Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти.  Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.  Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 30 ноември – 04 декември  2020 г.,   включително:

ОБЛАСТ

Дата/период   Времетраене Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

Област Перник

Община Брезник

На 30.11.2020 г. /09:01 – 16:30 ч.  / –  Станьовци:   Яничова Махала

На 30.11.2020 г. /09:00 – 16:30 ч.  /   На 01.12.2020 г. /09:00 – 16:30 ч.  /   На 02.12.2020 г. /09:00 – 16:30 ч.  /   На 03.12.2020 г. /09:00 – 16:30 ч.  /   На 04.12.2020 г. /09:00 – 16:30 ч.  / –  Гърло:   Общ.Брезник

На 30.11.2020 г. /09:00 – 16:30 ч.  /   На 01.12.2020 г. /09:00 – 16:30 ч.  /   На 02.12.2020 г. /09:00 – 16:30 ч.  /   На 03.12.2020 г. /09:00 – 16:30 ч.  /   На 04.12.2020 г. /09:00 – 16:30 ч.  / –  Кошарево

На 02.12.2020 г. /15:01 – 16:30 ч.  / –  Долна Секирна

На 02.12.2020 г. /15:01 – 16:30 ч.  / –  Кошарево:   000339  ,    Мах.Ранинци, Къща

На 02.12.2020 г. /09:01 – 16:30 ч.  / –  Гоз:   Мах.Логатор  ,  Местност Янкулица

На 01.12.2020 г. /09:01 – 16:30 ч.  / –  Брусник:   Къща

Община Земен

На 02.12.2020 г. /15:01 – 16:30 ч.  / –  Габровдол

На 02.12.2020 г. /15:01 – 16:30 ч.  / –  Горна Врабча:   Махала Деяновци  ,  Стопански Двор  ,    Къща

На 02.12.2020 г. /15:01 – 16:30 ч.  / –  Горна Глоговица

На 02.12.2020 г. /15:01 – 16:30 ч.  / –  Дивля:   Мах.Кукувичарска  ,  Мах.Фильова

На 02.12.2020 г. /15:01 – 16:30 ч.  / –  Долна Врабча

На 02.12.2020 г. /15:01 – 16:30 ч.  / –  Еловдол:   Iv-355 Кв.23  ,  Кв.15

На 02.12.2020 г. /15:01 – 16:30 ч.  / –  Калотинци

На 02.12.2020 г. /15:01 – 16:30 ч.  / –  Мурено:   Къща

На 02.12.2020 г. /15:01 – 16:30 ч.  / –  Смиров Дол

На 02.12.2020 г. /15:01 – 16:30 ч.  / –  Чепино:   Над  Центъра

Община Ковачевци

На 02.12.2020 г. /15:01 – 16:30 ч.  / –  Калище:   Къща

На 02.12.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.  / –  Ковачевци,  Общ. Ковачевци:   М. Циганка  Пи-5,  Махала Калайджийска  ,  Нупи 17а,  С. Ковачевци  ,  Нупи №1,  Кад.Район 123  ,  С. Ковачевци,  Общ. Ковачевци Местност Яз. Пчелина  ,  Циганка  ,    Къща, Мах.Каладжийска;

На 02.12.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.  ; 08:46 – 16:30 ч.  / –  Лобош:   Яз.Пчелина

На 02.12.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.  ; 15:01 – 16:30 ч.  / –  Косача:   Мах.Дръжкарска, Къща, Къща, Мах.Малинова

На 02.12.2020 г. /08:46 – 16:30 ч.  / –  Ковачевци,  Общ. Ковачевци:   М. Циганка  Пи-5,  С. Ковачевци,  Общ. Ковачевци Местност Яз. Пчелина  ,  Циганка

На 02.12.2020 г. /15:01 – 16:30 ч.  / –  Ковачевци,  Общ. Ковачевци:   XXIV-1148,  Кв.49  ,  XXXII, Кв.54а  ,  М. Циганка  Пи-5,  Махала Калайджийска  ,  Нупи 1, Масив 1, С.Ковачевци  ,  Нупи 1146, Мах.Стаменкова  ,  Нупи 17а,  С. Ковачевци  ,  Нупи №1,  Кад.Район 123  ,  С. Ковачевци,  Общ. Ковачевци Местност Яз. Пчелина  ,  УПИ  XІІ-343 Кв.36  ,  УПИ -XIII,  Кв.53а  ,  Циганка  ,    Жил.Сграда, Къща, Мах. Каладжийска

На 02.12.2020 г. /15:01 – 16:30 ч.  / –  Лобош:   Нупи 14  ,    Яз.Пчелина

На 02.12.2020 г. /15:01 – 16:30 ч.  / –  Ракиловци:   Къща

На 02.12.2020 г. /15:01 – 16:30 ч.  / –  Светля:   336,  М. Сред Селото  ,  УПИ  XIX-298 Кв.22  ,    До Черквата

На 02.12.2020 г. /15:01 – 16:30 ч.  / –  Сирищник:   УПИ  IV-1161 Кв.39  ,  УПИ  XIII Кв.30  ,  УПИ  XIV Кв.30  ,  УПИ  ІV-494,  Кв.38  ,    Мах.Денева

На 02.12.2020 г. /15:01 – 16:30 ч.  / –  Слатино,  Общ. Ковачевци

Община Перник

На 30.11.2020 г. /09:31 – 11:30 ч.  ; 09:31 – 09:45 ч.  ; 10:30 – 11:30 ч.  / –  Богданов Дол:   793  ,  VIII-366, 367 Кв.40  ,  Васил Левски  4, 6, 4,  Витоша  26, 5, 24, 9, 18, 5, 22, 26, 15, 31 А,  Георги Сава Раковски  37, 10, 21, 23, 2, 29, 46, 42, 20, 2, 20, 15, 11,  Иван Вазов  5,  Иглика  4, 2, 1,  Извор  11, 8, 10,  Китка  36, 11, 6, 9, 12, 2, 1, 14, 5,  Княз Александър Батенберг  4, 6, 8, 10,  Княз Борис I  48, 33, 64, 40, 46, 11, 31, 35, 34, 32, 37, 20, 22, 49,  Любен Каравелов  6, 6, 4,  Люлин  2,  Мах.Дълга Бара  3,  Мах.Скочиловец  29,  Мах.Стаменова  6, 28, 52, 27, 63, 9, 8, 36, 23, 40, Вила, 37, 64, 45, 50, 41, 36, 4, 11, Къща, 26, 31, Помпа, 25, 55, 30,  Отец Паисий  17, 7, 3, 19, 2, 5, 13, 11, 15, 2,  Петър Берон  13, 15, 17, 7, 5,  Пирин  29, 28, 14, 2, 3, 4, 1, 6, 10,  Пчела  8, 12, 6, 6, 3,  Рила  19, 18, 9, 18, 6,  Стара Планина  42, 19, 9, 32, 17, 7, 14, 30, 17, 12,  Струма  16, 3, 5, 4, 11, 1, 20, 14, 8, 6, 11, 9, 13, 9, 16,  Теменуга  15, 22, 12, 7, 3,  УПИ  Iii-550, Кв.28  ,  Хан Аспарух  26, 36, 73, 38, 63, 51, 67, 69, 65, 75, 77, 47, 40, 49, 45, 18, 33, 31, 7, 27, 12, 2, 23, 21, 5, 1, 9, 11, 14, 43 А, 37, 29, 17, 15, 39, 35, 43, 20,  Христо Ботев  5, 8, 13, 19, 7, 2, 15, 9,  Христо Смирненски  18, 7, 27, 5,  Цар Калоян  12, 20, 6, 4, 14, 4, 16,  Цар Симеон  52, 37, 48, 21, 54, 43, 50, 47, 34, 24, 56, 17, 32, 41, 27, 38, 29, 30, 36, 26, 50, 28, 39, 20, 20,  Чучулига  6, 5, 6, 13, 7, 8,    13, 28, 40, 29, 18, 4, 3, 42, Краварник, В Стопанския  Двор, Къща, 8, 7, 2, 4, 3, 6, Магерница, Кланница

На 30.11.2020 г. /09:31 – 11:30 ч.  ; 09:31 – 09:45 ч.  ; 10:30 – 11:30 ч.  / –  Перник:   Ахелой  1а, 3, 12, 3а, 1,  Баба Тонка  7, 18, 15, 1,  Бела Вода  8, 2, 10, 87, 311а, 332, 339, 307, 316, 362, 19, 12, 319, 358, 8б,  22, 9, 304, 328, 8, 338, 13, 320, 321, 2, 315, 337, 21, 329, 20, 336, Канцелария, 11, 17, 334, 317, Селекц.Център, 320, 322, 3, 1, 39, 340, 15, 18, Зад Кметството, 333, 311, 335, 25, 314, 330, 361, 313, 333, 365, 372, 377, До Мтп Расолкова Махала, 349, 347, 369, 353, 350, 363, 368, 373, 336, 355, 371, 374, 354, 369, 348, 366, 383, 364, 370, 379, 375, 357, 351, 381, 352, 345, 378, 341,  Боянски Водопад  1,  Градина  ,  Григорий Цамблак  2 Читалище,  Емине  6,  Иван Асен Втори  Бензиностанция, 13, 11,  26, 34, 19, 29, 62, 28, 23, 8, 3, 30, 12, 11, 1, 36, 22, 32, 17, 18,  Кестен  26,  Клокотница  12, 4, 1, 3, 6, 2, 10, 8,  Матей Преображенски  2,  Света Гора  21, 15, 18,  Симеон Радев  9,  Симеоновград  20, 5,  Хан Аспарух  2, 12, 25, 15, 8, 3, 27, 10, 19, 17, 6, 16, 22, 11, 4, 28, 10,  30,  Хан Омуртаг  39, 22, 37, 43, 33, 35, 41, 20,  Цар Самуил  1, 2, 3, 7, 6, 5, 4

На 30.11.2020 г. /09:31 – 11:30 ч.  / –  Ярджиловци:   Арда  4, 2, 3,  Девети Септември  53, 34,  Йордан Станоев  6,  Китка  13,  Кракра  13, 3, 7,  Орниче  12, 26, 13, 10а, 1, 9, 8, 32, 7, 5, 19, 28, 30, 10, 3, 34,  Перник  5, 4, 7,  Първи Май  9, 3, 4, 7, 5, 6, 10, 13,  Рила  4, 8,  Свилен Русев  3, 1,  Средна Гора  7, 11, 9, 13а, 13, 5, 2, 3, 6, 1,  Тодор Димитров  4, 3, 2а, 6, 21, 15, 19, 13, 2,  Христо Смирненски  4

На 30.11.2020 г. /09:31 – 09:45 ч.  ; 10:30 – 11:30 ч.  / –  Батановци:   3ти Март  8, 12, 20, 28, 24, 26, 36, 10, 4, 6, 22, 34, 30, 16, 18, 40, 36, 40б, До Ж.П Гара, 1,  3, 40а, 60, 42, 62, 2, 9, 44, 1 1, 3,  46, 38, 56,  64, 42, 42, 1,  54, 7, 1, 56, 58, 46,  6ти Септември  5, 3, 2,  1,  21, 15, 25, 2, 9, 8, 13, 23, 11, 27, 4, 19, 25,  6, 29, 17,  Акация  1,  Александър Стамболийски  17, 14, 2, 12, 19, 8, 11, 15, 5, 10, 13, 3, 9, 16, 36, 54, 42, 22, 44, 60, 21,  28, 24, 27, 48, 25,  29е, 9, 18,  52, 30, 50, 46, 36, 20, 29, 58, 23, 32, 29а, 27, 62, 40, 18, 34,  Батан Войвода  3, 4, 6, 1, 2, 5, 20, 16, 18, 15, 11, 11а, 23, 21, 12, 19, 9, 22, 7, 12а, 17, 13, 25, 14, 22, 8,  Бистрица  6, 20, 1, 1а, 18, 8, 16а, 4,  14, 22, 16, 12,  Братя Миладинови  10, 2, 13, 7, 4, 15, 5, 12, 6, 1, 12а, 9, 14, 8, 11, 16,  Васил Левски  9, 13, 5, 11, 7, 13а, 1, 3,  Владимир Заимов  38, 41, 42, 21, 43, 27, 39, 25, 37, 42а, 31, 36, 40, 33, 35а, 23, 44, 37 А,  Георги Бенковски  7, 3а, 1, 5, 3, 8, 6,  Граово  6,  2,  83, 74, 71, 79, 68, 77, 91, 75, 72, 70, 78, 85, 76, 81, 89, 87, 80, 73, 45, 35, 56, 17, 61, 51, 20, 9,  42, 57, 38, 25, 5, 50, 64а, 62, 64, 41, 29, 46, 36, 11, 54, 32, 60, 49, 67, 22, 55, 13, 40, 30, 10, 21, 8, 26, 43, 63, 12, 17,  18, 7, 31, 58, 44, 14, 39, 7,  52, 19, 27, 23, 47, 34, 67а, 65, 24, 37, 69, 3, 59,  Желю Демиревски  18, 22,  Княз Борис I  2,  Коста Тричков  7, 11, 2, 23, 18, 14, 26, 22, 3, 24, 5, 20, 14а, 4, 9, 2, 19, 24а, 10, 13, 1, 15, 12, 6,  Любен Каравелов  6, 5, 7, 3, 11, 9, 2, 2а, 8, 4, 12,  Мах.Делниче  16, 25, 21, 19, 17, 22, 20, 23, 9, 30, 3, 6, 5, 7, 13, 26, 11, 4, 29а, 29, 31, 12, 32,  Никола Вапцаров  14, 19, 4, 3, 10, 9, 16, 12, 11, 2, 7, 5, 13, 17,  17, 45а, 45, 39, 53, 28, 35, 27, 41, 37, 30, 43, 51, 36, 49а, 32, 31, 29, 47, 38, 49, 55, 25, 34, 23а, 23, 18, 24, 20, 21, 22,  Панайот Волов  2,  Св.Св.Кирил И Методий  29,  2, 46, 47, 45, 74, 42, 36, 24а, 53, 130, 128, 51, 41, 34, 132, 37, 43, 18, 19,  22а, 24, 12, 14, 10, 27, 43,  24,  15, 12а, 29, 22, 40, 45, 35, 19,  16,  17,  12,  21, 20, 27,  7,  7, 8,  19,  2,  6,  25, 22,  3, 9, 11, 5,  4, 6, 5, 27,   Средорек  13, 7, 12а, 3, 12, 5, 22, 10, 4, 9, 2, 6, 1, 11, 16, 14, 8,  Старо Село  1, 5, 4, 2, 9, 3,  Стефан Караджа  6, 5, 9, 1, 4, 11, 2,  Стране  49, 56, 4, 48, 51, 45, 47, 53, 52, 44, 50,  Струма  23, 26, 22, 27, 19, 13, 17, 27, 33,  Трендафил Георгиев  2а, 10, 7, 8, 9, 2, 12, 16, 5, 3, 6, 1, 18, 14, 5а,  Христо Ботев  10, 16, 14, 12, 9, 35, 28, 17, 22, 30, 33а, 31, 34, 21, 27, 36, 24а, 38, 25а, 26, 18, 37,  23, 20, 25, 32, 20а, 19, 29, 15, 24, 33, 9 9, 40, 40,  9, 9, 4, 2, 7, 5, 3, 6, 8,  Христо Смирненски  9, 7, 5а, 3, 11, 2,  5, 27, 19, 17, 29, 14, 16, 21, 23, 10, 13,  Шипка  3, 1, 9, 4, 2, 11, 7, 5,    Автоспирка, Павилион, 1, 9, 9, Гарата, 37, 13

На 30.11.2020 г. /09:31 – 09:45 ч.  ; 10:30 – 11:30 ч.  / –  Вискяр:   Ix-166  ,  Xii-201, Кв.24  ,  Іі-253 Кв.30  ,    Близо До Кмета

На 30.11.2020 г. /09:31 – 09:45 ч.  ; 10:30 – 11:30 ч.  / –  Витановци:   Васил Левски  50а,  Кракра Пернишки  11, 1,  П-Л Іv-241,  Кв.29  ,  Света Неделя  7,  УПИ  І-51 Кв.14  ,  Христо Ботев  58,    3

На 30.11.2020 г. /09:31 – 09:45 ч.  ; 10:30 – 11:30 ч.  / –  Зидарци:   Иглика  2

На 30.11.2020 г. /09:31 – 09:45 ч.  ; 10:30 – 11:30 ч.  / –  Мещица:   Адалберт Антонов  6, 8, 11, 12,  Александър Димитров  9, 1, 8, 26, 2, 23, 20, 15, 10, 14,  Александър Невски  5, 4, 2, 1, 3,  Александър Стамболийски  37, 16, 18, 6, 17, 21, 15, 31, 23, 15, 11, 8, 13, 29,  Андрей Жданов  4, 7,  7, 8, 1, 6,  Васил Коларов  1, 90, 31, 66, 53, 72, 51, 64, 41, 66, 33, 34 Къща, 35, 4, .25, 13, 46, 11, 19, 58, 10, 56, 24, 9, 17, 15, 36,  Васил Левски  8, 1, 28, 17, 29, 30, 5, 3, 7, 19, 11, 34, 31, 2, 24, 14, 23, 25, 4, 12, 26, 9, 34,  Велин Сърбов  14, 1, 8, 13, 5, 16, 10, 4, 11,  Генерал Гурко  20,  4, 11, 22, 4а, 20, 18, 14, 13, 1, 2, 6, 16,  Генерал Скобелев  12, 4, 2, 4, 3,  Генерал Толбухин  7, 3, 4, 1, 5, 8, 10,  Генерал Тотлебен  29, 14, 27, 24, 16, 21, 9, 7, 11,  Гео Милев  ,  Георги Бенковски  2,  Георги Димитров  22, 7, 4, 8, 17, 3, 13, 11, 10 Къща, 1, 80, 83, 68, 72, 70, 85, 76, 74, 5, 89, 86, 64, 101, 94, 77, 66, 95, 58, 62, 103, 88, 79, 90, 69, 14, 25, 42, 65б, 63, 30, 18, 40, 31, 12, 47, 44, 48, 140, 43, 53, 65а, 36, 33, 33, 61, 16, 63в, 49, 52, 35, 22, 54,  Георги Сава Раковски  2, 4, 1, 4,  Гоце Делчев  15, 8, 7, 5, 12,  Даме Груев  1, 5, 4, 1, 3,  Детелина  10, 8, 18, 20, 15, 9, 3, 7, 4, 24, 1, 5, 14,  Детелина Минчева  2,  Димитър Благоев  16, 19, 6, 18, 20, 100,  Димитър Каляшки  3а, 6, 3, 4, 8, 1, 2, 23, 13, 31, 34, 25, 30, 17, 32,  Еделвайс  1, 3, 2,  Елена Георгиева  1, 4, 23, 13, 15, 21, 17, 5, 6,  Елин Пелин  3, 15, 9, 22, 14, 15, 21, 5, 16, 1,  Захари Стоянов  1а, 11,  Иван Вазов  11, 1, 5, 7, 9, 3,  Йордан Йовков  6, 1, 2, 4,  Йорданка Николова  1, 10, 27, 16, 23, 18, 15, 11, 22, 24, 21,  Капитан Петко Войвода  11, 9, 5,  Кв.3 УПИ  VІІІ-165  ,  Кокиче  5, 15,  Комсомолска  1, 5, 3, 9, 11, 2, 20,  Ленко  2, 8, 4 Къща, 20,  Леонид Брежнев  4, 5, 2, 3, 10, 9, 8,  Лилия  4, 2,  Лиляна Димитрова  7, 5, 5, 1, 2 Къща,  Маршал Жуков  3,  Митко Палаузов  2, 6, 6, 9,  Никола Вапцаров  21, 10, 15, 19,  Никола Парапунов  11, 6, 8, 5, 3 Къща,  Октомврийска Революция  21, 19, 11, 13, 5, 10, 4, 8, 12, 3,  Пейо Яворов  3,  Път №63  ,  Райна Княгиня  1, 10, 3, 2, 5,  Рахила Ангелова  1,  С. Мещица,  Стадион,  Пл.№140, Кв62  ,  Свилен Русев  5, 4, 1, 5, 2, 10, 6, 14, 3, 15,  Сергей Румянцев  1,  Синчец  2,  Станке Димитров  5,  ХVIII Кв.55а  ,  Юрий Гагарин  1, 3, 4, 2, 6,  Ястребино  16, 10, 15, 18, 8, 6, 32, 21, 12, 7, 16, 5, 14,    76, Спирка Бенковски

На 30.11.2020 г. /09:31 – 09:45 ч.  ; 10:30 – 11:30 ч.  / –  Радуй:   Вз Шумака, Вила, Къща

На 30.11.2020 г. /09:31 – 09:45 ч.  ; 10:30 – 11:30 ч.  / –  Расник:   Бобош  2,  Брод  1,  Ибровица  17,  Казанджийска  27, 5, 7,  Околовръстен Път  48, 15,  Първи Май  16,  Сокол  2,    Фургон, Къща

На 30.11.2020 г. /09:31 – 09:45 ч.  ; 10:30 – 11:30 ч.  / –  Ярджиловци:   Ален Мак  6,  Арда  4, 2, 3,  Асен Китанов  5, 4, 6, 1, 14, 12, 12, 4, 14, 6, 5, 1,  Велин Асенов  16, 13, 8, 3, 2, 6, 11, 10, 10, 11, 13, 3, 8, 16, 6, 2,  Георги Димитров  6, 16, 13а, 14, 5, 13, 19, 3, 10, 12, 1, 7, 9, 11, 8, 15, 18, 22, 14, 13, 10, 19, 5, 12, 13а, 9, 8, 11, 16, 22, 6, 3, 18, 15, 1, 7,  Девети Септември  53, 34, 31, 4, 27, 1, 26, 21, 29, 33, 25, 17, 39, 35а, 5, 9, 8, 24, 3, 28, 37, 11, 32, 35, 7, 45, 41а, 41, 30, 43, 27, 33, 32, 41а, 4, 3, 29, 35а, 41, 1, 5, 17, 25, 26, 9, 37, 28, 8, 7, 24, 11, 43, 35, 31, 45, 39, 21, 30,  Иван Алексиев  7, 11, 17, 8, 2, 28, 23, 9, 12, 13, 5, 21, 22, 10, 15, 19, 16, 14, 21, 18, 6, 25, 24, 4, 9, 10, 11, 17, 7, 8, 28, 15, 21, 5, 24, 13, 21, 2, 4, 9, 6, 19, 9, 22, 12, 14, 25, 23, 18, 16,  Йордан Станоев  6,  Китка  13,  Кракра  13, 3, 7,  Никола Вапцаров  4, 1, 15, 14, 12, 2, 8, 7, 3, 9, 10, 4а, 14, 2, 7, 1, 4, 15, 3, 8, 12, 4а, 9, 10,  Оборище  5, 2, 2, 5,  Орниче  12, 26, 13, 10а, 1, 9, 8, 32, 7, 5, 19, 28, 30, 10, 3, 34,  Осоица  1, 5, 2, 4, 1, 5, 4, 2,  Перник  5, 4, 7,  Първи Май  9, 3, 4, 7, 5, 6, 10, 13,  Рила  4, 8,  Свилен Русев  3, 1,  Средна Гора  7, 11, 9, 13а, 13, 5, 2, 3, 6, 1,  Стара Планина  5, 11, 1, 9, 7, 3, 3, 5, 7, 1, 9, 11,  Струма  4, 4,  Тодор Димитров  4, 3, 2а, 6, 21, 15, 19, 13, 2,  УПИ  Xx-744,  Кв.60  ,  Христо Смирненски  4,    12, 6, 21, 16, 3а, 3, 18, 12, 6, 18, 3а, 16, 21, 3

На 30.11.2020 г. /09:16 – 09:45 ч.  ; 10:00 – 11:30 ч.  / –  Батановци:   3ти Март  64, 66,  6ти Септември  7,  Александър Стамболийски  76а, 39, 70, 53, 49, 76, 82, 45, 66, 31, 33, 78, 64, 86, 74, 47, 72, 41, 55, 37, 43, 80, 84,  Борова  22, 6, 16, 3, 19, 5, 6а, 9, 7, 10, 14, 12, 8, 4, 11, 17, 13, 1,  Бушляк  ,  Вергил Ваклинов  3, 1, 7, 2, 5,  Витоша  8, 6, 4, 2,  Голо Бърдо  10, 6, 4, 2, 14,  Граово  95, 91, 105, 103, 101, 97, 99, 93, 107,  Железничарска  11, 19, 17,  Иван Вазов  4, 6, 1, 2, 9, 5, 3,  Илинден  10, 13, 17, 6, 1, 22, 11, 18, 4, 8, 5, 2, 3, 53, 16, 15,  Княз Борис I  19, 34, 18, 3, 8, 1, 14, 15,  28, 10, 15, 20, 17, 30, 32, 26, 5, 6, 24, 4, 9, 22, 7, 12, 5а,  16,  Коста Тричков  49, 47, 27,  45, 41, 32, 37, 33, 43, 26, 48, 50, 42, 30, 29, 40, 51, 28, 52, 35, 36, 34, 31, 29,   Лозан Рангелов  1,  Мах.Кабранови  3, 9, 27, 13, 11, 14, 6, 26, 15, 10, 21, 25, 2, 16, 17, 7, 8, 20, 4, 22, 23, 17а, 1,  Мах.Яшарска  6, 2,  Махала Андрейна  ,  Младост  8, 4, 2, 1, 6, 10,  Панайот Волов  5, 3, 7а, 4, 8, 7,  7, 9,  Пчела  3, 11, 1, 7, 9,  Република  17а, 11, 7, 23,  13, 3, 20, 22, 10, 2, 17, 12, 18, 19, 16, 9, 14, 8, 23, 15, 21, 6,  Св.Св.Кирил И Методий  49, 65, 51,  Средорек  ,  Стара Планина  7, 3, 5, 6, 14, 12,  Старо Село  20, 12, 19, 13, 11, 15а, 17, 15, 16, 18, 21,  Струма  5, 11, 4, 1,  Физкултурна  14, 15, 13, 19, 1, 5, 11,    Двора На Ткзс

На 30.11.2020 г. /09:16 – 09:45 ч.  ; 10:00 – 11:30 ч.  / –  Лесковец,  Общ. Перник:   Бившо Ткзс

На 30.11.2020 г. /09:16 – 09:45 ч.  ; 10:00 – 11:30 ч.  / –  Перник:   Железничарска  17, 15а

На 30.11.2020 г. /09:16 – 09:45 ч.  ; 10:00 – 11:30 ч.  / –  Планиница,  Общ. Перник:   П-Л ХХІІ,  Кв.14  ,  УПИ  I-108,  Кв.1

На 30.11.2020 г. /09:16 – 09:45 ч.  ; 10:00 – 11:30 ч.  / –  Черна Гора,  Общ. Перник:   Георги Раковски  53, 6, 24, 29, 31, 32, 54, 22, 30а, 16, 56, 45, 9, 62, 68, 25, 35, 30, 13, 26, 27, 12, 46, 51, 1, 36, 48, 61, 55, 4, 34, 64, 21, 50, 8, 5, 58, 40, 66, 33, 52, 20, 11, 59, 19, 3,  Еделвайс  3, 4, 1,  Извор  2, 4, 3,  Каравански Път  10, 2, 15, 4, 7, 5, 3, 8, 6,  Китка  4, 3, 8, 7, 9,  Лесковски Път  15, 5, Стопански Двор, 17, 21, 33, 9, 37, 27, 19, 11, 35, 7, 30, 16, 1, 13, 3, 39, 41,  Магюшница  6, 1, 2, 4,  Мах.Ваклинови  1, 2, 6,  Мах.Димеви  22, 2, 10, 15, 9, 8, 11,  Мах.Кюрчийски  3, 3а, 14, 25, 8, 4, 35, 5, 7, 45, 19, 31, 38, 15, 18, 44, 11, 27, 37, 23, 10, 3, 1, 29, 24, 36, 16,  Мах.Сугареви  2,  Мах.Толева  3, 4, 2,  Нова Махала  14, 34, 10, 16, 7, 19, 13, 26, 11, 27, 12, 32, 23, 9, 8, 18, 2, 6, 15, 25, 22, 1, 29, 17, 30, 20, 5,  Раец  5, 1, 4, 2,  Симеон Костов  2, 6, 4, 12, 10, 5, 1, 9,  Стара Планина  44, 47, 49, 45, 51, 24, 39, 42, 26, 3, 29, 1, 3, 5,  Юрий Гагарин  11, 10, 10а, 10, 3а, 12, 1, 10

На 30.11.2020 г. /09:16 – 09:45 ч.  ; 10:00 – 11:30 ч.  / –  Ярджиловци:   Viii-388,  Кв. 31  ,  Александър Стамболийски  2, 2, 7, 8, 4,  Братя Чакрини  20, 47, 13, 49, 9, 14, 40, 42, 18, 35, 10, 30, 1, 24, 3, 39, 21, 26, 45, 8, 6, 27, 12, 53, 29, 25, 37, 38, 43, 22, 36, 44, 28, 32, 31, 23, 34, 48, 15, 46, 51, 33,  Васил Левски  8, 4, 2, 6, 1, 3,  Вердин Александров  9, 8, 6, 7,  Витоша  3, 4, 8, 2, 1, 7, 18, 5, 2,  Двадесет И Трети Април  1, 8, 11, 20, 3, 10, 5, 38, 17, 42, 49, 23, 21, 16, 29, 19, 18, 47, 40, 25, 51, 9, 53, 33, 7, 37, 15, 14,  Девети Септември  63, 57, 44, 54, 52, 57а, 56, 48, 64, 42, 67, 51, 34, 40а, 38, 38а, 34а, 59, 58, 53, 50, 46, 62, 32, 55, 61, 68, 49, 70, 40, 62, 1, 38, 35а, 36,  Иван Алексиев  4,  Иван Димитров  4, 2, 3, 1, 5,  Извън Плана  ,  Йордан Станоев  3, 6, 8, 11, 10, 5, 14, 13, 9, 7, 12, 15, 24, 6, 23, 28, 25, 21, 26, 19, 31, 22,  Китка  9, 7, 6, 8, 4, 2, 3, 5, 1, 24, 12, 16, 20, 15, 11, 21, 13, 19, 17, 23, 18, 22, 10,  Марин Зафиров  6, 4, 2, 8, 12, 14, 9,  Методи Станимиров  3, 5, 5а, 4, 1, 2, 11,  Орниче  56, 42, 27, 25, 29, 38, 51, 46, 33, 37, 54, 62, 43, 60, 49, 58, 41, 55, 53, 20, 69, 121, 83, 125, 89, 95, 91а, 115, 68, 85, 73, 101, 64, 75, 103, 92, 99, 65, 79, 76, 66, 80, 129, 111, 107, 71, 94, 84, 74, 91, 117, 119, 100, 67, 96, 77, 78, 127, 102, 105,  Партизан  23, 1, 21, 51, 49, 19, 54, 60, 51, 26, 14, 38, 21 А, 20, 15, 3, 37, 25, 72, 2, 30, 4, 16, 32, 64, 56, 24, 55, 43, 45, 65, 53, 8, 28, 36, 57, 34, 86, 39, 34а, 13, 61, 7, 41, 50, 33, 23, 40, 44, 35, 68, 31, 22, 22, 18, 17, 70, 48, 74, 62, 25а, 10, 63, 57а, 46, 52,  Плиска  11, 10, 31, 53, 25, 35, 47, 11, 2, 49, 64, 13, 23, 69, 55, 33, 29, 57, 67, 71,  Радослав Зафиров  3а, 31,  Рила  2, 1, 10,  Славчо Дяков  7, , , 12,  6, 4, 9, 14, 16, 10, 12, 17, 30, 22, 13, 15, 28, 25, 32, 19, 18, 35, 11, 23, 20, 21,  Стража  3, 10, 9, 5, 7, 8, 6,    Кафе-Павилион

На 30.11.2020 г. /09:01 – 09:15 ч.  ; 16:15 – 16:30 ч.  / –  Перник:   603  12,  609  3, 12,  616-та     1,  Балканджи Йово  14, 27, 25б, 17, 19, 18, 23, 28, 25, 20, 29, 23а, 22, 18, 12, 21,  Блокове На Р-К Тева  42,  Велчова Завера  4, 1, 7, 2, 11, 5, 9,  Кв. Тева  43 И 44,  Кв. Тева,  УПИ  Xi,  Кв.193  ,  Крушовска Република  14,  Освобождение  1,  28, 2, 11, 6, 3, 4, 8, 14, 11,  12, 5, 10, 13, 1, 9, 23,  Парижка Комуна  2,  Петко Ефтимов  17, 1, 15, 19, 27, 11, 29, 15а, 9, 21, 23, 3, 7, 31, 5, 13, 25,  Радомирска Република  12,  Разпределителна  146, 154, 147, 150, 153, 148, 156, 152,  Република  30, 44, 15, 25, 12, 1, 16, 34, 13, 17, 11, 7, 36, 42, 46, 32, 1, 1,  4, 14, 24, 48, 22, 10, 26, 7г, 9, 38, 8, 24,  3,  28, 40, 20, 20,  18, 3, 20,  Сини Вир  6а, 5, 5а, 1, 144, 151, 4, 156, 157, УПИ  Vі-2610 Кв 601, 155, Газостанция,  Тева  60, 27, 80, 79, Пред Бл.77, 61, На Колелото, 61, 62, До Бл.40, 107, Магазин  82, 194, 31, 17, 16, 101, 18, 102 С/У Пощата На Спирката, 30, 93, 88, 93, 89, 87, 92, 85, 92, 91, 89, 86, 90, 47, 46, 48, 56, 45, 50, 59, 48, М/У Бл.46 И 42, 19, 54, 51, 53, 46, 47, 49, 55, 46, 47, 52, До Бл.1, 27, 24, 26, Пазара, 28, 13, 12, 23, Училище, 189,  25, С/У Фламинго, До Бл.22, 105, 103 С/У Блок 10, 22, Магазин И Фото, 110, 10, Магазин, До Училището, 29, 11, 23, Зад Бл.2, 4, 5, 7, 6, 1, 9, 3, 4, 2, До Бл.8, 8, 43, 19, 36, Кафе, 40, 41, Пред Бл.18, 42, 1, 13, 44, 37, 35, 59, 81, 59, С/У Рест.Фламинго, 84, 80, 84, 58, 82, 58, 57, 108, 83,  Урса  6, 14,   Чипровско Въстание  3а, 1, 2,  Юрий Гагарин  ,    До Винпром

На 30.11.2020 г. /09:00 – 16:00 ч.  /   На 01.12.2020 г. /09:00 – 16:00 ч.  /   На 02.12.2020 г. /09:00 – 16:00 ч.  /   На 03.12.2020 г. /09:00 – 16:00 ч.  /   На 04.12.2020 г. /09:00 – 16:00 ч.  / –  Рударци:   Xcvi-2228, Кв.21  ,  Балчик  4, 8, 24, 11, 43, 18, Табло С/У №18, 3, 28, 22, 19, 13, 12, 21,  Борова Гора  2, 39, 21, 5, 11, 9, 4, 12, 15, 7, 6, 19, 17, 3,  Боровец  4, 6, 17, 8, 12, 2, 8а,  Бургас  11, 15, 22, 9, 19, 5, 13,  Варна  16, 4а, 2, 20, 21, 3, 7, 17, 25, 4, 6а, 18, 29, 5, 6, 1, 14, 9, 23, 10, 12, 19,  Дулова  ,  Земен  6, 4, 3, 5, 2, 1,  Изгрев  38, 24, 42, 48, 6, 46, 1, 10, 40, 34, 13, 3, 8, 16, 12, 7,  Кало  98, 5, 93, 90, 32, 22, 105, 103, 57, 94, 46, 82, 35, 47, 23, 89, 75, 72, 36, 25, 61, 86, 34, 58, 62, 12, 99, 78, 43, 28 А, 54, 18, 31, 74, 77, 67, 21, 97, 16, 92, 59, 10, 91, 84, 85, 101, 85а, 48, 15, 76, 29, 24, 79, 80, 60, 38, 64, 69, 63, 83, 49, 26, 13, Тп Кало Ст.26 Кл.А, 37, 33, 88, 4, 1, 50, 55, 28а, 73, 81, 7, 40, 14, 52, 45, 8,  Местн.Кало  ,  Металург  12, 7, 15, 16, 28, 5, 22, 20, 19, 26, 27, 10, 3, 14, 1, 17, 2, 18, 9 Къща, 24, 21, 9, 13 Къща, 2а,  Михаил Дойчев  24, 28,  Пирин  ,  Пловдив  27,  Самоков  6, 1, 3, 4, 14, 2, 11, 5, 13, 10, 13а, 15,  Свищов  25, 17,  Трън  8, 2, 4 Къща, 12,  УПИ  Lxxxiv-2229, Кв.21.  ,  Ястребец  2, 5, 6, 7

На 30.11.2020 г. /08:31 – 16:00 ч.  /   На 01.12.2020 г. /08:31 – 16:00 ч.  /   На 02.12.2020 г. /08:31 – 16:00 ч.  /   На 03.12.2020 г. /08:31 – 16:00 ч.  /   На 04.12.2020 г. /08:31 – 16:00 ч.  / –  Драгичево:   Xxxiv-1087 Кв.38  ,  Васил Априлов  8, 25, 21, 23, 20, 22, 10,  10, 31, 29, 17, 14, 15, 27, 16, 33, 24, 35, 18, 21, 12, 35,  Възраждане  58, 58, 1, 69, 1,  Долно Драгичево  ,  Иван Вазов  10, 3, 1, 5, 8, 2, 7,  Кракра  .1, 2,  5, 7, 10, 9, 12, 33, 20, 19, 13, 18, 11, 16,  Мария Луиза  24, 3, 31, 21, 35, 25, 11, 14, 10, 33, 12, 22, 15, 8, 16, 13, 17, 29, 1,  Никола Вапцаров  13, 18, 6а, 11, 5, 1, 4, 3, 2, 6, 16, 7, 15, 20, 10, 8,  Рударска  16, 14, 45,  Павилион,    Е-79, Гл.Път Е-79, Гл.Път Е79, Магистрала

На 02.12.2020 г. /09:01 – 16:00 ч.  / –  Кладница:   Xii-1400, 1415, 1481, Кв.58  ,  Брезите  10 Къща, 4, 13, 2,  Брезовица  24, 22, 2, 19, 14, 20, 7, 11, 8,  Гранит  10, 16, 2, 17, 6, 8,  Изгрев  15, 13, 20, 28, 31 А, 25,  Каменарска  7, 16, 26, 21, 19, 29, 7, 10, 30,  Морена  19, 21, 9, 23, 15, 3, 17, 18,  Москва  8, 21, 22, 19, 18, 38,  1, 12, 9, 14, 17, 13,  УПИ  XI- 922 Кв.58

На 01.12.2020 г. /09:31 – 11:30 ч.  / –  Перник А10 ЕООД

На 01.12.2020 г. /09:31 – 10:00 ч.  ; 10:30 – 11:30 ч.  / –  Перник:   252 Цгч Ул.Отец Паисий  ,  Ален Мак  100, 74, 87, 123, 62, 70, 66, 127, 81, 113, 107, 77, 129, 106, 75, 135, 86, 98, 79, 73, 91, 89, 60, 58, 80, 125, 71, 64, 103, 99, 109, 93, 56, 56а, 68, 54, 97, 76, 69, 52, 72,  Васил Левски  ,  Гарата Атц  ,  Гарата Мрц  ,  Горно Могиличе  66, 62, 60, 88, 28,  Ела  9, 7,  Железничарска  1, 3 3,  Искър  1,  Калина  40, 15, 13, 5, 9, 7,  Княз Александър Батенберг  13,  10, 6, 6,  13,  Кристал Блокове  Бензиностанция И Газстанция,  Липа  1,  Люлин  111а, 127, 109, 135, 137, 139,  Могиличе  72, 63, 49, 76, 79а, 58, 47а, 81, 54, 68, 52, 45, 79, 85, 75, 65, 70, 42, 90, 44, 83, 69, 86, 87в, 91, 55, 78, 74, 89, 78а, 51, 47, 87а, 64, 88а, 46, 54а, 48, 84, 88, 87, 67, 80, 43, 82, 41, 56, 45а, 53, 73, 41а, 71, 59, 77, 28, 19, 23, 29, 30, 33,  Найчо Цанов  .2-4, 2-4, 18, .8-10, 1,  42, 1 Партер, 4, 42, 14, 8-10, 1, 8, 8-10 Гараж 12, 3, 2-4 Гараж 8, 2-4 Гараж 9, 8-10, 2,  2-4, 4, 1, 12, 8, 2, 18,  29, 9, 23, 9,   Незабравка  16, 14,  Никола Козлев  72,   Отец Паисий  55,  58, 50, 52, 50,  С/У Печатницата, 56б, 58, 58,  60, 60, 47а,  Палма  68, 76, 70, 67, 74, 82, 57, 72, 62а, 51, 60, 86, 80, 52, 66, 54, 88, 50, 78, 90, 56, 58, 48, 63, 62, 96, 108, 106, 90, 114, 120, 100, 69, 112,  Райко Даскалов  5а, 4,  1, 4, 4, 1, 4, 1,  Ралица  Света Петка  65, 65,  Средец  .1,  Търговска  32,  32,  Черешово Топче  2а,  2, 5,  6, 9, 5, 3, 2. Офис13, 2, 3, 7, 3,  10, 8, 2,  7,  Чинар  38, 22, 20, 35, 26,  Шамък  ,    43. Горно Могиличе

На 01.12.2020 г. /09:01 – 10:00 ч.  ; 10:01 – 11:30 ч.  / –  Перник:   Ален Мак  55, 57, 59, 38, 103в, 40, 65, 32, 57, 46, 67, 34, 48, 44, 69, 42, 36, 63,  Бабуна  1, 9, 7, 3, 2, 5а, 5, 4,  Багова Махала  28а,  Балван  7а, 2а, 11, 9, 20, 4, 23, 17,  17а, 12, 9а, 27, 24, 20, 16, 10, 6, 1, 13, 15, 2, 8, 10а, 7, 5, 22, 17, 25, 3, 20а,  Балкан  3, 6, 4, 1, 2,  Батуля  9, 5, 3, 4, 8,  2, 10, 7, 8, 6,  Бачо Киро  25, 27, 31 Къща, 6, 39, 25а, 41, 23, 29, 19, 13, 7а, 4,  17, 11, 9, 21б, 7, 15, 2, 21, 8, 5, 23, 4,  Беласица  32, 27, 25, 28, 23, 25,  8, 17, 18, 16, 12, 20, 4, 13, 14, 9, 15, 1, 2, 22, 3, 21, 6, 10, 5, 7,  Божур  4, 4,  4а, 4, 7а, 5, 4, 3, 15, 5а, 13б, 7, 3а, 9а, 3, 11, 2, 13, 9, 11а, 1, 1,  1а, 17, 1б,  Боянова Поляна  12, 14, 16, 2, 4, 12, 6, 10, 8,  Буная  19, 5, 15, 7, 9, 13, 17, 11, 2а, 4, 3, 2, 6, 1, 8, 22, 8, 26, 16, 12, 24, 14,  Васил Петлешков  1, 5, 2, 3, 6,  Венец  14, 20, 4, 10, 8а, 6, 23, 32, 17, 5, 3, 13, 20,  25, 7,  Верила  32, 8, 35, 14, 30, 24, 27, 6, 11, 15, 16, 17, 4, 9, 23, 31, 26, 2, 5, 36, 29, 21, 13, 10, 18, 25, 37,  19, 12, 20, 37, 28, 34, 1, 3, 15а, 7, 33, 22,  Веслец  5, 8, 18, 14, 12, 7, 4, 3, 10, 2, 6, 18, 1, 11, 9, 16, 13,  Витоша  14а, 5, 3, 5а, 7а, 8, 16а, 14, 14б, 4, 23а, 6, 15, 18, 17, 12, 7, 12а, 2, 21, 23, 19, 20, 13, 10, 9, 11, 16, 71, 66, 59, 67, 55, 64, 63,  65а, 69, 68, 60, 61, 57, 62, 70, 65, 58, 28а, 50а, 39, 27, 22, 48, 48а, 35, 47, 50, 28, 38, 24а, 29, 30, 56, 43, 51, 26а, 46, 54, 44, 45, 51а, 31, 53, 40, 49, 33, 52, 41, 26, 36, 25, 37, 24, 32, 51, 34, 56,  Вихрен  14, 6, 11а, 18, 9, 1, 4, 13, 21, 8а, 7, 17, 5, 8, 11, 3, 10, 15, 19, 12,  Връх Богдан  8, 4,  Връх Вола  2, 4, 6, 8,  Голобръдска  3, 8, 5, 1а, 1, 10, 6,  Горски Извор  15в, 15а, 13, 21, 5, 4а, 3, 30, 24, 23, 15б, 20, 28, 1а, 26, 6, 20а, 22, 9, 13а, 1, 18, 24а,  4, 8а, 7, 15г, 8, 24а, 9а, 15,  Гр. Перник,  Крепост Кракра,  Градище  8а, 16, 13, 12, 11а, 9, 7, 17, 10, 9, 19, 13а, 5, 11, 9а, 15, 3, 10, 2а, 1, 9а, 2, 6, 4а, 4,  Девети Май  12, 23, 11, 2, 4, 21, 6, 13, 8, 9, 13а, 5, 19, 13а, 10, 3, 1, 2а, 17, 15,  Драгановец Залес.Пояс  7,  Дъга  25, 29, 15, 16, 8, 10, 6, 4а, 14, 23, 27, 4б, 21, 19, 17, 4, 31, 24, 35а, 20а, 20, 45, 43, 37, 18, 33а, 22, 47, 31а, 29а, 39, 35, 26, 33, 41,  Еделвайс  9, 8, 4,  3, 2, 1, 7, 6, 2, 4,  Ела  1,  Елбрус  13, 3, 15, 9, 19, 11, 16, 14, 18, 7, 5, 2, 9а, 12, 20, 1, 16а, 22, 26, 24, 19, 23, 21,  Зюмбюл  38,  Калина  1,  Китка  1,  Колош  12а, 14, 1, 3, 10, 5, 6, 12б,  Ком  5, 9, 3, 6, 12, 7, 1,  Краище  5, 2, 1, 3, 4, 20, 7, 16, 13, 12, 14, 8, 10, 6, 11, 8а, 10,  9,  Кракра  71, 71/5, 71, 5 71, 73, 12 71, 73, 2 71,  Крепок  7а, 6, 1, 5, 2, 3, 4,  Кристал  1,  Кристал Блокове  11, 9, 27а, 28, 3б, 1, 26, 5,  4в, 7, 59, 35,  4, 5, 3а, 38, 2, 39а, 4б, 126, 12, 8, 6,  10, 6, 29, 27, 33, 30, 35,  Лилия  16а, 18, 16, 17, 19, 15,  Липа  8,  Лисец  1, 1а,  5, 2, 3, 12, 4, 9, 11, 10, 8, 12, 13,  Люлин  111, 111а, 121, 68, 80, 58, 54а, 97, 105 А, 70, 66, 85, 101, 103а, 95, 62, 105, 75, 117, 60, 77, 107, 78, 103, 64, 89, 83, 79, 73, 93, 76, 56, 81, 99, 84, 72, 74, 105а, 91, 75а,  Марина Бара  69а, 24, 32, 35, 61, 15, 23, 17, 43, 18, 51, 71, 41, 26, 12, 61а, 27, 35а, 48, 31, 35б, 39, 52, 29, 19а, 75, 69, 35, 20, 49, 28а, 57, 25, 45, 11, 75а, 28, 59, 22, 65, 30, 63, 23а, 31а, 13, 21а, 21, 53, 55, 25а, 19, 47, 41, 34, 71а, 40,  Мах.Багова  37, 38а,  Миджур  2, 8, 6, 7, 10, 1, 11, 12, 13, 4, 9, 5,  Могиличе  16, 2, 15, 3, 5, 4,  Момина Сълза  13, 7, 5, 9, 3,  Морозов  14, 11, 13, 15, 17,  17, 7, 9, 3, 4а, 5, 1а, 4, 1, 2,  Никола Козлев  54, 48а, 31, 31, 34, 42, 36, С/У 12-То У-Ще, 48, 24, 44, 25, 23, 40, 46, 22, 26, 30, 31, 33, 29а, 50, 27, 28,  Оборище  86, 113, 84, 99, 97, 82, 95а, 103, 93, 80, 91а, 88, 109, 95, 103а, 101, 86а, 99а, 92,  Околчица  6, 1, 4а, 3, 5, 8, 7, 4,  Осогово  13а, 9, 13, 7, 15, 7 А, 11, 3, 3а, 1, 5,  Отец Паисий  102, 100, 110, 108, 81, 106, 108, 100, 102,  Палма  26, 45, 28, 41, 31, 46а, 34, 21, 39, 48, 36, 33а, 44, 25, 37, 46, 20, 40, 30а, 42, 38, 23, 22, 32, 24, 27, 39а, 33, 47, 30, 29, 40б, 43,  Партизан  8,  Пирин  2,  Предел  10, 5, 3, 8, 8а, 1, 2, 4,  Протожерица  44,  57, 65, 49а, 49, 40, 46, 57а, 52, 56, 63а, 50, 42,  54, 51, 42а, 45, 42, 58, 61, 56,  53, 47, 48, 60, 62, 45,  63, 59, 44, 55, 47, 58а, 137, 114, 147, 133, 135, 112а, 151, 120, 106, 108, 112, 131, 153, 141, 131,  155, 139, 110, 118, 147а, 126, 149, 122,  124, 122, 116, 145, 92, 69, 78, 93,  71, 103, 102,  72, 73, 117, 81, 99,  95, 96, 93, 105, 87, 127, 64, 82, 88, 84а, 66а, 111, 76, 113, 121, 99, 91, 66, 102,  101,  85, 68, 125, 90, 80, 107, 70, 67, 104, 115, 79, 119, 68а, 98, 75, 77, 102, 123, 94, 83, 92а, 100, 89, 84, 97, 115,  109, 74, 86,  Ралица  130, 6, 5, 5, 5а, 7, 1,   Роза  1, 2,  Рупите  2, 4а, 2а, 7, 5, 4, 3, 6, 1,  Самодивска  14, 10, 13, 12, 15, 17, 3, 11, 4, 11а, 4а, 7, 9, 8, 6, 5, 2, 7а, 10, 6а,  Сандански  40, 38, 42, 36,  Сахат Тепе  1,  Света Петка  56, 94, 72а,  93, 92, 61,  96, 63, 91, 70, 66 А, 68, 61, 65, 72а, 66, 63,  61, 68б, 68а, 72, 95,  Сергей Румянцев  23, 24, 24, 21, 18, 11, 1б, 7, 15, 2, 20, 1, 19, 14, 3, 21, 1а, 6, 16, 5, 9, 13, 10, 22, 17, 4, 4б,  Сини Връх  18а, 2, 6, 11, 4, 1, 13, 16, 14, 10, 3, 5, 8, 7а, 12

Община Радомир

На 30.11.2020 г. /09:16 – 09:45 ч.  ; 10:00 – 11:30 ч.  / –  Борнарево:   УПИ и I-066007 Кв.66  ,    Вила, Кв.Момкова

На 30.11.2020 г. /09:16 – 09:45 ч.  ; 10:00 – 11:30 ч.  / –  Копаница

На 30.11.2020 г. /09:16 – 09:45 ч.  ; 10:00 – 11:30 ч.  / –  Радомир:   Мах.Арбанас

На 30.11.2020 г. /09:00 – 16:00 ч.  /   На 01.12.2020 г. /09:00 – 16:00 ч.  /   На 02.12.2020 г. /09:00 – 16:00 ч.  /   На 03.12.2020 г. /09:00 – 16:00 ч.  /   На 04.12.2020 г. /09:00 – 16:00 ч.  / –  Прибой:   Фасулкова Махала, Къща, Мах.Гърбева

На 30.11.2020 г. /09:00 – 16:00 ч.  / –  Извор,  Общ. Радомир:   Махала Пириница

На 30.11.2020 г. /09:00 – 16:00 ч.  / –  Радомир:   Иван Вазов  36

На 30.11.2020 г. /09:00 – 15:00 ч.  /   На 01.12.2020 г. /09:00 – 15:00 ч.  /   На 02.12.2020 г. /09:00 – 15:00 ч.  /   На 03.12.2020 г. /09:00 – 15:00 ч.  /   На 04.12.2020 г. /09:00 – 15:00 ч.  / –  Жедна:   Вила

На 30.11.2020 г. /09:00 – 15:00 ч.  /   На 01.12.2020 г. /09:00 – 15:00 ч.  /   На 02.12.2020 г. /09:00 – 15:00 ч.  /   На 03.12.2020 г. /09:00 – 15:00 ч.  /   На 04.12.2020 г. /09:00 – 15:00 ч.  / –  Старо Село,  Общ. Радомир:   Мах.Дукова

На 04.12.2020 г. /09:00 – 16:00 ч.  / –  Негованци:   Vi-355  ,  УПИ  VIII-414 ,  Кв.10  ,  УПИ -130 Кв.37

На 03.12.2020 г. /09:00 – 16:00 ч.  / –  Горна Диканя:   УПИ  I-1026, Kb.103  ,  УПИ  II,  Кв.97

На 03.12.2020 г. /09:00 – 16:00 ч.  / –  Долна Диканя:   ТП Вилите

На 02.12.2020 г. /08:46 – 09:30 ч.  ; 15:01 – 16:30 ч.  / –  Радибош

На 01.12.2020 г. /09:00 – 16:00 ч.  / –  Радомир:   Цар Симеон  3

Община Трън

На 03.12.2020 г. /09:00 – 16:30 ч.  / –  Лялинци:   I-259 Кв.13  ,  УПИ  VII-115 Кв.26  ,  УПИ  VIII-206 Кв.18  ,    Вила, Къща, УПИ  X-244,  Кв.15, УПИ  ІІ-94,  Кв. 25

На 30.11.2020 г. /09:00 – 16:30 ч.  / –  Проданча

 

 

 

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.  Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www.cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му.  Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути.

 Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.