Уважаеми клиенти,

 ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти.  Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.  Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 26 октомври – 30 октомври  2020 г,  включително:

ОБЛАСТ

Дата/период   Времетраене Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

Област Благоевград

Община Благоевград

На 28.10.2020 г. /09:01 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 29.10.2020 г. /09:01 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Бело Поле,  Общ. Благоевград:   02028

На 26.10.2020 г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 28.10.2020 г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   04279.610.73  ,  Александър Малинов  ,  Бодрост  8,  Запад  14, 12, 11, 11, 14, 20, 10, 17, 22, 21, 15, 21, 19, 10, 15, 11, 12, 18, 13, Офис, 11, Закусвалня, 12, 10, 19, 16, 13, 20,  Илинден  31 5, 30, 31, 33,  Марица  Работилница, 27, 22 Бар В Градинката, 25, 25, 22 Магазин, 29, 23а, 23, Услуги,  Скаптопара  26, 26., 49,  Стоимен Календерски  10, 16, 2, 8, 3а, 9, 4, 12, 13а, 20, 15, 14, 18, 11а, 13, 5, 11, 5а, 3, 6,  Цар Симеон  25, 21, 23

На 26.10.2020 г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 27.10.2020 г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 28.10.2020 г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 29.10.2020 г. /09:00 – 16:30 Ч./   На 30.10.2020 г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   Генерал Тодоров  12

На 26.10.2020 г. /09:01 – 16:30 Ч./   На 27.10.2020 г. /09:01 – 16:30 Ч./   На 28.10.2020 г. /09:01 – 16:30 Ч./   На 29.10.2020 г. /09:01 – 16:30 Ч./   На 30.10.2020 г. /09:01 – 10:00 Ч.; 09:01 – 16:30 Ч.; 11:01 – 12:00 Ч./ –  Еленово,  Общ. Благоевград:   Васил Левски  40,  Еленово  ,  Имот 27231.501.203  ,  Местност Валтата  ,  Местност Гошевица  ,  Местност Лесовица  ,  Местност Чуката  ,  ПИ №27231.501.268  ,  ПИ-125 Кв.12  , УПИ  V-282,  Кв.5  , УПИ  XV-117,  Кв. 2  , УПИ  XXI-280, Кв.5  , УПИ  №Х,  Кв.1  , УПИ  Х-182,  Кв.5  , УПИ -I-205, Кв.8  , УПИ -III-214, 212, 301

На 26.10.2020 г. /09:30 – 16:00 Ч./   На 29.10.2020 г. /09:30 – 16:00 Ч./ –  Благоевград:   001451  ,  Местност Бодрост  ,  Местност Бодрост  Жилище, Комплекс,  Местност Добро Поле  Гор.С-Во, Жилище, Бунгало №10,  Местност Добро Поле  ,  Местност Карталско Дере  Жилище,  ПИ №001451

На 27.10.2020 г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 29.10.2020 г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 30.10.2020 г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   04279.610.73  ,  Александър Малинов  ,  Антон Страшимиров  1,  Бодрост  8,  Грамада  Тото Пункт,  Дунав  7,  Запад  14, 12, 11, 11, 14, 20, 10, 17, 22, 21, 15, 21, 19, 10, 15, 11, 12, 18, 13, Офис, 11, Закусвалня, 12, 10, 19, 16, 13, 20,  Зеленка  2,  Иван Гарванов  7а, 40, 20, 20, 42, 14, 18, 44, 38, 10, 7, 1, 30, 12, 8, 32, 28, 7б, 24, 20а, 22, 36, 26, 6,  Илинден  31 5, 30, 31, 33,  Кузман Шапкарев  16,  Македония  1,  Малешево  31, 29, 25, 23, 16, 17, 27, 18, 20,  Марица  Работилница, 27, 22 Бар В Градинката, 25, 25, 22 Магазин, 29, 23а, 23, Услуги,  Мир  30, 18, 5, 3,  Осогово  27, 16, 12, 21, 10, 23, 19, 14, 31, 15, 33, 17, 25, 9, 9,  Скаптопара  26, 26., 49,  Стоимен Календерски  10, 16, 2, 8, 3а, 9, 4, 12, 13а, 20, 15, 14, 18, 11а, 13, 5, 11, 5а, 3, 6,  Цар Симеон  25, 21, 23

На 27.10.2020 г. /08:46 – 12:30 Ч./ –  Благоевград:   04279.36.89  ,  Александър Стамболийски  ,  Ален Мак  13, 8, Жилище,  Антон Чехов  1,  Армутлука  ,  Асен Итов  9,  Бистрица  Жилище, Жилище,  Братя Иванови  Жилище, 1,  Броди  2, 36, 32, 16,  Васил Левски  42, 65,  Владо Черноземски  3,  Гемеджиите  12,  Георги Попов  30,  Даме Груев  36,  Еленово  Жилище, 173,  Зеленка  5,  Иван Гарванов  1б,  Извън Регулация  1,  Илинден  23, 14,  Искър  13,  Карамихайлов Бунар  ,  Кв. Струмско Стопански Двор  ,  Коста Босилков  3,  Липа  2,  Любен Каравелов  6,  Люляк  21,  Местност Авганцов Чифлик Ш.72  ,  Местност Горски Разсадник  ,  Местност Пенков Чифлик  Жилищна Сграда-Временно Ст-Во, Помпа, Пом.С-Во, Помпа За Напояване,  Местност Под Черквата  Помпа За Напояване, Помпа За Напояване, Жилище, 1, , , Къща,  Местност Промишлена Зона  ,  Местност Река Бистрица  Помощно Стопанство,  Местност Река Струма  Помощно Ст-Во, Имот №108032,  Местност Реката  ,  Неуточнен Адрес  ТП   ТП  Горско Стопанство,  Николай Петрини  42,  Обел  4,  Огражден  Жилище, 8,  Освобождение  94, 98, 16, 96,  Панайот Хитов  14, 25,  Пенков Чифлик  Ш.39,  Пенков Чифлик-Ш.39  ,  ПИрин  Жилище,  Покровнишко Шосе  1, 14, 61, Мотел С Търговска База,  Офиси, 15, Помпа За Напояване, 22, Фирма, 14, Производствена База-Бетонов Въ,  Полковник Дрангов  100,  Река Бистрица  ,  Стопански Двор Струмско  ,  Струма  17, Жилище, 15, 9,  Струмско Център  21, 2, Гараж, Стопанство, 16, 17, Жилище, Автосервиз-Временно Ст-Во, Жилище, Пом.С-Во, Рибарник,  Четирка  ,  Яне Сандански  15,    Склад, Помощно Стопанстово, Къща

На 27.10.2020 г. /08:46 – 12:30 Ч./ –  Габрово,  Общ. Благоевград:   14204.501.10  ,  Махала Хамбарджийска  ,  Местност Синаница/Реката  ,  Синаница / Реката  ,  Тугулска  ,    Жилище, Къща

На 27.10.2020 г. /08:46 – 12:30 Ч./ –  Дебочица:   Вила

На 27.10.2020 г. /08:46 – 12:30 Ч./ –  Лешко:   163,  М. Реката-Тополата  ,  Велковци  ,  Горно Лешко  Жилище, Жилище, Жилище, Жилище,  Долно Лешко  Жилище, Помпа За Напояване, Офис, Жилище, Офис, Жилище, Ресторант, Офис, Къща, Омчорник, Жилище,  Махала Корянска  ,  Местност Реката-Чуката  ,  Местност Селището  ,  Падеш  Овчарник, Жилище,  ПИ №149  ,  С. Горно Лешко,  Община Благоевград  ,    Жилище

На 27.10.2020 г. /08:46 – 12:30 Ч./ –  Мощанец:   XVI-122, 123,  Кв. 14  ,  Мах. Поповска  ,  Махала Кантурска  Помпа За Напояване, Къща,  Местност Под Черквата  ,  Местност Ръждавец  ,  ПИ №110,  Кв.13  ,  ПИ №69,  Кв.12  ,  Поповска  , УПИ  XI-75,  Кв. 6  , УПИ -16-104, Кв.13  ,    1, 2, Къща

На 27.10.2020 г. /08:46 – 12:30 Ч./ –  Падеш:   II-240  ,  Бреза  7, Поща,  Будишка  Жилище,  Джалевци  ,  Мах. Ушите  ,  Месност Миджевци  Помпа За Напояване,  Местност Гладно Поле  Жилищна Сграда- Вр.Стр.,  Местност Джабирци  ,  Местност Джалеви Бахчи  ,  Местност Златовръх  ,  Местност Пушовица  ,  Местност Ридината  ,  Местност Стопански Двор  ,  Местност Ушите  ,  Местност Чокарци  ,  Падеш  Жилище, Обор, Жилище, Ресторант, Фуражомелка, Офис, Магазин, Жилище, Жилище, Сладкарница, Фурна, Аптека, Жилищна Сграда, Офис, Магазин, Помпа За Напояване, Здр.Служба, Жилище, Офис, Жилище, Работилница, Офис, Обор, Цех, Лечебница, Фуражомелка, Жилище, Фурна, Жилище, Жилище,  Покровнишко Шосе  Магазин За Мебели И Офиси,  Поповка  , УПИ  I-219,  Кв.17  , УПИ  II-207, Кв.13  , УПИ  V-74,  Кв.5  ,  Христо Чернопеев  2,    Гараж

На 27.10.2020 г. /08:46 – 12:30 Ч./ –  Покровник:   3-ти Март  6,  Валого  ,  Веселинци  ,  Ленището, Местност Ленището  ,  Местност Реката  ,  Местност Цветковици  ,  Минковци  ,  Покровнишко Шосе  Скз Покровник, Агрс Благоевград,  Поповка  5,  При Цветковски Воденици  ,  Равначка  ,  Тодор Александров  7, 11, УПИ  I-432,  Кв.28  , УПИ  I-546,  Кв.13  , УПИ -9-369, Кв.17  , УПИ -XXI-238,  239,  Кв.30  ,  Хан Аспарух  1,  Христо Смирненски  17, 8,     Помпа, Жилище, 1, Къща

На 27.10.2020 г. /09:30 – 16:00 Ч./ –  Благоевград:   001451  ,  Местност Бодрост  Жилище, Комплекс,  Местност Бодрост  ,  Местност Добро Поле  ,  Местност Добро Поле  Гор.С-Во, Жилище, Бунгало №10,  Местност Карталско Дере  Жилище,  ПИ №001451

На 28.10.2020 г. /09:01 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 29.10.2020 г. /09:01 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Бистрица,  Общ. Благоевград:   319001  ,  410002  ,  Андъко  ,  Антон Чехов  1,  Брезово  ,  Мах. Калуцка  ,  Мах. Центъра Мотела  ,  Махала Брезово  Жилище, Къща,  Махала Брезовска  ,  Махала Милово ТП   ТП  Милово  ,  Махала Петковци  ,  Месност Демирево  Жилище,  Местност Ковачница  ,  Осойната  ,  Скалата  ,    Къща, Къща, 1, М. Влаовци, Жилище, Вила, Бреньово, Вила, Жилище

На 28.10.2020 г. /09:01 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 29.10.2020 г. /09:01 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   Антон Чехов  1,  Месност Демирево  Къща,  Местност Горно Демирево  ,  ПИ №04279.618.95  ,  Славово  Фирма,    Помпа За Напояване, Работилница

На 28.10.2020 г. /09:01 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 29.10.2020 г. /09:01 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Бучино:   Ахмедово  ,  Бучака  ,  До Моста На Р. Струма  ,  Лозята  ,  Махала Каракачанка  ,  Махала Мичевци  Къща,  Местност Долно Поле  ,  Местност Лозята  ,  Местност Полето  ,  Местност Текето  ,  Местността Чукарски Рид  СКЗ Бучино, Стопанска Постройка,  Община Благоевград,  Мах. Тасковска  ,  Света Екатерина  30,  Текето  ,    Гараж, Къща, Жилище, Къща, Жилище, Жилищна Сграда

На 28.10.2020 г. /09:01 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 29.10.2020 г. /09:01 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Горно Хърсово:   Горни Валог  ,  Махала Буровци  Къща,  Махала Горни Двояци  Къща, Къща,  Махала Долни Двояци  Къща,  Махала Михтарци  Къща,  Махала Мъртвако  Къща,  Махала Новоселци  Къща,  Махала Панчовци  Къща, Жилище, Помпа За Напояване,  Махала Пържово  Къща,  Махала Стойковци  Къща,  Махала Тачовци  Къща,  Махала Шоповци  Къща,  Местност Валого  ,  Местност Гьоловете  ,  Присоето  ,  Ровината  ,  Шопови Ниви  ,    2, 1

На 28.10.2020 г. /09:01 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 29.10.2020 г. /09:01 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Дъбрава,  Общ. Благоевград:   000533  ,  Адиница  ,  Бобови Ниви  ,  Долна Дъбрава  ,  Землището На С.Дъбрава  ,  Зимниците  ,  Имот 000143  ,  Кромидището  ,  Мах. Ваканинци  ,  Мах.Щърбевци  ,  Махала Веляци,  Извън Регулация  ,  Местност Атанасова Падина  ,  Местност Бобови Ниви  ,  Местност Клено  ,  Местност Мучова Чука  Осв.На Мини Фут.Игрище,  Местност Ръженици  Вила,  Местност Ръжениците  ,  Местност Топузица  ,  Местност Щърбев Рид  ,  Митовци  ,  Ръжениците  ,  Стамовица  ,  Чадарето  ,  Юрто  ,  Яновски Рид  ,    Стоп.Постр.До 35 Кв.М., Жилище

На 28.10.2020 г. /09:01 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./   На 29.10.2020 г. /09:01 – 10:00 Ч.; 15:30 – 16:30 Ч./ –  Рилци:   063005  ,  Местност Арсовото  ,  Местност Градището  ,  Телкиево Дере

На 28.10.2020 г. /09:01 – 16:30 Ч./ –  Бистрица,  Общ. Благоевград:   Махала Милово ТП   ТП  Милово  ,    1, М. Влаовци, Жилище, Къща

На 28.10.2020 г. /09:30 – 16:00 Ч./ –  Благоевград:   001451  ,  Местност Бодрост  Жилище, Комплекс,  Местност Бодрост  ,  Местност Добро Поле  Гор.С-Во, Жилище, Бунгало №10,  Местност Добро Поле  ,  Местност Карталско Дере  Жилище,  ПИ №001451

На 29.10.2020 г. /09:01 – 16:30 Ч./ –  Бистрица,  Общ. Благоевград:   Мах. Калуцка  ,  Осойната

На 30.10.2020 г. /09:01 – 10:00 Ч.; 11:01 – 12:00 Ч./ –  Бистрица,  Общ. Благоевград:   Тевнико

На 30.10.2020 г. /09:01 – 10:00 Ч.; 11:01 – 12:00 Ч./ –  Благоевград:   005014  ,  005018  ,  Баларбаши  Иван Михайлов  66,  Местност Баларбаши  Жил.Сграда- Вр.Стр.,  Местност Бачиново  Офис, Комплекс, Ресторант Сити Парк, Механа, Кафе, Параклис,  Р-Н Рибарника  ,  Стефан Стамболов  13,  Цар Борис I  27г, 27б, 29, 27и, 27к, 27в, 25, 27, 27д

На 30.10.2020 г. /09:01 – 10:00 Ч.; 11:01 – 12:00 Ч./ –  Дъбрава,  Общ. Благоевград:   Въчевица  ,  Еленово  Цех,  Извън Регулация,  До С.Дъбрава  ,  Местност Буковец  ,  Местност Духче Баир  ,  Местност Ушите  ,  Смриковица  ,  Ушите

На 30.10.2020 г. /09:01 – 10:00 Ч.; 11:01 – 12:00 Ч./ –  Изгрев,  Общ. Благоевград:   006009  ,  006010  035028  ,  III-357  ,  Айдаровско Дере  ,  Васил Левски  99, 59,  Еленово  Кафе,  Изгрев  ,  К. И Никола Хайдукови  91, 95 Алфа, 93 Хелиос-2, 93 2,  Местност Айдарово  ,  Местност Бачиново  ,  Местност Еминова Нива  ,  Местност Кури Дере  ,  Местност Медунски Андък  Омега, Хелиус-1,  ПИ №000208  ,  С. Еленово,  М. Еминова Нива,   ,  Ул. Предел  3, УПИ  II-330,  Кв.27  , УПИ  VI-405,  Кв.26  , УПИ  XI-497,  Кв.27  , УПИ  XV-391, Кв.6  , УПИ -І-394, Кв.13  , УПИ -Х-159, Кв.4  ,    1, Жилище, 1, Жилище

На 30.10.2020 г. /09:01 – 12:00 Ч./ –  Благоевград:   Баларбаши  ,  Местност Баларбаши  Жил.Сграда- Вр.Стр.,  Цар Борис I  27г, 27б, 29, 27и, 27к, 27в, 25, 27, 27д

На 30.10.2020 г. /09:01 – 12:00 Ч./ –  Дъбрава,  Общ. Благоевград:   Извън Регулация,  До С.Дъбрава  ,  Местност Духче Баир

На 30.10.2020 г. /09:01 – 12:16 Ч./ –  Благоевград:   Антон Страшимиров  14, 15а, 12, 3а, 15, 18, 3, 11, 17б, 13, 1, 10, 6, 2, 8, 7, 5, 4, 16, 17а, 9,  Евтим Драганов  38,  Зеленка  1, 7, 23а, 29, 25, 4 Орбита 5а, 13, 15, 23, 23б, 1 Лотос, 17, 9, 2, 7-А, 17а, 6, 27, 11, 4, 19, 21,  Иван Гарванов  34,  Иван Михайлов  59, 80, 59, 57 3, 61,  Малешево  41, 24, 39а, 31, 28, 26, 37, 35,  Мир  20, 26, 2, 15, 12, 4, 7, 22, 16, 17, 21, 28, 9, 21б, 14, 23, 19, 1, 6, 1а, 13, 18, 25, 10, 24, 8, 11, 30,  Обел  6, 4, 2, 8, 11,  Орбита  3, 1, 2, 5

На 30.10.2020 г. /09:30 – 16:00 Ч./ –  Благоевград:   001451  ,  Местност Бодрост  ,  Местност Бодрост  Жилище, Комплекс,  Местност Добро Поле  ,  Местност Добро Поле  Гор.С-Во, Жилище, Бунгало №10,  Местност Карталско Дере  Жилище,  ПИ №001451

На 30.10.2020 г. /13:01 – 16:30 Ч./ –  Благоевград:   Бадемите  4,  Борис Сарафов  28,  Дъбравска  13, 8, 16, 6, 12в, 11-Б, 10, 12б, 11в, 9, 12, 14, 11,  К. И Никола Хайдукови  49, 45, 29, 37, 51, 35, 39, 53, 47, 27,  Мелник  20, 29, 2, 24, 26, 26а, 22, 28, 12, 6, 27, 16, 8, 25, 10, 18, 4, 14,  Родолюбие  5, 2,  Сотир Атанасов  10, 12, 3, 7, 4, 2, 6, 9, 8,  Трети Март  17,  Христо Чернопеев  24, 37, 22, 47, 35, 28, 39, 18, 33, 41, 43, 45, 26, 20

Община Гоце Делчев

На 27.10.2020 г. /11:01 – 13:00 Ч.; 13:00 – 14:30 Ч./ –  Гоце Делчев:   Горилата  ,  Гоце Делчев  Газостанция До Завод Орбел,  Китка  3, 2, 1, 4,  Криволак  2, 5, 3, 17, 6, 8, 9, 12, 14, 13, 16, 7, 4, 11, 10,  Местност Стопнаски Двор  Фабрика, Консервен Цех,  Панаирски Ливади  ,  Рила  30, 3, 9, 17, 13, 7, 11, 15,  Стара Планина  12, 59, 71, 67, 96, 98, 69, 65, 75, 94, 63, 57, 88, 92, 82, 61, 84, 90, 9, 86, 77, 55, 73,  Юрий Гагарин  24 Цех

На 26.10.2020 г. /11:01 – 13:00 Ч./ –  Гоце Делчев:   Гоце Делчев  ,  Местност Стопнаски Двор  Времянка За Строителство, Фуражомелка, Работилница За Сладолед, Работилница, Сграда, Цех, Цех, Фабрика, Автомивка, Склад Гражданска Защита, Склад, Склад, 14, Времянка За Строителство,  Панаирски Ливади  13,    5

На 27.10.2020 г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Корница:   Ал. Стамболийски  10, 12,  Асен Лагадинов  5, 3, 1, 2,  Вардар  5, 1,  Васил Левски  11,  Владимир Поптомов  2, 3, 5, 1,  Гео Милев  1,  Георги Бенковски  18,  Гоце Делчев  44, 40,  Димитър Талев  11, 1, 3,  Еделвайс  3, 16,  Климент Охридски  13, 4, 5, 11, 6, 7, 9, 2, 8,  Петър Берон  9, 10, 2, 7, 11, 8, 1, 6,  ПИрин  4, 10а, 6, 14, 11, 1 Трикотажен Цех, 7, 16, 5, 17, 12, 3, 2,  Христо Ботев  5, 7, 3, 9, 6, 2,  Черно Море  2, 10, 9, 7

На 28.10.2020 г. /09:00 – 13:00 Ч./ –  Мосомище:   32012  ,  Ал. Стамболийски  8, 12, 16, 18, 7, 14, 1, 4, 5, 10, 22, 24, 20,  Бяло Море  8, 18, 2,  Димитър Талев  11, 20, 29, 2, 12, 16, 4, 7, 14, 13, 6, 9, 8, 15, 19, 3, 22, 17, 5,  Дунав  14, 4, 6, 1, 8, 12, 10, 2,  Еделвайс  5, 10, 13, 7, 2, 4, 3, 140, 1, 17, 11, 6, 9,  Ивайло  24, 22, 23, 26, 7, 19,  Краището  ,  Места  20,  Местност Стопански Двор  ,  Местност Чукутлука  Овчарник, Сграда, Работилница, Обор, Фуражомелка,  Ниш  4, 3,  ПИрин  9, 6,  Сливница  4, 7, 8, 6, 5, 3,  Толбухин  10, 5, 7, 18, 1, 16,  Топлика  6, 9, 3, 20, 2, 4, 8, 5, 1, 13, 7, 11,  Хаджи Димитър  7,  Юрий Гагарин  1,    3

На 28.10.2020 г. /11:01 – 14:30 Ч./ –  Гоце Делчев:   Гоце Делчев  27,  Панаирски Ливади-Продължение  Времянка, База

Община Гърмен

На 30.10.2020 г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Крушево,  Общ. Гърмен:   Vі-138,  Кв.10  ,  Іх-108

Община Петрич

На 26.10.2020 г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Яворница:   8-309 Кв 31  ,  Адалберт Антонов  13, 8, 15, 10, 11, 6, 3,  Васил Кънчев  2,  Васил Левски  2, 1, 4, 8, 3, 6, 14, 10, 13,  Васил Левски  9, 17, 14, 15,  Георги Измирлиев  6, 5, 2, 1, 4,  Георги Измирлиев  8, 5, 20, 19, 15, 17, 18, 7, 13, 21,  Извън Регулацията  32, 13, 36, 4, 7, 30, 42, 24, 31, 3, 33, 1, 29,  Извън Регулацията  22, 43, 26,  Извън Регулацията  13, 3, 35, 20, 12, 5, 25, 17, 21, 23, 11, 29, 26, 8, 24, 15, 9, 10, 7, 33, 6, 32, 19, 28,  Изгрев  1,  Изгрев  1,  Изгрев  10, 3, 13, 12, 9, 17, 16, 8, 18, 4, 7, 14, 11, 6,  Комсомолска  7,  Комсомолска  28, 26, 51, 49,  Комсомолска  6, 12, 31, 24, 23, 16, 37, 49, 9, 27, 17, 5, 3, 41, 57, 43, 55, 39, 29, 42, 35, 15, 20, 11, 34, 25, 18, 53, 10,  Кузман Шапкаров  13, 18, 21, 17, 12, 26, 14, 19, 27, 25, 10, 22, 28, 31, 29, 15, 23, 33, 8,  Кузман Шапкаров  18,  Кузман Шапкаров  1, 6, 5, 3, 11, 12,  Любен Каравелов  12, 8, 15, 2, 1, 5, 10, 7, 3,  Местност Прогон  Цех,  Местност Прогон  ,  Местност Самълък  Помпа,  Местност Сушилнята  Сушилня,  Освобождение  5, 4, 1, 3, 11, 9,  Освобождение  1,  Осогово  3, 7, 2, 9,  Осогово  13,  Осогово  11, 13, 16, 4, 15,  Панайот Волов  2, 8, 3, 1,  Панайот Волов  20, 13, 14, 15, 12, 16, 18, 11,  Пейо Яворов  5,  Пейо Яворов  1, 3,  Победа  30, 19, 38, 5, 39, 40, 37, 18, 28, 9, 41,  Победа  8, 23, 17, 11, 10, 12, 13, 1, 9, 16, 19, 20, 18, 6,  Победа  1, 3, 2, 7,  Прогон  ,  Саманлък  ,  Христо Ботев  15, 7,  Христо Ботев  6, 9, 5, 3, 10,  Христо Смирненски  6, 16, 4, 5, 2, 15, 13, 14, 12, 7, 1,    Имот №000418

На 26.10.2020 г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   22-Ри Октомври  21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17,  Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Брегалница  1, 3, 9, 2, 5, 7, 2, 4, 10, 11, 8, 6,  Генерал Тодоров  28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3,  Генерал Тодоров  ,  Гео Милев  14, 12, 13, 14, 10,  Гео Милев  8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11,  Георги Бенковски  11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1,  Георги С.Раковски  5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9,  Д-Р Колинс  18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7,  Даме Груев  3,  Димитър Талев  18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2,  Драва  4, 6, 2, 8,  Драва  12,  Драва  12, 18, 11, 9, 18, 5, 16, 1, 3, 20, 14, 10,  Ел-Тепе  7, 17, 22, 20, 11, 24, 13, 15, 26, 5, 5, 6, 9,  Здравец  165, 183, 30, 18, 149, 115, 139, 150, 111, 95, 24, 67, 85, 161, 175, 135, 177, 143, 152, 131, 113, 87, 141, 109, 23, 121, 129, 91, 107, 163, 195, 45, 147, 119, 137, 81, 26, 65, 173, 14, 51, 22, 73, 174, 77, 32, 71, 157, 179, 43, 63, 103, 97, 20, 105, 145, 184, 99, 193, 133, 125, 181,  Искър  12,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Калабак  11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10,  Калина  31, 28, 35, 26, 33, 39, 32, 34, 23, 37, 30,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Кестен  20, 22, 30, 53, 37, 39, 24, 51, 33, 34, 45, 31, 16, 49, 18, 47, 43, 28, 29,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Кочо Мавродиев  60, 64, 62, 58,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Папульо  36,  Пейо Яворов  11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1,  Пирин  70, 57, 66, 47, 41, 44, 50, 72, 45, 58, 43, 49, 76, 74, 50, 7, 68,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Пролет  1,  Рокфелер  94, 127, 100, 83, 121, 101, 106, 105, 90, 117, 115, 103, 87, 79, 91, 125, 99, 110, 108, 81, 93, 100, 90, 103, 92, 90, 97, 85, 117, 77, 89, 98, 104, 112, 96, 109, 119, 95, 107, 93, 102, 111, 112, 90,  Свети Климент Охридски  12, 12, 13,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Софрони Врачански  2, 1,  Търново  5, 4, 6, 1, 10, 3, 2,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Христо Смирненски  16, 14,  Цар Борис III  22,  Цар Борис III  ,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Цар Симеон  43, 41, 64, 43, 52, 41,  Цар Симеон  25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58,  Черно Море  4, 8, 3, 1, 6,  Черноризец Храбър  8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9,  Явор  100, 2, 70, 72, 3, 14, 42, 22, 46, 34, 104, 56, 30, 74, 80, 96, 26, 24, 4, 68, 15, 41, 1, 7, 82, 23, 54, 27, 59, 64, 37, 29, 40, 18, 8, 50, 9, 207, 16, 13, 90, 31, 32, 36, 19, 12, 10, 5, 62, 11, 52, 66, 44, 56, 84, 98, 20, 6, 21, 33, 43, 35, 17, 86, 28, 88, 94, 58, 25, 39

На 27.10.2020 г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Яворница:   8-309 Кв. 31  ,  Адалберт Антонов  13, 8, 15, 10, 11, 6, 3,  Васил Кънчев  2,  Васил Левски  9, 17, 14, 15,  Васил Левски  2, 1, 4, 8, 3, 6, 14, 10, 13,  Георги Измирлиев  6, 5, 2, 1, 4,  Георги Измирлиев  8, 5, 20, 19, 15, 17, 18, 7, 13, 21,  Извън Регулацията  32, 13, 36, 4, 7, 30, 42, 24, 31, 3, 33, 1, 29,  Извън Регулацията  13, 3, 35, 20, 12, 5, 25, 17, 21, 23, 11, 29, 26, 8, 24, 15, 9, 10, 7, 33, 6, 32, 19, 28,  Извън Регулацията  22, 43, 26,  Изгрев  1,  Изгрев  10, 3, 13, 12, 9, 17, 16, 8, 18, 4, 7, 14, 11, 6,  Изгрев  1,  Комсомолска  7,  Комсомолска  6, 12, 31, 24, 23, 16, 37, 49, 9, 27, 17, 5, 3, 41, 57, 43, 55, 39, 29, 42, 35, 15, 20, 11, 34, 25, 18, 53, 10,  Комсомолска  28, 26, 51, 49,  Кузман Шапкаров  13, 18, 21, 17, 12, 26, 14, 19, 27, 25, 10, 22, 28, 31, 29, 15, 23, 33, 8,  Кузман Шапкаров  1, 6, 5, 3, 11, 12,  Кузман Шапкаров  18,  Любен Каравелов  12, 8, 15, 2, 1, 5, 10, 7, 3,  Местност Прогон  Цех,  Местност Прогон  ,  Местност Самълък  Помпа,  Местност Сушилнята  Сушилня,  Освобождение  5, 4, 1, 3, 11, 9,  Освобождение  1,  Осогово  11, 13, 16, 4, 15,  Осогово  3, 7, 2, 9,  Осогово  13,  Панайот Волов  20, 13, 14, 15, 12, 16, 18, 11,  Панайот Волов  2, 8, 3, 1,  Пейо Яворов  1, 3,  Пейо Яворов  5,  Победа  8, 23, 17, 11, 10, 12, 13, 1, 9, 16, 19, 20, 18, 6,  Победа  1, 3, 2, 7,  Победа  30, 19, 38, 5, 39, 40, 37, 18, 28, 9, 41,  Прогон  ,  Саманлък  ,  Христо Ботев  6, 9, 5, 3, 10,  Христо Ботев  15, 7,  Христо Смирненски  6, 16, 4, 5, 2, 15, 13, 14, 12, 7, 1,    Имот №000418

На 27.10.2020 г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   22-ри Октомври  21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17,  Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Брегалница  1, 3, 9, 2, 5, 7, 2, 4, 10, 11, 8, 6,  Генерал Тодоров  ,  Генерал Тодоров  28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3,  Гео Милев  8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11,  Гео Милев  14, 12, 13, 14, 10,  Георги Бенковски  11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1,  Георги С.Раковски  5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9,  Д-Р Колинс  18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7,  Даме Груев  3,  Димитър Талев  18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2,  Драва  12, 18, 11, 9, 18, 5, 16, 1, 3, 20, 14, 10,  Драва  12,  Драва  4, 6, 2, 8,  Ел-Тепе  7, 17, 22, 20, 11, 24, 13, 15, 26, 5, 5, 6, 9,  Здравец  165, 183, 30, 18, 149, 115, 139, 150, 111, 95, 24, 67, 85, 161, 175, 135, 177, 143, 152, 131, 113, 87, 141, 109, 23, 121, 129, 91, 107, 163, 195, 45, 147, 119, 137, 81, 26, 65, 173, 14, 51, 22, 73, 174, 77, 32, 71, 157, 179, 43, 63, 103, 97, 20, 105, 145, 184, 99, 193, 133, 125, 181,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Искър  12,  Калабак  11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10,  Калина  31, 28, 35, 26, 33, 39, 32, 34, 23, 37, 30,  КаПИтан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Кестен  20, 22, 30, 53, 37, 39, 24, 51, 33, 34, 45, 31, 16, 49, 18, 47, 43, 28, 29,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Кочо Мавродиев  60, 64, 62, 58,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Папульо  36,  Пейо Яворов  11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1,  ПИрин  70, 57, 66, 47, 41, 44, 50, 72, 45, 58, 43, 49, 76, 74, 50, 7, 68,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Пролет  1,  Рокфелер  94, 127, 100, 83, 121, 101, 106, 105, 90, 117, 115, 103, 87, 79, 91, 125, 99, 110, 108, 81, 93, 100, 90, 103, 92, 90, 97, 85, 117, 77, 89, 98, 104, 112, 96, 109, 119, 95, 107, 93, 102, 111, 112, 90,  Свети Климент Охридски  12, 12, 13,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  СкоПИе  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Софрони Врачански  2, 1,  Търново  5, 4, 6, 1, 10, 3, 2,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Христо Смирненски  16, 14,  Цар Борис III  ,  Цар Борис III  22,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Цар Симеон  43, 41, 64, 43, 52, 41,  Цар Симеон  25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58,  Черно Море  4, 8, 3, 1, 6,  Черноризец Храбър  8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9,  Явор  100, 2, 70, 72, 3, 14, 42, 22, 46, 34, 104, 56, 30, 74, 80, 96, 26, 24, 4, 68, 15, 41, 1, 7, 82, 23, 54, 27, 59, 64, 37, 29, 40, 18, 8, 50, 9, 207, 16, 13, 90, 31, 32, 36, 19, 12, 10, 5, 62, 11, 52, 66, 44, 56, 84, 98, 20, 6, 21, 33, 43, 35, 17, 86, 28, 88, 94, 58, 25, 39

На 28.10.2020 г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Яворница:   8-309 Кв 31  ,  Адалберт Антонов  13, 8, 15, 10, 11, 6, 3,  Васил Кънчев  2,  Васил Левски  9, 17, 14, 15,  Васил Левски  2, 1, 4, 8, 3, 6, 14, 10, 13,  Георги Измирлиев  6, 5, 2, 1, 4,  Георги Измирлиев  8, 5, 20, 19, 15, 17, 18, 7, 13, 21,  Извън Регулацията  22, 43, 26,  Извън Регулацията  13, 3, 35, 20, 12, 5, 25, 17, 21, 23, 11, 29, 26, 8, 24, 15, 9, 10, 7, 33, 6, 32, 19, 28,  Извън Регулацията  32, 13, 36, 4, 7, 30, 42, 24, 31, 3, 33, 1, 29,  Изгрев  10, 3, 13, 12, 9, 17, 16, 8, 18, 4, 7, 14, 11, 6,  Изгрев  1,  Изгрев  1,  Комсомолска  6, 12, 31, 24, 23, 16, 37, 49, 9, 27, 17, 5, 3, 41, 57, 43, 55, 39, 29, 42, 35, 15, 20, 11, 34, 25, 18, 53, 10,  Комсомолска  7,  Комсомолска  28, 26, 51, 49,  Кузман Шапкаров  13, 18, 21, 17, 12, 26, 14, 19, 27, 25, 10, 22, 28, 31, 29, 15, 23, 33, 8,  Кузман Шапкаров  18,  Кузман Шапкаров  1, 6, 5, 3, 11, 12,  Любен Каравелов  12, 8, 15, 2, 1, 5, 10, 7, 3,  Местност Прогон  ,  Местност Прогон  Цех,  Местност Самълък  Помпа,  Местност Сушилнята  Сушилня,  Освобождение  5, 4, 1, 3, 11, 9,  Освобождение  1,  Осогово  13,  Осогово  11, 13, 16, 4, 15,  Осогово  3, 7, 2, 9,  Панайот Волов  2, 8, 3, 1,  Панайот Волов  20, 13, 14, 15, 12, 16, 18, 11,  Пейо Яворов  5,  Пейо Яворов  1, 3,  Победа  30, 19, 38, 5, 39, 40, 37, 18, 28, 9, 41,  Победа  1, 3, 2, 7,  Победа  8, 23, 17, 11, 10, 12, 13, 1, 9, 16, 19, 20, 18, 6,  Прогон  ,  Саманлък  Христо Ботев  15, 7,  Христо Ботев  6, 9, 5, 3, 10,  Христо Смирненски  6, 16, 4, 5, 2, 15, 13, 14, 12, 7, 1,    Имот №000418

На 28.10.2020 г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   22-Ри Октомври  21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17,  Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Брегалница  1, 3, 9, 2, 5, 7, 2, 4, 10, 11, 8, 6,  Генерал Тодоров  ,  Генерал Тодоров  28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3,  Гео Милев  14, 12, 13, 14, 10,  Гео Милев  8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11,  Георги Бенковски  11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1,  Георги С.Раковски  5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9,  Д-Р Колинс  18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7,  Даме Груев  3,  Димитър Талев  18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2,  Драва  4, 6, 2, 8,  Драва  12, 18, 11, 9, 18, 5, 16, 1, 3, 20, 14, 10,  Драва  12,  Ел-Тепе  7, 17, 22, 20, 11, 24, 13, 15, 26, 5, 5, 6, 9,  Здравец  165, 183, 30, 18, 149, 115, 139, 150, 111, 95, 24, 67, 85, 161, 175, 135, 177, 143, 152, 131, 113, 87, 141, 109, 23, 121, 129, 91, 107, 163, 195, 45, 147, 119, 137, 81, 26, 65, 173, 14, 51, 22, 73, 174, 77, 32, 71, 157, 179, 43, 63, 103, 97, 20, 105, 145, 184, 99, 193, 133, 125, 181,  Искър  12,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Калабак  11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10,  Калина  31, 28, 35, 26, 33, 39, 32, 34, 23, 37, 30,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Кестен  20, 22, 30, 53, 37, 39, 24, 51, 33, 34, 45, 31, 16, 49, 18, 47, 43, 28, 29,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Кочо Мавродиев  60, 64, 62, 58,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Папульо  36,  Пейо Яворов  11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1,  Пирин  70, 57, 66, 47, 41, 44, 50, 72, 45, 58, 43, 49, 76, 74, 50, 7, 68,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Пролет  1,  Рокфелер  94, 127, 100, 83, 121, 101, 106, 105, 90, 117, 115, 103, 87, 79, 91, 125, 99, 110, 108, 81, 93, 100, 90, 103, 92, 90, 97, 85, 117, 77, 89, 98, 104, 112, 96, 109, 119, 95, 107, 93, 102, 111, 112, 90,  Свети Климент Охридски  12, 12, 13,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  СкоПИе  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Софрони Врачански  2, 1,  Търново  5, 4, 6, 1, 10, 3, 2,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Христо Смирненски  16, 14,  Цар Борис Iii  ,  Цар Борис Iii  22,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Цар Симеон  43, 41, 64, 43, 52, 41,  Цар Симеон  25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58,  Черно Море  4, 8, 3, 1, 6,  Черноризец Храбър  8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9,  Явор  100, 2, 70, 72, 3, 14, 42, 22, 46, 34, 104, 56, 30, 74, 80, 96, 26, 24, 4, 68, 15, 41, 1, 7, 82, 23, 54, 27, 59, 64, 37, 29, 40, 18, 8, 50, 9, 207, 16, 13, 90, 31, 32, 36, 19, 12, 10, 5, 62, 11, 52, 66, 44, 56, 84, 98, 20, 6, 21, 33, 43, 35, 17, 86, 28, 88, 94, 58, 25, 39

На 29.10.2020 г. /08:46 – 09:15 Ч.; 11:30 – 12:00 Ч./ –  Гюргево:   2

На 29.10.2020 г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Дрангово,  Общ. Петрич

На 29.10.2020 г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Яворница:   8-309 Кв 31  ,  Адалберт Антонов  13, 8, 15, 10, 11, 6, 3,  Васил Кънчев  2,  Васил Левски  2, 1, 4, 8, 3, 6, 14, 10, 13,  Васил Левски  9, 17, 14, 15,  Георги Измирлиев  6, 5, 2, 1, 4,  Георги Измирлиев  8, 5, 20, 19, 15, 17, 18, 7, 13, 21,  Извън Регулацията  22, 43, 26,  Извън Регулацията  32, 13, 36, 4, 7, 30, 42, 24, 31, 3, 33, 1, 29,  Извън Регулацията  13, 3, 35, 20, 12, 5, 25, 17, 21, 23, 11, 29, 26, 8, 24, 15, 9, 10, 7, 33, 6, 32, 19, 28,  Изгрев  1,  Изгрев  10, 3, 13, 12, 9, 17, 16, 8, 18, 4, 7, 14, 11, 6,  Изгрев  1,  Комсомолска  7,  Комсомолска  6, 12, 31, 24, 23, 16, 37, 49, 9, 27, 17, 5, 3, 41, 57, 43, 55, 39, 29, 42, 35, 15, 20, 11, 34, 25, 18, 53, 10,  Комсомолска  28, 26, 51, 49,  Кузман Шапкаров  18,  Кузман Шапкаров  13, 18, 21, 17, 12, 26, 14, 19, 27, 25, 10, 22, 28, 31, 29, 15, 23, 33, 8,  Кузман Шапкаров  1, 6, 5, 3, 11, 12,  Любен Каравелов  12, 8, 15, 2, 1, 5, 10, 7, 3,  Местност Прогон  Цех,  Местност Прогон  ,  Местност Самълък  Помпа,  Местност Сушилнята  Сушилня,  Освобождение  1,  Освобождение  5, 4, 1, 3, 11, 9,  Осогово  13,  Осогово  3, 7, 2, 9,  Осогово  11, 13, 16, 4, 15,  Панайот Волов  2, 8, 3, 1,  Панайот Волов  20, 13, 14, 15, 12, 16, 18, 11,  Пейо Яворов  1, 3,  Пейо Яворов  5,  Победа  1, 3, 2, 7,  Победа  8, 23, 17, 11, 10, 12, 13, 1, 9, 16, 19, 20, 18, 6,  Победа  30, 19, 38, 5, 39, 40, 37, 18, 28, 9, 41,  Прогон  ,  Саманлък  ,  Христо Ботев  6, 9, 5, 3, 10,  Христо Ботев  15, 7,  Христо Смирненски  6, 16, 4, 5, 2, 15, 13, 14, 12, 7, 1,    Имот №000418

На 29.10.2020 г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   22-Ри Октомври  21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17,  Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Брегалница  1, 3, 9, 2, 5, 7, 2, 4, 10, 11, 8, 6,  Генерал Тодоров  28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3,  Генерал Тодоров  ,  Гео Милев  8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11,  Гео Милев  14, 12, 13, 14, 10,  Георги Бенковски  11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1,  Георги С.Раковски  5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9,  Д-Р Колинс  18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7,  Даме Груев  3,  Димитър Талев  18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2,  Драва  12, 18, 11, 9, 18, 5, 16, 1, 3, 20, 14, 10,  Драва  4, 6, 2, 8,  Драва  12,  Ел-Тепе  7, 17, 22, 20, 11, 24, 13, 15, 26, 5, 5, 6, 9,  Здравец  165, 183, 30, 18, 149, 115, 139, 150, 111, 95, 24, 67, 85, 161, 175, 135, 177, 143, 152, 131, 113, 87, 141, 109, 23, 121, 129, 91, 107, 163, 195, 45, 147, 119, 137, 81, 26, 65, 173, 14, 51, 22, 73, 174, 77, 32, 71, 157, 179, 43, 63, 103, 97, 20, 105, 145, 184, 99, 193, 133, 125, 181,  Искър  12,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Калабак  11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10,  Калина  31, 28, 35, 26, 33, 39, 32, 34, 23, 37, 30,  КаПИтан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Кестен  20, 22, 30, 53, 37, 39, 24, 51, 33, 34, 45, 31, 16, 49, 18, 47, 43, 28, 29,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Кочо Мавродиев  60, 64, 62, 58,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Папульо  36,  Пейо Яворов  11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1,  ПИрин  70, 57, 66, 47, 41, 44, 50, 72, 45, 58, 43, 49, 76, 74, 50, 7, 68,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Пролет  1,  Рокфелер  94, 127, 100, 83, 121, 101, 106, 105, 90, 117, 115, 103, 87, 79, 91, 125, 99, 110, 108, 81, 93, 100, 90, 103, 92, 90, 97, 85, 117, 77, 89, 98, 104, 112, 96, 109, 119, 95, 107, 93, 102, 111, 112, 90,  Свети Климент Охридски  12, 12, 13,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Софрони Врачански  2, 1,  Търново  5, 4, 6, 1, 10, 3, 2,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Христо Смирненски  16, 14,  Цар Борис III  ,  Цар Борис III  22,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Цар Симеон  43, 41, 64, 43, 52, 41,  Цар Симеон  25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58,  Черно Море  4, 8, 3, 1, 6,  Черноризец Храбър  8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9,  Явор  100, 2, 70, 72, 3, 14, 42, 22, 46, 34, 104, 56, 30, 74, 80, 96, 26, 24, 4, 68, 15, 41, 1, 7, 82, 23, 54, 27, 59, 64, 37, 29, 40, 18, 8, 50, 9, 207, 16, 13, 90, 31, 32, 36, 19, 12, 10, 5, 62, 11, 52, 66, 44, 56, 84, 98, 20, 6, 21, 33, 43, 35, 17, 86, 28, 88, 94, 58, 25, 39

На 30.10.2020 г. /09:00 – 11:00 Ч./ –  Първомай,  Общ. Петрич:   Антон Попов  24, 30, 34, 11, 17, 15, 38, 13, 40, 28, 26, 32,  Гоце Делчев  24, 12, 5, 3, 4, 26, 17, 6, 18, 28, 22, 19, 16, 8, 21, 14, 7, 15, 10, 13, 1, 11, 20, 9,  Македония  42, 36, 34, 44, 27, 40, 38,  Маркови Кладенци  20, 43, 2, 45, 39, 14, 31, 26, 22, 47, 27, 35, 16, 41, 18, 37, 28, 29, 33,  Младост  29, 21, 34, 30, 5, 32, 23, 24, 27, 19, 33, 26, 37, 28, 31,  Москва  15,  Огражден  29, 27, 17, 23, 24, 33, 18, 15, 51, 41, 45, 28, 39, 20, 35, 25, 26, 19, 14, 43, 31, 13, 30, 32, 37, 16, 21,  Русия  13, 20, 18, 12, 8, 16, 26, 3, 15, 7, 6, 11, 10, 9, 1, 4, 5, 14, 24,  Самуилова Крепост  16, 15, 1, 9, 4, 6, 14, 17, 3, 7, 20, 11, 13, 26, 12, 5, 22, 8, 2, 19,  ТП   ТП  Огражден  ,    1

На 30.10.2020 г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Яворница:   8-309 Кв 31  ,  Адалберт Антонов  13, 8, 15, 10, 11, 6, 3,  Васил Кънчев  2,  Васил Левски  9, 17, 14, 15,  Васил Левски  2, 1, 4, 8, 3, 6, 14, 10, 13,  Георги Измирлиев  6, 5, 2, 1, 4,  Георги Измирлиев  8, 5, 20, 19, 15, 17, 18, 7, 13, 21,  Извън Регулацията  32, 13, 36, 4, 7, 30, 42, 24, 31, 3, 33, 1, 29,  Извън Регулацията  13, 3, 35, 20, 12, 5, 25, 17, 21, 23, 11, 29, 26, 8, 24, 15, 9, 10, 7, 33, 6, 32, 19, 28,  Извън Регулацията  22, 43, 26,  Изгрев  1,  Изгрев  1,  Изгрев  10, 3, 13, 12, 9, 17, 16, 8, 18, 4, 7, 14, 11, 6,  Комсомолска  7,  Комсомолска  28, 26, 51, 49,  Комсомолска  6, 12, 31, 24, 23, 16, 37, 49, 9, 27, 17, 5, 3, 41, 57, 43, 55, 39, 29, 42, 35, 15, 20, 11, 34, 25, 18, 53, 10,  Кузман Шапкаров  13, 18, 21, 17, 12, 26, 14, 19, 27, 25, 10, 22, 28, 31, 29, 15, 23, 33, 8,  Кузман Шапкаров  18,  Кузман Шапкаров  1, 6, 5, 3, 11, 12,  Любен Каравелов  12, 8, 15, 2, 1, 5, 10, 7, 3,  Местност Прогон  ,  Местност Прогон  Цех,  Местност Самълък  Помпа,  Местност Сушилнята  Сушилня,  Освобождение  5, 4, 1, 3, 11, 9,  Освобождение  1,  Осогово  3, 7, 2, 9,  Осогово  13,  Осогово  11, 13, 16, 4, 15,  Панайот Волов  2, 8, 3, 1,  Панайот Волов  20, 13, 14, 15, 12, 16, 18, 11,  Пейо Яворов  1, 3,  Пейо Яворов  5,  Победа  30, 19, 38, 5, 39, 40, 37, 18, 28, 9, 41,  Победа  1, 3, 2, 7,  Победа  8, 23, 17, 11, 10, 12, 13, 1, 9, 16, 19, 20, 18, 6,  Прогон  ,  Саманлък  ,  Христо Ботев  6, 9, 5, 3, 10,  Христо Ботев  15, 7,  Христо Смирненски  6, 16, 4, 5, 2, 15, 13, 14, 12, 7, 1,    Имот №000418

На 30.10.2020 г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Петрич,  Общ. Петрич:   22-ри Октомври  21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17,  Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Брегалница  1, 3, 9, 2, 5, 7, 2, 4, 10, 11, 8, 6,  Генерал Тодоров  28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3,  Генерал Тодоров  ,  Гео Милев  14, 12, 13, 14, 10,  Гео Милев  8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11,  Георги Бенковски  11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1,  Георги С.Раковски  5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9,  Д-Р Колинс  18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7,  Даме Груев  3,  Димитър Талев  18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2,  Драва  12, 18, 11, 9, 18, 5, 16, 1, 3, 20, 14, 10,  Драва  12,  Драва  4, 6, 2, 8,  Ел-Тепе  7, 17, 22, 20, 11, 24, 13, 15, 26, 5, 5, 6, 9,  Здравец  165, 183, 30, 18, 149, 115, 139, 150, 111, 95, 24, 67, 85, 161, 175, 135, 177, 143, 152, 131, 113, 87, 141, 109, 23, 121, 129, 91, 107, 163, 195, 45, 147, 119, 137, 81, 26, 65, 173, 14, 51, 22, 73, 174, 77, 32, 71, 157, 179, 43, 63, 103, 97, 20, 105, 145, 184, 99, 193, 133, 125, 181,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Искър  12,  Калабак  11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10,  Калина  31, 28, 35, 26, 33, 39, 32, 34, 23, 37, 30,  КаПИтан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Кестен  20, 22, 30, 53, 37, 39, 24, 51, 33, 34, 45, 31, 16, 49, 18, 47, 43, 28, 29,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Кочо Мавродиев  60, 64, 62, 58,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Папульо  36,  Пейо Яворов  11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1,  ПИрин  70, 57, 66, 47, 41, 44, 50, 72, 45, 58, 43, 49, 76, 74, 50, 7, 68,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Пролет  1,  Рокфелер  94, 127, 100, 83, 121, 101, 106, 105, 90, 117, 115, 103, 87, 79, 91, 125, 99, 110, 108, 81, 93, 100, 90, 103, 92, 90, 97, 85, 117, 77, 89, 98, 104, 112, 96, 109, 119, 95, 107, 93, 102, 111, 112, 90,  Свети Климент Охридски  12, 12, 13,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  СкоПИе  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Софрони Врачански  2, 1,  Търново  5, 4, 6, 1, 10, 3, 2,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Христо Смирненски  16, 14,  Цар Борис III  22,  Цар Борис III  ,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Цар Симеон  43, 41, 64, 43, 52, 41,  Цар Симеон  25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58,  Черно Море  4, 8, 3, 1, 6,  Черноризец Храбър  8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9,  Явор  100, 2, 70, 72, 3, 14, 42, 22, 46, 34, 104, 56, 30, 74, 80, 96, 26, 24, 4, 68, 15, 41, 1, 7, 82, 23, 54, 27, 59, 64, 37, 29, 40, 18, 8, 50, 9, 207, 16, 13, 90, 31, 32, 36, 19, 12, 10, 5, 62, 11, 52, 66, 44, 56, 84, 98, 20, 6, 21, 33, 43, 35, 17, 86, 28, 88, 94, 58, 25, 39

На 30.10.2020 г. /10:01 – 14:30 Ч./ –  Дрангово,  Общ. Петрич:   Мебелен Цех

Община Разлог

На 27.10.2020 г. /09:00 – 16:30 Ч./ –  Баня,  Общ. Разлог:   Iv, Кв 29  ,  Ivi-348, Кв.29  ,  Xl, Кв.41  ,  Ангел Даракчиев  2, 7, 4, 3, 5, 1,  Баненска Буна  30, 2, 3, 14, 19, 16, 22, 27, 31, 20, 29, 10, 15, 25, 5, 37, 7, 24, 17, 33, 9, 11, 1, 12, 35,  Втора  31, 4, 2, 12,  Двадесет И Девета  1 А, 12,  Двадесет И Пета  11,  Двадесет И Първа  2,  Двадесет И Шеста  37, 8,  Двадесета  2, 1,  Дванадесета  9,  Деветнадесета  1, 7,  Извън Регулацията  100., 99,  Конешица  1,  Местност Конещица  ПИ  000597,  Местност Конищица  ,  Неофит Рилски  43,  Неуточнен Адрес  Разсадник Длс Разлог,  Трета  6, 10, 12, 7, 1, 8, 2, 3, 27, 5, 4,  Тридесет И Първа  1,  Тринадесета  2, 13, 9, 5, 1, 11,  Четиридесет И Втора  18, 9, 3, 5, 7, 17, 21, 15, 11, 13, 19,  Четиридесет И Осма  5, 1, 20, 3, 7, 8, 6,  Четиридесет И Пета  12, 8, 6, 7, 10,  Четиридесет И Първа  1, 13, 6, 4, 23, 8, 5, 15, 7, 99, 9, 11, 21,  Четиридесет И Седма  9, 7, 10, 18, 5, 2, 22, 6,  Четиридесет И Трета  4, 40, 13, 1, 11, 17, 6, 3, 8, 15, 2, 12, 14, 7,  Четиридесет И Четвърта  4, 10, 6, 9, 8, 5, 1, 12, 99, 2,  Четиридесет И Шеста  8, 4, 2,  Шафле Дере  99, 5, 11, 6, 4, 15, 13, 9, 10, 30, 3, 1,    ТП   ТП  Банята

На 28.10.2020 г. /08:46 – 16:30 Ч./ –  Разлог:   Бела Река  104, 108, 106, 110, 100, 15, 17, 112, 13, 96, 102, 98, 19, 11, 114,  Изворите  60, 70, 78, 58, 66, 62,  Иконом Никола Ангелов  25,  Калиново  1,  Лазар Нешков  12,  Полковник Лазар Нишков  23, 1, 37, 16, 21, 3, 13, 11, 33, 6, 35, 5, 25, 7, 27, 12, 29, 43, 17, 31, 39, 19, 9,  Предел  10, 45, 53, 18, 44, 46, 43, 49, 3, 14, 9, 4, 2, 42, 8, 52, 51, 15, 7, 43б, 50, 47, 13, 6, 48, 16, 11, 17, 19, 20, 1,  Тодор Александров  6, 19, 5,  Хан Пресиян  7, 8, 5, 2, 10, 3,    ТП   ТП  Сба

На 29.10.2020 г. /09:00 – 12:00 Ч./ –  Разлог:   Александър Стамболийски  103,  Георги Финдрин  25, 17, 6, 8, 15, ТП   ТП  Детска Градина, 23, 11, 13, 21, 7, 19, 4, 2, 10, 5, 12, 1, 3,  Дълга Махала  4,  Екзарх Йосиф  78, 84, 86, 90, 72, 88, 74, 101, 99, 109, 76, 80, 82, 105, 107,  Изворите  87, 69, 81, 61, 77, 89, 83, 75, 79, 85, 71,  Младост  6, 8, 9, 7, 3, 11, 4, 5,    От ТП   ТП  Детска Градина

Община Сандански

На 26.10.2020 г. /10:30 – 16:16 Ч./ –  Голешово

На 26.10.2020 г. /09:01 – 10:16 Ч.; 15:30 – 16:16 Ч./ –  Сандански:   Атанас Давидов  1, 3, 5,  Бачо Киро  13, 1, 10, 3, 5, 7, 8, 2, 4, 6, 9, 11, 14,  Васил Кънчев  28, 24, 20, 16, 22, 28, 15, 18, 26, 11, 13,  Вихрен  20, 7, 11, 14, 16, 13, 12, 2, 8, 18, 4, 19, 5, 15, 6, 21, 9, 14а, 23,  Димитър Икономов  3, 4, 2, 6, 8, 10, 7, 5, 10, 5, 5, 7,  Иван Рилски  4, 8, 5, 3, 6, 1, 7,  Крушево  14, 10, 16, 3, 9, 2, 7, 12, 5, 1, 6, 8,  Местност Паркова Зона  4,  Мозговица  2,  Надежда  1, 3, 5, 7, 28, 11, 24, 32, 17, 18, 29, 34, 4, 12, 22, 23, 45, 37, 15, 9, 21, 31, 20, 6, 8, 26, 25, 27, 39, 16, 14, 19, 13, 33, 30, 35, 10, 22, 6, 31, 4, 12, 39, 9, 32, 10, 16, 13, 21, 30, 28, 45, 8, 27, 11, 26, 17, 14, 18, 24, 15, 35, 33, 24, 20, 19, 29, 37, 23, 34, 25, 52, 38, 50, 42, 46, 48, 40, 44,  Никола Вапцаров  23, 45 1,  ПИ Инд. 65334.300.128 По Ккр, 53, 47, 57, 55, 24, 59, 49, 45, 51, 20, 43, 39 4, 41, 39, 37, 8, 5, 10, 14, 27, 4, 7, 20, 9, 33, 16, 35, 6, 18, 2, 13, 19, 21, 17, 29, 31, 3, 1, 11, 15, 25,  Отец Ангел Столинчев  3 А, 9, 13, 1, 11, 17, 15, 3 Б, 3 В,  Перущица  9, 6, 4, 1, 2, 5, 7,  Пирин  153, 141, 149, 114, 155, 147, 102, 116, 151, 137, 139, 131, 120, 133, 145, 106, 108, 110, 98, 118, 143, 135, 157, 100, 104, 112, 159, 159, 150, 142, 140, 130, 146, 148, 158, 138, 121, 156, 144, 152, 136, 154, 150, 142, 138, 154, 156, 136, 158, 146, 140, 152, 148, 144, 130, 159, 121, 171, 169, 171а, 160, 167, 173, 161, 165, 163, 175, 124, 128, 132, 126, 134,  Полковник Дрангов  1, 1,  Св.Св. Кирил и Методи  44, 45, 40, 37, 36, 42, 47, 41, 33, 35, 49, 39, 38, 31, 43, 29, 46,  Св.Св.Козма И Дамян  44, 28, 22, 14, 11, 20, 2, 18, 52, 4, 40 Тотопункт, 12, 32, 42, 8, 7, 48, 5, 40, 10, 34, 17, 19, 9, 36, 30, 3, 13, 6, 24, 50, 38, 26, 46, 15, 16, 1, 31, 19, 17, 23, 29, 21, 25, 27, 21, 19, 31, 25, 27, 23, 29, 17, 62, 68, 49, 39, 53, 80, 72, 64, 84, 66, 78, 74, 51, 59, 82, 58, 76, 37, 56, 70, 57, 47, 33, 41, 43, 60, 55, 45, 42,  Свобода  14, 14, 14, 14, 14, 14,  Синчец  2, 6,  Смилово  ,  Стефан Веркович  10, 3, 8, 2, 4, 1, 6,  Стою Хаджиев  11, 7, 9, 13, 15, 1, 3, 5, 2,  Хаджи Димитър  3, 5, 1, 7, 8, 4, 6, 10, 6, 10, 8, 4,  Христо Ботев  27, 31, 29, 33, 35, 19, 23, 17, 25,  Цар Иван Асен  7, 9, 5, 3,  Шипка  4, 14, 5, 9, 3, 2, 8, 7, 1, 9, 14а, 14а, 10, 12, 8, 14а, 8, 14а, 9, 10, 12,    6

На 27.10.2020 г. /09:00 – 16:16 Ч./ –  Ново Делчево:   019015  ,  Антон Попов  5, 1, 12, 3, 6, 10, 8, 14, 4, 7,  Боровец  51, 25, 57, 49, 5, 33, 45, 55, 57 Оранжерия, 53, 27, 39, 35, 29, 43, 41, 31, 47, 37,  Братя Миладинови  16,  Братя Миладинови  4, 9, 8, 2, 5, 3, 1, 6, 10,  Вела Пеева  1, 9, 7, 6, 5, 10, 4, 8, 3,  Вела Пеева  2,  Гео Милев  7, 9, 5, 3, 1,  Георги Кирков  16, 20,  Георги Кирков  18, 14, 10, 13, 5, 9, 6, 19, 4, 1, 21, 3, 8, 7, 15, 11, 2, 12, 17,  Главен Път Е-79  Жилище,  Главен Път Е-79  ,  Гоце Делчев  3,  Димчо Дебелянов  7, 9, 8,  Здравец  4, 3, 1, 2,  Иван Вазов  10, 12, 4, 2, 6, 1, 8,  Иван Вазов  19, 11, 21, 5, 7, 29, 16, 31, 9, 17, 13, 20, 25, 23, 27, 3, 14, 15,  Кирил И Методий  12, 4, 9, 7, 11, 13, 14, 10, 3, 6, 2, 5, 1, 8,  Кънлийца  ,  Местност Иловицата  ПИ 004001,  Местност Кантона  Оранжерия,  Местност Погреби  ,  Местност Чуката  ,  Местност Шопов Гроб  ,  Партизанска  12, 2,  Погребите  ,  Първи Май  19, 30, 8, 13, 26, 12, 5, 29, 24, 9, 25, 6, 23, 1, 11, 28, 10, 31, 27, 16, 22, 14, 17, 3, 18, 21, 33, 20, 15, 2, 4,  Славянска  13, 2, 10, 7, 8, 5, 9, 6, 3, 4, 11, 12, 15, 19, 1,  Христо Смирненски  2, 4, 5, 13, 11, 8, 10, 7, 9, 3, 1,  Христо Смирненски  14, 12, 22, 18, 20,    1

На 27.10.2020 г. /10:00 – 16:16 Ч./ –  Пиперица

На 28.10.2020 г. /09:00 – 12:00 Ч./ –  Лебница:   2, 1

На 28.10.2020 г. /10:30 – 16:16 Ч./ –  Лехово

На 28.10.2020 г. /12:00 – 16:16 Ч./ –  Джигурово:   10-79  ,    1

 

Община Сатовча

На 30.10.2020 г. /08:30 – 15:00 Ч./ –  Вълкосел:   Балтите  ,  Божур  6, 19, 7, 10, 13, 1, 14, 21, 33, 5, 24, 4, 18, 34, 20, 23, 9, 27, 15, 25, 17,  Бузлуджа  18, 22, 2, 7, 14, 8, 20, 24, 15, 1, 21, 13, 4, 6, 16, 5,  Васил Левски  21, 14, 13,  Георги С Раковски  4, 5, 6,  Заря  22, 13, 11, 16, 10, 30, 14, 19, 5, 7, 21, 28, 17, 9, 12, 26, 20, 24, 8,  Лилия  26, 14, 19, 2, 34, 21, 12, 8, 16, 29, 15, 6, 31, 3, 25, 10, 17, 24, 70, 13, 9, 11, 4,  Людмила Живкова  14,  Люляк  14, 7, 15,  Неуточнен Адрес  ТП  М ТП    М ТП   4,  Отец Паисий  2, 5, 3, 1,  Прогрес  15, 12, 1, 4, 14, 2, 13,  Хан Аспарух  9, 22, 15, 11, 26, 17, 3, 23, 19, 1, 12, 7, 8, 27, 5, 10, 13, 24

На 30.10.2020 г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Вълкосел:   Бачо Киро  1,  Божур  84, 41, 42, 26, 93, 43, 89, 21, 87, 65, 60, 51, 59, 58, 22, 75, 56, 46, 61, 86, 23, 63, 44, 73, 91, 66, 54, 85, 68, 32, 70,  Васил Левски  4, 5, 2, 15, 7, 13, 16, 1, 9, 3, 17, 21,  Димчо Дебелянов  5, 12, 17, 20, 19, 2, 24, 22, 6, 16, 14, 15, 3, 1, 4, 18, 21, 9, 10, 8, 7,  Еделвайс  8, 4, 2,  Здравец  1, 3, 11, 13, 6, 20, 10, 17, 22, 8, 14, 15, 9, 12, 28, 5, 7, 19,  Кокиче  9, 2, 11, 8, 4, 10, 12, 3, 17, 5, 13,  Лилия  45, Кафе, 49, Времянка, Детска Градина, 42, Магазин,  Людмила Живкова  25, 20, 31, 29, 30, 27, 23, 28, 32,  Люляк  8, 10, 25, 9, 2, 7, 6, 12, 19, 13, 29, 22, 16, 11, 14, 20, 24, 23, 3,  Михаил Антонов  11,  Неуточнен Адрес   ТП 3, Поща, Детска Ясла,  Никола Калъпчиев  .3, 15, 1, 2, 12, 3, 5, 7,  Прогрес  19, 17, 16, 20, 22, 18, 25, 23, 33, 15,  Първи Май  2, 3, 1,  Хан Аспарух  18,  Шипка  27, 10, 34, 2, 3, 21, 11, 9, 12, 17, 15, 32, 14, 4, 16, 13

Община Симитли

На 26.10.2020 г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 27.10.2020 г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 28.10.2020 г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 29.10.2020 г. /08:30 – 16:30 Ч./   На 30.10.2020 г. /08:30 – 16:30 Ч./ –  Симитли:   Георги Димитров  121, 124, 123,  Герена  Цех,  М.Дрънкалица  27, 30, 10, 28, Жилище, 9, 13, 25, 24, 15, 16,  М.Ливадите  Жилище,  Рила  8,  Симитли  Складова База-Претоварна Гара, Гараж

На 26.10.2020 г. /09:01 – 16:30 Ч./   На 27.10.2020 г. /09:01 – 16:30 Ч./   На 28.10.2020 г. /09:01 – 16:30 Ч./   На 29.10.2020 г. /09:01 – 16:30 Ч./   На 30.10.2020 г. /09:01 – 16:30 Ч./ –  Полена:   Вела Пеева  11, 26, 21, 24, 30, 22, 28, 15, 32, 13, 17, 19, 36, 34, 38,  Георги Димитров  57, 49, 66, 61, 62, 65, 63, 64, 68,  Зеленка  2, 1,  Махала Ширината  Махала Ширината,  Местност Долна Сушица  ,  Местност Епрец  ,  Местност Училището  ,  Потока  ,  Руен  7, 3, 5, 1, 13,  Симитли  Магазин, УПИ -Хі-58 Кв.11  ,  Христо Ботев  17, 7, 15, 1, 11, 13, 9, 3, 5,  Ширините  ,    2

На 30.10.2020 г. /10:01 – 15:30 Ч./ –  Симитли:   Георги Бенковски  15, 1, 19, 13, 17, 11, 30, 26, 24, 9,  Димитър Благоев  17, 19, 40,  Димитър Полянов  1, 3, 2,  Искра  30, 18, 8, 24, 16, 26, 11, 9, 7, 28, 17, 20, 13, Магазин, 22, 15,  Кв.Ораново  ,  Ораново  Магазин, Жилище,  Панайот Хитов  2,  Пеньо Пенев  9, 1, 3, 5, 7,  Септемврийска  27, 29, 37, 20, 35, 39, Бар, 23, 22, 21, Жилище, 41, 31, 19, 33, 25,  Симитли  ,  Славянска  35, 31, 33

На 30.10.2020 г. /14:30 – 16:30 Ч./ –  Симитли:   Бреза  3, Магазин, 1,  Георги Димитров  17, Магазин, Бар, 18, 14, 27а, Бензиностанция, 35, 9, 25, 13, 7, 19, 12, 33, 8, 15, 27, 11, 2, 5, 6, 4, 16, 31, 29, 3, Лек.Кабинет, 10,  Долен Герен  ,  Запад  ,  Зеленка  20, 18, 14, 16,  Кокиче  1, 6, 2, 5, 3, 4, 8,  Никола Вапцаров  4, 4а,  Пазара  Магазин,  Симитли  Лесничейство, Цсри – Заведение За Социални Услуги, Гор.С-Во, Ясла, Дет.Градина,  Струма  4, 7, УПИ  1-538 Кв.22  ,  Христо Ботев  11, 15, 5, 13, 9, 21, 19, 2, 1, 23, 7, 3а, 17, 3

Община Струмяни

На 29.10.2020 г. /10:30 – 16:16 Ч./ –  Цапарево:  УПИ  ХХ,  Кв.12 Бивш Стопански Двор

На 30.10.2020 г. /10:30 – 16:16 Ч./ –  Цапарево:   Vi-69,  Кв.69  ,    1, Къща

Община Хаджидимово

На 27.10.2020 г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Хаджидимово:   VIII  ,  Акация  1,  Ангел Кънчев  6,  Бачо Киро  8, 1, 2, 4, 3,  Васил Левски  3, 5, 6, 10, 4, 2, 1, 12, 6, 9, 1, 4, 26, 8,  Гоце Делчев  13, 20, 15, 18, 22, 17, 16а, 11, 16,  Димо Хаджидимов  40, 46, 49, 64, 66, 62, 30, 49, 46, 60, 34, 56, 45, 70, 32, 48, 54, 20, 44, 10, 47, 68, 38,  Иван Вазов  2,  Илинденци  50, 4, 41, 44, 43, 48, 46, 42,  Кирил И Методий  13, 1, 2, 3,  Македония  29, 35, 40, 34, 32, 47, 42, 23, 46, 37, 48, 39, 14, 33, 31, 36, 35,  Местност Тумбата  3 Жилище, 3, 2, 5, 9, 8,  Ореляк  10, 2, 16, 8, 8, 2, 6, 11, 18, 3, 12, 4,  Свети Димитър  82,  Спартак  47, 53, 21, 13, 43, 16, 45, 30, 47, 49, 34, 2, 32, 51, 38, 41, 36, 24, 37, 57, 35,  Тодор Каблешков  2,  Трети  102,    От  ТП 6, Канцеларии,  ТП 6,  ТП 7,  ТП 6, Филиал

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.  Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www.cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му.  Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути.

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.