Уважаеми клиенти,

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 01 – 05 октомври 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

 

Област Кюстендил

Община Бобов дол

На 01.10.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Голема Фуча

На 01.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Големо Село:   Vi,Кв.10, Пи 452,Кв.3

На 02.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Големо Село:   Пи 361,Кв. 37

Община Дупница

На 01.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Дупница:   68789.16.114, Xxxiv-6620, Кв.130а, Академик Петър Динеков, Алеко, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Баба Ната, Бистрица, Булаир, Велико Търново, Венелин, Възход, Генерал Владимир Вазов, Гео Милев, Георги Икономов, Даскал Христо Тодоров, Двадесет И Втори Март, Димчо Дебелянов, Драган Овчаров, Дружба, Дупница, Евтим Трайчев, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Бобошевски, Игумен Йосиф, Илинден, Йордан Йовков, Калоян, Кирил И Методий, Княз Ал. Батенберг, Мальовица, Милин Камък, Мир, Оструган, Пазарна, Патриарх Евтимий, Прогона, Професор Александър Балан, Първи Май, Рилски Манастир, Родопи, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Стара Планина, Тишина, Трети Гвардейски Полк, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II, Цар Симеон Велики, Черни Връх

На 01.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 05.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Дупница:   68789.17.484, 68789.23.413, Академик Петър Динеков, Александър Стамболийски, Андон Величков, Арда, Асен Златаров, Асен Меджидиев, Атанас Величков, Бачо Киро, Бел Кладенец, Бешика, Бистрица, Битоля, Ботьо Петков, Братя Миладинови, Бричи Бор, Бузлуджа, Булаир, Бяло Море, Велико Търново, Венелин, Витоша, Владимир Димитров Майстора, Влахина Планина, Войводска, Генерал Владимир Вазов, Гергана, Двадесет И Втори Март, Добруджа, Драган Овчаров, Дренски Рид, Дупница, Евтим Трайчев, Еделвайс, Елица, Жива Вода, Здравец, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Калина, Калоян, Кирил И Методий, Княз Ал. Батенберг, Княз Борис I, Кокиче, Криволак, Латинка, Липа, Люляк, Максим Горки, Марин Дринов, Махала Гиздова, Местност Дренски Рид, Местност Марек, Милин Камък, Невена Коканова, Неофит Рилски, Никола Лазаров, Никола Чомаков, Одрин, Орляк, Оструган, Отец Полихроний, Патриарх Евтимий, Плиска, Побит Камък, Професор Ал. Балабанов, Професор Александър Балан, Рилски Езера, Ропотамо, Росица, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Средец, Средна Гора, Старите Жилища, Стръмна, Тобеница, Трети Гвардейски Полк, Тумбата, УПИ   II, Кв. 109, УПИ – 68789.24.9, УПИ Хі, Фенерка, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Освободител, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Черни Връх, Яне Сандански, Янтра

На 01.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 02.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 03.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 04.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 05.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница:   Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бистрица, Брегалница, Бричи Бор, Вардар, Верила, Верила, Втори Януари, Горица, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драган Овчаров, Драгой Болярин, Драгой Болярин, Дупница, Еделвайс, Елица, Ерусалим, Здравец, Ивайло, Изгрев, Клисура, Клисура, Клокотница, Кокиче, Кракра Пернишки, Криволак, Липа, Местност Дренски Рид, Местност Дренски Рид, Невена Коканова, Неофит Рилски, Николаевска, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Охрид, Паничище, Патриарх Евтимий, Плиска, Преспа, Професор Александър Балан, Развесена Върба, Развесена Върба, Райна Княгина, Родопи, РУПИте, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Стефан Караджа, Стръмна, Тракия, УПИ Хі, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Христо Ботев, Цар Освободител, Цар Освободител, Черни Връх, Шейново

На 02.10.2018 г. /09:15 – 10:15 ч./ –  Блатино:   000195, 000195, 000212, 000212, 005026, 005026, 005053, 005053, Екатте 04354, Екатте 04354

На 02.10.2018 г. /09:15 – 10:15 ч./ –  Дупница:   68789.551.8, 68789.551.8, 68789.552.38, 68789.552.38, Каваклия, Каваклия, Местност Бели Янко, Местност Бели Янко, Местност Лъката, Местност Лъката, Орлинска, Орлинска, Софийско Шосе, Софийско Шосе

На 02.10.2018 г. /09:15 – 10:15 ч./ –  Дяково:   23, 23, Дяково, Дяково, Махала Крич, Махала Крич, УПИ I-138,Кв. 10, УПИ I-138,Кв. 10, УПИ III-204,205,206,Кв.20, УПИ III-204,205,206,Кв.20, УПИ Хіv, УПИ Хіv

На 02.10.2018 г. /09:15 – 10:15 ч./ –  Кременик:   XxII-98,Кв.10, XxII-98,Кв.10

На 02.10.2018 г. /09:15 – 10:15 ч./ –  Мламолово:   Ix-25,Кв.9, Ix-25,Кв.9, Iх-179,Кв.11, Iх-179,Кв.11, Бистрица, Бистрица, Бор, Бор, Бузлуджа, Бузлуджа, Вихър, Вихър, Горещица, Горещица, Ела, Ела, Калина, Калина, Кокиче, Кокиче, Малина, Малина, Местност Трапчине, Местност Трапчине, Миньорска, Миньорска, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Рила, Рила, Руднината, Руднината, Станке Димитров, Станке Димитров, Старата Линия, Старата Линия, Теменуга, Теменуга

На 02.10.2018 г. /09:15 – 10:15 ч./ –  Пиперево:   56349.0.159, 56349.0.159, 56349.6.37, 56349.6.37, 68789.250.87, 68789.250.87, Дупнишка Комуна, Дупнишка Комуна, Местност Стопански Двор, Местност Стопански Двор, Мтп Шивашки Цех, Мтп Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХхVIII,Кв.39, ХхVIII,Кв.39

На 02.10.2018 г. /09:15 – 14:00 ч./ –  Дяково:   УПИ I-138,Кв. 10, УПИ III-204,205,206,Кв.20, УПИ Хіv

На 02.10.2018 г. /09:15 – 14:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч.; 13:15 – 14:00 ч./ –  Мламолово:   Ix-25,Кв.9, Iх-179,Кв.11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, Местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга

На 02.10.2018 г. /13:00 – 14:00 ч./ –  Дупница:   68789.162.69, 68789.164.15, 68789.21.19, 68789.551.8, 68789.552.38, 87727,16,179, Джерман, Дренски Рид, Извън Регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Бели Янко, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски Рид, Местност Лъката, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Свобода, Софийско Шосе, Стръмна, УПИ VIII,Кв. 8, Пи 68789.602.65, Яхинско Шосе

На 02.10.2018 г. /13:00 – 14:00 ч./ –  Дяково:   23

На 02.10.2018 г. /13:00 – 14:00 ч./ –  Крайници:   39339.117.68, 39339.142.19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 02.10.2018 г. /13:00 – 14:00 ч./ –  Самораново:   Митко Палаузов, Саморанска

На 02.10.2018 г. /13:00 – 14:00 ч./ –  Червен Брег:   Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 02.10.2018 г. /13:00 – 14:00 ч./ –  Яхиново:   87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.20.25, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ – II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 02.10.2018 г. /13:00 – 14:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч.; 13:15 – 14:00 ч./ –  Блатино:   000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354

На 02.10.2018 г. /13:00 – 14:00 ч.; 13:00 – 14:00 ч.; 13:15 – 14:00 ч./ –  Пиперево:   56349.0.159, 56349.6.37, 68789.250.87, Дупнишка Комуна, Местност Стопански Двор, Мтп Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХхVIII,Кв.39

На 02.10.2018 г. /13:00 – 14:00 ч.; 13:15 – 14:00 ч./ –  Дупница:   68789.551.8, 68789.552.38, Каваклия, Местност Бели Янко, Местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе

На 02.10.2018 г. /13:00 – 14:00 ч.; 13:15 – 14:00 ч./ –  Дяково:   23, Дяково, Махала Крич, УПИ I-138,Кв. 10, УПИ III-204,205,206,Кв.20, УПИ Хіv

На 02.10.2018 г. /13:00 – 14:00 ч.; 13:15 – 14:00 ч./ –  Кременик:   XxII-98,Кв.10

На 03.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Дупница:   68789.20.626, Кв.248, Бистрица, Иван Шишман, Местност Савако

На 03.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Самораново:   Георги Димитров

На 03.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Дупница:   Бистрица

На 03.10.2018 г. /09:45 – 10:15 ч.; 09:45 – 13:00 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Тополница, Общ. Дупница:   Местност Дрено, НУПИ-1609

На 03.10.2018 г. /09:45 – 10:15 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Бобов Дол:   Антим Първи, Двадесет И Седми Октомври, Ивайло, Колош, Осми Март, Самуил, Свети Спас, Стубело

На 03.10.2018 г. /09:45 – 10:15 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Делян, Общ. Дупница:   Хіх-164,Кв. 12, III-21.Кв.4, Парцел Іv-485, Кв.13

На 03.10.2018 г. /09:45 – 13:00 ч.; 09:45 – 10:15 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Дяково

На 04.10.2018 г. /09:30 – 15:00 ч./ –  Дупница:   Елисавета Багряна, Крайречна, Поп Харитон, Пролет, Фани Попова Мутафова, Яворов

Община Кюстендил

На 02.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 03.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Берсин:   Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън Регулация, Козлодуй, Комунизъм, Махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар

На 01.10.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Слокощица:   Ален Мак, Васил Коларов, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Иван Шишман, Любен Каравелов, Махала Селото, Местност Змиярника, Местност Ридо, Местност Саманли Баир, Никола Въжаров, Пролет, Пролетарска, Стоян Лудев

На 01.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Шипочано

На 01.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Драговищица, Общ. Кюстендил:   Асен Златаров, Атанас Достин, Бивш Стопански Двор, Брест, Иван Пашалийски, Индустриална, Липа, Люляк, Местност Ямборано, Младост, Овощарска, Преслав, Роза, Хризантема

На 01.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Полска Скакавица:   Махала Бойчовци, Махала Терзийска

На 01.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Раждавица:   Азна, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Аспарух Плачков, Бенковски, Валентина Терешкова, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Георги Кирков, Граф Игнатиев, Димитър Каляшки, Димитър Полянов, Железничар, Йорданка Николова, Л.Димитрова, Ленин, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Партизанска, Рила, Садни Дол, Славянска, Созопол, Станке Димитров, Столетов, Стоян Лудев, Струга, Струма, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Черешарска, Шипка, Юрий Гагарин

На 01.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Скриняно:   Георги С. Раковски, Георги Трайков, Местност Чуката, П.Волов, Пролет, Пролетарска, Стопански Двор, Стоян Лудев

На 01.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Стенско:   240 Кв.13, Извън Регулацията, Стенско

На 01.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Шишковци:   Александър Стамболийски, Андон И Стойна Виачеви, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Димитров Майстора, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Емил Шекерджийски, Зоя Космодемянская, Иван Вазов, Лилия Карастоянова, Лоза, Любен Кацаров, Местност Ридо, Местност Стадиона, Митко Палаузов, Млада Гвардия, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пеньо Пенев, Раковски, Роза Димитрова, Станке Димитров, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Лудев, Струма, УПИ Xiv – 464 Кв.14, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чучура, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 01.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Раждавица:   Азна, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Аспарух Плачков, Бенковски, Валентина Терешкова, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Георги Кирков, Граф Игнатиев, Димитър Каляшки, Димитър Полянов, Железничар, Йорданка Николова, Л.Димитрова, Ленин, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Партизанска, Рила, Садни Дол, Славянска, Созопол, Станке Димитров, Столетов, Струга, Струма, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Черешарска, Шипка, Юрий Гагарин

На 02.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 08:45 – 18:30 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 03.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Згурово

На 02.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 08:45 – 18:30 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 03.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Пелатиково:   Мах.Брусарска, Мах.Бумбарска, Мах.Горовска, Мах.Дръчките, Мах.Карпуска, Мах.Кацарска, Мах.Леската, Мах.Лодарска, Мах.Манчовска, Мах.Орешарска, Мах.Очипалска, Мах.Попанска, Мах.Раковска, Мах.Селишка, Мах.Суровичка, Мах.Сърнатичка, Мах.Траянци, Мах.Тръстеник, Мах.Харизанска, Мах.Чифлико, Мах.Шеовци, Мах.Шишовска, Мах.Шопска, Мах.Янкуловци

На 02.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 08:45 – 18:30 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 03.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Смоличано:   Махала Бачовска, Махала Беловинска, Махала Габерлийска, Махала Гьоревци, Махала Каргалий, Махала Мангелска, Махала Миринска, Махала Райков Рид, Махала Реката, Махала Св.Ана, Махала Сделище, Махала Хаджийска, Махала Чифлико, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юговци

На 02.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 08:45 – 18:30 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 03.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Рашка Гращица:   Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, Махала Гьошевска, Махала Каменичка, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 02.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 08:45 – 18:30 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 03.10.2018 г. /08:45 – 16:30 ч.; 08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Длъхчево-Сабляр:   Мах.Милчовска, Местност Орехчето

На 02.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 08:45 – 18:30 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 03.10.2018 г. /08:45 – 16:30 ч.; 08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Страдалово:   Мах.Борачичка, Мах.Геберо, Мах.Дъбовска, Мах.Заячка, Мах.Иванковци, Мах.Кьосевци, Мах.Лингурска, Мах.Логодашка, Мах.Нечемска, Мах.Орничарска, Мах.Пешовска, Мах.Реката, Мах.Рудишка, Мах.Рудище, Мах.Стамболийска, Мах.Шаинска, Мах.Ширилийска, Мах.Шияне, Мах.Шиячка

На 02.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 03.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Неделкова Гращица

На 02.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 03.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Ваксево:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил И Методий, Койно, Ленин, Махала Адамска, Махала Албания, Махала Баздарска, Махала Бантовска, Махала Бела Вода, Махала Воденичарска, Махала Горна Йовчовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гърличка, Махала Гъскарска, Махала Гюрова, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Дърманска, Махала Занева, Махала Заячка, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Каменичка, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лазарска, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала Михтарска, Махала Моравска, Махала Мулова, Махала Падинарска, Махала Парлапанска, Махала Песокарска, Махала Петачка, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Русулска, Махала Сапунджийска, Махала Селишка, Махала Семенска, Махала Симонска, Махала Соколовска, Махала Соколчева, Махала Средна Махала, Махала Станковска, Махала Стойчовска, Махала Тасковска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Хаджийска, Махала Цанкина, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Шаренкова, Махала Шукалска, Махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин

На 02.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 03.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Друмохар:   Мах.Ангеловци, Мах.Джоганска, Мах.Табачка, Мах.Таушанска, Местност Сврътките

На 02.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 03.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Еремия:   Махала Брезалийска, Махала Бумбарска, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Костовска, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Мурджовска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала Рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Цоцоманска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска

На 02.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 03.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Илия:   Мах.Груйовска, Мах.Делийска, Мах.Карадачка, Мах.Кацарска, Мах.Левковци, Мах.Миленска, Мах.Мишовска, Мах.Ралинска, Мах.Рекалийска, Мах.Тузлучка, Мах.Чукарска

На 02.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 03.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Кадровица:   Мах.Постолска, Мах.Станкова

На 02.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 03.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Лелинци:   Васил Левски, Махала Горна

На 02.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 03.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Тишаново:   Мах.Божковци, Мах.Воденица, Мах.Гълъбовска, Мах.Ивановска, Мах.Качанска, Мах.Колевска, Мах.Митковска, Мах.Найденци, Мах.Новковска, Мах.Реката, Мах.Тутковска, Мах.Хайдушка, Мах.Цървилото, Мах.Янчовска

На 02.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 03.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Търсино

На 02.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 03.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Църварица:   Мах.Гракалска, Мах.Карадачка, Мах.Копривен, Мах.Реката, Мах.Укалска

На 02.10.2018 г. /16:00 – 18:30 ч./   На 03.10.2018 г. /15:00 – 16:30 ч./ –  Граница:   Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, Местност Манастира, Местност Ридо, Местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев

На 02.10.2018 г. /16:00 – 18:30 ч./   На 03.10.2018 г. /15:00 – 16:30 ч./ –  Кюстендил:   Белият Камък, Дупнишко Шосе, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител

На 02.10.2018 г. /16:00 – 18:30 ч./   На 03.10.2018 г. /15:00 – 16:30 ч./ –  Пиперков Чифлик:   Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, Махала Дядо Манова, Махала Суха Река, Местност Друмарката, Местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 02.10.2018 г. /16:00 – 18:30 ч./   На 03.10.2018 г. /15:00 – 16:30 ч./ –  Слокощица:   Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, Махала Селото, Местност Змиярника, Местност Кръста, Местност Мичевица, Местност Ридо, Местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 03.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Долно Село:   Махала Буковска, Махала Кошарелска, Махала Пищилци, Махала Шаламанци

На 03.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Долно Уйно:   Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска

На 03.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 18:00 ч.; 16:00 – 18:00 ч./ –  Ивановци, Общ. Кюстендил

На 03.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 18:00 ч.; 16:00 – 18:00 ч./ –  Кутугерци

На 03.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 18:00 ч.; 16:00 – 18:00 ч./ –  Кършалево

На 03.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 18:00 ч.; 16:00 – 18:00 ч./ –  Мазарачево:   Махала Безбелинци, Махала Модро Поле, Махала Тренките, Махала Черна Река

На 03.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 16:00 – 18:00 ч./ –  Брест, Общ. Трекляно:   Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала Селото, Махала Янкова

На 03.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 16:00 – 18:00 ч./ –  Бъзовица:   Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала Реката

На 03.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 16:00 – 18:00 ч./ –  Горановци, Общ. Кюстендил:   Махала Оспротива

На 03.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 16:00 – 18:00 ч./ –  Горни Коритен:   Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева

На 03.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 16:00 – 18:00 ч./ –  Горно Кобиле:   Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала Селото

На 03.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 16:00 – 18:00 ч./ –  Горно Уйно:   Махала Амиджина, Махала Брестов Дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка

На 03.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 16:00 – 18:00 ч./ –  Добри Дол, Общ. Трекляно:   Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки Дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Пращенци, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме

На 03.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 16:00 – 18:00 ч./ –  Долни Коритен:   Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска

На 03.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 16:00 – 18:00 ч./ –  Долно Кобиле:   Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището

На 03.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 16:00 – 18:00 ч./ –  Драговищица, Общ. Кюстендил:   Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил И Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница

На 03.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 16:00 – 18:00 ч./ –  Драгойчинци:   Мах.Богданова, Мах.Бозкина, Мах.Гигина, Мах.Гигинци, Мах.Градско Ливаде, Мах.Дайчова, Мах.Деяница, Мах.Джикаре, Мах.Дълги Лом, Мах.Дърнелци, Мах.Зеинци, Мах.Злондон, Мах.Корита, Мах.Куркина, Мах.Малка Падина, Мах.Митарци, Мах.Пейчинова, Мах.Село, Мах.Средно Осое, Мах.Чорбаджийска, Мах.Ширилова

На 03.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 16:00 – 18:00 ч./ –  Злогош:   Долна Махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала Селото, Махала Чиринци

На 03.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 16:00 – 18:00 ч./ –  Киселица:   Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница

На 03.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 16:00 – 18:00 ч./ –  Ломница, Общ. Кюстендил:   Махала Анина, Махала Батина, Махала Богойна, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Милоорниче, Махала Плавнище, Махала Попов Дол, Махала Прекендачка, Махала Равно Буче, Махала Щърбец

На 03.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 16:00 – 18:00 ч./ –  Метохия:   Долна Махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци

На 03.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 16:00 – 18:00 ч./ –  Побит Камък, Общ. Трекляно:   Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала Село

На 03.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 16:00 – 18:00 ч./ –  Полетинци

На 03.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 16:00 – 18:00 ч./ –  Средорек, Общ. Трекляно:   Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни Камък

На 03.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 16:00 – 18:00 ч./ –  Сушица, Общ. Трекляно:   Махала Варни Дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала Реката, Махала Старо Село, Махала Ханове, Махала Чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар

На 03.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 16:00 – 18:00 ч./ –  Трекляно:   Махала Центъра

На 03.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 16:00 – 18:00 ч./ –  Уши:   030001 М. Под Пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска

На 03.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 16:00 – 18:00 ч./ –  Чешлянци:   Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала Реката, Махала Стопански Двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре

На 03.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 16:00 – 18:00 ч./ –  Чудинци

На 03.10.2018 г. /09:00 – 18:00 ч./ –  Ломница, Общ. Кюстендил:   Махала Анина, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Плавнище, Махала Прекендачка, Махала Щърбец

На 03.10.2018 г. /09:00 – 18:00 ч.; 09:00 – 10:00 ч.; 16:00 – 18:00 ч./ –  Гурбановци

На 03.10.2018 г. /09:00 – 18:00 ч.; 09:00 – 10:00 ч.; 16:00 – 18:00 ч./ –  Церовица:   Махала Бело Камене

На 03.10.2018 г. /16:00 – 18:00 ч./ –  Бобешино

На 03.10.2018 г. /16:00 – 18:00 ч./ –  Горно Уйно

На 03.10.2018 г. /16:00 – 18:00 ч./ –  Гюешево:   000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала Рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух

На 03.10.2018 г. /16:00 – 18:00 ч./ –  Долно Село:   М.Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала Пищилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала Чукарска, Махала Шаламанци

На 03.10.2018 г. /16:00 – 18:00 ч./ –  Долно Уйно:   Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска

На 03.10.2018 г. /16:00 – 18:00 ч./ –  Долно Уйно:   Махала Олтоманци

На 03.10.2018 г. /16:00 – 18:00 ч./ –  Каменичка Скакавица:   Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала Пилищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър

На 03.10.2018 г. /16:00 – 18:00 ч./ –  Коприва

На 03.10.2018 г. /16:00 – 18:00 ч./ –  Преколница:   Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска

На 03.10.2018 г. /16:00 – 18:00 ч./ –  Раненци:   Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска

Община Рила

На 03.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 16:30 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 04.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 16:30 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 05.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 16:30 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Бараково:   Александър Стамболийски, Беласица, В.Везенков, Вела Пеева, Дружба, К.Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, Местност До Кантона, Митко Палаузов, Рила, Септемврийска, УПИ-Vi-27,Кв.100

На 03.10.2018 г. /16:30 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 04.10.2018 г. /16:30 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 05.10.2018 г. /16:30 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Кочериново:   408 По Плана На Гр. Кочериново, VII-372, Кв.4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В.Везенков, В.Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв.38, УПИ XxII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М.Бангоев, М.Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Стопански Двор, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ – VII ,Кв.40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ Iv 1397, УПИ Х-1386, Кв.94, УПИ Хvi-1390,Кв.94, УПИ ХVIII-1396, Кв.88, УПИ-III-1397 Кв.89, УПИ-Хіv-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв.31, XII-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 03.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 04.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 05.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Кочериново:   408 По Плана На Гр. Кочериново, VII-372, Кв.4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В.Везенков, В.Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв.38, УПИ XxII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М.Бангоев, М.Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ – VII ,Кв.40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ Iv 1397, УПИ Х-1386, Кв.94, УПИ Хvi-1390,Кв.94, УПИ ХVIII-1396, Кв.88, УПИ-III-1397 Кв.89, УПИ-Хіv-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв.31, XII-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 03.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 04.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 05.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Кочериново:   Свети Иван Рилски, Стопански Двор

На 03.10.2018 г. /16:30 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 04.10.2018 г. /16:30 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 05.10.2018 г. /16:30 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Рила:   62671.500.2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Васил Начев, Васил Христов, Възрожденска, Георги Бенковски, Георги Кирков, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Княз Борис I, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Медник, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Орлица, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Петко Д.Петков, Планинска, Погар, Подгорица, Първи Май, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Рилски Езера, Роза, Света Варвара, Света Петка, Света Петка, Свети Георги, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спортела, Спротива, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, Трети Гвардейски Полк, УПИ Іі-1506,Кв.111, Хаджи Агапи, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Христо Сокола, Цар Асен И Петър, Цар Асен И Петър, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

На 03.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 04.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 05.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Рила:   62671.500.2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Възрожденска, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Погар, Подгорица, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Света Варвара, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спротива, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, УПИ Іі-1506,Кв.111, Хаджи Агапи, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Цар Асен И Петър, Цар Иван Асен II, Цар Самуил, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

На 03.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 04.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 05.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Рила:   Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Орлица, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Планинска, Първи Май, Рилски Езера, Роза, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Сокола, Цар Асен И Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

На 03.10.2018 г. /07:45 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 04.10.2018 г. /07:45 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 05.10.2018 г. /07:45 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Рила:   Васил Демиревски, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Първи Май, Света Петка, Свети Георги, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Асен И Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

На 03.10.2018 г. /08:00 – 17:00 ч./   На 04.10.2018 г. /08:00 – 17:00 ч./   На 05.10.2018 г. /08:00 – 17:00 ч./ –  Рила:   Васил Демиревски, Димитър Благоев, Любен Каравелов, Отец Паисий, Първи Май, Спортела, Стопански Двор, Христо Жлябинков

На 03.10.2018 г. /07:30 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 04.10.2018 г. /07:30 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 05.10.2018 г. /07:30 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Рила

Община Сапарева баня

На 05.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Сапарева Баня:   65365,601,10, Германея, Йордан Попмихайлов, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Славяни, УПИ – Х-2641, Пи 65365.601.84, УПИ VIII-2759,Кв.109, УПИ І – 2742, Кв. 108

На 04.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Сапарева Баня:   Славяни

 

Бласт Ловеч Населено Място

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                           CEZ GROUP