала Ангеловци, махала Джоганска, махала Табачка, махала Таушанска, местност Сврътките;

На 27.09.2018 г. /15:30 – 16:30 ч./   На 28.09.2018 г. /08:45 – 16:30 ч.; 08:45 – 10:00 ч./ –  Кюстендил: Белият Камък, Дупнишко Шосе, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител;

На 28.09.2018 г. /09:00 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Драговищица, Общ. Кюстендил: Асен Златаров, Атанас Достин, Бивш Стопански Двор, Брест, Иван Пашалийски, Индустриална, Липа, Люляк, местност Ямборано, Младост, Овощарска, Преслав, Роза, Хризантема;

На 28.09.2018 г. /09:00 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Раждавица: Азна, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Аспарух Плачков, Бенковски, Валентина Терешкова, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Георги Кирков, Граф Игнатиев, Димитър Каляшки, Димитър Полянов, Железничар, Йорданка Николова, Л. Димитрова, Ленин, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Партизанска, Рила, Садни Дол, Славянска, Созопол, Станке Димитров, Столетов, Стоян Лудев, Струга, Струма, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Черешарска, Шипка, Юрий Гагарин;

На 28.09.2018 г. /09:00 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Скриняно: Георги С. Раковски, Георги Трайков, местност Чуката, П. Волов, Пролет, Пролетарска, Стопански Двор, Стоян Лудев;

На 28.09.2018 г. /09:00 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Стенско: 240 Кв. 13, извън регулацията, Стенско;

На 28.09.2018 г. /09:00 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Шипочано;

На 28.09.2018 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Полска Скакавица: махала Бойчовци, махала Терзийска;

На 28.09.2018 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Шишковци: Александър Стамболийски, Андон и Стойна Виачеви, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Димитров Майстора, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Емил Шекерджийски, Зоя Космодемянская, Иван Вазов, Лилия Карастоянова, Лоза, Любен Кацаров, местност Ридо, местност Стадиона, Митко Палаузов, Млада Гвардия, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пеньо Пенев, Раковски, Роза Димитрова, Станке Димитров, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Лудев, Струма, УПИ XIV – 464 Кв. 14, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чучура, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански;

Община Рила

На 25.09.2018 г. /07:15 – 08:15 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 26.09.2018 г. /07:15 – 08:15 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 28.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 11:00 – 11:30 ч./ –  Кочериново: 408 По Плана на Гр. Кочериново, VII-372, Кв. 4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В. Везенков, В. Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв. 38, УПИ XXII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М. Бангоев, М. Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ – VII , Кв. 40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, Кв. 94, УПИ ХVI-1390, Кв. 94, УПИ ХVIII-1396, Кв. 88, УПИ-ІІІ-1397 Кв. 89, УПИ-ХІV-1395, Кв. 88, Фридрих Енгелс, Х-301, Кв. 31, ХІІ-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 25.09.2018 г. /07:15 – 08:15 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 26.09.2018 г. /07:15 – 08:15 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 28.09.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 11:00 – 11:30 ч./ –  Рила: Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Орлица, Петко Войвода, Петко Д. Петков, Планинска, Първи Май, Рилски Езера, Роза, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Сокола, Цар Асен и Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

На 25.09.2018 г. /07:15 – 08:15 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 26.09.2018 г. /07:15 – 08:15 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 28.09.2018 г. /10:00 – 11:30 ч.; 10:00 – 10:30 ч.; 11:00 – 11:30 ч./ –  Бараково: Александър Стамболийски, Беласица, В. Везенков, Вела Пеева, Дружба, К. Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, местност До Кантона, Митко Палаузов, Рила, Септемврийска, УПИ-VI-27, Кв. 100

На 25.09.2018 г. /07:15 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 26.09.2018 г. /07:15 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Бараково: Александър Стамболийски, Баба Гена, Беласица, В. Везенков, Васил Коларов, Вела Пеева, К. Лазаров, Клемент Готвалд, Климент Готвалд, Кокиче, Костадин Лазаров, Лазар Везенков, М. Полето, местност Кални Валог, Методи Попгеоргиев, Митко Палаузов, Никола Парапунов, Парцел ІV, Септемврийска, Струма, УПИ – Vііі-157, Христо Ботев

На 25.09.2018 г. /07:15 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 26.09.2018 г. /07:15 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Кочериново: Асен Рашков, В. Везенков, Дом За Стари Хора, Левски, Лот 2, местност Джанговица, местност Лаката, Никола Вапцаров, Пътен Възел, Струма

На 25.09.2018 г. /07:15 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 26.09.2018 г. /07:15 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Рила: Бор, Васил Демиревски, Петко Войвода, Света Варвара, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Спротива, Стопански Двор

На 25.09.2018 г. /07:15 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 16:30 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 26.09.2018 г. /07:15 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 16:30 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Пороминово: 000182, 017013, 0311025, 26073, I, Кв. 8а, II-376, Кв. 9, Ix – 40, Кв. 5, І-379, Кв. 36, Адалберт Антонов Малчика, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Благоева, Вела Пеева, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Жельо Демиревски, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кокиче, Лиляна Димитрова, местност Бачо, местност Буката, местност Лаго, Митко Палаузов, Опълченска, пи 027010, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, УПИ I142, УПИ II-26073, УПИ III-26073, УПИ-Іх-32, УПИ-Хіі-18 Кв2, Христо Ботев, Цар Борис, Цар Крум, Цар Симеон, Шипка, Юри Гагарин

На 25.09.2018 г. /07:15 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 16:30 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 26.09.2018 г. /07:15 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 16:30 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Стоб: 69261. 501. 13, 69261. 501. 5, VII 640, Ален Мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Божана и Васил Котеви, Бор, Бреза, Витоша, Георги Бачков, Гладно Поле, Гоце Делчев, Доктор Петър Берон, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иван Лапев, Иглика, Иречек, Йордан Клинчарски, Кокиче, Комсомолска, Крайречна, Крали Марко, Лале, Лоза, Люляк, Марек, местност Драките, местност Турските Бахчи, Мир, Младост, Мусала, Никола Вапцаров, Партизанска, Плиска, Първи Май, Родопи, Ропотамо, Свобода, Сибирска, Спасуна Накова, Стобски Пирамиди, Стоян Котев, Струма, Тома Райчов, Три Могили, УПИ-Хі-72, Кв. 60, Хороигрище, Христо Сокола, Яне Сандански

На 25.09.2018 г. /07:15 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 26.09.2018 г. /07:15 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Стоб: 69261. 501. 13, 69261. 501. 5, Ален Мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Божана и Васил Котеви, Бреза, Георги Бачков, Гладно Поле, Гоце Делчев, Доктор Петър Берон, Еделвайс, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иван Лапев, Иречек, Йордан Клинчарски, Кокиче, Комсомолска, Крайречна, Крали Марко, Лале, Люляк, Марек, местност Драките, местност Турските Бахчи, Младост, Мусала, Никола Вапцаров, Партизанска, Първи Май, Родопи, Свобода, Сибирска, Спасуна Накова, Стоян Котев, Тома Райчов, Три Могили, Хороигрище, Христо Сокола, Яне Сандански

На 25.09.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 26.09.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Кочериново: Свети Иван Рилски, Стопански Двор

На 25.09.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 26.09.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Рила: 62671. 500. 2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Възрожденска, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Д. Петков, Погар, Подгорица, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Света Варвара, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спротива, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, УПИ ІІ-1506, Кв. 111, Хаджи Агапи, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Цар Асен и Петър, Цар Иван Асен II, Цар Самуил, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

На 25.09.2018 г. /16:30 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 26.09.2018 г. /16:30 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Бараково: Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Баба Гена, Беласица, Беласица, В. Везенков, В. Везенков, Васил Коларов, Вела Пеева, Вела Пеева, Дружба, К. Лазаров, К. Лазаров, Клемент Готвалд, Климент Готвалд, Кокиче, Костадин Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Лазар Везенков, Люлин, М. Полето, местност До Кантона, местност Кални Валог, Методи Попгеоргиев, Митко Палаузов, Митко Палаузов, Никола Парапунов, Парцел ІV, Рила, Септемврийска, Септемврийска, Струма, УПИ – VІІІ-157, УПИ-VI-27, Кв. 100, Христо Ботев

На 25.09.2018 г. /16:30 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 26.09.2018 г. /16:30 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Кочериново: 408 По Плана на Гр. Кочериново, VII-372, Кв. 4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Асен Рашков, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В. Везенков, В. Везенков, В. Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дом За Стари Хора, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв. 38, УПИ XXII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Левски, Лот 2, Любен Каравелов, М. Бангоев, М. Преображенски, Малчика, Места, местност Джанговица, местност Лаката, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Пътен Възел, Родопи, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Стопански Двор, Странджа, Струма, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ – VII , Кв. 40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, Кв. 94, УПИ ХVI-1390, Кв. 94, УПИ ХVIII-1396, Кв. 88, УПИ-Ііі-1397 Кв. 89, УПИ-ХіV-1395, Кв. 88, Фридрих Енгелс, Х-301, Кв. 31, Хіі-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 25.09.2018 г. /16:30 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 26.09.2018 г. /16:30 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Рила: 62671. 500. 2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бор, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Васил Начев, Васил Христов, Възрожденска, Георги Бенковски, Георги Кирков, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Княз Борис I, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Медник, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Орлица, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Войвода, Петко Войвода, Петко Д. Петков, Петко Д. Петков, Планинска, Погар, Подгорица, Първи Май, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Рилски Езера, Роза, Света Варвара, Света Варвара, Света Петка, Света Петка, Свети Георги, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спортела, Спротива, Спротива, Стопански Двор, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, Трети Гвардейски Полк, УПИ Іі-1506, Кв. 111, Хаджи Агапи, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Христо Сокола, Цар Асен и Петър, Цар Асен и Петър, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

На 28.09.2018 г. /10:00 – 11:30 ч./ –  Кочериново: XVI-1390, Антон Иванов, Биньо Иванов, Бончук, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, В. Везенков, Владимир Заимов, Гео Милев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Камчия, Кв. 38, УПИ XXII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Левски, Любен Каравелов, Малчика, Никола Вапцаров, Олга Стоянова, Родопи, Септемврийска, Сураж, Толбухин, Трети Март, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, Кв. 94, УПИ ХVI-1390, Кв. 94, УПИ ХVIII-1396, Кв. 88, УПИ-ІІІ-1397 Кв. 89, УПИ-ХІV-1395, Кв. 88, Фридрих Енгелс, ХІІ-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Църквището

Община Сапарева баня

На 28.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Сапарева Баня: 65365, 601, 10, Германея, Йордан Попмихайлов, местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Славяни, Славяни, УПИ – Х-2641, ПИ 65365. 601. 84, УПИ VIII-2759, Кв. 109, УПИ І – 2742, Кв. 108

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                           CEZ GROUP