Уважаеми клиенти,

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти.  Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.  Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 23 – 27 ноември  2020 г.,   включително:

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

 

 

Област Плевен

Община Белене

На 23.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 24.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 27.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. / –  Белене:   Ангел Кънчев  8а, 12, 2, 8, 4, 10, 6а, 14, 4а, 12а, 18, 17, 16, 10а, 16а, 12б,  Арда  5, 2, 6, 8, 4, 3, 3а, 10,  Асен Златаров  10, 4, 15а, 11, 7, 4а, 15, 3, 5, 1, 6б, 9, 10а, 2, 13, 6а, 8, 6,  Бенковска  9, 8, 5, 10, 12, 6, 7, 11, 3, 24, 14,  Войнишка  4, 2,  Възраждане  15, 31а, 21а, 54, 46, 52, 29, 21, 13, 11, 44, 29а, 19, 40б, 54б, 19в, 17, 42, 9, 23, 27а, 48а, 48, 38, 42а, 36, 50, 25, 36а, 19б, 27, 40а,  Гео Милев  65,  ЕПИ скоп Евгени  Босилков  3а, 13, 9, 13а, 5а, 7, 3, 16, 18, 11, 5,  Милин Камък  3, 1, 2,  Митническа  10, 8, 7, 6, 4, 2, 14, 14а,  Опълченска  6, 5а, 10, 5, 8, 12,  Отец Паисий  29,  Синчец  2,  Столетов  23, 16, 21, 23а, 27, 10а, 14, 25, 12,  Страцин  5, 7,  Трайчо Костов  15, 18а, 17, 19, 12в, 14, 20, 16,  Цанко Церковски  20, 26б, 27а, 12, 7а, 1, 2, 18а, 26, 19, 18, 26а, 25, Канализация, 11, 7, 17, 15, 13, 19а, 21, 10, 6, 8а, 9а, 20а, 23, 22а, 22б, 16, 5, 4, 8, 3а

На 23.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 24.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 27.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Белене:   Вит  1, 7, 2, 5, 3,  Гео Милев  16,  Драва  5, 3, 1, 8, 10, 6, 2, 4,  Дунав  2, 19,  Иван Вазов  26, 28, 28а, 34, 15а, 15, 32, 15б, 30,  Кирил И Методий  33, 37, 52а, 46, 52б, 54а, 48а, 54, 43, 42, 35, 52, 39, 45, 50, 48, 35а, 40, 41, 44,  Клокотница  5, 4, 9, 5а, 11, 1, 10, 7, 6, 8, 3, 2,  Фердинад  Дечев  36, 32, 23, 20а, 25, 26, 20, 27, 18, 23а, 38, 34б, 42, 37, 33, 22, 29, 24, 28, 34а, 39, 31, 40, 35а, 35, 41, 26а,  Фердинанд  Дечев  21,  Христо Смирненски  17, 24а, 23, 27, 18а, 12а, 14, 22, 11, 20, 25, 13а, 12, 6, 24, 21, 19, 17а, 8, 18

На 24.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Бяла Вода,  Общ. Белене:   Александър Стамболийски  25а, 9, 6, 1, 26, 19, 28, 3, 21, 13, 24, 15, 8, 32, 23, 36, 40, 16, 2, 18, 17, 40а, 10, 38, 12, 30, 31, 22, 14, 27, 11, 20, 25, 29, 34, 5,  Безименна  1,  Васил Левски  29, 31, 54, 64, 27, 21, 19, 23, 58, 56, 25, 7, 11, 18, 13, 5, 32, 36, 9а, 9, 14, 30, 24, 3, 10, 20, 3а, 8, 26, 22, 44, 14, 52, 42, 60, 62, 46, 48, 40, 17, 50, 15, 38,  Георги Бенковски  11, 3, 4, 22, 18, 10, 16, 2, 6, 12, 7, 14, 20, 9, 8, 1,  Георги Гатев  8, 2, 4, 10, 3, 2а, 5, 1, 3а, 7, 6, 11, 9, 12,  Дунав  1, 12, 6, 2, 8, 3, 10, 14, 4,  Здравец  7, 12, 11, 3, 8, 17, 15, 2, 13, 6, 4,  Маршал Толбухин  24, 7, 18, 29, 16, 25, 19, 27, 39, 10, 14, 21, 17, 26, 47, 22, 1, 13, 31, 37, 4, 33, 23, 9, 30, 6, 5, 8, 12, 28, 2, 11,  Н.Й.Вапцаров  3, 12, 14, 10, 1, 2, 4, 8, 6,  Рила  5, 3, 9, 1, 7,  Хаджи Димитър  3, 10, 22, 16, 20, 14, 9, 24, 18, 11, 7, 26, 12, 13, 5, 8, 2, 6, 4,  Христо Ботев  25, 14, 17, 7, 11, 10, 5, 2, 4, 21, 6, 23, 19, 8, 10а, 12, 13, 3, 1,  Христо Смирненски  7, 15, 9, 13, 8, 2, 5, 4, 12, 10, 11, 3, 6, 1,  Шипка  9, 4, 7, 8, 3, 1, 10, 5, 13, 2,  Ю.А.Гагарин  1, 2, 3

На 25.11.2020 г.  /09:31 – 16:00 ч. / –  Петокладенци:   189004  ,  Веселин Чунев  5, 4, 9, 15, 22, 8, 7,  Витоша  18, 19, 20, 26, 24, 22, 38, 56, 34, 52, 37, 44, 53, 48, 47, 49, 46, 54, 55, 13, 43, 36, 40, 51, 17, 31, 41, 33, 35, 57, 15, 45, 39, 42, 30, 11, 10, 6, 27, 2а, 4, 12, 29, 32, 25, 1, 7, 3, 8, 14, 2, 9, 16, 5, 21, 28, 19, 23, 63, 61, 58, 62, 64, 71, 73, 59, 65, 69,  Дунав  12, 28, 10, 36, 30, 22, 14, 4, 6, 20, 84, 18, 82, 16, 2, 32,  Евлоги Чунев  11, 3, 2, 10, 5, 15, 8, 9, 6, 16, 4, 19, 7, 24, 30, 26, 5,  Крум Христов  11, 5, 7, 9, 8, 27, 10, 19, 9, 12, 15, 20, 17, 16, 18, 14, 21, 33, 40, 42, 34, 25, 35, 38, 44, 22, 21, 36, 30, 32, 23, 28, 26, 54, 65, 75, 74, 47, 60, 57, 78, 48, 55, 59, 58, 62, 67, 69, 56, 50, 77, 43, 45, 41, 76, 49, 68, 61, 72, 70, 52, 66,  Огоста  9, 15, 11, 20, 23, 21, 37, 33, 1, 6, 29, 5, 8, 13, 7, 16, 22, 25, 12, 3, 35, 11,  Осъм  64, 22, 48, 54, 56, 44, 40, 46, 42, 30, 32, 26, 50, 62, 60, 34, 28, 52, 66, 20, 26, 14, 3, 5, 18, 2а, 24, 7, 9, 10, 16, 11, 12, 2, 22, 6,  Петко Блажев  1, 3, 20, 10, 2, 4, 5, 8,  ПИ рин  6, 40, 1, 44, 46, 42, 13, 11, 1, 8, 22, 16, 29, 18, 20, 21, 27, 23, 31,  Първи Стоп Двор  ,  Рила  2, 5, 8, 1,  Христо Генов  15, 32, 5, 36, 42, 40, 13, 11, 12, 34, 14, 8, 44, 30, 2, 1, 4, 3, 28,  Шипка  32, 12, 1, 21, 16, 2, 8, 3, 11, 9, 7, 22, 19, 36, 24, 28, 18, 14, 20, 4, 6, 15, 17, 34, 22,  Янтра  5, 3, 14, 5а, 1, 7, 19, 20, 16, 14,    Стр Кв 73-74, 1

На 23.11.2020 г.  /09:01 – 16:16 ч. /   На 24.11.2020 г.  /09:01 – 16:16 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:01 – 16:16 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:01 – 16:16 ч. / –  Петокладенци:   Витоша  30, 11, 10, 6, 27, 2а, 12, 4, 29, 32, 25, 1, 7, 3, 8, 14, 2, 9, 5, 16, 21, 28, 19, 23,  Крум Христов  33, 40, 42, 34, 25, 35, 38, 44, 22, 21, 36, 30, 32, 23, 28, 26,  Осъм  20, 26, 14, 3, 5, 18, 2а, 24, 7, 9, 10, 16, 11, 12, 2, 22, 6,  ПИ рин  1,  Христо Генов  2, 1, 4, 3,  Янтра  5, 3, 14, 5а, 1, 7, 19, 20,    1

На 25.11.2020 г.  /09:31 – 16:00 ч. / –  Татари:   177014  ,  Алеко Константинов  1, 2, 7, 3, 17, 14, 15, 11, 21, 5, 16, 6,  Бузлуджа  1, 4, 2, 8,  Васил Друмев  1, 3,  Васил Коларов  24, 27, 20, 22, 29, 35, 31, 25, 15, 5, 4, 21, 1, 19, 9, 3, 17, 18, 12, 11, 23, 14,  Васил Левски  5,  Витоша  2, 8, 6,  г. С.Раковски  1, 4, 11, 5, 6, 3,  Генерал Гурко  9, 5, 1, 4, 13, 7,  Генерал Скобелев  1а, 3, 5,  Георги Бенковски  2, 7, 8, 5, 9, 1, 6,  Георги Димитров  22, 57, 41, 24, 59, 55, 51, 30, 43, 26, 65, 47, 45, 53а, 63, 28, 39, 6, 36, 37, 8, 10, 33, 31, 35, 54, 80, 72, 103, 83а, 42, 40, 74, 48, 95, 52, 97, 60, 75, 44, 70, 58, 81, 46, 85, 56, 87, 73, 91, 79, 67, 62, 101, 78, 68, 77, 64, 65, 89, 68а, 50, 13, 19а, 23, 29, 5, 7, 21, 27, 9, 25, 4, 1,  Димчо Дебелянов  1, 2, 9, 7,  Дойран  5, 7а, 9, 14, 7,  Илинден  1, 2, 5, 3,  Кирил И Методий  2, 6, 1,  Коста Шишманов  70, 37, 72, 66, 42, 47, 68, 60, 54, 58, 48, 52, 43, 40, 38, 46, 64, 31, 18, 34, 22, 2, 32, 14, 28, 19, 23, 36, 29, 20, 15, 4, 26, 6, 24, 27, 12, 17, 10, 25,  Крум Тончев  35, 29, 31, 14, 7, 11, 21, 18, 6, 2, 25, 23, 16, 19, 9,  Любен Каравелов  13, 4, 9, 10, 2, 3, 11, 5, 1,  Н.Й.Вапцаров  4, 18, 5, 10, 6, 3, 14, 21, 1, 12, 8, 7, 2, Помпена Ст-Я, 11, 20, 13, 15, 32, 36, 28, 9, 34, 26, 30, 17, 22, 24,  Отец Паисий Хилендарски  2, 4, 1,  П.Р.Славейков  8, 4, 7, 5, 10, 16, 2, 12, 14,  Панайот Волов  2, 6, 4,  Първи Стоп Двор  ,  Радецки  7, 1, 4, 10, 9, 5, 12,  Рила  2, 7, 1, 9, 5,  Слави Алексиев  7, 4, 11, 8, 7а, 6, 5,  Стефан Караджа  2, 9, 13, 6, 3, 10, 11, 19,  Странджа  8, 9, 6, 20, 10, 13, 18, 15, 12, 4, 3, 2, 11,  Хаджи Димитър  4, 5, 11, 1,  Хр.Смирненски  2, 8, 1,  Христо Кърпачев  1, 9, 2, 4, 7, 3, 8, 6, 5,  Цветан Спасов  7, 3, 2, 1,  Шипка  3, 5, 1, 7, 11, 15,    М-та Край Село

На 26.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. / –  Татари:   177014  ,  Бузлуджа  1, 4, 2,  Витоша  2, 8, 6,  Генерал Гурко  9, 5, 1, 4, 13, 7,  Генерал Скобелев  3,  Генерал Скобелев  5,  Георги Димитров  6, 36, 37, 8, 10, 33, 31, 35,  Георги Димитров  54, 80, 72, 103, 83а, 42, 40, 74, 48, 95, 52, 97, 60, 75, 44, 70, 58, 81, 46, 85, 56, 87, 73, 91, 79, 67, 62, 101, 78, 68, 77, 64, 65, 89, 68а, 50,  Илинден  1, 2, 5, 3,  Кирил И Методий  2,  Коста Шишманов  31, 18, 34, 22, 2, 32, 14, 28, 19, 23, 36, 29, 20, 15, 4, 26, 6, 24, 27, 12, 17, 10, 25,  Коста Шишманов  70, 37, 72, 66, 42, 47, 68, 60, 54, 58, 48, 52, 43, 40, 38, 46, 64,  Крум Тончев  35, 29, 31,  Любен Каравелов  1,  Отец Паисий Хилендарски  2, 4, 1,  Рила  2, 7, 1, 9, 5,  Хаджи Димитър  1,  Цветан Спасов  7, 3

На 23.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. / –  Татари:   177014  ,  Бузлуджа  1, 4, 2,  Витоша  2, 8, 6,  Генерал Гурко  9, 5, 1, 4, 13, 7,  Генерал Скобелев  5,  Генерал Скобелев  3,  Георги Димитров  54, 80, 72, 103, 83а, 42, 40, 74, 48, 95, 52, 97, 60, 75, 44, 70, 58, 81, 46, 85, 56, 87, 73, 91, 79, 67, 62, 101, 78, 68, 77, 64, 65, 89, 68а, 50,  Георги Димитров  6, 36, 37, 8, 10, 33, 31, 35,  Илинден  1, 2, 5, 3,  Кирил И Методий  2,  Коста Шишманов  31, 18, 34, 22, 2, 32, 14, 28, 19, 23, 36, 29, 20, 15, 4, 26, 6, 24, 27, 12, 17, 10, 25,  Коста Шишманов  70, 37, 72, 66, 42, 47, 68, 60, 54, 58, 48, 52, 43, 40, 38, 46, 64,  Крум Тончев  35, 29, 31,  Любен Каравелов  1,  Отец Паисий Хилендарски  2, 4, 1,  Рила  2, 7, 1, 9, 5,  Хаджи Димитър  1,  Цветан Спасов  7, 3

На 27.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. / –  Татари:   177014  ,  Бузлуджа  1, 4, 2,  Витоша  2, 8, 6,  Генерал Гурко  9, 5, 1, 4, 13, 7,  Генерал Скобелев  5,  Генерал Скобелев  3,  Георги Димитров  54, 80, 72, 103, 83а, 42, 40, 74, 48, 95, 52, 97, 60, 75, 44, 70, 58, 81, 46, 85, 56, 87, 73, 91, 79, 67, 62, 101, 78, 68, 77, 64, 65, 89, 68а, 50,  Георги Димитров  6, 36, 37, 8, 10, 33, 31, 35,  Илинден  1, 2, 5, 3,  Кирил И Методий  2,  Коста Шишманов  70, 37, 72, 66, 42, 47, 68, 60, 54, 58, 48, 52, 43, 40, 38, 46, 64,  Коста Шишманов  31, 18, 34, 22, 2, 32, 14, 28, 19, 23, 36, 29, 20, 15, 4, 26, 6, 24, 27, 12, 17, 10, 25,  Крум Тончев  35, 29, 31,  Любен Каравелов  1,  Отец Паисий Хилендарски  2, 4, 1,  Рила  2, 7, 1, 9, 5,  Хаджи Димитър  1,  Цветан Спасов  7, 3

На 24.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. / –  Татари:   177014  ,  Бузлуджа  1, 4, 2,  Витоша  2, 8, 6,  Генерал Гурко  9, 5, 1, 4, 13, 7,  Генерал Скобелев  5,  Генерал Скобелев  3,  Георги Димитров  6, 36, 37, 8, 10, 33, 31, 35,  Георги Димитров  54, 80, 72, 103, 83а, 42, 40, 74, 48, 95, 52, 97, 60, 75, 44, 70, 58, 81, 46, 85, 56, 87, 73, 91, 79, 67, 62, 101, 78, 68, 77, 64, 65, 89, 68а, 50,  Илинден  1, 2, 5, 3,  Кирил И Методий  2,  Коста Шишманов  31, 18, 34, 22, 2, 32, 14, 28, 19, 23, 36, 29, 20, 15, 4, 26, 6, 24, 27, 12, 17, 10, 25,  Коста Шишманов  70, 37, 72, 66, 42, 47, 68, 60, 54, 58, 48, 52, 43, 40, 38, 46, 64,  Крум Тончев  35, 29, 31,  Любен Каравелов  1,  Отец Паисий Хилендарски  2, 4, 1,  Рила  2, 7, 1, 9, 5,  Хаджи Димитър  1,  Цветан Спасов  7, 3

На 25.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. / –  Татари:   177014  ,  Бузлуджа  1, 4, 2,  Витоша  2, 8, 6,  Генерал Гурко  9, 5, 1, 4, 13, 7,  Генерал Скобелев  5,  Генерал Скобелев  3,  Георги Димитров  6, 36, 37, 8, 10, 33, 31, 35,  Георги Димитров  54, 80, 72, 103, 83а, 42, 40, 74, 48, 95, 52, 97, 60, 75, 44, 70, 58, 81, 46, 85, 56, 87, 73, 91, 79, 67, 62, 101, 78, 68, 77, 64, 65, 89, 68а, 50,  Илинден  1, 2, 5, 3,  Кирил И Методий  2,  Коста Шишманов  70, 37, 72, 66, 42, 47, 68, 60, 54, 58, 48, 52, 43, 40, 38, 46, 64,  Коста Шишманов  31, 18, 34, 22, 2, 32, 14, 28, 19, 23, 36, 29, 20, 15, 4, 26, 6, 24, 27, 12, 17, 10, 25,  Крум Тончев  35, 29, 31,  Любен Каравелов  1,  Отец Паисий Хилендарски  2, 4, 1,  Рила  2, 7, 1, 9, 5,  Хаджи Димитър  1,  Цветан Спасов  7, 3

На 23.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 24.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 27.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. / –  Татари:   Васил Друмев  1, 3,  Васил Коларов  15, 5, 4, 21, 1, 19, 9, 3, 17, 18, 12, 11, 23, 14,  Васил Левски  5,  г. С.Раковски  1, 4, 11, 5, 6, 3,  Георги Димитров  13, 19а, 23, 29, 5, 7, 21, 27, 9, 25, 4, 1,  Панайот Волов  2, 6, 4,  Стефан Караджа  2, 9, 13, 6, 3, 10, 11, 19,  Хаджи Димитър  4, 5, 11,  Хр.Смирненски  2, 8, 1

Община Гулянци

На 23.11.2020 г.  /09:00 – 15:30 ч. /   На 24.11.2020 г.  /09:00 – 15:30 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:00 – 15:30 ч. / –  Гулянци:   Бачо Киро  20, 16, 17, 14,  Бузлуджа  2,  г. С.Раковски  48, 34, 47, 44, 43, 55, 50, 30, 2, 51, 31, 46, 40, 57, 32, 42, 38, 53, 59, 36, 49, 45,  Гецов Геран  ,  Зора  6, 2,  Иван Вазов  14, 2, 26, 24, 16, 20, 6, 18, 22, 10, 4,  Крайречна  2, 4,  Любен Каравелов  6, 4, 1, 10, 2, 3, 8,  Мизия  18, 3, 24, 22, 16, 5, 8, 20, 14, 8а, 10, 26,  Московска  8, 7, 13, 12, 1, 6, 5, 11, 11а, 9, 3, 15, 2, 17, 16,  Неофит Рилски  1,  Никола Вапцаров  5,  Никола Ракитин  17, 1, 12, 13, 7, 14, 23, 18, 11, 8, 5, 10, 4, 16, 20, 19, 2, 15, 21, 6, 25, 9,  Опълченска  1, 4, 14, 20, 12, 2, 13, 12 А, 9, 6, 5, 23, 8, 27, 17, 19, 22, 25, 11, 21, 3, 7, 10,  Плевен  26, 29, 22, 27, 16, 21 А, 28, 23, 25, 14, 20, 32, 16 А, 24, 12, 30, 18 А, 34,  Рила  8, 13, 7, 10, 5, 14, 1, 6, 12, 3, 2, 11,  Софроний Врачански  12,  Филип Тотю  3, 7, 1, 2, 9,  Хаджи Димитър  3, 4, 1, 6,  Христо Ботев  9, 29 А, 19, 10, 4, 15, 31, 35, 13, 1, 8, 20, 12, 11, 26, 25, 22, 16, 21, 24, 7, 33, 5, 29, 2, 17, 37, 14, 23, 27, 3,  Чайковска  2, 8, 10, 4, 6, 9, 7, 11, 3, 5,  Яне Сандански  14, 16, 7, 11, 17, 10, 5, 19, 3, 1, 21, 2, 23, 15, 20, 29, 18, 27, 9

На 23.11.2020 г.  /09:00 – 15:30 ч. /   На 24.11.2020 г.  /09:00 – 15:30 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:00 – 15:30 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:00 – 15:30 ч. /   На 27.11.2020 г.  /09:00 – 15:30 ч. / –  Искър,  Общ. Гулянци:   Акация  3, 16, 12, 10, 6, 18, 9,  Арда  8, 1, 10, 12, 4, 2,  В Левски  4,  В Петлешков  4, 1, 3,  Витоша  4, 1,  Дунав  4, 8, 6, 2,  Е Пелин  5, 3, 6, 1,  Искър  11, 13, 54, 2, 15,  Местност Неизвестна  ,  Пологара  5, 1, 2, 4, 3, 8, 6,  Рила  10, 15, 18, 3, 4, 11, 5, 9, 24, 14, 8, 22, 28, 7, 20, 12, 17, 26, 1, 19,  Стара Планина  6, 23, 25, 29, 22, 18, 21, 34, 16, 31, 19, 30, 9, 20, 11, 24, 26, 17, 15, 10,  Христо Ботев  52, 28, 8, 58, 18, 9, 27, 21, 42, 44, 16, 20, 19, 15, 14, 34, 33, 36, 35, 50, 48, 56, 38, 22, 7, 30, 10, 17, 32, 24, 1, 53, 11, 13, 40, 37, 46, 25,  Христо Смирненски  10, 6, 8, 4, 1, 2,  Чавдар  6, 12

Община Долна Митрополия

На 23.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 24.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 27.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Комарево,  Общ. Долна Митрополия:   Ангел Кънчев  2,  Бяло Море  4, 1, 2, 3,  Вит  21, 23, 15, 25, 17, 31, 19, 27, 13, 11, 29,  Витоша  23,  Възраждане  1, 3, 4, 6, 2, 5,  Железничарска  5, 19, 17, 7, 1, 3, 13, 9, 15,  Иглика  2,  Искър  6, 10, 4, 2,  Китка  10, 6, 1, 4, 2, 8,  Лозица  1,  Люляк  1,  Мусала  2,  Нач.У-Ще  4, 1,  Незабравка  6, 28, 6 А, 4, 2,  Осъм  9, 21, 11, 13, 27, 3, 23, 19, 5, 15, 29, 1, 25, 7, 17,  Раковски  16, 4, 6, 22, 24, 2, 20, 26, 18, 12, 14, 10, 8, 32,  Росица  1,  Слави Алексиев  37, 9, 5, 31, 33, 17, 3, 15, 25, 11, 13, 7, 29, 35,  Ср Гора  6, 8, 4, 10, 12, 14, 16,  Стара Планина  1, 5, 3, 7,  Тракия  21,  УПИ   І-42 Стр.Кв.98  ,  Хан Кубрат  19, 27, 32, 22, 20а, 34, 12, 35, 28, 39, 16, 44, 40, 24,  Хан Омуртаг  21,  Черни Връх  6, 2, 4,  Шар Планина  3, 1,  Шипка  10, 1, 5, 3, 2, 6, 12, 7, 4, 11, 8

На 23.11.2020 г.  /08:00 – 18:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Тръстеник,  Общ. Долна Митрополия:   Освобождение  2,  Пасището  313035, 313032,  Пасището Стопански Двор  ,  Стопански Двор

На 23.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Ставерци:   Viii-000323  ,  Александър Стамболийски  9, 5, 11, 7, 1,  Батак  14, 12, 4, 5, 13, 3, 15,  Беласица  4, 1, 3, 6,  Борис I  10, 4, 2, 6, 1, 5,  Будапеща  2, 8, 7, 4, 6, 3, 5,  В Иванов  25, 14, 12, 7, 28, 3, 32, 24, 8, 4, 34, 6, 21,  Витоша  7, 5,  г. С.Раковски  1, 10,  Гаврил Генов  5, 2,  Гео Милев  8,  Георги Бенковски  13,  Георги Бенковски  6, 4, 8, 10, 1, 7, 5, 12, 3,  Георги Димитров  4, 6, 7, 5, 3, 2, 13,  Георги Димитров  68, 60, 4, 58, 82, 66, 76, 84, 64, 62, 70, 97, 86, 74, 72,  Д-Р Петър Берон  5, 7, 11, 1,  Д.Грънчаров  5, 4, 10, 2, 8,  Елин Пелин  1, 4,  Иван Вазов  2, 23, 27,  Имот 000312,  Извън Регулация  ,  Калето  5, 11, .19, 2, 7, 8, 25, 9, 13, 21, 4, 23, 12, 3, 6, 1, 14,  Кирил И Методий  12,  Климент Охридски  2, 5, 3,  Козлодуй  6,  Кочо Честименски  4, 5, 11, 1, 17, 2, 3, 7, 15, 9, 26, 30, 14, 12, 32,  Лев Толстой  4, 3,  Максим Горки  12, 15, 8, 17,  Мест Баира  ,  Н.Й.Вапцаров  60,  Н.Й.Вапцаров  16, 14, 18,  Неофит Рилски  11,  Освобождение  3, 1,  Отец Паисий  13, 11, 15, 12, 10,  Петко Д.Петков  2, 6, 5, 3, 9,  Победа  1, 7, 2,  Правда  3, 11, 1, 9, 19, 7, 17, 15, 13, 5,  Прага  5, 7, 1, 3, 2, 6,  Преслав  2, 3, 4,  Райна Княгиня  3,  Ракета  4,  Св.Параскева  13, 5, 19, 2,  Славянска  2,  Средна Гора  15, 25,  Средна Гора  7, 10, 5, 11, 9а, 15, 23, 21, 25, 19, 1, 4, 12,  Стара Планина  1, 13,  Стефан Караджа  7, 9, 1, 8, 10, 12, 2,  Трети Март  16, 15, 6, 7, 2, 10, 12, 4, 1,  Трети Март  29, 32, 34, 27, 25, 23, 30,  Хаджи Димитър  11, 9, 7, 2,  Хан Аспарух  1, 3,  Христо Михайлов  12, 6, 2, 4, 1, 8, 14, 3, 10, 16, 5,  Цанко Церковски  5, 33, 7, 11, 29, 17, 23,  Цветан Гевезовски  10,  Цветан Гевезовски  11, 5, 7, 1, 2,  Чиган  1, 2,  Шейново  1, 9

На 24.11.2020 г.  /08:00 – 18:00 ч.  По искане на ЕСО ЕАД/ –  Победа,  Общ. Долна Митрополия:   Индустриална  Зона

На 24.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Ставерци:   Александър Стамболийски  9, 5, 11, 7, 1,  Батак  14, 12, 4, 5, 13, 3, 15,  Будапеща  2, 8, 7, 4, 6, 3, 5,  г. С.Раковски  1, 10,  Гео Милев  8,  Георги Бенковски  13,  Георги Димитров  4, 6, 7, 5, 3, 2, 13,  Д-Р Петър Берон  5, 7, 11, 1,  Д.Грънчаров  5, 4, 10, 2, 8,  Козлодуй  6,  Н.Й.Вапцаров  16, 14, 18,  Освобождение  3, 1,  Петко Д.Петков  2, 6, 5, 3, 9,  Победа  1, 7, 2,  Правда  3, 11, 1, 9, 19, 7, 17, 15, 13, 5,  Прага  5, 7, 1, 3, 2, 6,  Райна Княгиня  3,  Ракета  4,  Св.Параскева  13, 5, 19, 2,  Средна Гора  15, 25,  Стара Планина  1, 13,  Трети Март  16, 15, 6, 7, 2, 10, 12, 4, 1,  Христо Михайлов  12, 6, 2, 4, 1, 8, 14, 3, 10, 16, 5,  Цанко Церковски  5, 33, 7, 11, 29, 17, 23,  Шейново  1, 9

Община Долни Дъбник

На 23.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 24.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Крушовица,  Общ. Долни Дъбник:   9-Ти Септември  24, 20, 16, 18, 10, 22, 8, 14, 5, 6, 3, 12, 4,  Xv-933  ,  Ал Стамболийски  29, 20, 27, 25, 22, 24, 18, 23,  Варна  12, 6, 15, 24, 5, 25, 8, 7, 13, 22, 14а, 4, 19, 21, 11, 10, 16, 14, 9, 17, 15а, 20а, 18, 3, 20, 23,  Ив Митов Хинов  22, 33, 21, 15, 30, 13, 28, 25, 29, 24, 31, 20, 27, 23, 35, 26, 37, 18,  Кокиче  8, 10а, 18, 4, 16а, 20, 6, 22, 24, 16, 10, 12, 2,  Плевен  11, 15, 6, 4, 13, 10, 17, 8,  Христо Смирненски  19, 11, 6, 5, 4, 17, 2, 1, 7, 15, 3, 13

На 23.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 24.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 27.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Горни Дъбник:   Ал Стамболийски  23, 17, 21, 13, 15, 9, 11,  Вл И Ленин  44, 72, 68, 74, 62, 63, 73, 79, 84, 83, 82, 76, 77, 78, 66, 81, 69, 65, 80, 71, 67, 70, 61, 64, 75,  Гоце Делчев  6, 10, 3, 12, 9, 15, 2, 1, 8, 4, 7,  Гурко  5, 4, 14, 7, 6, 2, 3а, 1,  Д Благоев  12, 16, 2, 7, 9, 1, 13, 8, 11, 6, 10, 18, 3, 14, 5, 4,  Ив Вазов  2, 16, 9, 10, 20, 24, 12, 4, 13, 22, 6, 8, 5, 1, 18,  Кирил Методий  4, 3, 1, 16, 14, 10, 11, 2, 19, 12, 5, 7,  Опълченска  7,  Христо Ботев  21, 22, 15, 18, 24, 20, 6, 17, 26,  Черно Море  4,  Яне Сандански  4, 16, 13, 11, 3, 9, 15, 1, 6, 2, 5, 7

На 25.11.2020 г.  /09:00 – 12:30 ч. / –  Долни Дъбник:   Ген Скобелев  15 Іі -Ри Стоп Двор,  Стопански Двор

На 25.11.2020 г.  /10:01 – 10:30 ч. ; 12:30 – 13:16 ч. / –  Садовец:   634  ,  I-Ри Стопански Двор  012008,  Ал.Батенберг  67, 3, 12, 10, 4, 5, 1, 6,  Ангел Кънчев  7, 4а, 13, 5, 11, 8, 6, 11а, 4, 1, 3, 2, 14а, 12, 9, 14, 15, 10,  Арда  10, 2а, 4, 29, 33, 20, 17, 7, 37, 21, 1, 12, 11, 6, 18, 31, 13, 9, 14, 5, 16, 2, 3, 25, 23, 2а,  Барата  2а, 6,  Батак  10, 3, 6, 5, 4, 8, 14, 1, 12,  Бачо Киро  2, 5, 11, 20, 3, 6, 10, 12, 8, 7, 14,  Беласица  4, 10, 6, 8, 2, 3, 14,  Бор  1, 2, 4,  Бреза  2, 4, 8, 1а, 10, 1, 5,  Брест  2, 3, 1, 6,  Вазов  4, 10, 8, 1, 6, 3, 2,  Васил Левски  19, 52, 17, 13, 48, 54, 34, 18, 14, 28, 16, 10, 6, 22, 46, 36, 2, 32, 38, 3, 26, 20, 40, 42, 5, 12, 30, 44,  Вит  3, 5, 11,  Витоша  11, 16, 4, 12, 20, 2, 8, 6, 3, 1, 13, 5, 7, 14, 18, 10, 1а, 16,  Волов  12, 9, 1, 7, 13, 5, 3,  Врабче  16, 12, 26, 14, 22, 20, 24, 32, 34, 30, 2, 10, 5, 4, 6, 1, 9, 12, 3, 8,  Върба  3, 5, 1,  Г Бенковски  20, 14, 16, 7, 19, 9, 2, 1, 21, 8, 10, 24, 23, 6, 13, 15, 3, 29, 5, 4, 22, 11, 2а, 27, 25,  Гарвандолска  1, 3,  Генерал Тотлебен  5, 10, 12, 16, 6, 4, 14, 18, 2, 8, 3, 20,  Гергана  10, 4, 9, 12, 13, 14, 2, 5, 11, 8, 7, 6, 3, 1, 18,  Гургулят  3, 6, 16, 7, 8, 2, 1, 10, 14, 4, 5, 20,  Гъмза  1, 6, 7, 3, 5, 8, 4, 9,  Демокрация  1, 2, 6,  Драва  1, 8, 3, 4, 2, 10, 7,  Дунав  7, 16, 9, 18, 20, 5, 3, 2, 14, 12, 10, 8, 1, 6, 4,  Дълбок Дол  3, 1,  Еверест  3, 1, 6, 7, 8, 4, 5,  Еделвайс  3,  Запад  4, 2,  Заря  2, 1, 3, 5,  Захари Стоянов  39, 25, 35, 37, 20, 23, 33, 27, 12, 7, 2, 8, 13, 6, 14, 1, 5, 16, 3, 4, 10, 11, 7а, 17, 9, 15,  Иван Асен Ii  72, 95, 77, 83, 79, 60, 91, 76, 81, 93, 89, 80, 107, 105, 97, 66, 33а, 78, 87, 103, 64, 99, 74, 62, 58, 109, 85, 56, 75, 68, 70, 1, 2а, 3а, 3, 40, 2б, 9, 5, 7, 39, 29, 43, 42, 41, 10, 18, 6, 19, 47, 15, 24, 28, 16, 49, 45, 35, 4, 26, 37, 32, 27, 25, 23, 21, 55, 5а, 51, 20, 53, 12, 34, 13, 36, 57, 40, 14, 30, 8, 22, 44, 46, 65, 61, 52, 59, 67, 50, 63, 69, 48,  Искър  7, 8, 12, 2, 1, 10, 6, 9, 4, 5, 14, 3,  Камчия  9, 18, 20, 16, 4, 3, 7, 6, 1, 2, 10, 5, 11, 8,  Каравелов  16, 42, 30а, 24, 30, 4, 44, 40, 28, 34, 8, 38, 22, 3, 2а, 10, 32, 16, 18, 36, 26, 2, 14, 12, 20,  Карпати  1, 7, 5, 13, 11, 15, 3, 2,  Княз Борис I  31, 32, 50, 49, 29, 19, 58, 43, 60, 36, 33, 35, 30, 23, 25, 53, 52, 45, 46, 30а, 38, 34, 42, 35 А, 40, 47, 41, 51, 17, 54, 27, 56, 39, 48, 21, 55, 9, 1, 15, 28, 3, 18, 20, 6, 24, 13, 26, 8, 5, 7, 12, 2, 10, 4, 11, 16, 14,  Кокиче  8, 3, 7, 9, 4, 2, 1, 5,  Крайна  1, 3,  Кремениш  1, 5, 3,  Лале  8, 2, 4, 6,  Леска  6, 2, 4,  Люлин  11, 1, 2, 15, 4а, 3, 8, 19, 4, 6, 9,  Македонска  7, 8, 6, 3, 1, 5,  Малина  1, 3,  Марица  19, 11, 2, 8, 6, 3, 12, 9, 15, 10, 1, 7, 13, 5,  Месност Бончовец  ,  Мусала  6, 4, 2, 3, 1, 10,  Оборище  7, 6, 12, 3, 1, 11, 8, 9, 13,  Огоста  3, 2, 19, 17, 15, 9, 23, 11, 13, 5, 7,  Одрин  4, 7, 2, 3,  Омайниче  3, 1,  Опълченска  2, 8, 1, 3, 9, 5,  Орех  4, 8, 26, 3, 1,  Орляк  3, 10, 1, 8, 6, 2,  Осогово  4, 3, 2, 5, 7, 1, 11, 9, 10, 8,  Осъм  8, 4, 7, 3, 5, 1, 10, 8а,  П.К.Яворов  6,  Паисий  12, 23, 27, 16, 31, 26, 19, 10, 29, 14, 21, 11, 4, 3, 13, 8, 9, 5, 6, 1, 2,  Пеевска  1, 3, 2,  Перущица  2, 6, 6а, 1, 3, 5, 4,  ПИ рин  8, 11, 10, 23, 6, 1а, 2, 14, 15, 9а, 5, 9, 3, 16, 4, 1, 12,  Плевен  8, 2, 10, 5, 4, 3, 7,  Победа  1,  Пробива  1, 4, 2, 5, 14,  Пчелина  15, 9, 2, 3, 7, 6, 5, 1,  Първомайска  1, 4, 3, 5, 7, 2, 6,  Път Iii-305  ,  Район Циглена Фабрика  2, 6,  Раковски  4, 12, 8, 18, 2, 16, 10, 20, 6,  Рила  13, 11, 3, 9, 18, 10, 7, 6, 5, 2, 1, 20, 22, 16, 8, 12, 16а, 14, 4,  Родопи   11, 7, 6, 16, 5, 10, 8, 4, 2, 1, 9, 12, 3,  Роза  3, 20, 10, 5, 16, 1, 8, 1а, 14, 2, 7, 22, 12, 6, 4, 24,  Росица  5, 3, 8, 4, 6, 1, 10,  Ружа  6,  Руски  2, 6, 1, 4,  Св.Св.Кирил И Методий  1, 7а, 11, 9, 3а, 1а, 2, 10, 5, 13, 12, 7, 3, 18, 33, 25, 22а, 23, 4, 31, 16, 8, 19, 20, 22, 17, 29, 24, 14, 6, 35, 21, 39, 15, 26, 37, 63, 36, 49, 65, 58, 42, 38, 50, 48, 41, 28, 32, 34, 54, 57, 67, 45, 30, 59, 69, 40, 55, 44, 61, 46, 52, 51, 43, 56,  Светулка  3, 9, 7, 5,  Синчец  3,  Скобелев  2, 4, 1, 6, 12, 8, 5, 3,  Славейче  7, 1, 2, 9, 3, 5,  Сливница  11, 16, 2, 24, 13, 10, 1, 18, 9, 15, 3, 20, 5, 7, 14, 22, 4, 11, 12,  София  5, 3, 1,  Стамболийски  23, 19, 10, 4, 27, 6, 21, 25, 29, 12, 17, 2а, 22, 9, 29, 13, 15, 5, 3, 11, 24, 9а,  Стари Кладенец  7, 13, 5, 1, 3,  Стефан Караджа  14, 7, 9, 3, 10, 8, 1, 6, 12, 4, 2, 11, 5, 31, 43, 23, 59, 16, 34, 13, 17, 25а, 19, 21, 40, 30, 47, 24, 51, 35, 37, 33, 42, 39, 22, 49, 38, 45, 15, 36, 41, 20, 18, 53, 28, 32, 26,  Столетов  5, 9, 7,  Стоян Заимов  2, 11, 15, 5, 4, 3, 9, 13, 19, 4, 2, 17, 6,  Странджа  1, 3,  Струма  5, 6, 1, 7, 3, 2,  Студенец  14, 13, 17, 21, 19, 5, 7, 25, 20, 24, 4, 6, 3, 22, 10, 15, 1, 23, 29, 12, 9, 18,  Съединение  1, 15, 5, 3, 1, 7, 2,  Теменуга  5, 1, 2, 7, 4, 6,  Усойна  5, 7, 3, 1, 4, 2,  Хаджи Димитър  19, 12, 2, 17, 8, 16, 5, 4, 15, 10а, 20, 10, 14, 18, 11, 1, 6, 9, 13, 7, 3, 46, 37, 52, 35, 42, 44, 48, 38, 40, 25, 31, 36, 34, 30, 28, 23, 33, 26, 21, 29, 27, 24а, 24, 22, 32,  Хайдушко Изворче  7, 3, 2, 5,  Хан Аспарух  19, 1, 10, 8, 4, 2, 12, 14, 6, 5,  Хан Крум  3, 5, 1, 7,  Хан Кубрат  1, 3, 1а, 6, 4, 12,  Хан Омуртаг  5, 3, 6, 8, 2,  Хан Тервел  6, 2, 3,  Христ

На 26.11.2020 г.  /08:31 – 16:30 ч. / –  Горни Дъбник:   Боженска  4, 1, 2,  Бузлуджа  22, 6, 7, 28, 16, 18, 10, 17, 1, 5, 3, 4, 9, 20, 11, 15, 12, 24, 8, 2,  Вл Заимов  35, 14, 33,  Г Г Деж  20, 24, 33, 45, 27, 31, 25, 16, 29, 47, 23, 33а, 35, 28, 18, 53, 51, 19, 22, 17, 9, 12, 41, 15, 19а, 13, 10, 49, 5,  Г Димитров  132, 147а, 129, 140, 139, 136, 145, 142, 131, 127, 123, 135, 138, 143, 130, 125, 134, 137, 147, 133,  Ген Лавров  80,  Лазар Станев  8, 9, 3, 16, 10, 4, 5, 7, 2, 12, 1, 13, 14а, 6,  Маршал Толбухин  6,  П Р Славейков  18, 16, 29, 31, 18а, 27, 23, 20, 22, 21, 25,  П Яворов  6, 8, 9, 12, 7, 2, 14, 1, 4, 15, 5, 11, 17, 3, 13,  Р Даскалов  2, 4, 6,  Хаджи Димитър  27, 14, 17, 22, 9, 10, 6, 2, 12, 24, 15, 5, 19, 31, 28, 13, 21, 4, 26, 18, 37, 39, 25, 8, 29, 11, 33, 16, 3, 23,  Христо Смирненски  28, 34, 25, 27, 36, 26, 32, 24, 30

Община Искър

За Периода 23-24.11.2020 г.  /07:31 – 11:00 ч. /   На 27.11.2020 г.  /14:16 – 14:45 ч. / –  Долни Луковит:   I-Ви Стопански Двор  Складова База, Железарски Цех,  Алеко Константинов  1, 11, 8, 14, 3, 20, 4, 18, 9, 5, 15, 22, 2, 1, 10, 6, 13, 16, 7, 17,  Александър Стамболийски  17, 14, 15, 20, 18, 22, 28, 13, 11, 24, 16, 30, 21, 26, 51, 29, 33, 37, 43, 40, 31, 39, 42, 44, 47, 25, 34, 36, 38, 41, 46, 32, 49, 27, 48, 1, 7, 6, 5, 4, 3, 9, 10, 8, 12,  Ангел Каралийчев  9, 24, 7, 26, 5, 4, 2, 20, 1, 18, 22, 3, 14, 28, 6, 12, 16,  Ангел Кънчев  6, 7, 1, 5, 2,  Бачо Киро  6, 7, 1, 17, 9, 8, 13, 5, 2, 3, 15, 12, 16, 11, 10, 4,  Бенковски  16, 1, 5, 14, 15, 10, 7, 12, 6, 4, 9, 2, 8, 11, 3,  Босилеградска  85, 20, 31, 12, 10, 22, 33, 17, 19, 5, 13, 8, 25, 24, 14, 16, 9, 32, 34, 7, 26, 11, 18, 36, 27,  Братя Миладинови  9, 15, 10, 29, 21, 7, 13, 19, 25, 4, 20, 27, 11, 1, 8, 3, 18, 12, 5, 6, 6, 23, 43, 38, 32, 39, 33, 37, 26, 30, 29, 28, 24, 22, 34,  Васил Априлов  2, 3, 8, 10, 4, 6, 23, 5, 24, 14, 22, 20, На Площада, 15, 17, 12, 13, 16, 9, 4, 18, 21, 11,  Васил Левски  17, 16, 4, 23, 12, 18, 10, 29, 8, 19, 14, 15, 31, 21, 27, 6, 13, 1, 7, 22, 5, 9, 11, 2, 3,  Веслец  12, 8, 20, 2, 18, 7, 14, 5, 16, 10, 4, 1, 6, 3,  Втори Стопански Двор  П.К.14,  Гео Милев  15, 13, 6, 1, 7, 2, 9,  Георги Димитров  2, 10, 6, 5, 12, 8, 14, 22, 13, 30, 45, 31, 36, 39, 56, 59, 57, 26, 54, 28, 43, 53, 66, 21, 55, 52, 62, 33, 35, 11, 64, 18, 49, 23, 27, 37, 60, 9, 15, 47, 69, 25, 42, 40, 7, 67, 51, 50, 24, 58, 34, 17, 71, 63, 44, 65, 46, 16, 32, 48, 29, 38, 25, 1, 89, 95, 74, 66, 80, 75, 83, 77, 81, 70, 68, 93, 91, 82, 84, 79, 76, 78,  Гоце Делчев  30, 1, 13, 5, 34, 20, 6, 28, 12, 8, 14, 3, 22, 18, 7, 17, 32,  Демир Велиев  3, 2, 1, 15, 5, 9, 13, 7, 11, 10, 4, 8, 16, 6,  Димитър Спасов  10, 7, 6, 9, 5, 21, 14, 17, 20, 16, 22, 18, 13, 12, 8, 19, 15, 11, 1, 2,  Димчо Дебелянов  10, 9,  Дунав  27, 1, 5, 4, 3, 31, 15, 7, 23, 12, 2, 19, 25, 8, 29, 13, 10, 21, 16, 9, 18, 11, 17,  Иван Вазов  4, 3, 5 Къща, 1,  Иван Рилски  25, 17, 27, 10, 13, 15, 23, 19, 12, 14, 21, 29, 5, 1, 3, 13,  Извън Регулация  ,  Искър  13, 8, 5, 15, 1, 14, 9, 17, 11, 6, 7, 3, 4, 10,  Кирил И Методий  29, 30, 23, 22, 27, 21, 34, 22а, 24, 26, 28, 19, 14, 2, 20, 16, 3, 7, 18, 8, 11, 17, 10, 9, 5, 4, 1, 1,  Климент Охридски  4, 1, 9, 5, 3, 6, 8, 10, 2, 7, 11, 16, 17, 12, 23, 21, 15, 18, 13, 19, 60, 54, 37, 49, 27, 38, 52, 55, 50, 30, 59, 45, 34, 51, 25, 29, 41, 36, 40, 39, 26, 33, 28, 4, 64, 43, 58, 42, 57, 32, 56, 62, 53, 31, 63, 61, 35, 47,  Клокотница  23, 7, 4, 25, 5,  Козлодуй  3, 1,  Криволак  10, 4, 11, 1, 9, 13, 7, 2, 15, 17, 3, 6,  Любен Каравелов  37, 27, 5, 15, 11, 19, 13, 6, 7, 23, 17, 3, 21,  Марин Дринов  2, 1, 5, 4, 6,  Мусала  1, 6, 2, 5, 7, 4, 8,  Нов Квартал  7, 3,  Одрин  2, 1,  Отец Паисий  7, 27, 35, 21, 8, 31, 3, 17, 18, 5, 13, 14, 1, 19, 9, 11, 26, 39, 15, 22, 33, 16, 23,  П.К.Яворов  12, 8, 5, 3, 2, 11, 14, 6, 10, 4,  Петлешков  2, 8, 6, 16, 1, 7, 14, 12, 4, 10, 5, 3,  Петър Берон  12, 10, 1а, 16, 17, 14, 12, 20, 22, 3, 19, 7, 15, 11, 9, 18, 8,  ПИ рин  3, 13, 10, 16, 11, 18, 7, 15, 14, 4, 12, 3, 17, 9, 6, 18,  Радецки  7, 4, 2, 1, 9,  Раковски  5, 12, 7, 13, 1, 3, 2, 15, 10, 19, 9, 19а, 18, 6, 16, 17, 14, 21, 11, 4, 8,  Сопот  10, 5, 8, 16, 18, 20, 7, 6, 4, 3, 14, 1,  Софроний Врачански  4, 10, 6, 11, 8, 1, 7, 12, 5, 2, 3, 9,  Средна Гора  1, 5, 7, 3, 9, 6,  Стара Планина  13, 7, 9, 15, 8, 6, 3, 5, 14, 2, 4, 17, 1, 11, 10, 32, 41, 18, 27, 25, 30, 31, 26, 24, 37, 35, 16, 12, 22, 33, 23, 20, 39, 29, 28,  Стефан Караджа  9, 5, 7, 14, 8, 3, 12, 4, 6, 10, 16, 1, 2,  Стопански Двор Ii  ,  Тулча  6, 5, 1, 3, 2,  Тунджа  4, 3,  Тутракан  3, 9, 19, 17, 18, 15, 1, 16, 6, 2, 7, 11, 4, 13, 5,  Хаджи Димитър  24, 50, 41, 9, 16, 12, 14, 8, 13, 18, 47, 53, 55, 30, 26, 42, 22, 38, 17, 19, 32, 35, 15, 34, 31, 28, 24, 40, 39, 23, 25, 36, 27, 46, 37, 44,  Хайдушка Поляна  7, 3, 9, 5,  Хан Аспарух  9, 11, 13, 6, 3, 1, 7, 4, 12, 8, 10, 15,  Хан Крум  32, 5, 10, 3, 11, 8, 7, 2, 9, 7а, 4, 13,  Хан Кубрат  8, 7, 6, 9, 4, 2, 1,  Христо Ботев  6, 10, 5, 4, 8, 3, 2, 1,  Цар Асен Първи  26, 17, 14, 8, 13, 15, 27, 20, 10, 16, 19, 12, 24, 29, Уо ТП2, 21, 18, 7, 2, 9, 1, 3, 5, 4, 6,  Цар Иван Шишман  1, 14, 7, 4, 5, 12, 3, 10, 2, 6,  Цар Калоян  4, 8, 12, 6, 2, 1, 10,  Цар Освободител  2, 14, 3, Уо ТП13, 10, 18, 8, 4, 22, 12, 1, 16, 20, 11,  Цар Симеон  23, 34, 19, 4, 30, 17, 28, 20, 24, 18, 21, 2, 26, 13, 9, 16, 15, 7, 12, 22, 14, 25, 48, 38, 27, 44, 31, 29, 33, 40, 56, 35, 41, 36, 50, 46, 52, 37, 39, 10, 8, 4, 1, 6, 2, 51, 64, 38, 49, 30, 60, 43, 45,  Шипка  1,  Янтра  4, 1, 2, 3,    1

Община Кнежа

За Периода 23-24.11.2020 г.  /07:31 – 11:00 ч. /   На 27.11.2020 г.  /14:16 – 14:45 ч. / –  Бреница,  Общ. Кнежа:   021113 С ЕКАТТЕ 06375  М. Ново Село

На 23.11.2020 г.  /09:31 – 10:30 ч. /   На 27.11.2020 г.  /14:00 – 15:30 ч. / –  Бреница,  Общ. Кнежа:   23-Ти Септември  1, 10а, 12, 3, ТП №14, 13, 4, 9, 5, 16, 24, 14, 17, 15, 20, 10, 2, 8,  Алеко Константинов  26, 17, 24, 15, 22, 13, 20, 19, 16, 4, 7, 11, 1, 9, 10, 6, 12, 14, 3, 32, 34, 30, 28, 36,  Александър Стамболийски  42, 8, 12, 1, 2, 6, 10, 24, 21, 9, 38, 3, 7, 33, 14, 31, 37, 39, 19, 5, 23, 16, 17, 15, 25, 28, 27, 11, 13, 26, 18, 41, 35а, 32,  Арда  10, 6, 2, 4, 12, 8, 3, 5, 31, 15, 32, 16, 25, 7, 23, 26, 17, 19, 29, 18, 28, 36, 30, 24, 21, 22, 9, 11, 34,  Батак  2, 5, 7, 1, 3,  Бачо Киро  3, 1, 2, 4, 5,  Бреза  1,  Васил Априлов  10, 12, Кошара, 8, 17,  Васил Коларов  19, 13, 17, 3, 1, 23, 5, 15, 11, 21, 7, 26, 19, 10, 11, 26, 6, 1, 16, 21, 4, 17, 23, 12, 27, 15, 14, 20, 10, 2, 24, 22, 18, 12, 16, 4, 8,  Васил Левски  7, 2, 20, 4, 9, 5, 6 Къща, 8, 12, 15, 22, 23, 14, 19, 16, 1, 10, 11, 21, 13, 2а,  Вела Пеева  6, 1, 2, 4, 1а, 8, 3,  Вит  3, 1, 2,  Витоша  2, 6, 8, 10, 6а, 3,  Възраждане  10, 12, 10, 6, 8, 3, 9, 3, 5, 4, 11, 6, ТП №15, 8, 1, 7,  Въча  3, 2, 5, 4,  Ген. Владимир Заимов  51, 61, 31, 41, 33, 37, 40, 57, 55, 43, 39, 34, 35, 47, 49, 36, 59, 38, 63, 27, 25, 28, 18, 26, 19, 24, 20, 23, 32, 29, 10, 15, 5, 1, 3, 2, 11,  Георги Бенковски  13, 9, 6, 7, 3, 5, 4, 1, 2, 22, 11, 10, 19, 16, 8, 21, 18, 12, 15, 23, 14, 17,  Георги Димитров  73, 75, 70, 68, 72, 77, 79, 71, 66, 47, 40, 45, 44, 49, 41, 46, 36, 48, 39, 43, 63, 61, 57, 13, 17, 7, 18, 17а, 16, 6, 12, 8, 20, 15, 10, 5, 19, 3, 22, 1, 24, 52, 51, 54а, 56, 53, 54, 58, 32, 30, 35, 23, 29, 26, 25, 21, 28, 34, 27, 31, 36,  Георги С. Раковски  18, 20, 15, 23, 17, 19, 37, 22, 21, 16, 24, Уо 2, 4, 1, 6, 3, 9, 16, 8, 12, 14, 7, 10, 11, 25, 36, 32, 33, 30, 39, 35, 31, 29, 34, 28, 27,  Гоце Делчев  8, 13, 14, 11, 1, 6, 10, 5, 12, 9, 4, 2, 7,  Д-Р Петър Берон  4, 6, 5, 8, 2, 3, 1,  Димитър Благоев  7, 9, 14, 5, 1, 10, 4, 3, 8, 12,  Димитър Попценов  43, 15, 16, 17, 41, 39, 24, 48, 45, 20, 14, 30, 32, 23, 33, 31, 27, 35, 26, 29, 37, 34а, 47, 25, 12, 22, 9, 11, 21, 1, 4, 7, 13, 6, 2, 5, 3, 38,  Дунав  18, 15, 8, 14, 30, 28, 23, 24, 7, 29, 26, 13, 34, 20, 2, 19, 1, 4, 12, 17, 5, 21, 11, 31, 9, 32, 10,  Етъра  1, 3, 4, 2,  Зоя Космодемянская  1, 5, 4, 6, 3, 3,  Ивайло  7, 4, 6, 2,  Иван Ангелов  10, 23, 15, 9, 14, 19, 17, 6, 12, 4, 8, 13, 27, 11, 13а, 7, 2, 21, 19а,  Искър  12, 5, 10, 7, 4, 14, 22, 1, 6, 18, 8, 16, 33, 38, 27, 23, 37, 21, 25, 13, 19, 17, 15, 26, 22, 30, Уо 22, 24, 28, 35, 9, 31,  Йордан Каменополски  6, 9, 2, 1, 4, 7, 5, 3, 15, 14, 29, 14а, 11, 13, 19, 8, 22, 23, 10, 25, 21, 27, 26, 17, 24,  Йорданка Чанкова  2, 7, 1, 4, 6, 3, 9, 11, 5, 15, 18, 23, 14, 17, 12, 16, 21, 15, 19,  Кап. Петко Войвода  6, 7, 23, 5, 8, 1, 20, 6а, 19, 9, 4, 12, 21, 14, 3, 2, 17, 11, 16,  Климент Охридски  3, 11, 6, 9, 1, 2, 4, 5, 7,  Кочо Чистеменски  17, 23, 26, 24, 18, 22, 20, 15, 16, 11, 19, 21, 30, 32, 35, 36, 27, 31, 31 Къща, 33, 34, 8, 4, 3, 6, 5, 7, 10, 1, 12, 14,  Кънчо Пешунов  10, 5, 11, 9, 3, 2, 16, 12, 1, 20, 8, 17, 22, 15, 18, 4, 6, 13, 7,  Лиляна Димитрова  4, 2, 1, 3,  Любен Каравелов  25, 13, 20,  Малчика  14, 11, 23, 12, 2, 25, 16, 5, 27, 3, 17, 18, 8, 13, 20, 24, 7,  Марин Пешев  8, 5, 1, 2, 4, 6,  Марица  4, 7, 5, 1, 2, 3,  Милин Камък  11, 24, 12, 19, 8, 9, 17, 1, 18, 14, 5, 6, 23, 13, 25, 2, 22, 21, 4, 15, 3,  Михаил Йончев  17, 26, 28, 14, 32, 20, 15, 18, 24, 9, 22, 3, 6, 12, 4, 8, 1,  Неофит Бозвели  4, 1, 6, 2,  Огоста  32, 13, 12, 19, 9, 34, 5, 8, 26, 15, 28, 30, 6, 7, 2, 3, 29, 22, 25, 36, 18, 21, 4, 16, 17, 10, 23,  Одрин  1, 3,  Опълченска  16, 6, 14, 18, 10, 4, 12, 8, 42, 38, 40, 34, 50, 46, 36, 52, 44, 54, 28, 24, 30, 32,  Осъм  6, 2, 5, 1, 3,  Паисий Хилендарски  3, 13, 2, 4, 6, 5,  Пейо Яворов  11, 17, 2, 14, 5, 1, 13, 3, 12, 7, 8, 10, 4, 19, 9, 6,  Пирин  6, 23, 10, 4, 17, 25, 13, 15, 14, 16, 18, 12, 16а, 21, 1, 28, 33, 27, 30, 24, 29, 31, 37,  Поп Харитон  18, 6, 26, 24, 6, 10, 12, 1, 2, 7, 5, 8, 9, 16, 4, 14, 3, 11,  Рила  1, 3, 4, 2,  Руен  10, 6, 1, 3, 9, 7, 15, 12, 11, 14, 4, 5, 13,  Свилен Русев  9, 8, 2, 4,  Сидер Войвода  Уо 7, 2, 9, 5, 7,  Скът  34, 5, 2, 1, 1а, 4, 6, 3, 32,  Солун  4, 14, 6, 8,  Спартак  16, 9, 10, 7, 2, 14, 8, 12, 6, 3, 4, 11,  Средна Гора  7, 5, 11, 28а, 20, 9, 26, 18, 28, 3, 22, 14, 30, 32, 16, 24, 34, 10, 1, 4, 8, 6,  Стара Планина  3, 5, 6а, 6, 1,  Стефан Караджа  5, 8, 11, 7, 4, 2, 1, 9, 24, 28, 56,  Стефан Кратунски  91, 109, 89, 72, 78, 58, 101, 70, 64, 77, 83б, 68, 107, 88, 111, 81, 1, 69, 83, 75, 79, 99, 103, 76, 73, 84, 71, 62, 85, 86, 60, 87, 66, 105, 82, 92, 123, 119, 98, 100, 115, 104, 96, 102, 117, 113, 94, 127, 44, 12, 26, 55, 39, 57, 47, 18, 34, 37, 46, 30, 53, 35, 43, 33, 41, 22, 51, 29, 20, 31, 28, 40, 32, 38, 63, 48, 54, 61, 52, 67, 56, 50, 15, 19, 2, 5, 21, 9, 13, 8, 4, 6, 17, 91,  Стопански Двор  ,  Стоян Михайловски  16, 22, 19, 24, 11, 10, 8, 2, 18, 9, 1, 7, 25,  Странджа  1, 2, 7, 10, 4, 11, 8, 12, 5, 9,  Струма  10а, 7, 1, 5, 8, 10, 9, 4, 3, 6, 11, 21, 14, 19, 15,  Трапезица  1,  Филип Тотю  1, 4, 6, 3, 5, 2,  Хаджи Димитър  5, 6, 4, 7, 16, 1, 3, 10а, 2, 8а, 9,  Хан Крум  5, 7, 3, 9,  Христо Ботев  5, 7, 6, 4, 9, 3, 1, 1а, 2, 8, 39, 41, 35, 31, 12, 13а, 11, 10, 29, 21, 11а, 17, 31, 27, 19, 23, 29а

На 23.11.2020 г.  /09:31 – 10:30 ч. /   На 27.11.2020 г.  /14:00 – 15:30 ч. / –  Еница:   000191  ,  9-Ти Септември  УО ТП №2, 2, 3, 1, 1, 8, 12а, 6, 5, 10, 14, 20, 16,  Александър Стамболийски  4, 7, 24а, 9, 14, 16, 12, 24, 10, 28, 21, 13, 6, 5, 22, 1, 15, 3, 18, 11, 20а, 19, 17, 26, 20,  Ангел Кънчев  3, 7, 1, 9, 6, 14, 15, 2, 4, 13, 11а, 10, 12, 11, 8,  Антон Иванов  1, 2, 9, 3, 5а, 4, 14, 5, 8,  Батак  22, 12, 1, 8, 18, 16, 10, 6, 20, 4, 2, 14,  Бачо Киро  5, 7, 2, 14, 16, 13, 3, 9, 1, 8, 4, 11,  Безименна  1,  Бистрица  20, 18, 24, 14, 10, 3, 8, 16, 12, 26, 4, 2,  Бузлуджа  7, 9, 8, 6, 5, 2, 4, 11, 7а, 1,  Васил Коларов  21, 14, 31, 29, 11, 16, 15, 17, 23, 18, 20, 9а, 12, 27, 19, 31а, 13, 22, 25, 3, 8, 4, 6, 1, 9, 10, 2, 7, 5,  Васил Левски  5, 8а, 7, 19, 11, 15, 13, 8, 4, 17, 3, 2, 6, 10, 12, 1, 9,  Вежен  10, 7, 14, 18, 4, 2, 12, 20, 6, 1, 8,  Вит  Местност Смрадликите  УПИ  -260002, 1, 3,  Витоша  6, 7, 5, 8,  Вихрен  1, 4, 2, 6,  Гаврил Генов  5, 8, 13, 6, 17, 10, 15, 11, 7, 9, 4, 13а, 1,  Ген. Столетов  1, 3, 6,  Ген. Тотлебен  26, 1, 21, 5, 15, 24, 20, 19, 18, 9, 17, 14, 7, 2, 16, 3, 6, 4, 12,  Гео Милев  2, 10, 5, 7, 6, 3, 1, 8, 5а,  Георги Бенковски  9б, 9, 5, 10, 7, 4,  Георги Димитров  45, 48, 31, 26, 29, 57, 46, 38, 52, 33, 51, 36, 28, 39, 54, 37, 42, 44, 34, 50, 43, 35, 40, 44а, 49, 30, 55, 21, 16, 24б, 17, 20, 22, 15, 19, 18, 64, 63, 58, 79,  61, 62, 56, 59, 60, 68, 70, 67, 71, 76, 73, 69, 66, 75, 65, 77, 11, 1, 4, 9, 3, 13, 8, 2, 10, 7, 14, 12, 6, 5,  Георги Михайлов  1, 4, 2,  Георги С. Раковски  1, 10, 6, 8, 3, 4, 2, 12, 7,  Иван Вазов  3, 1, 6, 2, 4,  Йордан Лютибродски  2,  Карл Маркс  29, 25, 11, 20, 9, 27, 4, 18, 13а, 21, 19, 16, 13, 17, 23, 14, 15, 14а, 7,  Кирил и Методий  10, 13, 11, 3, 2, 8, 12, 4, 1, 10, 5, 6, 7, 4, 5, 2, 3, 6,  Клокотница  12, 16, 10а, 4, 8, 14, 6, 10, 18,  Коста Гергов  12, 10, 1, 2, 5, 6, 4, 3, 8,  Лазар Станев  12, 2, 18, 4, 5а, 14, 20, 3, 16, 9, 10, 8, 13, 11, 15,  Ленин  14, 11, 6, 9, 17, 7, 10а, 8, 10, 12, 2, 13, 15, 21, 10, 23, 19, 25, 20, 1,  Любен Каравелов  12, 5, 4, 8, 7, 3, 6, 9, 10,  Малчика  8, 4, 5, 1, 12, 6, 10, 14, 7, 2, 3,  Митко Палаузов  13, 19, 11, 2, 3,  Никола Вапцаров  12, 3, 5, 1, 6, 4, 2, 10,  Одрин  3, 12, 10, 6, 4а, 2, 16, 4, 8, 28, 20, 48, 22, 32, 18, 7, 24, 56, 26, 44, 54, 38, 30, 42, 46, 34, 9, 5, 36,  Паисий Хилендарски  3, 5, 7, 2, 4, 13, 11, 17, 1, 9, 6, 15,  Партизанска  5, 2, 6, 3, 1, 8, 9, 7, 10, 4,  С.Еница  ,  Станке Димитров  1, 2, 10, 5, 4, 8, 3, 6, 2а,  Хан Аспарух  3, 4а, 5, 8, 1, 6, 7, 2, 11,  Христо Ботев  10, 13, 24, 32, 34, 22, 36, 19, 28, 30, 26, 21, 16, 18, 15, 20, 2, 4, 9, 6, 1, 3, 5,  Христо Михайлов  8, 12, 1, 6, 6а, 10, 2, 3, 4,  Цар Калоян  2, 4,  Чапаев  8, 6, 1, 4, 2,  Шипка  7, 6, 1, 3, 5, 12, 9, 2, 10

На 27.11.2020 г.  /14:16 – 14:45 ч. / –  Кнежа:   6610067  ,  6610100  ,  Беласица  11, 14а, 1, 9, 2, 4а, 7, 8, 17, 6, 9, 5, 4, 3,  Вела Пеева  26, 8, 7а, 7, 22, 15, 20, 5, 10, 20а, 19, 11, 17, 18, 21, 23, 14, 16, 22а, 9, 143, 14а, 12, 2, 6, 1, 3,  Верила  23, 9, 15, 3, 18, 10, 13, 1, 12, 5, 24а, 19, 20, 16, 11, 14, 1а, 4, 2, 2а, 22, 3а, 7, 17, 21, 26,  Димитър Благоев  14, 39, 37, 2, 29, 32, 12, 23, 30а, 27, 30, 38, 5, 21, 22, 15, 1, 3, 24, 13, 36, 25, 7, 19, 10, 40, 34, 31, 35, 4, 11, 6, 33, 16, 28, 18, 32а, 20, 9, 26, 17,  Димитър Бутански  1, 2а,  Елин Пелин  2, 3, 1, 23, 7, 9, 29, 5,  Изгрев  14, 18, 4, 12, 6,  Ильо Войвода  21, 9, 11, 11а, 17, 13, 3, 19, 23, 7, 13а, 5,  Искър  86,  Калиакра  1, 18, 12, 10, 8, 14, 16, 20, 22,  Камчия  3, 1, 9, 2а, 6, 5, 16, 17, 13, 12, 11, 8, 2, 15, 14, 7, 4,  Козница  5, 2, 1,  Кресна  1, 2, 9, 12, 7, 11, 8, 10а, 5, 3, 12а, 6, 8а,  Лисичи Валог  37376, ПИ  6610001,  Люлин  2, 9, 1, 6, 8в, 8, 4, 8б, 3а, 7, 3, 10, 1а,  Мерата  ,  Местност Къмпинга  Вила,  Местност Лисичи Валог  ,  Местност Лисичи Валог  Вила,  Местност Мерата  732002,  Н.Вапцаров и Софр. Врачански  ,  Назъм Хикмет  35, 47, 53, 51, 45а, 51а, 50а, 42, 43, 39, 59, 37, 40а, 58, 40, 52, 56, 48а, 44, 37, 54, 46, 50, 45, 41, 55а, 44а, 49, 1, 1а, 3, 5, 18, 23, 7, 8, 11, 28, 27а, 9а, 14, 13, 15а, 25, 16, 32, 34, 36, 5а, 22, 20, 30, 15, 26, 33, 10, 27, 4, 24, 38, 12, 34а, 6, 31, 28а, 6а,  Никола Вапцаров  7, 14, 19, 2, 5, 3, 13, 12, 6, 22, 23, 9а, 18, 10, 8, 21, 15, 4, 25, 11, 18а, 16, 20, 9, 17, 1,  Огоста  20а, 18, 29, 6, 10а, 16, 6а, 14, 19, 5, 8, 27, 22, 25, 21а, 20, 13, 15, 23, 9, 11а, 25а, 26, 21, 17, 11, 4, 5, 3, 2, 1,  Осогово  2,  Панайот Хитов  32, 23, 44, 33а, 34, 48, 30, 36, 27, 46, 35, 25, 39, 31, 33, 37, 33 Б, 40, 28, 29, 38, 21, 42,  Пролет  23, 9, 3, 22, 11, 13, 16, 19, 23,  Райко Даскалов  22, 2, 4, 7б, 5, 7в, 7а, 3а, 12, 16, 10, 10а, 3, 7, 2а, 20, 1, 8а,  РодоПИ   85, 81, 60, 87, 91, 69, 73, 77, 75, 79, 54, 54г, 56, 54в, 65, 61а, 63, 59, 65а, 54, 61, 58, 63б,  Ропотамо  18, 7, 9, 22, 13, 8, 14, 5, 2а, 2, 4, 11, 10, 15, 6, 11а, 12, 3, 1, 20, 6а,  Скът  7, 11, 1, 4а, 5, 20, 16а, 4, 6, 16, 12, 2, 14а, 18, 3, 9, 14, 13, 15, 10, 8, 8а, 17,  Софроний Врачански  55, 57, 53, 39, 2, 43, 41, 49, 35, 47, 37, 45, 51, 33, 21, 25, 13, 21б, 21а, 23а, 9, 11, 17а, 3, 17, 1, 19, 9а, 5, 29, 15, 23, 7, 31, 31а, 29а, 30,  Струма  3, 3а, 1, 8а, 4, 3, 16, 12, 7, 8, 2, 6, 6а, 10,  Тимок  1, 3, 6,  Филип Тотю  42,  Чавдар Войвода  31, 25, 27,  Чайка  14, 9, 24, 22, 7, 6, 10, 11, 8, 3, 18, 12, 26, 1, 16, 12а, 20, 5,    М-Ст. Мерата

За Периода 23-24.11.2020 г.  /07:31 – 11:00 ч. / –  Кнежа:   6610067  ,  6610100  ,  Беласица  11, 14а, 1, 9, 2, 4а, 7, 8, 17, 6, 9, 5, 4, 3,  Вела Пеева  26, 8, 7а, 7, 22, 15, 20, 5, 10, 20а, 19, 11, 17, 18, 21, 23, 14, 16, 22а, 9, 143, 14а, 12, 2, 6, 1, 3,  Верила  23, 9, 15, 3, 18, 10, 13, 1, 12, 5, 24а, 19, 20, 16, 11, 14, 1а, 4, 2, 2а, 22, 3а, 7, 17, 21, 26,  Димитър Благоев  14, 39, 37, 2, 29, 32, 12, 23, 30а, 27, 30, 38, 5, 21, 22, 15, 1, 3, 24, 13, 36, 25, 7, 19, 10, 40, 34, 31, 35, 4, 11, 6, 33, 16, 28, 18, 32а, 20, 9, 26, 17,  Димитър Бутански  1, 2а,  Елин Пелин  2, 3, 1, 23, 7, 9, 29, 5,  Изгрев  14, 18, 4, 12, 6,  Ильо Войвода  21, 9, 11, 11а, 17, 13, 3, 19, 23, 7, 13а, 5,  Искър  86,  Калиакра  1, 18, 12, 10, 8, 14, 16, 20, 22,  Камчия  3, 1, 9, 2а, 6, 5, 16, 17, 13, 12, 11, 8, 2, 15, 14, 7, 4,  Козница  5, 2, 1,  Кресна  1, 2, 9, 12, 7, 11, 8, 10а, 5, 3, 12а, 6, 8а,  Лисичи Валог  37376, ПИ  6610001,  Люлин  2, 9, 1, 6, 8в, 8, 4, 8б, 3а, 7, 3, 10, 1а,  Мерата  ,  Местност Къмпинга  Вила,  Местност Лисичи Валог  Вила,  Местност Лисичи Валог  ,  Местност Мерата  732002,  Н.Вапцаров и Софр. Врачански  ,  Назъм Хикмет  35, 47, 53, 51, 45а, 51а, 50а, 42, 43, 39, 59, 37, 40а, 58, 40, 52, 56, 48а, 44, 37, 54, 46, 50, 45, 41, 55а, 44а, 49, 1, 1а, 3, 5, 18, 23, 7, 8, 11, 28, 27а, 9а, 14, 13, 15а, 25, 16, 32, 34, 36, 5а, 22, 20, 30, 15, 26, 33, 10, 27, 4, 24, 38, 12, 34а, 6, 31, 28а, 6а,  Никола Вапцаров  7, 14, 19, 2, 5, 3, 13, 12, 6, 22, 23, 9а, 18, 10, 8, 21, 15, 4, 25, 11, 18а, 16, 20, 9, 17, 1,  Огоста  20а, 18, 29, 6, 10а, 16, 6а, 14, 19, 5, 8, 27, 22, 25, 21а, 20, 13, 15, 23, 9, 11а, 25а, 26, 21, 17, 11, 4, 5, 3, 2, 1,  Осогово  2,  Панайот Хитов  32, 23, 44, 33а, 34, 48, 30, 36, 27, 46, 35, 25, 39, 31, 33, 37, 33 Б, 40, 28, 29, 38, 21, 42,  Пролет  23, 9, 3, 22, 11, 13, 16, 19, 23,  Райко Даскалов  22, 2, 4, 7б, 5, 7в, 7а, 3а, 12, 16, 10, 10а, 3, 7, 2а, 20, 1, 8а,  РодоПИ   85, 81, 60, 87, 91, 69, 73, 77, 75, 79, 54, 54г, 56, 54в, 65, 61а, 63, 59, 65а, 54, 61, 58, 63б,  Ропотамо  18, 7, 9, 22, 13, 8, 14, 5, 2а, 2, 4, 11, 10, 15, 6, 11а, 12, 3, 1, 20, 6а,  Скът  7, 11, 1, 4а, 5, 20, 16а, 4, 6, 16, 12, 2, 14а, 18, 3, 9, 14, 13, 15, 10, 8, 8а, 17,  Софроний Врачански  55, 57, 53, 39, 2, 43, 41, 49, 35, 47, 37, 45, 51, 33, 21, 25, 13, 21б, 21а, 23а, 9, 11, 17а, 3, 17, 1, 19, 9а, 5, 29, 15, 23, 7, 31, 31а, 29а, 30,  Струма  3, 3а, 1, 8а, 4, 3, 16, 12, 7, 8, 2, 6, 6а, 10,  Тимок  1, 3, 6,  Филип Тотю  42,  Чавдар Войвода  31, 25, 27,  Чайка  14, 9, 24, 22, 7, 6, 10, 11, 8, 3, 18, 12, 26, 1, 16, 12а, 20, 5,    М-Ст Мерата

На 26.11.2020 г.  /10:16 – 16:16 ч. / –  Кнежа:   Димитър Бутански  17, 11, 9, 31, 23, 16, Кв.144, 33, 15, 27, 19, 35, 13, 39, 37, 29, 21,  Кирил И Методий  18, 4, 21, 2 Зим, 42, 20, 12, 35, 39, 13, 24, 36, 28, 25, 26 Зим, 6 Бл Зим, 17, 41, 6 Зим, 19, Зим, 2, 6, 7, 43, 23, 14, 38, 27, 31, 29, 37, 3, 40, 30, 34, 10, 33, 15, 11

На 23.11.2020 г.  /09:00 – 16:30 ч. /   На 24.11.2020 г.  /09:00 – 16:30 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:00 – 16:30 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:00 – 16:30 ч. /   На 27.11.2020 г.  /09:00 – 16:30 ч. / –  Кнежа:   Марин Боев  55

На 23.11.2020 г.  /09:31 – 10:30 ч. ; 10:01 – 12:00 ч. ; 10:16 – 16:16 ч. /   За Периода 24-27.11.2020 г.  /08:15 – 16:30 ч. /   На 25.11.2020 г.  /08:45 – 16:30 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:45 – 16:30 ч. /   На 27.11.2020 г.  /09:31 – 15:30 ч. ; 14:00 – 15:30 ч. / –  Кнежа Ф-МА УHИТИ-БОРИСЛАВ ПЪРВАНОВ КНЕЖА, ИНСТИТУТ ПО ЦАРЕВИЦАТА

На 23.11.2020 г.  /09:31 – 10:30 ч. /   На 27.11.2020 г.  /14:00 – 15:30 ч. / –  Лазарово:   23-Ти Септември  9, 6, 5, 7, 25, 23, 13, 21, 11, 19, 2, 3,  9-Ти Септември  14, 10, 5, 6, 1, 16, 12, 18, 9, 3,  Александър Стамболийски  1б, 32, 1, 2, 5, 27, 14, 8, 7, 23, 13, 29, 22, 17, 11, 19, 16, 3, 9, 20, 30, 18, 21,  Арда  14, 2, 18, 16, 6, 8, 10, 4, 12,  Батак  1,  Бачо Киро  11, 13, 8, 10, 9, 1, 6,  Васил Левски  33, 11, 39, 18, 25, 12, 14, 21, 23, 10, 6, 1, 7, 3,  Васил Петлешков  7, 15, 5, 1,  Верила  1, 12, 10, 7, 2, 4, 14, 6, 8,  Вит  2, 4,  Витоша  7, 6, 4, 3, 9, 5,  Владая  2,  Гаврил Генов  3, 5, 4, 15, 6,  Гео Милев  3,  Георги Бенковски  46, 6, 16, 20, 13, 14, 3, 1, 18, 12, 22, 5а, 17, 5,  Георги Димитров  2, 4, 28, 19, 14, 20, 27, 60а, 54, 32, 10, 51, 23, 44, 30, 52, 49, 47, 21, 34, 55, 6, 59, 18, 50, 53, 35, 25, 8, 60, 12, 41, 3, 5, 11, 13, 7, 15, 1, 9, 13, 19,  Георги С. Раковски  20, 19, 28, 9, 26, 21, 7, 13, 22, 15, 6, 30, 2, 12, 8, 18, 16,  Димитър Цонов  17, 5, 7, 6, 13, 19, 14, 10, 8, 21, 2, 2б, 16, 1, 12, 23,  Дунав  1, 7, 5, 6, 4, 2, 9, 13, 7,  Елин Пелин  5, 1,  Иван Вазов  1, 5, 2, 7, 4, 3, 15, 13, 17, 11, 6,  Ильо Войвода  5, 3, 1, 9, 11, 13, 7,  Искър  3, 5, 1, 2, 8,  Кирил И Методий  10, 2, 4, 13, 15, 3, 5,  Ком  3, 1,  Лазар Митов  9, 3, 8, 7, 10, 2, 5, 11, 22, 28, 20, 13, 27, 14, 45, 31, 18, 32, 26, 23, 16, 12, 34, 36, 17, 25, 15, 24,  Маршал Толбухин  3, 12, 24, 16, 17, 22, 20, 30, 23, 10, 19, 15, 8, 9, 2, 21, 13, 1, 11, 26, 7, 6,  Мургаш  3,  Около Село  109005,  Осогово  2, 4,  Панайот Хитов  6, 11, 5, 2, 4, 9, 3, 7,  ПИ рин  2, 11, 3, 1, 6, 9, 7, 4, 5,  Поп Богомил  45, 1, 2,  Река Амур  3, 2,  Рила  15, 3, 18, 22, 5, 10, 6, 7, 1, 12, 8, 13, 24,  РодоПИ   5, 3, 4, 6, 2, 1,  Софроний Врачански  9, 5, 6, 7, 4, 1, 8,  Стара Планина  8, 3, 2, 12, 7, 17, 14, 6, 10, 11, 4, 16, 5,  Странджа  7, 1, 4, 5, 2,  Тодор Каблешков  11, 12, 9, 6, 13, 15, 4, 1, 2,  Хаджи Димитър  3, 1, 5,  Христо Ботев  8, 2, 9, 1, 6,  Христо Смирненски  24, 5, 13, 1, 12, 10, 3, 9, 18, 14, 6, 11, 15, 7,  Цар Симеон I-Ви  4, 6, 7, 4, 2,  Юрий Гагарин  19, 10, 21, 15, 18, 17, 3, 1, 7, 5,    До Кв 33

Община Левски

На 25.11.2020 г.  /09:31 – 16:00 ч. / –  Божурлук:   Албатрос  9, 8, 11, 7, 13, 2, 4, 5, 1, 14,  Албена  3, 1,  Виктория  3, 7, 1, 2,  Даскал Ников  1, 3, 4, 10, 1а, 32, 5, 2, 33, 7, 21, 19, 17, 23а, 28, 14, 9, 29, 23б, 6, 30, 20, 22, 26, 13, 11, 25, 27, 12, 8, 18, 15, 32, 16, 31, 23,  Зорница  6, 1, 4,  Йордан Миланов  30, 34, 23, 37, 48, 35, 26, 40, 21, 32, 27, 24, 22, 39, 42, 20, 17, 19, 38, 50, 36, 52, 25, 33, 41, 4, 13, 14, 9, 3, 2, 6, 10, 5, 15, 1, 8, 16, 12, 7,  Лом  2, 1,  Мургаш  1, 4, 2,  Никола Петков Караников  28, 11, 21, 22, 26, 14, 2, 20, 15, 5, 33, 16, 9, 6, 3, 8, 12, 24, 18, 19, 10, 7, 4, 1, 13, 35, 29, 31, 23,  Огоста  2,  Осъм  1,  Пирин  10,  Прохлада  6, 1, 4, 2, 8, 14,  Рожен  1,  Ропотамо  2,  Сидер Юнак  20, 14, 10, 12, 8, 6, 4, 18, 16,  Средна Гора  11,  Тунджа  3, 1, 2,  Хвойна  4, 1, 2, 3,  Черни Връх  2, 3,  Шипка  7, 3, 1, 2, 6

На 23.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 24.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 27.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Левски,  Общ. Левски:   Александър Стамболийски  41, 43, 2,  България  41, 58, 43, 47,  Васил Левски  36, 30а, 38, 30, 55, 57, 40, 53,  Иван Вазов  17, 15, 7, 1, 11, 5, 2, 13, 21, 23, 9, 19, 7а, 25,  Свобода  1

На 23.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 24.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 27.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. / –  Левски,  Общ. Левски:   Крум Попов  29, 47, 43, Кирил И Методий, 39, 36, 41, 45, 33, 38, 49, 37,  Отец Паисий  8а, 8, 10, 7а, 7, 4, 6,  Стефан Стамболов  12, 7, 1, 3, 5, 9, 8, 7а, 6, 10,  Трети Март  Пазар, O, Пазара, 8, 2, Общинскипазар, 4, 5, 7, 1, 3, 2а, 6,  Христо Ботев  76, 70, 80, 74, 64, 47, 39, 60, 54, 43, 45б, 45 Спатак, 66, 62, 41, 49, 51, 68, 45, 72, 45 Спартак,  Цар Иван Асен Ii  16, 7, 5, 8, 1, 2, 3, 6, 10

На 23.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 24.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 27.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. / –  Стежерово:   Асен Златаров  11, 4, 16, 6, 9, 17, 1, 12, 5, 18, 8, 7,  Вапцаров  5, 4, 12, 8, 2,  Вл.Тричков  1,  г. Бенковски  6, 3,  Жданов  3, 6, 1, 9,  Л.Станев  1,  Маршал Толбухин  5, 3, 2, 4, 1,  Морава  2, 5, 1, 6, 4,  Петко Напетов  16,  Райко Даскалов  6,  УПИ   VIII-720,  Кв.119,  Христо Ботев  31а, 35, 33, 43, 31, 41, 37,  Христо Смирненски  4, 8, 1, 2, 3, 7

На 23.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. / –  Обнова:   9-Ти Септември  1, 17, 21, 29, 27, 31а, 9, 16, 24а, 14, 31в, 12, 15, 13, 19, 7, 24, 8а, 22, 31, 31г, 23, 20, 11, 10, 6,  Xv-438,  Kb. 125  ,  Възраждане  2в,  Заря  3, 1, 7, 5, 11,  Ив.Вазов  4, 2, 5а, 5, 1, 3, 6,  Л.Каравелов  5, 29, 23, 9, 19, 13, 33, 25, 7, 11, 15, 31, 21, 17, 27,  Н.Й.Вапцаров  50, 21, 48, 36, 24, 25, 15, 30, 18, 19, 27, 23, 20, 40, 32, 15а, 38, 28, 22, 42, 13, 17, 46, 30а, 34, 26а, 26, 44,  Победа  2, 8, 4, 7, 12б, 5, 1, 12а, 10, 14, 16, 6, 3, 12

На 23.11.2020 г.  /09:01 – 16:16 ч. /   На 24.11.2020 г.  /09:01 – 16:16 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:01 – 16:16 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:01 – 16:16 ч. /   На 27.11.2020 г.  /09:01 – 16:16 ч. / –  Стежерово:   Беласица  9,  Борко  7, 9, 11,  Вежен  1, 3,  Вл.Заимов  6, 1, 5, 4, 9,  г. Кирков  11а, 9, 11, 2, 3, 4, 1, 7,  Данко Великов  3, 7, 5, 15, 1,  Люляк  16,  Николай Корнев  21, 46, 36, 48, 44, 38, 50, 27, 31, 35, 23, 37, 42,  Петко Денев  20, 17, 3, 1, 8, 7, 4, 11, 15, 13, 19а, 10,  Рила  2, 1, 6, 8,  Сенко  1, 3,  Стела Благоева  9, 10, 8, 1, 6, 7, 2, 3, 4,  Яне Сандански  6

На 24.11.2020 г.  /09:31 – 16:00 ч. / –  Левски,  Общ. Левски:   Васил Априлов  70, 68, 50, 62, 56, 52, 72, 58, 21, 15, 76, 74, 66, 15а, 54, 9, 60, 13,  Васил Друмев  2, 13, 8, 9, 2а, 11, 6, 5, 10, 12, 4, 14, 16, 7, 15, 1, 3,  Васил Левски  68,  Йордан Йовков  7, 6, 11а, 4, 8, 3, 11, 2, 5, 9, 1, 12, 10,  Княз Александър Батенберг  32, 28, 34, 30, 35, 26, 35а,  Никола Вапцаров  1,  Райна Княгиня  1, 2, 5, 7, 3, 11, 9

На 25.11.2020 г.  /09:31 – 16:00 ч. / –  Стежерово:   Аксаков  2, 4, 11, 1, 1,  Ал.Константинов  21, 27, 45, 35, 6, 31, 4, 13, 9, 7, 2, 41, 29, 5, 47, 43, 23, 17, 11, 33, 3, 19, 15, 49, 71, 75, 51, 57, 87, 85, 53, 55, 89, 79, 81, 67, 61, 77, 59, 69,  Антон Страшимиров  5, 2,  Асен Златаров  11, 4, 16, 6, 9, 17, 1, 12, 5, 18, 8, 7, 22,  Асен Халачев  9, 5, 2, 11, 3, 7,  Балкан  5, 10, 8, 11, 9, 12, 8, 22, 14,  Беласица  9,  Борко  12, 9, 2, 1, 6, 4, 3, 7, 9, 11,  Вапцаров  5, 4, 12, 8, 2, 20, 18,  Васил Левски  6, 6, 2,  Вежен  1, 3,  Вела Пеева  12, 6, 16, 8, 11, 4, 2, 10,  Виктория  13, 2, 5, 3,  Вл.Заимов  6, 5, 4, 9,  Вл.Тричков  1, 11, 7, 9, 17, 13, 4, 15,  г. Бенковски  6, 3, 22, 18, 24, 13, 11, 20,  г. Кирков  11а, 9, 11, 2, 3, 4, 1, 7,  Гатю Коларов  6, 8, 12, 10, 16, 2, 14, 4, 26, 17, 28, 9, 34, 18, 24, 15, 5, 20, 38, 19, 21, 7, 25, 22,  Гео Милев  6, 4,  Гоце Делчев  6, 25, 9, 11, 13, 15, 18, 3, 19, 1, 4, 7, 21, 17, 12, 5, 8,  Д.Бендерски  1,  Д.Грънчаров  3, 1,  Данко Великов  3, 7, 5, 15, 1,  Димо Хаджидимов  4, 6, 10, 8,  Дунав  6, 9, 33, 21, 35, 31, 27, 25, 29, 23,  Жданов  3, 6, 1, 9, 10,  Ив.Вазов  23, 20, 4, 14, 36а, 12, 24, 35, 13, 16, 42, 44, 19, 27, 6, 32, 18, 11, 30, 33, 7, 9, 37, 10, 34, 28, 2, 29, 31, 40, 17, 8, 36, 26, 22, 15, 52, 54, 50, 39,  Йорданка Николова  10, 4, 3а, 6, 7, 1,  Л.Каравелов  8, 10, 12, 10,  Л.Станев  1,  Люляк  8, 6, 2, 1, 3, 16,  Малчика  3, 5, 9, 2,  Маршал Толбухин  5, 2, 3, 4, 1,  Младен Блажев  1, 2, 4, 10, 11, 7, 12, 3, 5,  Морава  2, 5, 1, 6, 4,  Николай Корнев  21, 46, 36, 48, 44, 38, 50, 27, 35, 31, 23, 37, 42, 34, 17, 14, 4, 16, 20а, 3, 30, 24, 13, 32, 18, 5, 15, 18а, 12, 13б, 9, 7, 22, 38, 10,  Петко Денев  20, 17, 3, 1, 8, 7, 4, 11, 15, 13, 19а, 10,  Петко Напетов  16,  Пирин  12,  Райко Даскалов  6, 2,  Рила  2, 1, 6, 8,  Ропотамо  1,  Сенко  13, 9, 2, 4, 7, 15, 3, 1, 3,  Стара Планина  1, 10, 3, 2, 6, 15, 7, 4, 5, 12,  Стела Благоева  9, 10, 8, 1, 6, 7, 2, 3, 4,  УПИ   VIII-720,  Кв.119.  ,  Христо Ботев  9, 25, 2а, 29, 21, 11, 13, 3, 17, 15, 19, 27, 2, 23, 31а, 35, 33, 43, 31, 41, 37,  Христо Кабакчиев  4, 1, 5,  Христо Смирненски  4, 8, 1, 2, 3, 7,  Цанко Церковски  20, 1, 4,  Яне Сандански  6,    Vt 5515

На 27.11.2020 г.  /08:46 – 16:00 ч. / –  Левски,  Общ. Левски:   Александър Стамболийски  23, 14а, 16, 14,  Антим I  2, 4, 1, 10, 8, 6,  България  29 Здравец, 29,  Малчика  14а, 12, 19, 10, 8, 14, 19а,  Христо Смирненски  36, 42, 38, 33, 40, 31, 35

Община Никопол

На 23.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 24.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 27.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. / –  Бацова Махала:   Александър Стамболийски  35, 13, 21, 12, 24, 18, 16, 30, 14, 26, 28, 3, 33, 11, 10, 22а, 34, 19, 9, 37, 5, 32, 7, 12а, 1, 25, 23, 20, 29,  Генерал Скобелев  3, 2, 1,  Георги Димитров  39, 26, 31, 27, 26а, 33, 30, 37, 33а, 35, 42, 28, 40, 46, 38, 36, 32, 44, 48, 29,  Д-Р Петър Берон  6, 8, 2а, 1, 2,  Захари Стоянов  3, 1, 2,  Кирил И Методий  4, 1, 2,  Любен Каравелов  5, 3, 1, 7, 9,  Панайот Волов  1, 2, 3,  Сергей Румянцев  14, 4, 6, 10, 1, 2, 8,  Христо Ботев  18, 20, 27, 29, 22, 33, 23, 31, 25,  Христо Смирненски  2, 4, 1,  Ю.А.Гагарин  1, 3, 6, 4, 2, 5

На 23.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 24.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 27.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. / –  Никопол:   Амбарица  3, 5,  Арда  5, 9, 6, 4, 3, 2, 11, 13,  Белмекен  2, 4, 1, 5,  Веслец  13, 6, 17, 3, 9, 2, 7, 11, 5, 4, 15, 8, 1,  Вихрен  2,  Дик Баир  3,  Димитър Благоев  44, 50, 59, 6, 45, 61, 3, 2, 49, 10, 42, 41, 9, 34, 55, 21, 39, 35, 19, 2а, 37, 25, 26, 24, 57, 22, 1, 91, 30, 38, 7, 8, 14, 16, 20, 43, 31, 18, 15, 4, 36, 40, 65, 29, 46, 27, 47, 33, 63, 13, 17, 53, 48,  Добруджа  2, 1,  Дойран  35, 28, 26, 22, 20, 24, 30, 18, 32, 37, 39,  ЕЛТЕПЕ  1, 2, 4, 10, 8, 6, 5,  Камчия  2, 1,  Местност Елия  Резервоар,  Пирин  41, 27, 2, 12, 17, 21, 13, 28, 3, 24, 35, 20, 4, 27а, 22, 18, 37, 23, 32, 28а, 30, 7, 33, 14, 15, 19, 31, 6, 11, 10, 16, 9, 1а, 29, 5, 8,  Рила  25, 15, 29, 23, 19, 1, 17, 3, 7, 5, 11, 9,  Странджа  30,  Тунджа  5, 9, 15, 21, 7, 8, 23, 10, 1, 6, 2, 13, 4, 11, 17, 19,  Христо Смирненски  10, 6, 1, 21, 9, 5, 3, 18, 4, 7, 15, 17, 19, 2, 22, 8, 13, 23, 11, 25

На 23.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 24.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. /   На 27.11.2020 г.  /09:01 – 16:00 ч. / –  Новачене,  Общ. Никопол:   23-Ти Септември  8, 14, 4, 12, 1, 6, 9, 7, 3,  9-Ти Септември  4, 10, 2, 8, 6,  Асен Златаров  3, 4, 8, 2, 1, 7, 5, 9,  Връх Ком  1,  Г Димитров  93 Кметство, 93, 78,  Д.Чинтулов  3, 2,  Евлоги Ангелов  3, 8, 2, 1, 6, 12, 14, 7, 5,  Ив Вазов  9, 32, 23, 40, 13, 15, 36, 21, 17, 34, 7, 11, 26,  Искър  10, 15, 11, 19, 7, 17, 8, 13, 3, 9, 1, 4, 5, 23, 25, 6, 14,  Л Димитрова  9, 4, 7, 3, 15, 11, 5, 13, 19,  Любен Дочев  20, 6, 13, 2, 7, 4, 11, 5, 9, 10, 3, 14, 8, 15,  Мусала  3, 1, 8, 6, 10, 4,  П Евтимий  5, 6, 18, 16, 20, 11, 24, 40 Къща, 22, 9, 7, 10, 1, 3, 14,  Стефан Караджа  9, 5, 3, 2, 7, 13, 11, 1,  Хан Крум  1,  Христо Ботев  1, 13, 5, 21, 25, 17, 29, 23, 9, 27, 15, 19, 7, 3, 2,  Чавдарци  1, 6, 10, 7, 2, 4, 9, 18, 8, 12, 5, 14, 16,  Шипка  2, 6, 5, 3, 1, 10, 8

На 24.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Лозица,  Общ. Никопол:   Адалберт Антонов-Малчика  12, 1, 5, 7,  Александър Стамболийски  6, 15, 3,  Борис Ганев  81, 73, 75, 67, 64, 83, 63, 61, 60, Магазин, 65, 69, 62, 59, 123, 97, 101, 114, 103, 85, 109, 83а, 110, 94, 112, 106, 66, 76, 80, 96, 108, 78, 100, 107, 72, 90, 102, 93, 88, 95, 113, 99, 115, 86, 116, 121, 119, 111, 87, 91, 104, 125, 82, 84, 93а, 45, 37, 20, 14, 42, 16, 29, 31, 38, 43, 12, 24, 49, 28, 34, 47 Здравна Слузба, 18, 36, 56, 50б, 27, 40, 39, 35, 48, 55, 44, 25, 51, 53, 26, 58, 33, 22, 30, 50,  Васил Коларов  6, 10, 7, 5, 1, 3, 9, 26, 22, 8, 24, 4, 11, 20, 28, 23, 21, 40,  Г. С.Раковски  6а, 19, 23, 26, 8а, 16, 40, 13, 47, 2, 30, 21, 1, 14, 9, 43, 32, 20, 15, 29, 31, 18, 28, 3, 6, 17, 24, 45, 11, 22, 8, 12, 2а, 36, 34, 25,  Георги Басаров  13, 6, 14, 12, 11, 18, 8, 3, 7, 16, 26, 9, 15, 5, 24, 22, 20, 4, 2,  Георги Бенковски  2,  Георги Димитров  8, 21, 25, 29, 10, 2, 26, 16, 28, 27, 1, 4, 3, 23, 12,  Ернст Телман  10, 6, 4, 5,  Иван Вазов  30, 21, 13, 33, 33,  15, 25, 37, 17 Къща, 23, 31, 29, 27,  Кирил И Методий  3, 9, 1, 7, 3а, 11, 4, 13,  Септември  3, 7,  Христо Енчев  27, 2, 19, 11, 10, 7, 23, 29, 4, 13, 8, 3, 25, 17, 1, 6, 1а, 5, 9,  Ю.А.Гагарин  2, 4, 18, 6, 14, 10, 12,    Шишковвръх

Община Плевен

На 23.11.2020 г.  /09:00 – 16:30 ч. / –  Беглеж:   148002 Екатте 03068  ,  19-Ти Юни  6, 8, 10, 9, 21, 11, 3, 2, 7, 13, 1, 15, 4, 5, 17,  Бинка Парашкевова  4, 2, 11, 5, 9, 1, 3,  Боримечката  11, 5, 3, 1, 7, 9, 6, 10, 8,  Бочо Йочев  8, 4, 6, 2, 10, 12,  Васил Топалски  9, 4, 13, 6, 1, 10, 7, 8, 11, 15, 2, 3,  Витошка  2, 6, 3, 4,  Владайско Въстание  4, 2,  Водана  120024,  Въло Йончев  6,  Гена Димитрова  2, 28, 13, 12, 5, 7, 33, 39, 15, 6, 17, 26, 10, 18, 35, 41, 29, 19, 2, 23, 31, 3, 30, 24, 11, 32, 8, 37, 25, 22, 9, 27, 49, 44, 45, 58, 50, 56, 62, 42, 64, 40, 54, 46, 38, 47, 47, 20, 34,  Георги Ненов  1, 10, 2, 4, 6, 8, 1, 7, 28, 21, 33, 31, 30, 1, 40, 29, 5, 37, 13, 23, 48, 22, 38, 24, 3, 26, 42, 15, 35, 14, 32, 12, 18, 20, 19, 9, 16, 36,  Георги Стоянов  16, 20, 10, 12, 18, 14, 8, 3, 6, 4, 2,  Дано Гергов  15, 12, 21, 6, 11, 9, 17, 13, 3, 5, 18, 8, 1, 10а, 4, 16, 2, 7, 19,  Долна Елия  ,  Дочко Дочев  4, 2, 1, 6, 5,  Иван Коларов  3, 19, 18, 12, 21, 10, 16, 2, 17, 1, 20, 6, 15, 14, 13, 9, 11,  Иван Магарашки  5, 1, 7, 3,  Илия Б.Микин  6, 2, 5, 9, 3, 8, 7, 1,  Илия Нанев  9, 2, 4, 3, 5,  Йочо Гетов  1, 4, 2, 5, 10, 6, 7, 8, 9, 7, 5,  Комплексна Механизация  1, 2,  Кремика  ,  Криводер  6, 7, 2, 5, 9, 4, 1, 3,  Кривокрой  7, 3, 1, 5,  Кръстю Карапанов  1, 5, 3, 7,  Лазар Станев  2, 4, 16, 9, 8, 3, 14, 7, 10, 6, 5, 15, 17, 1,  Любен Каравелов  27, 16, 6, 8, 15, 4, 18, 5, 3, 11а, 10, 17, 11, 9, 13, 19, 23, 21, 14, 7, 25,  Мара Денчева  2, 4, 5,  Мачо Пепеля  1, 4, 8, 2, 9, 11, 3, 5, 10, 7,  Местност Долната Елия ПИ -022048  ,  Михневич  6, 1, 3, 7, 5, 4,  Назъм Хикмет  7, 16, 22, 18, 20, 21, 17, 24,  Никола Славчев  29, 39, 47, 41, 43, 31, 27, 23, 25, 19, 16, 15, 21,  Отряд В.Левски  1,  Павел Кунчев  2, 7, 3, 9, 14, 27, 19, 23, 29, 11, 8, 6, 17, 5, 13, 4, 1, 12,  Пано  Дончев  5, 3, 8, 28, 2, 4, 3, 6,  Партизанска  2, 7, 11, 10, 14, 16, 4, 1, 3, 6,  Патю Доков  4, 2, 1,  Петко Донков  1, 6, 14, 8, 22, 18, 4, 16, 3, 24, 12,  Петко Патарински  2, 1, 3, 4,  Петър Ив.Мацъка  16, 3, 19, 4, 6, 2, 22, 15, 8, 30, 28, 13, 1, 7, 11, 17, 14, 26, 5, 12,  Петър П.Бръчков  11, 7, 13, 3, 5, 8, 1, 9, 4, 2,  Рачо Печев  15, 11, 13, 9, 17, 1, 5, 3, 7,  Септемврийско Въстание  2, 14, 16, 18, 10,  Софроний Врачански  1, 3,  Стойчо Татара  12, 5, 16, 22, 14, 10, 3, 18, 6, 8, 4, 2, 20, 7,  Стопански Двор  Кв.116,  Стоян Едрев  4, 32, 24, 1, 11, 4, 25, 23, 19, 7, 33, 5, 2, 16, 21, 18, 8, 31, 30, 12, 6, 17, 14, 13, 27, 22, 34, 9, 26, 28, 29, 10, 3,  Стоян Търговски  22, 18, 13, 20, 6, 5, 14, 24, 16, 10, 2, 3, 8, 7,  Тодор Танев  16, 10, 22, 20, 3, 15, 7, 37, 2, 4, 25, 9, 17, 23, 11, 19, 43, 8, 41, 35, 39, 21, 18, 31, 12, 14, 13, 29,  Трети Септември  4, 7, 2, 1, 5, 6, 10, 3, 14,  Христо Ботев  11, 1, 9, 3, 59, 2, 45, 19, 27, 33, 34, 17, 24, 31, 20, 21, 47, 65, 51, 12, 37, 8, 25, 39, 43, 35, 15, 10, 61, 13, 23, 63, 6, 18, 57, 53, 69, 55,  Цанко Славчев  1, 8, 32, 34, 20, 14, 2, 4, 6, 36, 3, 24, 10, 12, 13, 38, 30, 28, 34, 80, 19, 56, 70, 72, 58, 68, 3, 74, 48, 13, 40, 76, 21, 66, 44, 42, 5, 13а, 15, 60, 9, 17, 62, 54, 23, 52, 7, 78, 1, 110, 55, 118, 35, 104, 136, 27, 126, 29, 88, 112, 25, 92, 146, 144, 94, 140, 37, 120, 57, 148, 102, 116, 128, 114, 33, 108, 122, 51, 39, 106, 31, 84, 43, 86, 150, 59, 134, 142, 100, 45, 130, 41, 124, 90, 47, 138,  Цанко Станчев  2, 8, 6, 46, 72,  Цветан Спасов  3, 7, 4, 18, 5, 20, 2,  Цветко Мачев  1, 7, 3, 6, 2, 5, 4, 10, 12,  Цвятко Георгиев  5, 7, 1, 3,  Цоню Матев  7, 1, 10, 14, 11, 3, 8, 9, 12, 4, 2, 16,  Черкезка  1,    Улично Осветление ТП5

На 23.11.2020 г.  /07:01 – 09:16 ч. /   На 26.11.2020 г.  /07:01 – 09:16 ч. /   На 29.11.2020 г.  /08:01 – 16:00 ч. / –  Плевен:   Васил Левски/Г.Димитр/  157, 144, 148, 150, 153,  Д-Р Л.Заменхов  15 Зад Храм Св.Николай, 15,  Д.Константинов/Ц.Спасо/  1,  Дойран/Толбухин К.Златарев/  43,  Коста Хаджипакев  3,  Свободата  ,  Цанко Церковски  17,  Цар Борис Iii  14, 1

На 23.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Бохот:   Iv-860  Кв.1,  Ал. Стамболийски  17,  Бачо Киро  9, 11, 6, 7, 3, 8, 13, 4, 7а, 5, 1,  Бенковски  9а, 2, 5, 10, 1, 4, 3, 7,  Бузлуджа  2,  Вапцаров  1, 8, 4, 10, 9, 14, 2, 5, 12, 6, 8а,  Васил Левски  18, 13, 13а, 2, 15,  г. С.Раковски  5, 1, 1а, 3,  Ген.Скобелев  2, 4, 6а, 1, 6,  Дунав  17, 15, 33, 5, 9, 3, 35, 23, 31а, 1, 29, 11, 25, 19, 21, 31, 15а, 27, 13, 33а,  Дунав  39, 41,  Иван Вазов  8, 4, 10, 2, 6,  Искър  6, 2, 3, 8, 5, 7, 9, 1,  Кацарска  3, 5, 7, 18, 23, 19а, 15, 11, 2, 19, 6, 20, 8, 14, 13, 16, 10, 12, 25, 9, 17, 22, 4,  Кирил И Методий  3б, 8, 2, 14, 7а, 4, 16, 10, 1, 7, 3а, 5, 6, 18, 12, 9, 3,  Марица  2, 4, 1,  Местност Стадиона  ,  Никола Петков  12, 8, 6, 5, 4, 3, 2, 1, 10, 7,  Никола Петков  8,  Паисий  4а,  Петко Д.Петков  5, 6, 19, 11, 2, 29, 21, 9, 14, 4, 16, 23, 17, 18, 7, 10, 13,  Петко Д.Петков  53, 45, 51, 47, 39, 33, 32, 43, 32а, 31, 28, 30, 37, 20, 35, 41,  Петко Д.Петков  3, 1,  ПИ рогов  1,  ПИ рогов  4, 2а, 5, 3,  Радецки  4,  Стамболийски  40, 59, 44, 63, 57, 61, 71, 54, 60, 56, 55, 73, 41, 42, 5, 36, 49, 53, 43, 38, 47, 46, 65, 37, 51, 39, 48, 45, 62, 69, 58, 67, 52,  Стамболийски  21, 24, 1, 16, 10, 22, 2, 23, 4, 27, 26, 9, 10б, 18, 14, 13, 20, 10а, 5, 6, 11, 12а, 7, 15, 17, 12, 3, 8, 19,  Стара Планина  4, 7, 5, 1, 6, 2, 3, 10, 12, 8,  Странджа  1в, 1б, 41, 1, 1а, 4, 6, 8, 2,  Христо Ботев  4, 1, 9, 20б, 2, 12, 8, 6, 5, 18, 10, 24а, 16, 20, 7, 22, 3, 20а, 3а

На 23.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 24.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 27.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Брестовец:   Александър Петров  8, 14, 1, 4, 6, 5, 6а, 3, 12, 3в, 2, 7, 3а, 9,  Бинка Парашкевова  18, 9а, 19, 27, 33, 8, 7, 28, 6, 29а, 13а, 10, 15, 11, 1, 16, 14, 20, 12, 17, 2, 1а, 3, 5, 31б, 2а, 4, 23, 29, 25,  Георги Кочев  4, 6, 2, 8,  Кв 83 ПИ -IV+673  ,  Лазар Генов  28, 18, 30, 27, 32, 42, 44, 29, 35, 38, 20, 21, 19, 26а, 34, 22, 17, 40, 24, 25, 26, 36,  Ловешка  6, 14, 12, 8, 4, 2, 10,  Любен Каравелов  2, 3, 1, 4, 6,  Младост  6, 1а, 8, 1, 11, 10, 3, 2, 7, 5, 4,  Път II-35 Км 13+600  ,  Св.Св.Кирил И Методий  3, 23, 1, 5, 2, 4, 5а,  Стара Планина  2а, 3, 2, 6, 1,  Съединение  1,  Тодор Първанов  6, 6а, 8, 16, 18, 11а, 3, 5, 9, 11, 14, 2, 7,  Тученица  097025,  УПИ   XVIII-95кв 89  ,  Хаджи Димитър  22, 5в, 12, 20, 26, 7, 16, 24, 18, 34, 4, 5, 2, 6, 8

На 23.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 24.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 27.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Дисевица:   Волинска  1, 2, 3, 4,  Г. С.Раковски  3, 6, 4, 1, 2,  г. Томов  24, 9, 5, 22, 13, 20, 30, 18, 2, 7, 21, 1, 15, 14, 16, 17, 26, 4, 12, 23, 28, 3, 6,  Девети Септември  1, 5, 4, 3, 9, 12а, 7, 10,  Изгрев  4а, 3, 1,  Московска  10, 13, 1, 5, 3, 9, 15, 7, 8, 11,  Найден Рачев  15, 48,  Опълченска  1, 16, 14, 15, 16а, 8, 5, 11,  П.Р.Славейков  4,  С.Алексиев  6, 3, 1, 4, 2,  Филип Тотю  3, 5, 2,  Хр Смирненски  10, 9, 4, 5, 7,  Христо Смирненски  12, 1, 2, 9,  Ю.А.Гагарин  8, 5, 7, 4, 3, 2, 9, 6, 11

На 23.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 24.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 27.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Ралево:   Бачо Киро  2, 3, 5,  Бинка Парашкевова  24, 66, 13, 17, 9, 11, 15, 36, 3, 52, 18, 19, 58, 2, 12, 20, 1, 68, 38,  Васил Левски  Уо ТП1, 2, Фурна, 6, 8, 5, 4, 1, 3,  Витоша  4, 6,  Георги Бенковски  15, 4, 9, 13, 5, 6, 13а, 11, 17, 7,  Георги Димитров  7, 2, 1, 5,  Драва  4, 2,  Кирил И Методий  3, Здравна Служба, 1, Канцелария, 6,  Клисура  10, 22, 28, 27, 21, 4, 32, 20, 3, 16, 29, 15, 30, 25, 24, 9, 12, 26, 14, 23,  Мадан  7, 5, 5а, 9, 1, 4,  Одрин  8, 6, 2, 3, 4,  Партизанска  7, 5, 6, 16, 8, 10, 2, 12, 14, 3, 9,  Пирин  2, 4,  Плевен  6, 32, 18, 1, 10, 26, 2а, 30, 20, 24, 7, 11, 28, 12, 22, 4, 9, 8,  Преслав  4, 2,  Рила  5, 7, 2, 9, 3, 4,  Родопи   5, 2,  София  25, 11,  Стара Планина  4, 3,  Тумба  2, 4, 2а, 5, 1, 3,  Тутракан  1, 3, 2,  Хаджи Димитър  12, 11, 17, 19, 23, 2, 5, 7, 4, 1, 16, 21, 9, 15, 8, 13, 6, 14,  Христо Ботев  23, 8а, 21, 15, 8, 1а, 13, 11а, 28, 24, 16, 22, 1, 11, 10, 19, 7, 6, 20, 14, 26, 30, 9, 17, 18, 27, 9а, 12

На 23.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 24.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 27.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Тодорово,  Общ. Плевен:   Ал.Стамболийски  12, 31, 27, 7, 18, 14, 6, 21, 1, 23, 16, 10, 22, 11, 13, 4, 29, 33, 25, 19, 8, 2, 15,  Батак  2, 11, 6, 3, 7, 1, 5, 4,  Беласица  4, 1, 2,  Васил Левски  19, 26, 21, 15, 2, 22, 14, 17, 25, 4, 24, 10, 28 Края На Селото, 18, 1, 6, 27, 16, 23, Уо ТП 1, 20, 13,  Витоша  4, 6, 3, 7, 2, 9,  Георги Бенковски  1,  Дунав  9,  Иван Вазов  7, 10, 3, Център, 1, 13, 11, 16, 5, 9, 14, 8,  Камен Христов  3, 5, 6, 4,  Кирил И Методий  6, 13, 14, 20, 1, 9, 3, 10, 15, 2, 5, 8, 11, 7, 4, 12, 18,  Крали Марко  8, 1,  Оборище  5, 1, 3,  Панайот Волов  3, 5, 8, 1, 2, 4, 7, 6,  Петко Костов  8, 1, 3, 2, 4, 12, 10, 6,  ПИ рин  2,  Стефан Караджа  2, 9, 1, 3, 4, 5, 6, 7,  Сторгозия  28,  Хаджи Димитър  4, 3, 1,  Шар Планина  2, 3, 4, 1, 5, 6, 8,  Шейново  11, 10

На 23.11.2020 г.  /09:01 – 12:00 ч. / –  Плевен:   Дружба  М.Момингеран

На 23.11.2020 г.  /09:46 – 10:00 ч. ; 09:46 – 16:00 ч. / –  Бохот ВОДОСНАБДЯВАНЕ И КАНАЛИЗАЦИЯ ЕООД, АкваМакс ЕООД

На 23.11.2020 г.  /09:46 – 10:00 ч. ; 09:46 – 16:00 ч. / –  Николаево,  Общ. Плевен:   Алабин  1, 11, 5, 10, 14, 22, 2, 12, 19, 21, 23, 7, 18, 4, 15, 9, 17, 27, 16, 8, 20, 31, 3, 25, 29, 13,  Варна  2, 5, 4, 6, 1, 10,  Васил Левски  5, 17, 8, 6, 15, 12, 7, 24, 26, 23, 25, 14, 19, 21, 4, 16, 18, 22, 9, 54, 38, 34, 32, 27, 31, 46, 36, 52, 58, 45, 30, 48, 39, 29, 28, 43, 56, 50, 42, 44, 60, 41, 40, 37, 10, 62, 57, 78, 5, 65, 51, 53, 49, 63, 64, 68, 74, 59, 61, 55, 66,  Вит  1, 7, 8, 9, 3, 5, 2,  Волга  10, 7, 2, 5, 3, 6, 4,  Гоце Делчев  5, 4, 8, 10, 3, 2, 1,  Дон  2, 1,  Дунав  3, 8, 2, 6, 7, 5, 4, 9, 1,  Елин Пелин  6, 10, 4, 2, 8,  Иван Вазов  5, 39, 25, 37, 35, 31, 9, 10, 29, 14, 7, 12, 17, 21, 15, 19,  Исперих  16, 7, 1, 4, 2, 12, 3, 5, 8, 11, 9, 10,  Кирил И Методий  14, 26, 6, 18, 19, 17, 21, 12, 7, 30, 20, 24, 1, 2, 9, 4, 3, 13, 22, 32, 10, 5, 11, 16, 8,  Краварник  ,  Латинка  2,  Любен Каравелов  2, 3, 7, 1,  Марица  2, 6, 8, 4, 1,  Месност Коджакър  ,  Места  2, 4,  Местност Трите Дърве  ,  Никола Вапцаров  2, 6, 8, 3, 1,  Огоста  1, 3,  Одеса  2,  Осъм  3, 1,  Отец Паисий  13, 11, 9, 18, 14, 7, 8, 6, 1, 4, 5, 3, 10, 2,  П.Хитов  4, 2,  Панайот Волов  4, 1, 2,  ПИ рин  7, 5, 1, 13, 9, 17, 19, 11, 3,  Полтава  11, 9, 7, 4, 2, 3, 10, 8, 1, 5, 6,  Раковски  3,  Рила  13,  РодоПИ   6, 2, 4,  Росица  3а, 10, 17, 21, 12, 7, 9, 4, 24, 28, 6, 34, 22, 30, 20, 14, 15, 11, 23, 3, 13, 16, 18, 25, 2, 26, 19, 8,  Сергей Румянцев  11, 10, 21, 23, 6, 8, 14, 13, 15, 12, 4, 20,  Сливница  3, 1, 7, 5,  София  12, 6, 2, 17, 10, 13, 16, 20, 4, 3, 19, 14, 9, 18, 1, 5, 7, 24, 8, 11,  Странджа  10, 11, 9, 16, 15, 1, 7, 2, 5, 4, 3, 14, 6,  Струма  12, 17, 15, 2, 4, 6, 9, 16, 10, 14, 7,  Тимок  1,  Тунджа  6, 4, 2, 3, 1,  Хаджи Димитър  3, 27, 23, 25, 39, 46, 9, 32, 28, 13, 21, 4, 14, 29, 36, 18, 17, 11, 43, 22, 8, 62, 5, М-Ст Върха, 10, 31, 20, 41, 34, 26, 15, 55, 19, 2, 30, 12, 7, 57, 16, 47, 1, 53, 37, 44,  Хан Омуртаг  8, 2, 1, 4,  Хан.Аспарух  2, 5, 20, 24, 22, 6, 28, 7, 13, 3, 26, 9, 19, 17, 8, 1, 12, 10, 15, 16, 18, 11, 14, 40, 34, 27, 44, 38, 30, 36, 42, 32, 25, 21,  Христо Ботев  3, 4, 15, 13, 20, 9, 17, 18, 32, 34, 12, 24, 22, 29, 16, 19, 23, 6, 11,  Христо Смирненски  3, 1, 2, 4,  Чернялка  9, 12, 14, 7, 11, 13, 32, 28, 24, 26,  Шипка  3, 33, 2, 19, 9, 21, 5, 17, 10, 11, 32, 12, 6, 25, 15, 23,  Ю.А.Гагарин  6, 9, 5, 16, 14, 17, 12, 28, 1, 2, 26, 15, 10, 20, 19, 8, 4, 3, 18, 30, 21, 24, 22, 23, 41, 31, 43, 38, 47, 39, 48, 34, 36, 35, 27, 25, 44, 37, 29, 45, 46, 40,  Янтра  2, 4, 6

На 23.11.2020 г.  /09:46 – 16:00 ч. / –  Ласкар:   Алеко Константинов  4, 9, 6, 5, 7, 1, 3, 2,  Ангел Кънчев  5, 7, 9, 13, 11,  Васил Коларов  11, 6, 9, 8, 4,  Васил Левски  4, 7, Уо ТП2, 5, 9, 3, 2, 1, 8,  Георги Бенковски  3, 11, 5, 2б, 1, 8, 4, 10, 2, 7,  Гоце Делчев  7, 9, 5,  Иван Вазов  7, 3, 8, 5, 3а, 1а,  Кратово  6, 4, 3, 5, 2, 1,  Н.Й.Вапцаров  6, 8, 12, 10,  Под Село  ,  Рила  3, 5,  Стоп Двор  ,  Стоян Едрев  16, 29, 20, 22, 18, 7, 24, 20а, 1, 4, 23, 19, 25, 9а, 27, 8, 35, 13, 2, 21, 3, 15, 33, 9, 11,  Христо Ботев  39, Уо ТП1, 61, 55, 69, 9, 59, 17, 63, 43, 22, 45, 4, 8, 31, 32, 67, 13, 2, 57, 51, 1, 21, 37, 30, 14, 10, 29, 2а, 40, 15, 16, 20, 11, 41, 36, 23, 33, 26, 25, 5, 28, 19, 12, 53, 3, 38, 6, 49,  Христо Смирненски  6, 8, 2, 4, 10, 4а, 1,  Чернялка  3, 7, 1, 3а, 5, 9, 17, 11,  Шипка  5, 1, 3, 2

На 23.11.2020 г.  /09:46 – 16:00 ч. / –  Николаево,  Общ. Плевен:   Алабин  1, 11, 5, 10, 14, 22, 2, 12, 19, 21, 23, 7, 18, 4, 15, 9, 17, 27, 16, 8, 20, 31, 3, 25, 29, 13,  Варна  2, 5, 4, 6, 1, 10,  Васил Левски  5, 17, 8, 6, 15, 12, 7, 24, 26, 23, 25, 14, 19, 21, 4, 16, 18, 22, 9, 37, 38, 34, 32, 31, 27, 46, 36, 58, 52, 45, 30, 39, 28, 29, 43, 56, 50, 42, 44, 41, 60, 40, 54, 10, 62, 57, 78, 5, 65, 51, 53, 49, 63, 64, 68, 74, 59, 61, 55, 66,  Вит  1, 7, 8, 9, 3, 5, 2,  Волга  10, 7, 2, 5, 3, 6, 4,  Гоце Делчев  5, 4, 8, 10, 3, 2, 1,  Дон  2, 1,  Дунав  3, 8, 2, 6, 7, 5, 4, 9, 1,  Елин Пелин  6, 10, 4, 2, 8,  Иван Вазов  5, 39, 25, 37, 31, 35, 10, 9, 29, 14, 7, 12, 17, 21, 15, 19,  Исперих  16, 7, 1, 4, 2, 12, 3, 5, 8, 11, 9, 10,  Кирил И Методий  14, 26, 6, 18, 19, 17, 21, 12, 7, 30, 20, 24, 9, 1, 2, 13, 4, 3, 22, 32, 10, 5, 11, 16, 8,  Краварник  ,  Латинка  2,  Любен Каравелов  2, 3, 7, 1,  Марица  2, 6, 8, 4, 1,  Месност Коджакър  ,  Места  2, 4,  Местност Трите Дърве  ,  Никола Вапцаров  2, 6, 8, 3, 1,  Огоста  1, 3,  Одеса  2,  Осъм  3, 1,  Отец Паисий  13, 11, 9, 18, 14, 7, 8, 6, 1, 4, 5, 3, 10, 2,  П.Хитов  4, 2,  Панайот Волов  4, 1, 2,  Пирин  7, 5, 1, 13, 9, 17, 19, 11, 3,  Полтава  11, 9, 7, 4, 2, 3, 10, 8, 1, 6,  Раковски  3,  Рила  13,  Родопи   6, 2, 4,  Росица  3а, 10, 17, 21, 12, 7, 9, 4, 24, 28, 6, 34, 22, 30, 20, 14, 15, 11, 23, 3, 16, 13, 18, 25, 2, 26, 19, 8,  Сергей Румянцев  11, 10, 21, 23, 6, 8, 14, 13, 15, 12, 4, 20,  Сливница  3, 1, 7, 5,  София  12, 6, 2, 17, 10, 13, 16, 20, 4, 3, 19, 14, 9, 1, 18, 5, 7, 24, 8, 11,  Странджа  10, 11, 16, 15, 1, 7, 2, 5, 3, 6,  Струма  12, 15, 17, 2, 4, 6, 9, 16, 10, 14, 7,  Тимок  1,  Тунджа  6, 2, 1,  Хаджи Димитър  3, 27, 23, 39, 25, 46, 9, 32, 28, 13, 21, 4, 14, 29, 36, 18, 17, 11, 43, 22, 8, 62, 5, М-Ст Върха, 10, 31, 20, 41, 34, 26, 15, 2, 19, 55, 30, 12, 7, 57, 16, 47, 1, 53, 37, 44,  Хан Омуртаг  8, 2, 1, 4,  Хан.Аспарух  2, 5, 20, 24, 22, 6, 28, 7, 13, 3, 26, 9, 19, 17, 8, 1, 12, 10, 15, 16, 11, 18, 14, 40, 34, 27, 44, 38, 30, 36, 42, 32, 25, 21,  Христо Ботев  3, 4, 15, 13, 20, 9, 17, 18, 34, 32, 12, 24, 22, 29, 19, 16, 23, 6, 11,  Христо Смирненски  3, 1, 2, 4,  Чернялка  9, 12, 14, 7, 11, 13, 32, 24, 26,  Шипка  23, 33, 2, 19, 9, 21, 5, 17, 10, 11, 32, 12, 6, 25, 15, 3,  Ю.А.Гагарин  6, 9, 5, 16, 14, 17, 28, 12, 1, 2, 26, 15, 10, 20, 19, 8, 4, 3, 18, 30, 21, 24, 22, 23, 41, 31, 43, 38, 47, 39, 48, 34, 36, 35, 25, 27, 44, 37, 29, 45, 46, 40,  Янтра  2, 4, 6

На 23.11.2020 г.  /09:46 – 16:00 ч. ; 09:46 – 10:00 ч. / –  Ласкар:   Алеко Константинов  4, 9, 6, 5, 7, 1, 3, 2,  Ангел Кънчев  5, 7, 9, 13, 11,  Васил Коларов  11, 6, 9, 8, 4,  Васил Левски  4, 7, Уо ТП2, 5, 9, 3, 1, 8,  Георги Бенковски  3, 11, 5, 2б, 1, 8, 4, 10, 2, 7,  Гоце Делчев  7, 9, 5,  Иван Вазов  7, 3, 8, 5, 3а, 1а,  Кратово  6, 4, 3, 5, 2, 1,  Н.Й.Вапцаров  6, 8, 12, 10,  Под Село  ,  Рила  3, 5,  Стоп Двор  ,  Стоян Едрев  16, 29, 20, 22, 18, 7, 24, 20а, 1, 4, 23, 19, 25, 9а, 27, 8, 35, 13, 2, 21, 3, 15, 33, 9, 11,  Христо Ботев  39, Уо ТП1, 61, 55, 69, 9, 17, 59, 43, 63, 22, 45, 4, 8, 31, 32, 67, 13, 2, 57, 51, 1, 30, 37, 21, 34, 14, 10, 29, 2а, 40, 15, 16, 20, 11, 41, 36, 23, 33, 26, 25, 28, 5, 19, 12, 53, 3, 38, 6, 49,  Христо Смирненски  6, 8, 2, 4, 10, 4а, 1,  Чернялка  3, 7, 1, 3а, 5, 9, 17, 11,  Шипка  5, 1, 3, 2

На 23.11.2020 г.  /13:01 – 16:00 ч. / –  Плевен:   Георги Кочев  25, 27, 25а,  Мургаш  21, 13, 2, 25, 27, 19, 23, 17, 1,  Синята Скала  64,  Христо Ботев  3, 5,  Царевец  9

На 24.11.2020 г.  /08:31 – 08:45 ч. ; 16:00 – 16:30 ч. / –  Брестовец:   Александър Петров  1, 1, 8, 14, 1, 4, 6, 5, 6а, 3, 12, 3в, 2, 7, 3а, 9,  Александър Стамболийски  4, 5, 2, 3, 1, 6,  Априлов  3, 2, 5,  Бенковски  5, 1, 2, 7, 4, 3, 6,  Бинка Парашкевова  18, 9а, 19, 27, 33, 8, 7, 28, 6, 29а, 13а, 10, 15, 11, 1, 16, 14, 20, 12, 17, 2, 1а, 3, 5, 31б, 2а, 4, 23, 29, 25,  Ген Тотлебен  10, 9, 45, 6, 18, 43, 13, 41, 33, 8, 4а, 1, 20, 35, 39, 11, 31, 29, 17, 2, 16, 14, 49, 37, 3, 22, 10, 5, 7, 4, 25, 23, 47, 12,  Георги Кочев  3, 17, 31, 40, 56, 9, 29, 32, 52, 25, 13, 15, 27, 38, 7, 44, 42, 36, 46, 33, 54, 23, 19, 5, 11, 48, 50, 21, 4, 6, 2, 8,  Елин Пелин  7, 2, 3, 5, 1,  Кв 83 ПИ -Iv+673  ,  Лазар Генов  5, 4, 10, 6, 16, 13, 12, 3, 8, 7, 14а, 11, 1, 9, 2, 14, 15, 28, 18, 30, 27, 32, 42, 44, 29, 35, 38, 20, 21, 19, 26а, 34, 22, 17, 40, 24, 25, 26, 36,  Ловешка  6, 14, 12, 8, 4, 2, 10,  Любен Каравелов  2, 3, 1, 4, 6,  Маршал Толбухин  1, 2,  Митко Палаузов  11, 3, 17, 5, 1, 9, 15, 21, 19, 7,  Младост  6, 1а, 8, 1, 11, 10, 3, 2, 7, 5, 4,  Освобождение  5, 38, 23, 6, 17, 40, 11, 4, 20, 36, 13, 7, 25а, 24а, 19, 12, 3, 25, 2, 22, 24, 8, 14, 21, 32, 30, 27, 10, 34, 9, 26, 18, 1, 16, 15, 28а,  Петко Р Славейков  6,  Пею Кр. Яворов  4, 6, 1, 2,  Път Ii-35 Км 13+600  ,  Рила  2,  Св.Св.Кирил и Методий  3, 23, 1, 5, 2, 4, 5а,  Скобелев  13, 28, 30, 36, 18, 20, 12, 10, 17, 24, 38, 2, 9, 34, 16, 15, 21, 26, 32, 5, 7, 14, 11, 4, 22, 19, 1, 3, 8,  Стара Планина  2а, 3, 2, 6, 1,  Съединение  5, 3, 2, 4, 9, 10, 7, 7а, 6, 8, 1,  Тодор Първанов  28, 13, 32, 16, 18, 38, 25, 23, 24, 34, 22, 20, 44, 26, 36, 30, 27, 40, 19, 6, 6а, 8, 16, 18, 11а, 3, 5, 9, 11, 14, 2, 7, 43а, 31, 49, 35а, 64, 48, 50, 37а, 60, 62, 35, 70, 78, 33, 54, 46, 39, 80, 56, 41, 29, 68а, 58, 74, 68, 76, 52,  Тученица  097025,  УПИ   Xviii-95кв 89  ,  Хаджи Димитър  22, 5в, 12, 20, 26, 7, 16, 24, 18, 34, 4, 5, 2, 6, 8,  Христо Ботев  27, 20, 14, 31а, 16, 18, 25, 31, 35, 29, 23а, 12, 33

На 24.11.2020 г.  /08:31 – 08:45 ч. ; 16:00 – 16:30 ч. / –  Николаево,  Общ. Плевен

На 24.11.2020 г.  /08:31 – 08:45 ч. ; 16:00 – 16:30 ч. / –  Тодорово,  Общ. Плевен:   Ал.Стамболийски  15, 31, 27, 7, 18, 14, 6, 21, 1, 23, 16, 10, 22, 11, 13, 4, 29, 33, 25, 19, 8, 2, 12,  Баба Тонка  6, 8, 5, 1, 2, 4, 3,  Батак  2, 11, 6, 3, 7, 1, 5, 4,  Беласица  4, 1, 2,  Васил Левски  19, 26, 15, 21, 14, 2, 22, 17, 25, 4, 24, 10, 28 Края На Селото, 18, 1, 6, 27, 16, 23, УО ТП 1, 20, 13,  Вит  2,  Витоша  4, 6, 3, 7, 2, 9,  Ген.Скобелев  18, 8, 10, 15, 13, 3, 5, 7, 9, 1, 6, 4, 2, 5а, 11,  Георги Бенковски  1, Уо ТП 6, 7, 4, 9, 6, 2,  Георги Бешков  8, 3, 15, 1, 27а, 19, 10, 29, 12, 13, 5, 7, 2, 21, 23, 17,  Дунав  9, 14, 16, 10, 6, 8, 12,  Иван Вазов  7, 10, 3, Център, 1, 13, 11, 16, 5, 9, 14, 8, УО ТП 7, 2,  Камен Христов  3, 6, 5, 4,  Кирил И Методий  6, 13, 14, 20, 1, 9, 3, 10, 15, 2, 5, 8, 11, 7, 12, 4, 18, 21, 34, 30, 19, 29, 25, 36, 32, 28, 23, 17, 27, 31, 24,  Крали Марко  8, 1,  Любен Каравелов  9, 4, 7, 5, 6, 1, 2, 8,  Марица  3, 7, 9, 5, 1,  Местността Край Село  ,  Могилата  ,  Оборище  5, 1, 3,  Отец Паисий  3, 5, 1, 7,  Панайот Волов  6, 5, 8, 1, 2, 4, 7, 3, 15, 12, 14, 19, 13, 11,  Петко Костов  8, 1, 3, 2, 4, 12, 10, 6, 5, 16, 9, 7, 14,  ПИ рин  2,  Рила  2, 10, 14, 12, 4, 6, 3, 7, 8, 5,  Стара Планина  12, 15, 7, 8, 29, 27, 25, 17, 2, 9, 14, 5, 4, 21, 19, 11, 6, 3, 23, 1, 10,  Стефан Караджа  2, 9, 1, 3, 4, 5, 6, 7,  Сторгозия  28, 2, 5, 8, 12, 3, 24, 10, 1, 7, 11, 20, 4, 14, 30, 13а, 22, 16, 28, 6, 13, 9, 26,  УПИ  -I  ,  Хаджи Димитър  4, 3, 1,  Христо Ботев  1, 6, 2, 7, 10, 4, 3, 5, 8,  Цоню Матев  2, 3,  Шар Планина  2, 3, 4, 1, 5, 6, 8,  Шейново  11, 10, 9, 6, 8, 7, 12, 7а, 5, 4, 2, 3, 1,  Шипка  3,  Юнско Въстание  4, 7, 2, 1, 8, 11, 3, 6, 9, 15, 13, 17,    Станция За Радиомониторинг

На 24.11.2020 г.  /08:31 – 16:30 ч. ; 08:31 – 08:45 ч. ; 16:00 – 16:30 ч. / –  Горталово:   071020- Местност Сушица  ,  078002  ,  VI-87 Кв.3  ,  Александър Стамболийски  5а, 15, 4, 5, 13, 17, 9, 13а, 11, 17а, 7, 3,  Батак  4, 1, 2, 5, 3,  Бинка Парашкевова  4, 1, 4а, 5, 6, 3, 10, 12, 2, 19, 47б, 52, 42, 28, 34, 62, 17а, 32, 58, 60, 24, 41, 23, 13, 44, 16, 50, 47, 14, 30а, 18, 29, 22а, 15, 17, 54а, 33, 35, 38, 20, 54, 45, 37, 36, 48, 26, 11, 30, 40, 27, 39а, 21, 37а, 39, 43, 22,  Бузлуджа  7, 11, 3, 5, 9,  Витоша  56, 1, 54а, 7а, 19, 58, 13, 10, 8, 49, 17, 15, 11, 2, 7, 5, 4, 8а, 6, 47в, 47а, 3, 9, 1а,  г. С.Раковски  1, 5, 2, 3, 4,  Георги Димитров  14, 2, 16, 28а, 18, 30, 26, 24, 20, 22, 4, 32, 34, 2а, 1, 1а, 10, 8, 12, 6,  Майор Горталов  Център, 2, 19, 8, 14, 22а, 13, 9, 22, 10, 5, 17, 1, 39, 3, 20, 12, 18, 23, 11, Уо ТП 1, 6, 7,  Местност Дългата Пътека  ,  Осогово  1, 2,  Райко Даскалов  2а, 1, 7, 2, 5, 3,  Рила  5, 7, 2, 1, 3, 3, 4, 2,  Христо Ботев  1, 14, 7, 20, 18, 24, 2, 22, 6, 4, 9, 16, 2а, 12, 3, 10, 5, Уо ТП 2,  Шипка  5, 9, 1, 2, 4,  Ю.А.Гагарин  18а, 14, 6, 12, 8, 18, 24, 16, 20, 1, 10, 3, 2а, 6а, 8а, 22

На 24.11.2020 г.  /08:31 – 16:30 ч. ; 08:31 – 08:45 ч. ; 16:00 – 16:30 ч. / –  Ралево:   028006  М. Калето-Могилата,  Бачо Киро  2, 3, 5,  Бинка Парашкевова  24, 66, 13, 17, 9, 11, 15, 36, 3, 52, 18, 19, 58, 2, 12, 20, 1, 68, 38,  Васил Левски  Уо ТП1, 2, Фурна, 6, 8, 5, 4, 1, 3,  Витоша  4, 6,  Георги Бенковски  15, 4, 9, 13, 5, 6, 13а, 11, 17, 7,  Георги Димитров  7, 2, 1, 5,  Драва  4, 2,  Кирил И Методий  3, Здравна Служба, 1, Канцелария, 6,  Клисура  10, 22, 28, 27, 21, 4, 32, 20, 3, 16, 29, 5, 15, 25, 30, 24, 9, 12, 14, 26, 23,  М-та Стойковец  ,  Мадан  7, 5, 5а, 9, 1, 4,  Одрин  8, 6, 2, 3, 4,  Партизанска  7, 5, 6, 16, 8, 10, 2, 12, 14, 3, 9,  ПИ рин  2, 4,  Плевен  6, 32, 18, 1, 10, 26, 2а, 30, 20, 24, 7, 11, 28, 12, 22, 4, 9, 8,  Преслав  4, 2,  Рила  5, 7, 2, 9, 3, 4,  Родопи   5, 2,  София  25, 11,  Стара Планина  4, 3,  Тумба  2, 4, 2а, 5, 1, 3,  Тутракан  1, 3, 2,  Хаджи Димитър  12, 11, 17, 19, 23, 2, 5, 7, 4, 1, 16, 21, 9, 15, 8, 13, 6, 14,  Христо Ботев  23, 8а, 21, 15, 8, 1а, 13, 11а, 28, 24, 16, 22, 1, 11, 10, 19, 7, 20, 6, 14, 26, 30, 9, 17, 27, 18, 9а, 12

На 24.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Бохот:   IV-860  Кв.1,  Ал. Стамболийски  17,  Бачо Киро  9, 11, 6, 7, 3, 8, 13, 4, 7а, 5, 1,  Бенковски  9а, 2, 5, 10, 1, 4, 3, 7,  Бузлуджа  2,  Вапцаров  1, 8, 4, 10, 9, 14, 2, 5, 12, 6, 8а,  Васил Левски  18, 13, 13а, 2, 15,  г. С.Раковски  5, 1, 1а, 3,  Ген.Скобелев  2, 4, 6а, 1, 6,  Дунав  17, 15, 33, 5, 9, 3, 35, 23, 31а, 1, 29, 11, 25, 19, 21, 31, 15а, 27, 13, 33а,  Дунав  39, 41,  Иван Вазов  8, 4, 10, 2, 6,  Искър  6, 2, 3, 8, 5, 7, 9, 1,  Кацарска  3, 5, 7, 18, 23, 19а, 15, 11, 2, 19, 6, 20, 8, 14, 13, 16, 10, 12, 25, 9, 17, 22, 4,  Кирил И Методий  3б, 8, 2, 14, 7а, 4, 16, 10, 1, 7, 3а, 5, 6, 18, 12, 9, 3,  Марица  2, 4, 1,  Местност Стадиона  ,  Никола Петков  8,  Никола Петков  12, 8, 6, 5, 4, 3, 2, 1, 10, 7,  Паисий  4а,  Петко Д.Петков  53, 45, 51, 47, 39, 33, 32, 43, 32а, 31, 28, 30, 37, 20, 35, 41,  Петко Д.Петков  3, 1,  Петко Д.Петков  5, 6, 19, 11, 2, 29, 21, 9, 14, 4, 16, 23, 17, 18, 7, 10, 13,  Пирогов  4, 2а, 5, 3,  Пирогов  1,  Радецки  4,  Стамболийски  40, 59, 44, 63, 57, 61, 71, 54, 60, 56, 55, 73, 41, 42, 5, 36, 49, 53, 43, 38, 47, 46, 65, 37, 51, 39, 48, 45, 62, 69, 58, 67, 52,  Стамболийски  21, 24, 1, 16, 10, 22, 2, 23, 4, 27, 26, 9, 10б, 18, 14, 13, 20, 10а, 5, 6, 11, 12а, 7, 15, 17, 12, 3, 8, 19,  Стара Планина  4, 7, 5, 1, 6, 2, 3, 10, 12, 8,  Странджа  1в, 1б, 41, 1, 1а, 4, 6, 8, 2,  Христо Ботев  4, 1, 9, 20б, 2, 12, 8, 6, 5, 18, 10, 24а, 16, 20, 7, 22, 3, 20а, 3а

На 24.11.2020 г.  /09:01 – 12:00 ч. / –  Плевен:   Д.Константинов/Ц.Спасо/  2, Университетска Библиотека, Универсална Библиотека

На 24.11.2020 г.  /09:01 – 16:16 ч. /   На 25.11.2020 г.  /09:01 – 16:16 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:01 – 16:16 ч. /   На 27.11.2020 г.  /09:01 – 16:16 ч. / –  Плевен:   Акд.Й.Трифонов  1, 4, 6, 2,  Браила  14, 26, 29а, 25, 27, 17, 13, 16, 22, 33, 18, 35, 29, 11, 24, 17, 31,  Йордан Йовков  24, 29, 25, 22а, 27, 27а, 22, 20,  К.Охридски/Карл Маркс/  12, 14, 8, 15, 16, 18, 20, 13, 19, 12а, 17, 22, 21, 16а, 10,  Одеса  19, 21, 23, 23а, 6, 27,  Сергей Румянцев  32 Ат, 32-34, 32, 27, 30, 38, 24, 21, 18, 25, 28, 28а, 22, 16, 22а, 32 34, 23, 29, 36,  Трифон Кунев/Лагерна/  48, 54, 23, 25, 19, 19а, 21, 50, 25а,  Христо Ясенов  12, 11, 9, 34, 12, 32, 6, 8, 22, 7, 14, 20, 22, 10, 15, 30

На 24.11.2020 г.  /13:01 – 16:00 ч. / –  Плевен:   Д.Константинов/Ц.Спасо/  11, 11 Априлов,  Данаил Попов /В.Ленин/  17, 15,  Даскал Димо  22,  Софроний Врачански  8,    Априлов

На 25.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Бохот:   Iv-860  Кв.1,  Ал. Стамболийски  17,  Бачо Киро  9, 11, 6, 7, 3, 8, 13, 4, 7а, 5, 1,  Бенковски  9а, 2, 5, 10, 1, 4, 3, 7,  Бузлуджа  2,  Вапцаров  1, 8, 4, 10, 9, 14, 2, 5, 12, 6, 8а,  Васил Левски  18, 13, 13а, 2, 15,  г. С.Раковски  5, 1, 1а, 3,  Ген.Скобелев  2, 4, 6а, 1, 6,  Дунав  17, 15, 33, 5, 9, 3, 35, 23, 31а, 1, 29, 11, 25, 19, 21, 31, 15а, 27, 13, 33а,  Дунав  39, 41,  Иван Вазов  8, 4, 10, 2, 6,  Искър  6, 2, 3, 8, 5, 7, 9, 1,  Кацарска  3, 5, 7, 18, 23, 19а, 15, 11, 2, 19, 6, 20, 8, 14, 13, 16, 10, 12, 25, 9, 17, 22, 4,  Кирил И Методий  3б, 8, 2, 14, 7а, 4, 16, 10, 1, 7, 3а, 5, 6, 18, 12, 9, 3,  Марица  2, 4, 1,  Местност Стадиона  ,  Никола Петков  8,  Никола Петков  12, 8, 6, 5, 4, 3, 2, 1, 10, 7,  Паисий  4а,  Петко Д.Петков  5, 6, 19, 11, 2, 29, 21, 9, 14, 4, 16, 23, 17, 18, 7, 10, 13,  Петко Д.Петков  53, 45, 51, 47, 39, 33, 32, 43, 32а, 31, 28, 30, 37, 20, 35, 41,  Петко Д.Петков  3, 1,  ПИ рогов  1,  ПИ рогов  4, 2а, 5, 3,  Радецки  4,  Стамболийски  21, 24, 1, 16, 10, 22, 2, 23, 4, 27, 26, 9, 10б, 18, 14, 13, 20, 10а, 5, 6, 11, 12а, 7, 15, 17, 12, 3, 8, 19,  Стамболийски  40, 59, 44, 63, 57, 61, 71, 54, 60, 56, 55, 73, 41, 42, 5, 36, 49, 53, 43, 38, 47, 46, 65, 37, 51, 39, 48, 45, 62, 69, 58, 67, 52,  Стара Планина  4, 7, 5, 1, 6, 2, 3, 10, 12, 8,  Странджа  1в, 1б, 41, 1, 1а, 4, 6, 8, 2,  Христо Ботев  4, 1, 9, 20б, 2, 12, 8, 6, 5, 18, 10, 24а, 16, 20, 7, 22, 3, 20а, 3а

На 25.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. /   На 27.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Гривица:   Асен Златаров  4, 11, 13, 1, 2, 17а, 10а, 5, 10, 15, 6, 19, 3, 7,  Отец Паисий  9а, 22, 18, 24, 9, 14, 16, 20,  Подполк Николае Нанкович  23, 19а, 19, 21, 15,  Редник Грегоре Йон  19, 27, 24, 11, 28, 22, 16, 26, 20, 18, 17, 27а, 30, 15, 13,  Скобелев  17, 11, 1, 21, 12, 9, 18, 24, 5, 16, 4, 20, 6, 3, 9а, 15, 13, 19, 22, 10, 14, 7, 2, 2а,  Струма  6а, 2, 4, 3, 6, 2а, 1

На 25.11.2020 г.  /09:46 – 12:30 ч. / –  Плевен:   Георги Кочев  4з, 6, 4ж, 8, 4, 10,  Над Военна Болница

На 25.11.2020 г.  /13:01 – 16:16 ч. / –  Плевен:   Васил Левски/Г.Димитр/  130, 147, 149, 143, 145, 141, 128, 151, 153, 122, 127, 126,  Д-Р г. М.Димитров/Н.Гиг/  141,  Д-Р Л.Заменхов  15 Балкан, 13, 15,  Данаил Попов /В.Ленин/  18,  Райко Жинзифов  8, 10, 5, 6, 12, 7, 1,  Ракитин  4, 6, 8, 2,  Цар Калоян/Б.Бараков/  2, 1, 3, 4

На 26.11.2020 г.  /08:46 – 12:16 ч. / –  Плевен:   Дружба  423, 424, 423гг

На 26.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Бохот:   Iv-860  Кв.1,  Ал. Стамболийски  17,  Бачо Киро  9, 11, 6, 7, 3, 8, 13, 4, 7а, 5, 1,  Бенковски  9а, 2, 5, 10, 1, 4, 3, 7,  Бузлуджа  2,  Вапцаров  1, 8, 4, 10, 9, 14, 2, 5, 12, 6, 8а,  Васил Левски  18, 13, 13а, 2, 15,  г. С.Раковски  5, 1, 1а, 3,  Ген.Скобелев  2, 4, 6а, 1, 6,  Дунав  39, 41,  Дунав  17, 15, 33, 5, 9, 3, 35, 23, 31а, 1, 29, 11, 25, 19, 21, 31, 15а, 27, 13, 33а,  Иван Вазов  8, 4, 10, 2, 6,  Искър  6, 2, 3, 8, 5, 7, 9, 1,  Кацарска  3, 5, 7, 18, 23, 19а, 15, 11, 2, 19, 6, 20, 8, 14, 13, 16, 10, 12, 25, 9, 17, 22, 4,  Кирил И Методий  3б, 8, 2, 14, 7а, 4, 16, 10, 1, 7, 3а, 5, 6, 18, 12, 9, 3,  Марица  2, 4, 1,  Местност Стадиона  ,  Никола Петков  8,  Никола Петков  12, 8, 6, 5, 4, 3, 2, 1, 10, 7,  Паисий  4а,  Петко Д.Петков  3, 1,  Петко Д.Петков  53, 45, 51, 47, 39, 33, 32, 43, 32а, 31, 28, 30, 37, 20, 35, 41,  Петко Д.Петков  5, 6, 19, 11, 2, 29, 21, 9, 14, 4, 16, 23, 17, 18, 7, 10, 13,  ПИ рогов  4, 2а, 5, 3,  ПИ рогов  1,  Радецки  4,  Стамболийски  21, 24, 1, 16, 10, 22, 2, 23, 4, 27, 26, 9, 10б, 18, 14, 13, 20, 10а, 5, 6, 11, 12а, 7, 15, 17, 12, 3, 8, 19,  Стамболийски  40, 59, 44, 63, 57, 61, 71, 54, 60, 56, 55, 73, 41, 42, 5, 36, 49, 53, 43, 38, 47, 46, 65, 37, 51, 39, 48, 45, 62, 69, 58, 67, 52,  Стара Планина  4, 7, 5, 1, 6, 2, 3, 10, 12, 8,  Странджа  1в, 1б, 41, 1, 1а, 4, 6, 8, 2,  Христо Ботев  4, 1, 9, 20б, 2, 12, 8, 6, 5, 18, 10, 24а, 16, 20, 7, 22, 3, 20а, 3а

На 26.11.2020 г.  /13:00 – 16:16 ч. / –  Брестовец:   Бинка Парашкевова  2д

На 26.11.2020 г.  /13:01 – 16:16 ч. / –  Плевен:   Дружба  316,  К.Охридски/Карл Маркс/  55

На 27.11.2020 г.  /09:00 – 16:00 ч. / –  Бохот:   Iv-860  Кв.1,  Ал. Стамболийски  17,  Бачо Киро  9, 11, 6, 7, 3, 8, 13, 4, 7а, 5, 1,  Бенковски  9а, 2, 5, 10, 1, 4, 3, 7,  Бузлуджа  2,  Вапцаров  1, 8, 4, 10, 9, 14, 2, 5, 12, 6, 8а,  Васил Левски  18, 13, 13а, 2, 15,  г. С.Раковски  5, 1, 1а, 3,  Ген.Скобелев  2, 4, 6а, 1, 6,  Дунав  39, 41,  Дунав  17, 15, 33, 5, 9, 3, 35, 23, 31а, 1, 29, 11, 25, 19, 21, 31, 15а, 27, 13, 33а,  Иван Вазов  8, 4, 10, 2, 6,  Искър  6, 2, 3, 8, 5, 7, 9, 1,  Кацарска  3, 5, 7, 18, 23, 19а, 15, 11, 2, 19, 6, 20, 8, 14, 13, 16, 10, 12, 25, 9, 17, 22, 4,  Кирил И Методий  3б, 8, 2, 14, 7а, 4, 16, 10, 1, 7, 3а, 5, 6, 18, 12, 9, 3,  Марица  2, 4, 1,  Местност Стадиона  ,  Никола Петков  8,  Никола Петков  12, 8, 6, 5, 4, 3, 2, 1, 10, 7,  Паисий  4а,  Петко Д.Петков  3, 1,  Петко Д.Петков  5, 6, 19, 11, 2, 29, 21, 9, 14, 4, 16, 23, 17, 18, 7, 10, 13,  Петко Д.Петков  53, 45, 51, 47, 39, 33, 32, 43, 32а, 31, 28, 30, 37, 20, 35, 41,  ПИ рогов  1,  ПИ рогов  4, 2а, 5, 3,  Радецки  4,  Стамболийски  21, 24, 1, 16, 10, 22, 2, 23, 4, 27, 26, 9, 10б, 18, 14, 13, 20, 10а, 5, 6, 11, 12а, 7, 15, 17, 12, 3, 8, 19,  Стамболийски  40, 59, 44, 63, 57, 61, 71, 54, 60, 56, 55, 73, 41, 42, 5, 36, 49, 53, 43, 38, 47, 46, 65, 37, 51, 39, 48, 45, 62, 69, 58, 67, 52,  Стара Планина  4, 7, 5, 1, 6, 2, 3, 10, 12, 8,  Странджа  1в, 1б, 41, 1, 1а, 4, 6, 8, 2,  Христо Ботев  4, 1, 9, 20б, 2, 12, 8, 6, 5, 18, 10, 24а, 16, 20, 7, 22, 3, 20а, 3а

На 29.11.2020 г.  /08:16 – 16:00 ч. / –  Плевен:   Българска Авиациа /Индустр.  32,  Георги Кочев  4 ПИ  XXIX 1270 Кв 617а,  Изт.Индустриална Зона  134,  Източна Инд. Зона XXIV-1281  ,  Източна Индустриална Зона  617, 130,  Индустриална Зона  137, 132,  Местн.Западна Идустриална Зона  ХI А  Кв.617

На 29.11.2020 г.  /08:31 – 16:16 ч. / –  Плевен:   Георги Кочев  4,  Гренадирска  121, 116,  Гривишко Шосе  6

 

Община Червен бряг

За Периода 23-24.11.2020 г.  /10:46 – 11:15 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. /   На 24.11.2020 г.  /10:30 – 11:00 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. /   На 25.11.2020 г.  /08:15 – 09:15 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. /   На 26.11.2020 г.  /10:45 – 11:15 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. / –  Бресте

За Периода 23-24.11.2020 г.  /10:46 – 11:15 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. /   На 24.11.2020 г.  /10:30 – 11:00 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. /   На 25.11.2020 г.  /08:15 – 09:15 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. /   На 26.11.2020 г.  /10:45 – 11:15 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. / –  Горник:   Бузлуджа  23а, 32, 24, 38, 26, 36, 21а, 23,  В Левски  7, 3, 14, 5, 2, 9, 8, 4, 1, 12, 10, 6,  В Пеева  14, 2, 20, 18, 16, 4, 6, 12,  Делницата  096005,  Искър  5, 3, 7, 9,  Йордан Даскалов  3, 5, 1,  Ком  1, 4, 2,  Марица  3, 1, 14, 12, 23, 10, 4, 18, 17, 7, 21, 11, 19, 13, 16, 2, 5, 15,  П К Яворов  18, 2, 5, 7, 8, 1, 10, 4, 2б, 9, 3, 11, 14, 16, 12, 6, 2в, 13, 2а,  Пенков Остров  ,  Петко Хр Петков  39, 8, 6, 9, 2, 5, 1, 10, 11, 4, 13, 3, 7, 12, 15,  Първа  1,  Райко Даскалов  5, 8, 9, 11, 7, 3, 6, 10, 4,  Тринадесета  4, 2, 3, 8, 6, 1,  Христо Цветков  4, 10, 2, 2а, 8, 6,  Четиринадесета  2, 13, 11,  Шестнадесета  2, 4

За Периода 23-24.11.2020 г.  /10:46 – 16:30 ч. /   На 24.11.2020 г.  /10:30 – 16:30 ч. /   На 25.11.2020 г.  /08:15 – 16:30 ч. /   На 26.11.2020 г.  /10:45 – 16:30 ч. / –  Горник:   Бузлуджа  23а, 32, 24, 38, 26, 36, 21а, 23,  В Левски  7, 3, 14, 5, 2, 9, 8, 4, 1, 12, 10, 6,  В Пеева  14, 2, 20, 18, 16, 4, 6, 12,  Делницата  096005,  Искър  5, 3, 7, 9,  Йордан Даскалов  3, 5, 1,  Ком  1, 4, 2,  Марица  3, 1, 14, 12, 23, 10, 4, 18, 17, 7, 21, 11, 19, 13, 16, 2, 5, 15,  П К Яворов  18, 2, 5, 7, 8, 1, 10, 4, 2б, 9, 3, 11, 14, 16, 12, 6, 2в, 13, 2а,  Петко Хр Петков  39, 8, 6, 9, 2, 5, 1, 10, 11, 4, 13, 3, 7, 12, 15,  Първа  1,  Райко Даскалов  5, 8, 9, 11, 7, 3, 6, 10, 4,  Тринадесета  4, 2, 3, 8, 6, 1,  Христо Цветков  4, 10, 2, 2а, 8, 6,  Четиринадесета  2, 13, 11,  Шестнадесета  2, 4

На 25.11.2020 г.  /10:01 – 10:30 ч. ; 12:30 – 13:16 ч. / –  Ракита,  Общ. Червен Бряг:   Помпена Станция, Помпена Станция

За Периода 23-24.11.2020 г.  /10:46 – 11:15 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. /   На 24.11.2020 г.  /10:30 – 11:00 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. /   На 25.11.2020 г.  /08:15 – 09:15 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. /   На 26.11.2020 г.  /10:45 – 11:15 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. / –  Реселец:   375030  ,  Акация  3,  Б Клен  2, 3а, 4, 5, 6,  Баба Тонка  2, 1,  Балканска  8, 6, 1, 4, 5, 3, 2,  Безименна  4, 1, 2,  Белилото  1, 4, 6, 8, 2, 2а, 5, 3,  Бор  3, 11, 5, 2, 1, 9, 13, 7, 15,  Босилек  2,  Воденицата  3, 2, 1,  Г Поляна  4, 6, 5, 2, 12, 3, 14, 8, 1,  Голеж  2, 1,  Горска  2, 1,  Гробарска  3, 5, 1, 9, 2, 7, 11,  Д Дачев  3, 7, 5, 4, 6, 1, 3, 2, 2а,  Девети Май  26, 22, 28, 20, 14а, 12, 14, 10, 2, 4, 6, 16, 8,  Дзс Комуна  11, 3, 5, 7, 9, 1, 23, 19, 8, 27, 21б, 4, 2, 21, 25, 6, 29, 15, 1, 21а, 13, 10, 17,  Дружба  14, 5, 2а, 9, 19, 11, 4, 6, 13, 8, 3, 23, 2, 10, 7, 18, 16, 21, 15, 1, 25, 17, 37, 22, 41, 39, 33, 27, 24, 47, 20, 29, 35, 45, 49,  Здравец  3, 1,  Иван Христов  54, 46 Офис Кт, 32, 52, 30, 44, 27, 33, 29, 48, 37, 43, 40, 41, 50, 36, 39, 3, 47, 28, 26, 23, 34, 38, 25, 42, 56, 45, 51, 31, 46, 48а, 49, 35, 20, 12, 1, 10, 18, 13, 8, 9, 11, 22, 15, 6, 19, 14, 5, 4, 3, 21, 7, 16, 17, 24, 57, 53а, 56, 62, 60, 53а, 72 Фурна, 70, 65, 63, 61, 64, 74а, 68, 66, 55, 59, 57, 53, 67, 82, 90, 76, 75, 89, 79, 85, 69, 84, 88, 86, 77, 3, 71, 80, 81, 83, 87, 73,  Искър  17, 5, 1, 33, 8, 16, 15, 11, 23, 22, 20, 27, 6, 9, 21, 13, 2, 12, 4, 24, 25, 7, 14, 19, 10, 30, 29, 31, 32, 26, 34, 28, 33,  Каймаков  1, 8, 6, 2,  Капна  1, 2, 13, 4, 6, 5, 9, 16, 32, 44, 20, 38, 18, 15, 8, 7, 14, 10, 40, 30, 11а, 12, 34, 36, 22, 3, 11,  Латинка  7, 1, 3, 5,  Люляк  4, 6,  Милиндол  47, 45, 6, 43, 31, 51, 35, 37, 33, 29, 8, 41, 39, 3, 27, 9, 25, 7, 11, 4, 23, 17, 2, 15, 13, 21, 19,  Младост  3, 7, 5, 2, 4, 1,  Могилата  1,  Опанец  2а, 16, 8, 5, 20, 18, 4, 10, 3, 6, 12, 7, 14, 2, 9, 11, 13, 15, 21, 28, 30, 24, 26, 27, 17, 20, 22, 34, 19, 25, 32,  П Димитров  5, 3, 13, 2, 4, 19, 7, 11, 1, 9, 17, 6, 15,  Победа  29, 23, 3, 17, 31, 13, 19, 27, 33, 1, 7, 11, 25, 5, 15,  Поройна  2, 3а, 1, 4, 3, 11, 7,  Пробуда  12, 6, 5, 10, 1, 8, 3, 2, 4,  Пропашище  1, 2, 4,  Ръчене  2, 4а, 8, 6, 10, 12, 12а, 14, 4, 16, 22, 18, 20, 38, 34, 40, 52, 46, 54, 32, 36, 42, 48, 35, 50, 44, 54а, 56, 62, 60, 58,  Свобода  13, 14, 15, 12, 10, 4, 6, 8, 7, 5, 3, 11, 2, 9, 1,  Славянска  2, 6, 4,  Стефан Бацов  27, 48, 29, 66, 31, 25, 60, 35, 46, 50, 58, 37, 39, 23, 52, 56, 64, 62, 54, 33, 34, 15, 44, 32, 17, 30, 36, 38, 21, 11, 19, 9, 13, 28, 42, 2а, 7, 24, 12, 14, 2, 18, 20, 10, 22, 4, 26, 1, 6, 8, 5, 16, 3,  Теменуга  9, 1, 3, 7, 5,  Тодор Попов  2, 14, 16, 22, 21, 17, 3, 8, 11, 12, 19, 9, 13, 6, 4, 20, 7, 15, 18, 5, 24, 10, 23, 23а,  Училищна  2, 8, 4, 10, 12,  Хинковото  503,  Церовица  1,  Челник  6, 2,  Явор  2, 4, 3, 1,    УО ТП 10, Профилакториум

На 25.11.2020 г.  /08:30 – 16:16 ч. /   На 27.11.2020 г.  /08:30 – 16:16 ч. / –  Рупци,  Общ. Червен Бряг:   095059  ,  Ал Момчилов  13, 27, 34, 23, 20, 21, 22, 14, 30, 15, 36, 32, 29, 16, 29а, 26, 24, 19, 38, 18, 28,  Ал Стамболийски  3, 2, 1,  Асен Златаров  2, 1, 1а, 6, 4, 3,  Витоша  9, 1, 7, 2, 3, 6, 4,  Г Димитров  15, 13, 11, 19, 24, 6, 10, 4, 5, 7, 9, 17, 16, 8, 28, 1, 25, 2, 12, 18, 21, 26, 20, 14, 23, 22,  Д Благоев  2, 3, 1, 5, 8, 12, 6, 4,  Д-Р П Берон  1а, 2, 3, 1, 4,  Девети Май  29, 40, 27, 36, 34, 30, 28, 38, 31, 46, 25, 22, 26, 20, 18, 50, 44, 15, 48, 24, 52,  Девети Септември  4, 6, 10, 1, 8, 2, 7, 9, 23,  Дядо Иван Комитата  14, 18, 16, 17, 10, 20, 13, 22, 5, 24, 11, 15, 9, 7,  Зл Панега  1, 5, 3, 9, 2, 7,  Ив Вазов  2, 4, 1, 3,  ПИ рин  10, 8, 12, 14, 4 Къщичка, 3 Къщичка, 4 Къщичка-Стълби, 1, 2 Къщичка, 1 Къщичка,  Рила  6, 1а, 2, 5, 3,  Ст Планина  2, 10, 6, 11, 21, 8, 15, 19, 9, 7, 1, 4, 5,  Странджа  13,  Т.Йорданов  2, 7, 5, 5а, 1, 6, 4, 9,  Хаджи Димитър  2 19, 2 1, 2, 19, 19,    Улично Осветление,  Обор, 4 Къщичка

На 25.11.2020 г.  /08:30 – 09:30 ч. ; 15:00 – 16:16 ч. /   На 27.11.2020 г.  /08:30 – 09:30 ч. ; 14:30 – 16:16 ч. / –  Рупци,  Общ. Червен Бряг:   095059  ,  Ал Момчилов  13, 27, 34, 23, 20, 21, 22, 14, 30, 15, 36, 32, 29, 29а, 16, 26, 24, 19, 38, 18, 28,  Ал Стамболийски  3, 2, 1,  Асен Златаров  2, 1, 1а, 6, 4, 3,  Витоша  9, 1, 7, 2, 3, 6, 4,  Г Димитров  15, 13, 11, 19, 24, 6, 10, 4, 5, 7, 9, 17, 16, 8, 28, 1, 25, 2, 12, 18, 21, 26, 20, 14, 23, 22,  Д Благоев  2, 3, 1, 5, 8, 12, 6, 4,  Д-Р П Берон  1а, 2, 3, 1, 4,  Девети Май  31, 40, 27, 36, 34, 30, 28, 38, 29, 46, 25, 22, 26, 20, 18, 50, 44, 15, 48, 24, 52,  Девети Септември  4, 6, 10, 1, 8, 2, 7, 9, 23,  Дядо Иван Комитата  14, 18, 16, 17, 10, 20, 13, 22, 5, 24, 11, 15, 9, 7,  Зл. Панега  1, 5, 3, 9, 2, 7,  Ив Вазов  2, 4, 1, 3,  Пирин  10, 8, 12, 14, 4 Къщичка, 3 Къщичка, 4 Къщичка-Стълби, 1, 2 Къщичка, 1 Къщичка,  Рила  6, 1а, 2, 5, 3,  Ст Планина  2, 10, 6, 11, 21, 8, 15, 19, 9, 7, 1, 4, 5,  Странджа  13,  Т.Йорданов  2, 7, 5, 5а, 1, 6, 4, 9,  Хаджи Димитър  2 19, 2 1, 2, 19, 19,    Улично Осветление,  Обор, 4 Къщичка

На 24.11.2020 г.  /09:15 – 16:30 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:15 – 16:30 ч. / –  Рупци,  Общ. Червен Бряг:   206034  ,  Ал Момчилов  7, 4, 1, 9, 10, 2, 3, 6, 8, 11, 12, 5,  Ал Стамболийски  6, 5, 4,  Асен Златаров  10, 5, 6,  В Левски  5, 4, 3, 1, 6,  Вл Заимов  12, 10, 6, 8, 4, 1,  Г Бенковски  6, 2, 8, 12, 7, 5, 10,  Г Димитров  49, 51, 33, 41а, 36, 28, 34, 53, 44, 52, 41, 58, 27, 43, 38, 32, 50, 56, 45, 35, 48, 47, 25, 31, 46, 29, 54, 66, 64, 70, 55, 57, 61, 62, 63, 68, 53, 60, 59, 99, 82, 103, 104, 79, 72, 97, 86, 67, 76, 89, 69, 102, 93, 91, 92, 65, 77, 80, 107, 75, 101, 90, 74, 78, 84, 88, 73, 85, 94, 95,  Г Милев  25, 1, 21, 7, 12, 17, 6, 10, 23, 14, 4, 8, 29, 26, 19, 16, 24, 2, 11, 13, 18, 20а, 27, 9, 15,  Г Стойчев  3, 2, 7, 1, 5, 4, 6, 11, 8, 13, 9, 55, 41а, 31, 15, 49, 51, 28, 53, 24, 18а, 41, 33, 18, 20, 29, 19, 25, 17, 27, 26, 12, 21, 23, 14, 47, 22, 30,  Девети Май  3, 8,  Девети Септември  2, 13, 6, 1, 5, 10, 7, 8, 12, 16,  Дружба  6, 9, 5, 8,  Дядо Иван Комитата  4, 6, 3, 1,  К. и Методий  1, 3, 6, 5, 4, 10, 8, 2,  М Палаузов  1, 4, 5, 7, 9, 2, 6, 8, 3, 13, 15,  Малчика  4, 1, 3, 2, 7,  Млада Гвардия  7, 2, 12, 5, 1, 10, 14, 6, 3, 8, 4,  Странджа  5, 3,  Хаджи Димитър  6, 7, 5, 1, 8, 9, 3,  Христо Ботев  6, 5, 9, 15, 2, 4, 3, 7, 1, 13, 11,  Христо Смирненски  4, 3, 6, 1, 2,  Ю.А.Гагарин  10, 14, 20, 4, 12, 6, 1,     Жижа

На 25.11.2020 г.  /10:01 – 10:30 ч. ; 12:30 – 13:16 ч. / –  Телиш:   Ал. Стамболийски  22, 15, 10, 17, 3, 7, 11, 16, 26, 24, 21, 20, 23, 1, 28, 18, 8, 12, 2, 31, 25, 4, 13, 6, 19, 27, 33, 57, 44, 40, 56, 38, 48, 36, 47, 25, 43, 42, 53, 29, 59, 49, 35, 46, 30, 45, 34, 28, Ракетна Площадка, 32, 41, 39, 51, 55, 26,  Бежанска  10, 7, 34б, 9, 3, 8, 4, 12, 1, 11, 5, 46,  Богдан Димитров  50, 13, 21, 10, 22, 5, 18, 15, 4, 12, 8, 14, 20, 6, 16, 2, 7, 17, 24, 34б, 32, 42, 40, 21, 30, 26,  В Друмев  8, 13, 17, 10, 12, 18, 7, 11, 15, 1, 6, 4, 1, 5, 3,  В Йотов  4, 2, 5, 11, 3, 6, 13, 8, 10, 9,  В Михайлова  25, 27, 31, 21, 13, 1, 21, 5, 15, 3, 2, 23, 6, 19,  Васил Коларов  12, 8, 10, 14, 4, 1, 2, 2а, 9, 24, 2а, 46, 42,  Вежен  7, 3, 4, 4а, 6, 1, 5,  Витоша  4, 9, 6, 5, 3, 8,  Гео Милев  6, 4, 1, 3а, 2, 34, 23, 21, 21б, 36, 34а, 33, 31, 38, 29, 27, 19, 26, 24, 12, 15, 14, 17, 7, 19, 33, 10, 6, 13, 15,  Георги Дамянов  4, 2, 10, 7, 25, 13, 1, 12, 21, 27, 3, 20, 19, 11, 18, 9, 6, 17, 16, 31, 28б, 24, 22, 36, 38, 59, 53, 40, 35, 28а, 52, 51, 49, 46, 34, 29, 65, 67, 32, 41, 43, 45, 55, 63, 57, 48, 47, 18, 44, 20, 50, 37, 17, 69, 64, 79, 56, 80, 66, 58, 71,  Георги Димитров  53, 13, 21, 14, 20, 29, 2, 9, 4, 27, 35, 22, 23, 26, 5, 25, 6, 39, 16а, 16, 3, 33, 10, 43, 24, 47, 59, 8, 45, 55, 18, 43а, 57, 15, 31, 121, 74 4, 70, 48, 72, 54, 85, 67, 91, 86, 42, 125, 76, 38, 60, 74 1, 99, 63, 78 6, 119, 129, 109а, 103, 93, 127, 76а, 50, 131, 68, 47, 101, 36, 71, 89, 52, 117, 69, 77, 109б, 73, 74 2, 115, 123, 83, 100, 82, 40, 90, 66, 111, 81, 107, 87, 78 5, 70а, 95, 105, 65, 76 4, 9, 66, 100, 90, 84, 92, 94, 98, 157, 88, 96, 135, 102,  Георги Раковски  33, 31, 20, 19, 22, 17, 25, 13, 18, 14, 15, 29, 24, 23, 27, 6, 2а, 5, 11, 9, 2, 7, 8, 3, 4,  Девети Септември  7, 2а, 3, 4, 5, 26, 14, 36, 51, 57, 28б, 30, 45, 24, 20, 53, 47, 55, 22, 15, 30а, 16, 6, 23, 15, 12, 31, 13, 17, 28, 25, 27, 39, 43, 11, 37, 21, 19, 10, 33, 59,  Димитър Грънчаров  3, 22, 20, 7, 14, 18, 5, 6, 1,  Дунав  41, 29, 37, 23, 5, 33, 15, 1, 19, 9, 31, 21, 3, 35, 17, 13, 8, 4, 6,  Езерна  3, 20, 9, 24, 28, 26, 22, 2, 4, 8, 10, 12, 6,  Иван Вазов  3, 9, 7, 11, 1, 5, 13, 17, 19, 23, 15,  Индустриална  2, 12, 6, 2, 10, 8, 4,  К. и Методий  7, 2, 5, 34, 9, 12, 7, 10, 4, 13, 8, 30, 24, 29, 27, 20, 25, 22, 17, 21, 19, 18, 28, 31, 32,  Л. Димитрова  12, 2, 4, 8, 6, 5, 7,  Любен Каравелов  1, 40, 12, 4, 48, 21, 10, 22, 14, 9, 1а, 8, 31, 32, 18, 30, 29, 38, 13а, 5, 50, 19, 7, 35, 35а, 11, 39, 28, 20, 15, 27, 44, 24, 13, 25, 17, 36, 33, 43,  Марица  5, 22, 8, 2, 6, 7, 14, 26, 1, 12, 18, 16,  Маршал Толбухин  30, 21, 28, 18, 26, 11, 13, 19, 11а, 15, 16, 20, 25, 32, 23, 27, 33, 37, 29, 31, 35, 45, 44, 39, 48, 40, 46, 42, 36, 50, 10, 8, 14, 9, 12, 5, 27а, 7, 16, 3, 6,  Митко Палаузов  6, 2, 4, 1, 3, 5,  Никола Вапцаров  15, 37, 17, 18, 19, 9, 16, 27, 22, 21, 6, 24, 11, 2, 23, 7, 13, 12, 4, 10, 14, 3, 25, 8, 5, 1,  Пело Пеловски  1, 2, 18, 11, 9, 13, 8, 14, 8б, 3, 6, 12, 4, 16, 10,  Перпелицин  8, 4,  Пръвчанска Рампа  ,  Р Даскалов  3, 4, 2, 7, 1,  С Румянцев  7, 6, 8, 9, 5, 3, 1, 4, 10, 2, 22, 15, 21, 18, 13, 11, 29, 12, 14, 19, 23, 28, 26, 16, 24, 27, 17, 25,  Средния Връх  ,  Странджа  1, 2, 6,  Страцин  12, 1, 6, 16, 10, 3, 3а, 8, 2, 14,  Тодор Луканов  5, 22, 19, 8, 23, 29, 17, 13, 11, 7, 20, 18, 21, 27, 16, 6, 3, 2, 1,  Филип-Тотю  2, 4, 3, 6, 7,  Х.Витков  3, 13, 8, 15, 1, 2, 10, 6, 4, 9,  Хаджи Димитър  4, 15, 17, 23, 9, 3, 2, 5, 19, 7, 11, 13, 21, 6, 1, 4, 57, 49, 55, 25, 35, 43б, 51, 27, 61, 45, 33, 41, 39, 6, 47, 29, 37, 69, 65,  Христо Ботев  2, 3, 5, 11, 6, 10, 7, 1, 11, 9, 22, 8, 17, 15, 4, 16, 21, 19, 13,  Христо Кърпачев  29, 11, 3, 15, 13, 32, 21, 38, 31, 33, 24, 40, 36, 9, 37, 39, 7, 30, 19, 5, 17, 16, 8, 14,  Цанко Церковски  13б, 16, 18, 11, 21, 24, 22, 20, 14а, 15, 9, 17, 5, 16, 22, 3, 20, 12, 14, 2, 1, 10,  Цветан Спасов  7, 10, 5, 3, 4, 1, 6, 38, 27а, 19а, 33, 13, 45, 25, 37, 29, 23, 57, 14, 12, 43, 15, 49, Помпена Ст, 11, 17, 8, 47, 41, 35, 27, 31, 10, 16, 21, 3а, 53,  Цеко Ненов  17, 4, 12, 15, 9, 18, 19, 6, 5, 7, 11, 13, 2, 14, 10, 8,  Шипка  8, 6, 3, 2,  Янко Забунов  7, 10, 6, 25, 14, 12, 51, 29, 19, 23, 53, 18, 15, 16, 5, 11, 20, 12а, 8, 33, 17, 49, 31, 4, 9а, 21, 9, 2, 27, 3, 13, 39, 30, 26, 49, 41, 35, 28, 32, 45, 43, 34, 38, 42, 53, 37,    Снегоринна База, Помпена Станция

На 25.11.2020 г.  /10:01 – 13:16 ч. / –  Телиш:   Ал Стамболийски  22, 15, 10, 17, 3, 7, 11, 16, 26, 24, 21, 20, 23, 1, 28, 18, 8, 12, 2, 31, 25, 4, 13, 6, 19, 27, 33, 57, 44, 40, 56, 38, 48, 36, 47, 25, 43, 42, 53, 29, 59, 49, 35, 46, 30, 45, 34, 28, Ракетна Площадка, 32, 41, 39, 51, 55, 26,  В Друмев  8, 13, 17, 10, 12, 18, 7, 11, 15, 1, 6, 4, 1, 5, 3,  В Михайлова  25, 27, 31, 21, 13, 1, 21, 5, 15, 3, 2, 23, 6, 19,  Васил Коларов  12, 8, 10, 14, 4, 1, 2, 2а, 2а,  Вежен  7, 3, 4, 4а, 6, 1, 5,  Витоша  4, 9, 6, 5, 3, 8,  Георги Дамянов  4, 2,  Георги Димитров  53, 13, 21, 14, 20, 29, 2, 9, 4, 27, 35, 22, 23, 26, 5, 25, 6, 39, 16а, 16, 3, 33, 10, 43, 24, 47, 59, 8, 45, 55, 18, 43а, 57, 15, 31, 121, 74 4, 70, 48, 72, 54, 85, 67, 91, 86, 42, 125, 76, 38, 60, 74 1, 99, 63, 78 6, 119, 129, 109а, 103, 93, 127, 76а, 50, 131, 68, 47, 101, 36, 71, 89, 52, 117, 69, 77, 109б, 73, 74 2, 115, 123, 83, 100, 82, 40, 90, 66, 111, 81, 107, 87, 78 5, 70а, 95, 105, 65, 76 4, 100, 90, 84, 92, 94, 98, 157, 88, 96, 135, 102,  Девети Септември  7, 2а, 3, 4, 5, 59,  Дунав  41, 29, 37, 23, 5, 33, 15, 1, 19, 9, 31, 21, 3, 35, 17, 13, 8, 4, 6,  Езерна  3, 20, 9, 24, 28, 26, 22, 2, 4, 8, 10, 12, 6,  Иван Вазов  3, 9, 7, 11, 1, 5, 13, 17, 19, 23, 15,  Индустриална  2,  К И Методий  7, 2, 5, 30, 24, 29, 27, 20, 25, 22, 17, 21, 19, 18, 28, 31, 32,  Любен Каравелов  1,  Марица  5, 22, 8, 2, 6, 7, 14, 26, 1, 12, 18, 16,  Маршал Толбухин  30, 21, 28, 18, 26, 11, 13, 19, 11а, 15, 16, 20, 25, 32, 23, 27, 10, 8, 14, 9, 12, 5, 27а, 7, 16, 3, 6,  Никола Вапцаров  15, 37, 17, 18, 19, 9, 16, 27, 22, 21, 6, 24, 11, 2, 23, 7, 13, 12, 4, 10, 14, 3, 25, 8, 5, 1,  Перпелицин  8, 4,  Пръвчанска Рампа  ,  Р Даскалов  3, 4, 2, 7, 1,  С Румянцев  7, 6, 8, 9, 5, 3, 1, 4, 10, 2, 22, 15, 21, 18, 13, 11, 29, 12, 14, 19, 23, 28, 26, 16, 24, 27, 17, 25,  Средния Връх  ,  Странджа  1, 2, 6,  Х.Витков  3, 13, 8, 15, 1, 2, 10, 6, 4, 9,  Хаджи Димитър  4, 15, 17, 23, 9, 3, 2, 5, 19, 7, 11, 13, 21, 6, 1,  Христо Ботев  2, 3, 5, 11, 6, 10, 7, 1, 11, 9, 22, 8, 17, 15, 4, 16, 21, 19, 13,  Христо Кърпачев  29, 11, 3, 15, 13, 32, 21, 38, 31, 33, 24, 40, 36, 9, 37, 39, 7, 30, 19, 5, 17, 16, 8, 14,  Цветан Спасов  7, 10, 5, 3, 4, 1,  Шипка  8, 6, 3, 2,  Янко Забунов  7, 10, 6, 25, 14, 12, 51, 29, 19, 23, 53, 18, 15, 16, 5, 11, 20, 12а, 8, 33, 17, 49, 31, 4, 9а, 21, 9, 2, 27, 3, 13, 39, 30, 26, 49, 41, 35, 28, 32, 45, 43, 34, 38, 42, 53, 37,    Помпена Станция

За периода 23-24.11.2020 г.  /10:46 – 16:30 ч. /   На 24.11.2020 г.  /10:30 – 16:30 ч. /   На 25.11.2020 г.  /08:15 – 16:30 ч. /   На 26.11.2020 г.  /10:45 – 16:30 ч. / –  Червен Бряг:   ЛуковитскикантонТП82

На 27.11.2020 г.  /09:01 – 16:30 ч. / –  Червен Бряг:   23 Септември  19, 14а, 14а, 18, 22, 16, 22,  Дойран  15 1/76, 15 1, 15 1, 17, 13, 15, 16,  Панайот Волов  24, 26, 11, 17, 11а, 28, 22, 18, 13, 13, 32, 30, 11, Цех,  Търговска  93, 83, 85, 79, 89, 76, 74, 95, 68, 87, 74, 77, 97, 75, 81, 68, 91,  Християнска  36а,  Цар Калоян  19, 23, 14, 21, 21, 12,  Цар Самуил  10 2, 1, 8 2, 11, 6, 8 2, 9а, 2, 3, 1, 4, 4, 5, 7, 10

За периода 23-24.11.2020 г.  /10:46 – 11:15 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. /   На 24.11.2020 г.  /10:30 – 11:00 ч. ; 15:30 – 16:30 ч. /   На 25.11.2020 г.  /08:15 – 09:15 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. /   На 26.11.2020 г.  /10:45 – 11:15 ч. ; 15:00 – 16:30 ч. / –  Червен Бряг:   248005 М Водол  ,  Маркова Могила  ,  Местност Биволски Камък  Вила,    М-Ст Езерото, ЛуковитскикантонТП82

На 24.11.2020 г.  /13:16 – 14:30 ч. / –  Червен Бряг:   248005 М Водол  ,  Местност Биволски Камък  Вила,    М-Ст Езерото, ЛуковитскикантонТП82

На 25.11.2020 г.  /08:30 – 09:30 ч. ; 15:00 – 16:16 ч. /   На 27.11.2020 г.  /08:30 – 09:30 ч. ; 14:30 – 16:16 ч. / –  Червен Бряг:   510001  ,  V Кв.  ,  Ал Стамболийски  2, 21, 12, 15, 17, 9, 13, 24, 4, 6, 16, 12б, 13а, 29, 2, 23, 10, 25, 19, 21а, 5, 22, 18, 1а, 11, 12а, 1,  Барбарати  6, 4, 5,  Бено Вълчев  45, 32, 20, 27, 30, 37, 42, 26, 12а, 6, 41, 28, 17, 47, 5а, 3, 11, 21, 8, 2, 5, 31, 1, 12, 13, 18, 29, 43, 19, 24, 3а,  Братя Миладинови  7, 4, 13, 37, 25а, 46, 9, 19, 2, 5, 5, 26, 9, 24, 1, 35, 3, 11, 21, 7, 6,  Бузлуджа  11, 15, 1, 2, 9, 4, 7, 5,  Гоце Делчев  16, 10, 15, 13, 18,  Гурко  11, 4, Жил.Сграда, 14, 20, 17, 12, 4, 13, 6, 18, 7, 8, 11, 9, 19,  Ивайло  24, 26, 26, 6, 32, 40, 16, 38, 18, 34, 24, 30, 36,  Илю Войвода  30, 15, 22, 18, 23, 7, 5, 17, 36, 20, 24, 21, 10а, 21а, 10, 32, 34, 3, 12, 19, 27, 9, 25, 23а, 26,  Княз Александър Батенберг  5,  Лазар Ръжанов  2, 3, 5, 10, 14, 9, 13, 17, 10, 16,  Лалка Батова  3, 13, 17, 10, 4, 19, 5, 15, 2, 1а, 7, 8, 1, 6, 9,  Марица  11, 15, 13, 15а, 7, 5,  Сава Младенов  30, 35, 36, 42, 14, 34, 27, 32,  Странджа  1, 2, 9а, 8, 19, 5, 7, 10, 15, 17, 11б, 9, 11а,  Чавдар Войвода  2, 1,  Яворов Изток  15, 10, 2, 6, 5, 12, 13, 11а, 9а, 3, 17, 13а, 14, 11, 7, 9, 8, 1, 4, 1а

На 24.11.2020 г.  /10:01 – 14:00 ч. / –  Червен бряг:   Маркова Могила  Вила

На 25.11.2020 г.  /13:16 – 14:30 ч. / –  Червен бряг – ТЕРРА 2010 ЕООД

На 25.11.2020 г.  /09:11 – 16:16 ч. /   На 26.11.2020 г.  /09:11 – 16:16 ч. / –  Чомаковци:   18-та  2, 1,  19-та  6, 9, 3, 11, 4, 7,  24-та  1, 3, 4, 2, 5, 6,  25-та  8, 4, 3, 6, 1,  26-та  4, 2, 6,  27-Ма  6, 1, 3, 2, 4,  29-та  1,  30-та  1, 7, 3,  Двадесет И Осма  3,  Двадесета  13, 8, 9, 7,  Калето  7, 9, 5, 1, 3,  Христо Ботев  10, 22, 21, 18, 6, 34, 1, 8, 14, 2, 13, 31, 17, 7, 20, 76, 27, 12, 15, 26, 5, 36, 29, 11, 3, 23, 9, 28, 25, 19, 32, 16, 33,    Работилница

На 24.11.2020 г.  /10:01 – 14:00 ч. / –  Чомаковци:   Г. С. Раковски  25

 

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.  Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www.cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му.  Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути.

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените

неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

 

неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването. 

                           CEZ GROUP