Уважаеми клиенти,

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 08 – 12 октомври 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Дата/период   Времетраене    Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Бобов дол

На 08.10.2018 г. /10:00 – 13:00 ч./ –  Мали Върбовник: УПИ – 1-9

На 08.10.2018 г. /13:30 – 16:00 ч./ –  Мало Село: IV-17, Кв. 3, УПИ VІ-3, Кв. 1

Община Бобошево

На 09.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Блажиево: Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св. Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, УПИ – V-77, Кв. 11, ХII, Кв. 22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис

На 09.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Бобошево: 14532. 040. 017, XIII-591 Кв. 65, Ал. Константинов, Ал. Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, жп гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М. Турсуно ПИ №135017, местност Галенковци, местност Герена, местност Друма, местност Затона, местност Кощанево, местност Липовица, местност Манастира, местност Миладин, местност Мърдище, местност Секелица, местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, път 104, Пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор

На 09.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Висока Могила: Мильов Рид

На 09.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Вуково: 087040, 12351. 153. 0030

На 09.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Грамаде, Общ. Дупница: ІХ – 136, Кв. 18

На 09.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Доброво: VІ-293, Кв. 20

На 09.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Дупница: местност Мело

На 09.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Каменик

На 09.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Рила

На 09.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Скрино: 116

На 09.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Слатино, Общ. Бобошево: Лоза, местност Слатинско Ханче, Цар Борис

На 09.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Смочево: 048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-VІІІ-361, Кв. 15, Христо Ботев

На 09.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Сопово

На 09.10.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Усойка: Бор, Е79

Община Дупница

На 09.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Бадино: УПИ – ІІ-113, Кв. 21

На 08.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 09.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бистрица, Брегалница, Вардар, Верила, Верила, Втори Януари, Горица, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драган Овчаров, Драгой Болярин, Драгой Болярин, Дупница, Елица, Ерусалим, Ивайло, Изгрев, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Липа, местност Дренски Рид, местност Дренски Рид, Неофит Рилски, Николаевска, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Охрид, Паничище, Патриарх Евтимий, Преспа, Професор Александър Балан, Развесена Върба, Развесена Върба, Райна Княгина, Родопи, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, УПИ Хі, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител, Цар Освободител, Черни Връх, Шейново

На 08.10.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 09.10.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 11.10.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 12.10.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Дупница: Андон Величков, Войводска, Кирил и Методий, Княз Борис I, Никола Лазаров, Средна Гора, Тобеница, Трети Гвардейски Полк, УПИ II, Кв. 109, Фенерка, Христо Ботев

На 08.10.2018 г. /11:30 – 12:00 ч.; 13:00 – 13:30 ч./   На 09.10.2018 г. /10:00 – 10:45 ч.; 15:00 – 15:30 ч./   На 10.10.2018 г. /10:00 – 10:45 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Дупница: 68789. 162. 69, 68789. 164. 15, 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман, Дренски Рид, извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Свобода, Софийско Шосе, Стръмна, УПИ Vііі, Кв. 8, ПИ 68789. 602. 65, Яхинско Шосе

На 08.10.2018 г. /11:30 – 12:00 ч.; 13:00 – 13:30 ч./   На 09.10.2018 г. /10:00 – 10:45 ч.; 15:00 – 15:30 ч./   На 10.10.2018 г. /10:00 – 10:45 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Самораново: Митко Палаузов, Саморанска

На 08.10.2018 г. /11:30 – 12:00 ч.; 13:00 – 13:30 ч./   На 09.10.2018 г. /10:00 – 10:45 ч.; 15:00 – 15:30 ч./   На 10.10.2018 г. /10:00 – 10:45 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ –  Яхиново: 87727. 20. 25, местност Полето, Яхинско Шосе

На 08.10.2018 г. /11:30 – 13:30 ч./ –  Крайници: Александър Стамболийски, Априлско Въстание, Баба Тонка, Батак, Бончук, Васил Демиревски, Васил Левски, Верила, Гео Милев, Георги Раковски, Добри Чинтулов, Дупнишка Комуна, Иван Вазов, Йорданка Николова, Максим Горки, Малчика, Младост, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Петко Славейков, Рила, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Христо Механджийски;

На 09.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Бобошево: махала Въртен Камък;  Боровец: II-259, Кв. 14, XVIII-263 Кв. 14, УПИ-І;  Бураново: 007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483, Кв. 50;  Джерман: 013024, 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, местност Бела Вода, местност Голямата Порта, местност Еминица, местност Китева Ливада, местност Кръсто, местност Мали Бельов Дол, местност Площа, местност Пульова Воденица, местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор;  Драгодан: №000026, извън регулация, махала Ортакчийска;  Дупница: 68789. 25. 34, 68789. 28. 351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, местност Бунищерица, местност Злево, местност Пульова Воденица, местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода;  Крайни Дол: ХIх-51;  Крумово, Общ. Кочериново;  Мурсалево: 200002, 244, Кв. 12, III- 279, V-688 Кв. 66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански;  Слатино, Общ. Бобошево: IV-123, Кв. 15, XVI – 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, местност Герена, местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, ПИ 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис;  Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, местност Будаковица, местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св. Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов;  Фролош;  Цървище: махала Ореевица, Цървище;

На 09.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Бистрица, Общ. Дупница: 04220. 8. 70, 04220. 9. 2, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ачкагач, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Вела Пеева, Георги Димитров, Гергана, Горица, Димитър Благоев, Здравец, Зелен път, Иван Вазов, Иглика, Каменния път, Кв. 50, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Крайречна, Ленин, Лоза, М. Зад Реката ПИ 04220, 4, 49, 2, Максим Горки, Малина, Малчика, махала Доларска, Мест. Фандъклъка, местност Мантарлия, местност Прокопо, Мусала, Осми Март, Отец Паисий, Партизанска, ПИ 04220. 11. 35, Пионерска, Победа, Първи Май, Русалка, Самоковище, Стопански Двор, Теменуга, Фенерка, ХI-124, Кв. 17, Христо Ботев;

На 09.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Дупница: 04220. 9. 147, Бистрица, Свобода

На 09.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Самораново: 4067, Местн. Кръстките, 65245. 7. 846, Акация, Васил Демиревски, Георги Димитров, Комсомолец, Марков Камък, местност Златковица, местност Марков Камък, Митко Палаузов, Рила, Стаменко Градевски

На 09.10.2018 г. /09:45 – 10:15 ч.; 11:30 – 12:00 ч./   На 12.10.2018 г. /10:45 – 12:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Блатино: 000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354

На 09.10.2018 г. /09:45 – 10:15 ч.; 11:30 – 12:00 ч./   На 12.10.2018 г. /10:45 – 12:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Дупница: 68789. 551. 8, 68789. 552. 38, Каваклия, местност Бели Янко, местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе

На 09.10.2018 г. /09:45 – 10:15 ч.; 11:30 – 12:00 ч./   На 12.10.2018 г. /10:45 – 12:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Дяково: 23, Дяково, махала Крич, УПИ I-138, Кв. 10, УПИ ІІІ-204, 205, 206, Кв. 20, УПИ ХІV

На 09.10.2018 г. /09:45 – 10:15 ч.; 11:30 – 12:00 ч./   На 12.10.2018 г. /10:45 – 12:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Кременик: XxII-98, Кв. 10

На 09.10.2018 г. /09:45 – 10:15 ч.; 11:30 – 12:00 ч./   На 12.10.2018 г. /10:45 – 12:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Пиперево: 56349. 0. 159, 56349. 6. 37, 68789. 250. 87, Дупнишка Комуна, местност Стопански Двор, МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХХVIII, Кв. 39

На 09.10.2018 г. /09:45 – 10:15 ч.; 11:30 – 12:00 ч./   На 12.10.2018 г. /10:45 – 15:00 ч.; 10:45 – 12:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Мламолово: IX-25, Кв. 9, IХ-179, Кв. 11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга

На 09.10.2018 г. /09:45 – 12:00 ч./ –  Дупница: Софийско Шосе

На 12.10.2018 г. /10:30 – 12:00 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Бобов Дол: Антим Първи, Двадесет и Седми Октомври, Ивайло, Колош, Осми Март, Самуил, Свети Спас, Стубело

На 12.10.2018 г. /10:30 – 12:00 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Делян, Общ. Дупница: Хіх-164, Кв. 12, III-21. Кв. 4, Парцел ІV-485, Кв. 13

На 12.10.2018 г. /10:30 – 12:00 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Дяково

На 12.10.2018 г. /10:30 – 12:00 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Тополница, Общ. Дупница: местност Дрено, Нупи-1609

На 12.10.2018 г. /11:00 – 15:00 ч./ –  Дяково: УПИ I-138, Кв. 10, УПИ ІІІ-204, 205, 206, Кв. 20, УПИ ХіV

На 12.10.2018 г. /14:00 – 15:00 ч./ –  Блатино: 000195, 000195, 000212, 000212, 005026, 005026, 005053, 005053, Екатте 04354, Екатте 04354;  Дупница: 68789. 551. 8, 68789. 551. 8, 68789. 552. 38, 68789. 552. 38, Каваклия, Каваклия, местност Бели Янко, местност Бели Янко, местност Лъката, местност Лъката, Орлинска, Орлинска, Софийско Шосе, Софийско Шосе;  Дяково: 23, 23, Дяково, Дяково, махала Крич, махала Крич, УПИ I-138, Кв. 10, УПИ I-138, Кв. 10, УПИ ІІІ-204, 205, 206, Кв. 20, УПИ ІІІ-204, 205, 206, Кв. 20, УПИ ХІV, УПИ ХІV;  Кременик: XxII-98, Кв. 10, XXII-98, Кв. 10;  Мламолово: Ix-25, Кв. 9, IX-25, Кв. 9, Iх-179, Кв. 11, Iх-179, Кв. 11, Бистрица, Бистрица, Бор, Бор, Бузлуджа, Бузлуджа, Вихър, Вихър, Горещица, Горещица, Ела, Ела, Калина, Калина, Кокиче, Кокиче, Малина, Малина, местност Трапчине, местност Трапчине, Миньорска, Миньорска, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Рила, Рила, Руднината, Руднината, Станке Димитров, Станке Димитров, Старата Линия, Старата Линия, Теменуга, Теменуга;  Пиперево: 56349. 0. 159, 56349. 0. 159, 56349. 6. 37, 56349. 6. 37, 68789. 250. 87, 68789. 250. 87, Дупнишка Комуна, Дупнишка Комуна, местност Стопански Двор, местност Стопански Двор, МТП Шивашки Цех, МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХХVIII, Кв. 39, ХХVIII, Кв. 39;

Община Кюстендил

На 09.10.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар

На 08.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Дворище, Общ. Кюстендил: Девети Септември, Лиляна Димитрова, махала Томанова, махала Чорбаджийска, местност Друмо, Местонст Брестиките, Раденко Видински, Стоян Лудев, Христо Ботев

На 08.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Горна Гращица: Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Васил Левски, Вела Пеева, Вола, Генерал Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Иван Вазов, Лавеле, Ленин, Петър Берон, Спартак, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Томанова, Хан Аспарух, Шипка, Юри Гагарин, Язовир Валого

На 08.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Коняво: 000906 Кв. 38432, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Бор, Васил Левски, Виден, Владимир Поп Томов, Възраждане, Георги Димитров, Георги Кирков, Даскал Димитър Стоянов, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Жельо Демиревски, Здравец, Иван Вазов, Извора, Изгрев, Кирил и Методий, Ленин, Лехово, Людмила Живкова, Маркова Стъпка, местност Маровски път, Мусала, Незабравка, Никола Димитров, Осогово, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Раковска, Рила, Руен, Симеон Въжаров, Стадиона, Стоян Лудев, Странджата, Христо Ботев

На 08.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Копиловци, Общ. Кюстендил: Бистрица, Васил Левски, Възраждане, Димитър Благоев, Драговищица, Елин Пелин, Звезда, Иглика, Индустриална, местност Базето, Мир, Нов Живот, Овощарска, Околовръстна, Пейо Яворов, Спасовица, Стоян Тренев, Струма, Търговска, Христо Смирненски, Щастие

На 08.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Кюстендил: местност Дренов Дол, местност Николичевски Път

На 08.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Николичевци: Васил Левски, Васил Петлешков, Николичевски път, Овощарски Институт, Стоян Лудев, Струма, Черемидарница, Ябълка

На 08.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Скриняно: Александър Стамболийски, Бистрица, Витоша, Емил Шекерджийски, извън регулация, Марица, Оборище, Пейо Яворов, Свилен Русев, Стоян Лудев, Чайка, Шипка, Щастие

На 08.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Цървеняно: 002224, махала Грънчарица, махала Мърдевци, махала Новия Квартал, Мест. Пояница

На 08.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Ябълково, Общ. Кюстендил: X-198, Кв. 21, Васил Левски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Кирил и Методий, махала Бански Мост, местност Пешо Поле, местност Соволска Река, Овощарска, Първи Май, Славейков, Христо Ботев

На 08.10.2018 г. /09:15 – 10:15 ч./ –  Блатец, Общ. Кюстендил: махала Граньова

На 08.10.2018 г. /09:15 – 10:15 ч./ –  Дождевица

На 08.10.2018 г. /09:15 – 10:15 ч./ –  Драговищица, Общ. Кюстендил: V-908, Кв. 61, Асен и Петър, Георги Григоров Фарадей, Гладстон, Девети Септември, Еделвайс, Земен, Изгрев, Камчия, Кокиче, местност Перивол, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Орлица, Осогово, Петър Берон, Преслав, Рила, Синчец, Славчо Темкин, Тинтява, Чаталджа, Череша, Шейново, Шести Септември, Ягода

На 08.10.2018 г. /09:15 – 10:15 ч./ –  Дупница: 324+460 До 324+840

На 08.10.2018 г. /09:15 – 10:15 ч./ –  Кюстендил: Соволска

На 08.10.2018 г. /09:15 – 10:15 ч./ –  Лисец, Общ. Кюстендил: 000520

На 08.10.2018 г. /09:15 – 10:15 ч./ –  Мазарачево: махала Боровица, махала Валявица, махала Маренска

На 08.10.2018 г. /09:15 – 10:15 ч./ –  Радловци

На 08.10.2018 г. /09:15 – 10:15 ч./ –  Соволяно: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бистрица, Божур, Васил Левски, Вихрен, Владимир Поп Томов, Възход, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Девети Септември, Здравец, Иглика, Китка, Кокиче, Комсомолска, Лале, Любен Каравелов, Любен Харалампиев, Любикова, местност Белуток, местност Брегове, местност Долбин, местност Модро Поле, Минзухар, Младост, Незабравка, Осогово, Пионер, Победа, Райко Даскалов, Рила, Руен, Съборището, Теменуга, Хан Омуртаг, Христо Божички, Христо Ботев, Цар Симеон, Череша, Ябълка

На 09.10.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 08:45 – 18:30 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 12:30 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Смоличано: махала Бачовска, махала Беловинска, махала Габерлийска, махала Гьоревци, махала Каргалий, махала Мангелска, махала Миринска, махала Райков Рид, махала Реката, махала Св. Ана, махала Сделище, махала Хаджийска, махала Чифлико, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Юговци

На 09.10.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 08:45 – 18:30 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 12:30 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Страдалово: махала Борачичка, махала Геберо, махала Дъбовска, махала Заячка, махала Иванковци, махала Кьосевци, махала Лингурска, махала Логодашка, махала Нечемска, махала Орничарска, махала Пешовска, махала Реката, махала Рудишка, махала Рудище, махала Стамболийска, махала Шаинска, махала Ширилийска, махала Шияне, махала Шиячка

На 09.10.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 12:30 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, махала Адамска, махала Албания, махала Баздарска, махала Бантовска, махала Бела Вода, махала Воденичарска, махала Горна Йовчовска, махала Горчовска, махала Гошевска, махала Грънчарска, махала Гърличка, махала Гъскарска, махала Гюрова, махала Димовска, махала Долна Дралевска, махала Долна Йовчовска, махала Дралевска, махала Дърманска, махала Занева, махала Заячка, махала Испорска, махала Йовкинска, махала Кадрамска, махала Камберска, махала Каменичка, махала Карамфиленска, махала Ковачка, махала Котаранска, махала Кузумска, махала Кумбазка, махала Лазарска, махала Лапевска, махала Лесичкова, махала Маджирска, махала Маринкова, махала Михтарска, махала Моравска, махала Мулова, махала Падинарска, махала Парлапанска, махала Песокарска, махала Петачка, махала Пупулска, махала Рановска, махала Русулска, махала Сапунджийска, махала Селишка, махала Семенска, махала Симонска, махала Соколовска, махала Соколчева, махала Средна Махала, махала Станковска, махала Стойчовска, махала Тасковска, махала Текемска, махала Треновска, махала Хаджийска, махала Цанкина, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Шаренкова, махала Шукалска, махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин

На 09.10.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 12:30 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Друмохар: махала Ангеловци, махала Джоганска, махала Табачка, махала Таушанска, местност Сврътките

На 09.10.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 12:30 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Еремия: махала Брезалийска, махала Бумбарска, махала Влашка, махала Геровска, махала Гугушанска, махала Златковска, махала Ивановска, махала Керелска, махала Ковачка, махала Костовска, махала Лесовска, махала Манчовци, махала Марковска, махала Мурджовска, махала Мухтийска, махала Пенковска, махала Рекалска, махала Сарамандовци, махала Секалска, махала Стаменковци, махала Стойковска, махала Тинтилиговска, махала Тотевска, махала Фудулска, махала Цинцовска, махала Цоцоманска, махала Чифличка, махала Чукардова, махала Шопска, махала Щърбевци, махала Якимовска, махала Яновска

На 09.10.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 12:30 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Илия: махала Груйовска, махала Делийска, махала Карадачка, махала Кацарска, махала Левковци, махала Миленска, махала Мишовска, махала Ралинска, махала Рекалийска, махала Тузлучка, махала Чукарска

На 09.10.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 12:30 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Тишаново: махала Божковци, махала Воденица, махала Гълъбовска, махала Ивановска, махала Качанска, махала Колевска, махала Митковска, махала Найденци, махала Новковска, махала Реката, махала Тутковска, махала Хайдушка, махала Цървилото, махала Янчовска

На 09.10.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 12:30 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Църварица: махала Гракалска, махала Карадачка, махала Копривен, махала Реката, махала Укалска

На 09.10.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Кадровица: махала Постолска, махала Станкова

На 09.10.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Лелинци: Васил Левски, махала Горна

На 09.10.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Търсино

На 09.10.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 – 12:30 ч.; 09:00 – 10:00 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Неделкова Гращица

На 09.10.2018 г. /08:45 – 18:30 ч.; 08:45 – 09:45 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 12:30 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Длъхчево-Сабляр: махала Милчовска, местност Орехчето

На 09.10.2018 г. /08:45 – 18:30 ч.; 08:45 – 09:45 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 12:30 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, махала Гьошевска, махала Каменичка, махала Лазовска, махала Начковска, махала Ненкова, махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 09.10.2018 г. /08:45 – 18:30 ч.; 08:45 – 09:45 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 – 12:30 ч.; 09:00 – 10:00 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Згурово

На 09.10.2018 г. /08:45 – 18:30 ч.; 08:45 – 09:45 ч.; 16:00 – 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 – 12:30 ч.; 09:00 – 10:00 ч.; 11:30 – 12:30 ч./ –  Пелатиково: махала Брусарска, махала Бумбарска, махала Горовска, махала Дръчките, махала Карпуска, махала Кацарска, махала Леската, махала Лодарска, махала Манчовска, махала Орешарска, махала Очипалска, махала Попанска, махала Раковска, махала Селишка, махала Суровичка, махала Сърнатичка, махала Траянци, махала Тръстеник, махала Харизанска, махала Чифлико, махала Шеовци, махала Шишовска, махала Шопска, махала Янкуловци

На 09.10.2018 г. /16:00 – 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /11:30 – 12:30 ч./ –  Граница: Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, местност Манастира, местност Ридо, местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев

На 09.10.2018 г. /16:00 – 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /11:30 – 12:30 ч./ –  Кюстендил: Белият Камък, Дупнишко Шосе, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител

На 09.10.2018 г. /16:00 – 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /11:30 – 12:30 ч./ –  Пиперков Чифлик: Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, махала Дядо Манова, махала Суха Река, местност Друмарката, местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 09.10.2018 г. /16:00 – 18:30 ч./   На 11.10.2018 г. /11:30 – 12:30 ч./ –  Слокощица: Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, махала Селото, местност Змиярника, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 10.10.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 08:45 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Добри Дол, Общ. Трекляно: махала Ашковци, махала Вучковци, махала Герасимци, махала Горчовци, махала Гълъбовци, махала Джуровци, махала Дръндевци, махала Дълбоки Дол, махала Зеленковци, махала Златковци, махала Мутевци, махала Наковци, махала Ората, махала Пращенци, махала Сръбиновци, махала Татарци, махала Центъра, махала Шуме

На 10.10.2018 г. /08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Брест, Общ. Трекляно: махала Беловци, махала Знеполци, махала Казаците, махала Песяк, махала Селото, махала Янкова

 Бъзовица: махала Врътина, махала Георгина, махала Говедарници, махала Димина, махала Дънкова, махала Кюлина, махала Реката  Горановци, Общ. Кюстендил: махала Оспротива   Горни Коритен: махала Богдановци, махала Григоринци, махала Джуркинци, махала Лиярска, махала Лозановци, махала Любенова, махала Мъзгарска, махала Пауновци, махала Петкова, махала Попова, махала Ралоква, махала Расова, махала Спасановци, махала Цонева  Горно Кобиле: махала Бучлинци, махала Пешина, махала Селото  Горно Уйно: махала Амиджина, махала Брестов Дол, махала Джалевица, махала Дръндевци, махала Дудевска, махала Момчилова, махала Панагонова, махала Цървеличка  Долни Коритен: махала Витанова, махала Витановци, махала Гелева, махала Деянова, махала Джонева, махала Димова, махала Дроньова, махала Китанова, махала Клубарска, махала Кьосакова, махала Манчова, махала Петкова, махала Портарска, махала Хановете, махала Чомарска  Долно Кобиле: махала Аврамци, махала Диневци, махала Ковачевци, махала Козарник, махала Кошарци, махала Момчиловци, махала Пладнище, махала Станчевци, махала Станчовци, махала Училището  Долно Уйно: махала Дедо Ненова, махала Корнец, махала Моралийска, махала Олтоманци, махала Райкова, махала Славкова, махала Чурица, махала Янковска  Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, местност Перивол, местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница  Драгойчинци: махала Богданова, махала Бозкина, махала Гигина, махала Гигинци, махала Градско Ливаде, махала Дайчова, махала Деяница, махала Джикаре, махала Дълги Лом, махала Дърнелци, махала Зеинци, махала Злондон, махала Корита, махала Куркина, махала Малка Падина, махала Митарци, махала Пейчинова, махала Село, махала Средно Осое, махала Чорбаджийска, махала Ширилова  Злогош: Долна Махала, махала Гергиновци, махала Горни Шушнярци, махала Долни Шушнярци, махала Клен, махала Кориярци, махала Лазина, махала Лалина Падина, махала Мушикарци, махала Плава Круша, махала Селото, махала Чиринци  Киселица: махала Богданинци, махала Буцалевци, махала Вучковци, махала Гелчинци, махала Кадинци, махала Търница  Метохия: Долна Махала, махала Баздрике, махала Бургяре, махала Владимировци, махала Матеина, махала Осояре, махала Пауновци  Побит Камък, Общ. Трекляно: махала Возчукар, махала Джокинци, махала Село  Полетинци   Средорек, Общ. Трекляно: махала Бекярска, махала Джониловци, махала Драгльовци, махала Дренярска, махала Клинчарци, махала Неделкьова, махала Павлева, махала Пашина, махала Петрева, махала Центъра, махала Явор, махала Янина, местностдупни Камък  Уши: 030001 М. Под Пътя, махала Вучарник, махала Горно Велковци, махала Долно Велковци, махала Златанова, махала Знеполци, махала Калеинци, махала Кошарци, махала Николина, махала Николинци, махала Самарджийска, махала Спасевска  Чешлянци: махала Бара, махала Вишурци, махала Милчаци, махала Орница, махала Реката, махала Стопански Двор, махала Ябуковица, махала Ясикаре

На 10.10.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Злогош: Долна Махала, махала Гергиновци, махала Горни Шушнярци, махала Долни Шушнярци, махала Клен, махала Лазина, махала Лалина Падина, махала Мушикарци, махала Плава Круша, махала Селото, махала Чиринци

На 10.10.2018 г. /08:45 – 16:00 ч.; 08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Сушица, Общ. Трекляно: махала Варни Дол, махала Камберска, махала Прогона, махала Раздолци, махала Реката, махала Старо Село, махала Ханове, махала Чешмата, махала Чифлика, махала Шавар

На 10.10.2018 г. /08:45 – 16:00 ч.; 08:45 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Трекляно: махала Центъра

На 12.10.2018 г. /10:00 – 13:00 ч./ –  Сажденик: махала Златанска

На 12.10.2018 г. /10:00 – 13:00 ч./ –  Цървена Ябълка

Община Рила

На 08.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 16:45 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 12.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 16:30 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Бараково: Александър Стамболийски, Беласица, В. Везенков, Вела Пеева, Дружба, К. Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, местност До Кантона, Митко Палаузов, Рила, Септемврийска, УПИ-VI-27, Кв. 100

На 08.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 16:30 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 12.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Кочериново: Свети Иван Рилски, Стопански Двор

На 08.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 16:30 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 12.10.2018 г. /07:30 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Рила: 62671. 500. 2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Възрожденска, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Д. Петков, Погар, Подгорица, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Света Варвара, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спротива, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, УПИ Іі-1506, Кв. 111, Хаджи Агапи, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Цар Асен и Петър, Цар Иван Асен II, Цар Самуил, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

На 08.10.2018 г. /07:30 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 12.10.2018 г. /07:30 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Рила

На 08.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 16:45 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 12.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Кочериново: 408 По Плана на Гр. Кочериново, VII-372, Кв. 4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В. Везенков, В. Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв. 38, УПИ XxII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М. Бангоев, М. Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ – VII , Кв. 40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, Кв. 94, УПИ ХVI-1390, Кв. 94, УПИ ХVIII-1396, Кв. 88, УПИ-ІІІ-1397 Кв. 89, УПИ-ХІV-1395, Кв. 88, Фридрих Енгелс, Х-301, Кв. 31, ХІІ-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 08.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД; 16:45 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 12.10.2018 г. /07:45 – 08:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Рила: Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Орлица, Петко Войвода, Петко Д. Петков, Планинска, Първи Май, Рилски Езера, Роза, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Сокола, Цар Асен и Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

На 08.10.2018 г. /07:45 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 12.10.2018 г. /07:45 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Рила: Васил Демиревски, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Петко Войвода, Петко Д. Петков, Първи Май, Света Петка, Свети Георги, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Асен и Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

На 08.10.2018 г. /08:00 – 17:00 ч./   На 12.10.2018 г. /08:00 – 17:00 ч./ –  Рила: Васил Демиревски, Димитър Благоев, Любен Каравелов, Отец Паисий, Първи Май, Спортела, Стопански Двор, Христо Жлябинков

На 10.10.2018 г. /10:15 – 13:00 ч./ –  Рила: местност Жабокрек, Подгорица

На 10.10.2018 г. /13:30 – 15:30 ч./ –  Рила: местност Горхим

На 10.10.2018 г. /13:30 – 15:30 ч./ –  Рилски Манастир: местност Горхим

На 11.10.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Пастра: 55539. 100. 132, местност Туфано, Пастра, ПИ №55539. 100. 207, Стопански Двор

На 11.10.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Перник: Кристал Блокове

На 11.10.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Рила: местност Горхим, местност Елешница

На 11.10.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Рилски Манастир: 028005, местност Бачкова Чешма, местност Биволарника, местност Владичина Поляна, местност Горско Стопанство, местност Горхим, местност Елешница, местност Илийна Река, местност Кирилова Поляна, местност Пчелина, местност Турското Парче

На 11.10.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Рилски Манастир: 028005, местност Бачкова Чешма, местност Биволарника, местност Владичина Поляна, местност Илийна Река, местност Кирилова Поляна, местност Турското Парче

На 12.10.2018 г. /16:30 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Кочериново: 408 По Плана на Гр. Кочериново, VII-372, Кв. 4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В. Везенков, В. Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв. 38, УПИ XxII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М. Бангоев, М. Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, път 107, Родопи, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Стопански Двор, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ – VII , Кв. 40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, Кв. 94, УПИ ХVI-1390, Кв. 94, УПИ ХVIII-1396, Кв. 88, УПИ-ІІІ-1397 Кв. 89, УПИ-ХІV-1395, Кв. 88, Фридрих Енгелс, Х-301, Кв. 31, ХІІ-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 12.10.2018 г. /16:30 – 17:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Рила: 62671. 500. 2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Васил Начев, Васил Христов, Възрожденска, Георги Бенковски, Георги Кирков, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Княз Борис I, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Медник, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Орлица, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Войвода, Петко Д. Петков, Петко Д. Петков, Планинска, Погар, Подгорица, Първи Май, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Рилски Езера, Роза, Света Варвара, Света Петка, Света Петка, Свети Георги, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спортела, Спротива, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, Трети Гвардейски Полк, УПИ Іі-1506, Кв. 111, Хаджи Агапи, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Христо Сокола, Цар Асен и Петър, Цар Асен и Петър, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

Община Сапарева баня

На 09.10.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:15 – 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:15 – 16:30 ч./ –  Овчарци, Общ. Сапарева Баня: 020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн.  Грабежо , местност Герена, местност Песоко, местност През Реката, местност Ридо, местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 08.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Сапарева Баня: 65365, 601, 10, Германея, Йордан Попмихайлов, местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Славяни, Славяни, УПИ – Х-2641, ПИ 65365. 601. 84, УПИ VIII-2759, Кв. 109, УПИ І – 2742, Кв. 108

На 09.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Сапарева Баня: Бор, Бреза, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Германея, Здравец, Липа, местност Света Вода, Паничище, Пчела, Радецки, УПИ VI-147, Кв 12, Пи65365. 601. 92

На 09.10.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:15 – 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:15 – 16:30 ч./ –  Паничище: 300 В Отдел 04, Ид. 65365. 210. 970, II, II, Кв. 8, Іх – Кв. 8, местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ – І , Кв. 70, УПИ VIII Кв. 10

На 09.10.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:15 – 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:15 – 16:30 ч./ –  Ресилово: 026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ – Vіі-672, Кв. 36, ХIV-11, Кв. 5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра

На 09.10.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:15 – 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:15 – 16:30 ч./ –  Самораново: 65245, 6, 153, 65245. 1. 214, 65245. 4. 266. 1, 65245. 4. 405, 65245. 4. 440, 65245. 45. 4. 416, 65245. 6. 499. 1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв. 16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, местност Златковица, местност Марков Камък, местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин

На 09.10.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:15 – 16:30 ч./   На 10.10.2018 г. /09:15 – 10:30 ч.; 15:15 – 16:30 ч./ –  Сапарева Баня: 032046, 65365, 601, 10, 65365. 210. 111, 65365. 31. 45, 65365. 32. 226, 65365. 32. 353, 65365. 601. 186, 65365. 602. 602, I , Кв. 74, III, Кв. 125, LxxVі, Кв. 74 Идент. 65365. 602. 375, LxxxIV-2797, Кв. 74, Ііі-3071, Кв. 120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, местност Бончук, местност Водни Дол, местност Зелени Преслап, местност Света Вода, местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, ПИ – 1351, ПИ Lxxxііі; Кв. 74, ПИ №65365. 210. 111 М. Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св. Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ – Х-2641, ПИ 65365. 601. 84, УПИ VI-147, Кв 12, Пи65365. 601. 92, УПИ VIII-2759, Кв. 109, УПИ І – 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода

На 10.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Сапарева Баня: 65365. 601. 186, I , Кв. 74, LxxVі, Кв. 74 Идент. 65365. 602. 375, LxxxIV-2797, Кв. 74, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бор, Бор, Бреза, Валявица, Васил Петлешков, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Германея, Германея, Еделвайс, Здравец, Кръстю Софрониев, Липа, местност Света Вода, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Омуртаг, Отец Паисий, Паничище, Паничище, ПИ Lxxxііі; Кв. 74, Плиска, Победа, Пчела, Радецки, Раковски, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славяни, Стоил Косовски, Трети Март, УПИ VI-147, Кв 12, Пи65365. 601. 92, Хан Аспарух, Христо Ботев, Шипка, Явор, Ягода

На 11.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Сапарева Баня: 65365. 601. 186, I , Кв. 74, LxxVі, Кв. 74 Идент. 65365. 602. 375, LxxxIV-2797, Кв. 74, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бор, Валявица, Валявица, Васил Петлешков, Васил Петлешков, Германея, Германея, Еделвайс, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кръстю Софрониев, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Омуртаг, Отец Паисий, Отец Паисий, Паничище, ПИ Lxxxііі; Кв. 74, Плиска, Плиска, Победа, Раковски, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славяни, Стоил Косовски, Стоил Косовски, Трети Март, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Шипка, Явор, Ягода

На 11.10.2018 г. /09:45 – 12:00 ч./ –  Сапарева Баня: Веслец, Волов, Момина Сълза, Победа, Стопански Двор, Чавдар Войвода

На 11.10.2018 г. /13:00 – 15:30 ч./ –  Сапарева Баня: Германея, Христо Ботев

На 12.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Сапарева Баня: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Болярица, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Германея, Германея, Дъга, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кокиче, Ловна, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Паничище, ПИ – 1351, Плиска, Синчец, Скакавица, Стоил Косовски, Тракия, Фенерка, Христо Ботев, Христо Смирненски, Явор

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

                           CEZ GROUP