Уважаеми клиенти,

 ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти.   Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.   Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 07 декември – 11 декември  2020 г,    включително:

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

Област Кюстендил

Община Бобов Дол

На 10. 12. 2020 г.  /09:00 – 16:00 ч.  /   На 11. 12. 2020 г.  /09:00 – 16:00 ч.  / –  Новоселяне:   Помпена Станция, Кметство

Община Бобошево

На 07. 12. 2020 г.  /09:00 – 12:00 ч.  /   На 08. 12. 2020 г.  /09:00 – 12:00 ч.  / –  Усойка:   Бор  3, 12, 15, 17, 10, 6, 5, 8, 7, 2, 18, 16, 4, 1,  Васил Левски  3,  Гагарин  1, 3,  Е79  Снек Бар, Ресторант,  Иван Вазов  117,  Любен Каравелов  17,  Люляк  4,  Местност Орловица  Помпа,  Пирин  9, 3, 11, 5, 7, 2,  Подем  6, 10, 3, 4, 2, 5, 7, 8, 1,  Рила  47, 2, 83, 95, 9, 125, 38, 35, 10, 37, 61, 22, 67, 73, 19, 105, 53, 17, 101, 51, 13, 21, 39, 123, 30, 27, 62, 91, 55, 99, 127, 59, 25, 41, 49, 31, 81, 93, 20, 18, 29, 71, 4, 63, 77, 36, 23, 43, 57, 26, 103, 7, 117, 11, 79, 6, 111, 65, 45, 40, 34, 16, 14, 85, 115,  Св. Иван Рилски  11, 1, 13, 3, 7,  Свобода  1, 9, 7, 5, 2, 3,  Стефан Караджа  9, 10, 12, 27, 14, 13, 5, 6, 16, 28, 15, 8, 1, 2, 25,  Хан Аспарух  25, 31, 4, 33, 27, 6, 8, 29,  Христо Ботев  Фургон,  Цветковица  7, 1, 10, 9, 2, 3, 4, 5, 12,  Череша  2, 5, 1

Община Дупница

На 07. 12. 2020 г.  /13:00 – 16:00 ч.  /   На 08. 12. 2020 г.  /09:00 – 12:00 ч.  /   На 09. 12. 2020 г.  /13:00 – 16:00 ч.  /   На 10. 12. 2020 г.  /09:00 – 12:00 ч.     ; 13:00 – 16:00 ч.  /   На 11. 12. 2020 г.  /09:00 – 12:00 ч.     ; 13:00 – 16:00 ч.  / –  Дупница:   Бел Кладенец  2а, 3, 1, 5, 4, 8, 7, 9, 14, 1а, 10, 2, 6, 12,  Булаир  76, 65, 74, 64, 67, 69, 68, 66, 73, 70, 72, 71, 81, 79,  Витоша  6, 4, 10, 2,  Влахина Планина  1, 10, 16, 8, 3, 2, 6, 5,  Гергана  8, 3, 10, 1, 4, 6, 2, 5, 7, 9,  Добруджа  5, 11, 6, 3, 7, 2, 12, 4, 10, 1, 8, 14, 13, 9,  Искър  1, 9, 5, 11, 7, 3,  Неофит Рилски  15,  Патриарх Евтимий  18, 21, 44, 25, 23, 29, 22, 36, 46, 26, 42, 19, 38, 20, 24, 28, 48, 16, 30, 35, 33, 40, 32, 34, 27,  Седма Рилска Дивизия  41, 36, 42, 29, 14, 38, 43, 13, 22, 28, 40, 24 А, 31, 37, 34, 45, 30, 24, 24а, 32, 26,  Фенерка  11, 31, 3, 17 А, 21, 34, 5, 25, 36, 9 А, 7, 19, 9, 32, 22, 13, 16, 38, 27, 18, 20, 17, 23, 29, 24, 15,  Цар Симеон Велики  27, 21, 25а,  Яне Сандански  7, 1

На 07. 12. 2020 г.  /13:00 – 16:00 ч.  /   На 08. 12. 2020 г.  /13:00 – 16:00 ч.  / –  Дупница:   68789. 165. 22 Местн. Динките  ,  68789. 21. 19  ,  М.  Динката  ,  Отец Атанасий Чолаков  4,  Отовица  83,  Саморанска  13 А, 32, 13, 84, 62, 9, 54, 39, 13, 80, 42, 54, 36, 37, 70, 7, 54, 66, 17, 68, 38, 35, 30, 13, 19, 44, 23, 33, 48, 1, 60, 34, 58, 28, 50, 13, 52, 1, 15, 56, 27, 9, 38, 25, 78, 31, 40, 13, 46, 72, 60

На 07. 12. 2020 г.  /13:30 – 16:00 ч.  / –  Яхиново:   87727. 17. 1  ,  Бузлуджа  8, 13, 14, 12, 1, 15, 10, 7, 18, 5, 16а, 6, 9, 7а, 3, 16, 4, 11,  Васил Левски  38, 3, 34, 5, 36, 48, 46, 7, 9а, 11, 34а, 40,  Генерал Гурко  53, 57, 51, 59,  Девети Септември  5, 15, 32, 13, 11, 26, 22, 24, 16, 14, 22а, 30, 17, 19, 8, 20, 28а, 12, 9, 21, 18, 23, 7, 28, 10,  Иван Вазов  4, 12, 14, 8, 6, 7, 1, 15, 24, 13, 16, 22, 8а, 5, 12а, 10, 11, 18а, 22а, 18, 20, 16а,  Кокиче  4 А, 3, 4, 2, 1,  Коста Петров  30а, 25, 28, 25а, 21, 24, 23, 26, 27, 30,  Опълченска  15, 7, 19а, 14, 12, 8, 9, 11а, 17, 10, 16, 13, 17а, 6, 18, 2, 4, 3, 16а, 9а, 50,  Река Джубрена  16, 2, 9, 4 А, 12, 10, 8, 4, 6,  Стефан Караджа  1,  Стопански Двор  Склад

На 08. 12. 2020 г.  /08:46 – 16:00 ч.  /   На 09. 12. 2020 г.  /08:46 – 16:00 ч.  / –  Дяково:   23

На 08. 12. 2020 г.  /13:30 – 16:00 ч.  / –  Яхиново:   Васил Левски  26, 56,  Генерал Гурко  71, 2, 49, 47, 49а, 73,  Георги Раковски  21, 28, 32, 36, 24, 30, 26, 34,  Димчо Дебелянов  5, 4, 3, 2, 1, 7,  Доктор Петър Берон  1, 8а, 3, 4, 6а, 42а, 10, 12, 8, 2, 6,  Йордан Йовков  2, 12, 4, 1а, 8, 6, 1,  П Р Славейков  11,  Патриарх Евтимий  7, 11, 13, 5, 3, 9, 12, 6, 2, 1, 15, 8а, 15а, 17,  Пейо Яворов  3, 6, 6а, 17, 10, 2, 7, 9, 4, 12, 13, 11, 8,  Трети Март  2, 1, 4,  Христо Ботев  40, 15, 50, 57, 36, 41, 51, 35, 55, 56, 41а, 37, 39, 49, 48, 28, 42, 34, 62, 59, 11, 30, 60, 46, 32, 62а, 58, 52, 53, 33, 44, Черква, 43

На 09. 12. 2020 г.  /13:30 – 16:00 ч.  / –  Яхиново:   87727. 20. 2  ,  87727. 203. 284  ,  Алеко Константинов  26, 3а, 4, 8, 6, 9, 12, 2, 7, 13а, 20, 1, 5а, 14, 5, 18, 8а, 13, 3, 11а, 24, 16, 22, 11,  Бузлуджа  30,  Васил Левски  4а, 30, 11, 4, 18, 2а, 24, 21, 22, 8, 16, 2, 6, 26, 1, 12, 16а, 28, 10,  Генерал Гурко  41, 43, 19а, 5, 29, 27, 35, 29а, 33, 19, 13, 37, 11, 1, 9, 25, 21, 33а, 3, 23, 7,  Генерал Скобелев  23, 1, 7, 15а, 16, 19, 4а, 12, 6а, 10, 4, 14, 21, 2а, 3, 13, 6, 11, 2, 9, 8, 5, 17,  Георги Раковски  7а, 1, 11, 8а, 18, 12, 14, 9, 7 А, 4, 2, 20, 13, 15, 13а, 16, 3, 6, 7, 6а, 3а, 10,  Марин Дринов  1 А, 6, 2, 7, 5, 4,  П Р Славейков  18а, 1, 16, 11, 4, 14, 17, 19, 6, 5, 21, 13, 3, 7, 12, 10, 2, 15, 25, 18, 8, 9, 20,  Христо Ботев  46,  Яхинско Шосе  53

Община Кочериново

На 08. 12. 2020 г.  /09:00 – 10:00 ч.     ; 12:00 – 13:00 ч.  / –  Бараково:   Александър Стамболийски  1,  Беласица  46, 80, 2, 74, 64, 85, 55, 72, 3, 63, 58, 53, 78, 98, 86, 59, 70, 83,  В. Везенков  4, 1,  Вела Пеева  17,  До Кантона  ,  Дружба  4, 3а, 1, 5, 2,  К. Лазаров  11, 18, 24, 5, 20, 28,  Костадин Лазаров  13,  Крайречна  25, 14, 12, 5, 1, 16, 8, 20, 10, 18,  Лазар Везенков  9,  Люлин  2, 4, 1, 10, 8,  Местност До Кантона  ,  Местност Чалтиците  ,  Митко Палаузов  7, 18, 14, 16, 17, 15, 10, 12, 11,  ПИ №02748. 111. 15  ,  Рила  1, 3, 1, 2, 10, 5, 12, 8, 9, 6, 4,  Септемврийска  17, 36, 22, 19, 27, 24, 2, 13, 40, 9, 42, 23, 11, 34, 33, 25, 29, 20, 16, 35, 31, 7, 26,  УПИ -Vi-27, Кв. 100

На 08. 12. 2020 г.  /09:00 – 10:00 ч.     ; 12:00 – 13:00 ч.  / –  Кочериново:   39116. 85. 10  ,  408 По Плана На Гр.  Кочериново  ,  643,  Кв. 66  ,  Iv-301,  Кв. 31  ,  Vii-372,  Кв. 4  ,  Xi-1402,  Кв. 89  ,  Xiii-1394,  Кв. 88  ,  XVI-1390  ,  XXI-980  ,  XXIII-936,  Кв. 38  ,  Аврора  4,  Антон Иванов  63, 31, 71, 35, 37, 13, 14, 7, 57, 86, 47, 55, 45, 67, 17, 21, 42, 3, 65, 84, 1, 53, 27, 10, 69, 43, 2 Б, 39, 2б, 40, 59, 41, 33, 44, 9, 2, 29, 23, 15, 25,  Баба Люба  7, 23, 1, 5, 17, 10, 25, 32, 19, 13, 8, 15, 29, 11, 27, 12,  Бачо Киро  3,  Биньо Иванов  1, 16, 28,  Бончук  5, 1, 2, 7, 3, 6, 8,  Братя Костови  5, 3, 12, 4, 2, 8, 6, 1, 9, 7, 10, 17, 15, 14, 13, 11, 16,  Братя Пандурски  6, 20, 14, 2, 4, 16, 10, 8, 18, 12,  Бреза  1, 2, 14, 26, 8, 12, 16, 4, 24, 6, 18, 10, 2, 22, 20,  Брянски Лес  12, 18, 8, 16, 6, 14, 22, 10,  В. Везенков  10, 8, 14,  В. Вретенарски  76,  Витоша  3,  Владимир Заимов  18, 22, 4, 54, 3, 42, 44, 58, 30, 36, 52, 28, 32, 40, 24, 5, 12, 50, 8, 60, 48, 6, 26, 1, 20, 34, 16,  Гео Милев  5, 1, 2, 12, 8, 17, 4, 10,  Георги Бенковски  6, 7, 3, 5, 4,  Детелина  17, 19, 11, 7, 2, 15, 9, 13, 21,  Димитър Благоев  6, 1, 4, 7, 7 А,  Димчо Дебелянов  2, 4, 17,  Дунав  1, 17, 10, 23, 24, 26, 3, 21, 5, 18, 27, 15, 20, 19, 8, 7, 28, 13, 6, 4, 12, 14,  Дъбо  ,  Жельо Демиревски  18, 16, 6, 70, 17, 18, 17а, 8, 10, 17 17, 9, 6а 2, 7, 8 1, 13, 5 5, 14, 11, 17, 11, 16, 3, 5, 8а, 24,  Заводска  10, 14, 100, 12, 8, 1,  Зоя Космодамянская  1, 4, 5, 6, 3, 1, 2,  Иван Вазов  11, 33, 11, 4, 14, 7, 8, 10, 32, 16, 24, 9, 19, 22, 30, 18, 2, 3, 21, 36, 38, 42, 40, 34, 25,  Искър  28, 26, 9, 24, 13, 11, 18, 17, 16, 32, 2, 6, 22, 34, 15, 8, 10, 36, 19, 9, 3, 2, 5, 4, 1,  Калин  11, 2, 4, 1, 7, 9, 6,  Камчия  6, 2, 8,  Кв. 38,  УПИ  XXII-1384  ,  Кв. Зав. Селище  ,  Климент Готвалд  5,  Климент Охридски  3, 5, 1,  Кокиче  2, 3,  Комсомолска  3, 5, 3а, 2, 8, 6, 3, 10, 4, 1,  Крашево  6, 4, 2, 1,  Левски  21, 17, 12, 13, 8, 16, 18, 14, 1, 4, 6, 10, 3, 7, 23, 15, 25, 9, 2, 5,  Любен Каравелов  1,  М. Бангоев  22, 33, 35, 23, 43, 26, 45, 31, 25, 39, 41, 27, 17, 13, 9, 10, 7, 11, 8, 5, 3, 19,  М. Преображенски  1, 10а, 7, 5, 3,  Малчика  7, 17, 11, 3, 5, 10, 15, 1, 9, 18, 21, 19,  Места  2, 1,  Мусала  15, 6,  Никола Вапцаров  24, 9, 17, 23, 8, 7, 5, 34, 30, 2, 32, 72, 11, 12, 36, 6, 20, 21, 26, 3, 14, 15, 22, 13, 1, 126, 122, 133, 145, 134, 135, 129, 126, 140, 146, 132, 142, 113, 130, 24, 123, 86, 144, 128, 124а, 111, 107, 103, 121, 99, 119, 96, 108, 101, 125, 113, 10, 114, 118, 118 Магазин, 110, 105, 120, 117, 116, 112, 104, 100, 94, 109, 98, 115, 106, 64, 60, 79, 71, 84, 69, 72, 76, 68, 79а, 74, 55, 83, 62, 6, 89, 65, 70, 61, 78, 67, 63, 93, 80, 75, 77, 59, 86, 91, 88, 66, 92, 90, 73, 95, 85, 40, 49, 53, 29а, 42, 39, 58, 51, 37, 54, 41, 38, 47, 45, 56, 43, 35, 48, 31, 44, 33, 50, 52, 29,  Оборище  4, 5, 1, 3, 2, 1, 5, 7,  Олга Стоянова  1,  Пеньо Пенев  14, 1, 2,  Път 107  ,  РодоПИ  4, 5, 3, 6, 9, 1,  Свети Иван Рилски  122, 113, 129, 124, 118, 55, 112, 106, 128, 119, 110, 104, 108, 127, 102, 116, 131, 126, 120, 101, 76, 72, 70, 113, 74, 113, 82, 94, 98, 78, 86, 100, 107, 84, 92, 88, 89, 102, 80, 87, 91, 1, 96, 109,  Свилен Русев  8, 4, 3, 14, 5, 6,  Септемврийска  28,  Сотир Карпудски  5, 19, 7, 9, 1, 3, 15, 11,  Спартак  2, 1,  Спортист  5, 1, 3,  Средна Гора  6, 4, 9, 7, 32, 5, 2, 13,  Стопански Двор  ,  Странджа  5, 4, 2, 11, 8,  Сураж  1, 7, 13, 5, 3, 4, 9, 11,  Толбухин  6, 9, 2, 8, 3,  Трети Март  1, 3, 1, 1, 1, 1, 1, 3,  УПИ  – VII , Кв. 40  ,  УПИ  14,  Кв.  38  ,  УПИ  IV 1397  ,  УПИ  XII-1397,  Кв. 89  ,  УПИ  №XIII-1390,  Кв. 94  ,  УПИ  ХVI-1390, Кв. 94  ,  УПИ  ХVIII-1396,  Кв. 88  ,  УПИ -ІІ-1386, Кв. 94  ,  УПИ -ІІІ-1397 Кв. 89  ,  УПИ -ХІV-1395, Кв. 88  ,  Фридрих Енгелс  5, 7, 1, 2, 3,  Х-301, Кв. 31  ,  ХІІ-1390  ,  Хаджи Димитър  5, 12, 3, 7,  Хан Аспарух  16, 4, 8, 2, 12, 14, 6, 10,  Христо Смирненски  10, 3, 4, 8, 2, 6,  Христо Сокола  1, 3, 5, 2, 4, 6,  Ххv-1390, Кв. 94  ,  Църквището  ,  Чайка  2,  Чапаев  3, 1, 5, 4, 6,  Шипка  21, 25, 26, 23, 24, 12, 17, 4, 7, 9, 6, 3, 1, 2, 11, 13,  Юри Гагарин  12, 11, 60, 37, 10, 14, 8, 23, 56, 39, 20, 33, 13, 17, 61, 55, 9, 47, 15, 45, 7, 18, 46, 1, 49 А, 27, 26, 21, 24, 3, 5, 57, 2, 50, 19,  Ятак  20, 4, 1, 17, 6, 16, 8, 7, 21, 13, 19, 10, 11, 14, 12, 9, 18, 5, 15, 2, 3,    ПИ 022023

На 08. 12. 2020 г.  /09:01 – 10:00 ч.     ; 12:01 – 13:00 ч.  / –  Бараково:   Александър Стамболийски  4, 3, 1а, 5, 8, 2, 6, 1,  Асен Рашков  40,  Баба Гена  3, 4, 1, 5,  Беласица  36, 52, 16, 62, 41, 2, 64, 9, 37, 28, 18, 26, 1, 49, 3, 31, 46, 14, 15, 58, 22, 32, 25, 23, 30, 45, 4, 5, 68, 54, 7, 8, 43, 66, 50, 44, 41а, 34, 10, 40, 38,  В. Везенков  5, 11, 10, 13, 8, 5, 3, 1, 4, 7, 13,  Васил Коларов  7, 4, 3, 5,  Вела Пеева  17, 5, 1, 15, 2, 3, 9, 4, 8, 6, 15а, 13, 19,  К. Лазаров  8, 7, 3, 12, 14, 5, 10,  Клемент Готвалд  11, 5, 8, 7,  Климент Готвалд  2, 6, 10, 7, 13, 3, 5, 4, 2,  Кокиче  1, 2, 3,  Костадин Лазаров  2, 1,  Лазар Везенков  6,  Местност Гургу Дере  ,  Методи Попгеоргиев  12, 18, 13, 11, 10, 14, 9, 3, 5, 8, 7, 18,  Митко Палаузов  8, 2, 4,  Никола Вапцаров  113,  Никола Парапунов  19, 25, 20, 14, 13, 17, 24, 31, 15, 28, 23, 29, 26, 27, 8, 2, 3, 9, 16, 12, 7, 4, 6,  Парцел ІV  ,  Полето  ,  Септемврийска  5, 11, 12, 1, 2, 14, 7, 10, 4,  Струма  10, 3, 5, 4,  УПИ  – VІІІ-157  ,  УПИ -VIII-157,  Кв. 96  ,  Христо Ботев  1, 25, 23, 18, 30, 1, 6, 24, 17, 2, 41, 10, 9, 21, 15, 16, 5, 20, 14, 8, 7, 12

На 08. 12. 2020 г.  /09:01 – 10:00 ч.     ; 12:01 – 13:00 ч.  / –  Кочериново:   Дом За Стари Хора  1,  Левски  24, Къща, Е 79, 18 Къща,  Местност Джанговица  ,  Местност Кални Валог  ,  Струма  1 Път Е79

На 08. 12. 2020 г.  /09:01 – 10:00 ч.     ; 12:01 – 13:00 ч.  / –  Пороминово:   000182  ,  017013  ,  0311025  ,  26073  ,  I, Кв. 8а  ,  II-376,  Кв.  9  ,  IX – 40,  Кв.  5  ,  І-379, Кв. 36  ,  Адалберт Антонов Малчика  3, 6, 4, 1,  Александър Димитров  3, 1, 2,  Александър Стамболийски  11, 9, 3, 5, 21, 7, 17, 13, 15, 7, 16,  Бузлуджа  8, 6, 10, 1, 2,  Васил Априлов  6, 5, 3, 10, 4, 2, 11, 8, 25, 36, 1, 12,  Васил Коларов  6, 14, 10, 12, 4, 8, 2,  Васил Левски  8, 12, 6, 10, 4, 2, 1, 3,  Вела Благоева  3, 5, 1, 2, 6,  Вела Пеева  3, 6, 1, 5,  Георги Бенковски  4, 3, 5, 1, 2,  Гоце Делчев  21, 16, 4, 5, 7, 3, 33, 14, 17, 15, 2, 23, 6, 25, 13, 9, 29, 10, 8, 27, 1, 19, 12, 77, 38, 31, 65, 26, 37, 33, 62, 30, 44, 40, 51, 42, 53, 83, 45, 36, 97, 32, 30а, 75, 41, 50, 1, 52, 34, 85, 63, 28, 81, 55, 98, 47, 49, 48, 66, 64, 94, 107, 95, 109, 54, 101, 105, 99, 2, 111, 97, 6, 93, 103, 10,  Димитър Благоев  10, 2, 8, 1, 15, 9, 11, 7, 12, 14, 4, 3, 6, 5, 13, 2, 10, 3, 4, 6,  Жельо Демиревски  4, 9, 8,  Йорданка Николова  7, 1, 3, 5,  Кв. 12,  УПИ -Х-113  ,  Кирил И Методий  2, 2, 4, 5, 3, 1,  Кокиче  3, 5, 7,  Лиляна Димитрова  6, 11, 13, 5, 7, 9, 3,  Местност Бачо  ,  Местност Буката  Стопан. Постройка,  Местност Лаго  ,  Митко Палаузов  3, 6, 1, 4,  Опълченска  6, 8, 9, 16, 1, 6, 5, 8, 13, 4, 6,  14, 3, 7, 2, 10, 12,  ПИ 027010  Мeстност Калугерката,  Райна Княгиня  12, 11, 10,  Тодор Каблешков  5, 15,  УПИ  I142  ,  УПИ  II-26073  ,  УПИ  III-26073  УПИ -I, Кв. 1  ,  УПИ -ІХ-32  ,  УПИ -ХІІ-18 Кв2  ,  Христо Ботев  3, 13, 11, 10, 15, 5, 6, 7, 2, 4, 9,  Цар Борис  8, 5, 4, 10, 7, 6, 3, 2,  Цар Крум  2, 1, 7, 9, 5, 6, 4,  Цар Симеон  6, 4, 3, 1,  Шипка  1, 7, 10, 8, 9, 5, 2, 1, 4, 6, 3,  Юри Гагарин  16, 20, 22, 15, 19, 11, 13, 26, 17, 31, 34, 29, 10, 25, 23, 32, 30, 35, 38, 33, 21, 40, 36, 14, 27, 37, 5, 1, 10, 5, 7, 6, 12, 4,    Бунгало

На 08. 12. 2020 г.  /09:01 – 10:00 ч.     ; 12:01 – 13:00 ч.  / –  Стоб:   69261. 501. 13  ,  69261. 501. 5  ,  VII 640  ,  Ален Мак  5, 7, 1, 9, 3, 2, 7,  Асен Васев Хаджията  25, 9, 11, 8, 5, 7, 34, 43, 20, 45, 6, 24, 33, 46, 30, 29, 27, 25, 31, 8, 51, 36, 18, 35, 13, 4, 48, 16, 50, 19, 14, 22, 41, 32, 17, 38,  Асен Златаров  54, 55, 45, 53, 50, 40, 44, 48, 59, 42, 52, 51, 17, 1, 46, 43, 58, Къща, 24, 39, 57, 11, 1, 5, 3, 2, 5, 17, 37, 34, 32, 55, 31, 35, 33, 18, 36, 16, 27, 28, 21, 25, 23, 19, 14, 22, 57, 30, 29,  Асен Рашков  2, 4, 1, 8, 10, 6, 12,  Божана И Васил Котеви  8, 29, 31, 19, 35, 17, 39, 18, 33, 20, 47, 41, 16, 15, 37, 25, 51, 27, 54, 23, 49, 43, 5, 6, 13, 17, 15, 3, 7, 1, 3а, 19, 2,  Бор  4, 8, 12, 10, 14, 2, 1, 5,  Бреза  3, 6, 4, 1, 2,  Витоша  3, 4, 8, 6, 7, 5,  Георги Бачков  9, 2, 10, 13, 6, 7, 4, 12, 38, 32, 29, 37, 36, 27, 14, 30, 26, 20, 34, 21, 40, 42, 23, 16, 22, 28, 19,  Гладно Поле  7, 8, 6, 3, 5, 4, 8,  Гоце Делчев  3, 1,  Доктор Петър Берон  6, 2, 8,  Дунав  13, 17, 6, 11, 16, 14, 5, 22, 9, 10, 7, 23, 15, 3,  Еделвайс  10, 5, 12, 2, 1, 3, 8, 6, 4,  Здравец  6, 8, 7, 1, 9, 3, 14, 12, 10, 25, 9,  Зорница  5, 1, 4, 7, 2,  Иван Козарев  5, 6, 3, 10, 2, 4,  Иван Лапев  19, 9, 15, 12, 3, 2, 30, 35, 13, 39, 23, 37, 17, 31, 5,  6, 4, 43, 20, 18, 14, 10, 40, 42, 7, 49, 8, 33, 1, 41, 9,  Иглика  5, 8, 4, 1, 10, 3, 2, 7,  Иречек  4, 2, 3, 7, 1,  Йордан Клинчарски  6, 2, 8, 9, 10, 4, 1, 5, 3, 7,  Кокиче  15, 8, 5, 5а,  Комсомолска  21, 18, 22, 2, 21, 23, 5, 16, 9, 6, 4, 20, 14, 30, 3, 19, 11, 10, 1, 7, 12,  Крайречна  Вила, 14, 12, 16, 4, 2, 6, 1, 10, 8,  Крали Марко  3, 5, 3, 7, 1, 9,  Лале  9, 4, 3, 6, 8, 10, 5, 7, 2, 4,  Лоза  6, 11, 9, 13, 10, 14, 12, 4,  Люляк  4, 8, 6, 10, 3, 5,  Марек  9, 7, 1, 4, 3, 6, 8,  Местност Драките  ,  Местност Турските Бахчи  Помпа,  Мир  1, 6, 4, 2,  Младост  4, 2, 3, 5,  Мусала  1, 2,  Никола Вапцаров  5, 5, 1, 2,  Партизанска  7, 6, 11, 9, 8, 13, 17, 16, 14, 20, 12, 2, 33, 38, 42, 30, 3, 27, 7, 40, 6, 31, 5, 4, 23а, 21, 25, 34, 32, 1, 2,  ПИ №69261. 501. 24  ,  Плиска  1, 6, 18, 5, 12, 2, 9, 10, 15, 13, 4, 17, 7, 8,  Първи Май  1, 5, 2, 4, 3,  Родопи  6, 9, 37, 31, 13, 2, 35, 25, 11, 5, 7, 3, 2, 1,  Ропотамо  10, 4, 5, 6, 1, 2,  Свобода  8, 3, 1,  Сибирска  5, 21, 10а, 7, 2, 9, 15, 13, 11, 6, 12, 17, 10, 1, 4, 10а,  Спасуна Накова  5, 1, 2, 3,  Стобски Пирамиди  11, 1, 9, 5, 7, 3, 32,  Стоян  Котев  4, 18,  Струма  1, 12, 3, 10, 6, 4, 5, 9, 8, 7, 2,  Тома Райчов  2, 14, 21, 16, 5, 6, 4, 7, 19, 2, 8, 10, 11, 9, 15, 3,  Три Могили  4, 8, 3, 1, 6, 11, 24, 18, 17, 3, 11, 12, 26, 5, 10, 20, 15, 22, 13,  УПИ -Хі-72, Кв. 60  ,  Хороигрище  4, 2, 6, 5, 1, 4, 3,  Христо Сокола  7, 2, 11, 1, 9, 5, 13,  Яне Сандански  17, 20, 21, 19, 12, 3, 18, 5, 14, 25, 8, 10, 1, 7, 22, 16, 9, 2,    Филиал

На 08. 12. 2020 г.  /09:01 – 13:00 ч.  / –  Бараково:   Баба Гена  3, 4, 1, 5,  Беласица  36, 52, 62, 41, 2, 16, 64, 9, 28, 37, 18, 26, 1, 49, 3, 31, 46, 14, 15, 58, 22, 32, 25, 45, 23, 30, 5, 68, 24, 54, 7, 8, 42, 66, 50, 44, 41а, 34, 10, 40, 38,  В. Везенков  5, 11, 10, 13, 8,  Вела Пеева  17, 5, 1, 15, 2, 3, 9, 4, 8, 6, 15а, 13,  Климент Готвалд  2,  Кокиче  1, 2, 3,  Костадин Лазаров  2,  Лазар Везенков  6,  Методи Попгеоргиев  12, 18, 13, 11, 10, 14, 9, 3, 5, 8, 7,  Никола Парапунов  19, 25, 20, 14, 13, 17, 24, 15, 31, 28, 23, 29, 26, 27,  Септемврийска  5, 11, 12, 1, 2, 14, 7, 10, 4,  УПИ  Ix-1347,  Кв. 125  ,  Христо Ботев  1, 25, 23

На 08. 12. 2020 г.  /09:01 – 13:00 ч.  / –  Кочериново:   Асен Рашков  40,  В. Везенков  13

На 10. 12. 2020 г.  /13:30 – 16:00 ч.  / –  Бараково:   Александър Стамболийски  1,  Местност Чалтиците

На 10. 12. 2020 г.  /13:30 – 16:00 ч.  / –  Кочериново:   XI-1402,  Кв. 89  ,  XIII-1394,  Кв. 88  ,  Антон Иванов  63, 31, 71, 35, 37, 13, 14, 7, 57, 86, 47, 55, 45, 67, 17, 21, 42, 3, 65, 84, 1, 53, 27, 10, 69, 43, 2 Б, 39, 2б, 40, 59, 41, 33, 44, 9, 2, 29, 23, 15, 25,  В. Везенков  10, 8, 14,  Владимир Заимов  18, 22, 4, 54, 3, 42, 44, 58, 30, 36, 52, 28, 32, 40, 24, 5, 12, 50, 8, 60, 48, 6, 26, 1, 20, 34, 16,  Жельо Демиревски  18, 16,  Заводска  ,  Зоя Космодамянская  1,  Климент Готвалд  5,  Малчика  18, 21, 19,  Никола Вапцаров  111, 107, 103, 121, 99, 119, 96, 108, 101, 125, 113, 10, 114, 118, 118 Магазин, 110, 105, 120, 117, 116, 112, 104, 100, 94, 109, 98, 115, 106,  Толбухин  6, 9, 2, 8, 3,  УПИ  XII-1397,  Кв. 89  ,  УПИ  ХVIII-1396,  Кв. 88  ,  УПИ -ХІV-1395, Кв. 88  ,  Фридрих Енгелс  5, 7, 1, 2, 3,  Хаджи Димитър  5, 12, 3, 7,  Хан Аспарух  16, 4, 8, 2, 12, 14, 6, 10

На 11. 12. 2020 г.  /13:00 – 16:00 ч.  / –  Кочериново:   IV-301,  Кв. 31  ,  Бачо Киро  3,  Братя Костови  5, 3, 12, 4, 2, 8, 6, 1, 9, 7, 10,  Бреза  1,  Иван Вазов  11,  Кокиче  2, 3,  М. Бангоев  22, 33, 35, 23, 43, 26, 45, 31, 25, 39, 41, 27,  Оборище  4, 5, 1, 3, 2,  Олга Стоянова  1,  Път 107  ,  Свети Иван Рилски  122, 113, 129, 124, 118, 55, 112, 106, 128, 119, 110, 104, 108, 127, 102, 116, 131, 126, 120,  Спартак  2, 1,  Средна Гора  6, 4, 9, 7, 32, 5, 2, 13,  Стопански Двор  ,  Трети Март  1, 3,  Х-301, Кв. 31  ,  Христо Сокола  1, 3, 5,  Чайка  2,  Ятак  20, 4, 1, 17, 6, 16, 8, 7, 21, 13, 19, 10, 11, 14, 12, 9, 18, 5, 15, 2, 3

Община Кюстендил

На 07. 12. 2020 г.  /09:16 – 10:30 ч.  / –  Богослов:   Плехо

На 07. 12. 2020 г.  /09:16 – 10:30 ч.  / –  Слокощица:   Махала Маркова  ,  Махала Рошковци  ,  Хайдушка Ливада

На 07. 12. 2020 г.  /09:16 – 10:30 ч.     ; 14:00 – 16:00 ч.  /   На 08. 12. 2020 г.  /14:00 – 16:00 ч.  / –  Ново Село,  Общ.  Кюстендил:   Махала Двете Реки

На 07. 12. 2020 г.  /09:16 – 10:30 ч.     ; 14:00 – 16:00 ч.  /   На 08. 12. 2020 г.  /14:00 – 16:00 ч.  / –  Савойски:   Махала Бреза  ,  Махала Пелтечка  ,  Местност Предела  ,  Предел

На 07. 12. 2020 г.  /09:16 – 10:30 ч.     ; 14:00 – 16:00 ч.  /   На 08. 12. 2020 г.  /14:00 – 16:00 ч.  / –  Търсино

На 07. 12. 2020 г.  /09:16 – 16:00 ч.  /   На 08. 12. 2020 г.  /09:16 – 16:00 ч.     ; 09:16 – 10:30 ч.  / –  Савойски:   Махала Бреза  ,  Махала Пелтечка  ,  Местност Предела

На 07. 12. 2020 г.  /09:16 – 16:00 ч.     ; 09:16 – 10:30 ч.  /   На 08. 12. 2020 г.  /09:16 – 16:00 ч.     ; 09:16 – 10:30 ч.  / –  Цървена Ябълка

На 07. 12. 2020 г.  /09:16 – 16:00 ч. ; 09:16 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч.  /   На 08. 12. 2020 г.  /09:16 – 16:00 ч.; 09:16 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч.  / –  Сажденик:   Махала Златанска

На 07. 12. 2020 г.  /14:00 – 16:00 ч.  /   На 08. 12. 2020 г.  /14:00 – 16:00 ч.  / –  Богослов:   037149  ,  М-Ст Плочата,  ПИ 04796. 10. 9  ,  Махала Топилата  ,  Местност Саманли Баир  ,  Местност Турски Ливади  166,  Плехо  ,  Попова Ливада

На 07. 12. 2020 г.  /14:00 – 16:00 ч.  /   На 08. 12. 2020 г.  /14:00 – 16:00 ч.  / –  Кюстендил:   Абоба  Осоговска Планина,  Белият Камък  32, 25,  Караджа Бунар  ,  М-Ст Караджа Бунар,  ПИ 41112. 86. 95  ,  Местност Планина Осогово  Лагер, Лифт/ Хижа Осогово,  Местност Ръжеве  Вила, Вила,  Местност Самали Баир  384, 103, 90, Вила, 147, 134, 182, 72, 105, 109, 106, 153, 464, 73, 124, 137, 133, В148, 130, 123, 122, 128, 163, 175, 156, Вила 152, 238, 147,  Местност Хисарлъка  45, 11, 6, 5, 67, 87, 29, В-41, 10, 40, 36 Вила, 13, 184, 4, 176, 100, 75, Барака, 28, 21а, 44, 26, Вила, 101, В-17, 35, 24, 12, 15, Резиденция, Вила, 178, В-33, 22, 144, 120, 8, 155, 14, 151, 20а, 126, 10, 91, 139, 118, 35,    Бунгало

На 07. 12. 2020 г.  /14:00 – 16:00 ч.  /   На 08. 12. 2020 г.  /14:00 – 16:00 ч.  / –  Слокощица:   247  ,  № 021067 Местност Дупката  ,  Александър Димитров  1, 18, 22, 12в, 19, 17, 16, 20, 6, 9, 12б, 15, Вила, 12, 3, 12а, 11, 14, 7, 5, 21, 8, 24, 1, 4, 12, Вила, 10, 2,  Васил Левски  7, 3,  Георги Кръстев  112, 108, 116, 87, 114, 85, 106, 110, 22, 25, 10, 27, 13, 15, 51, 16, 24, 33, 4, 28, 20, 18, 32, 5, 14, 1, 3, 42, 43, 47, 11, 9, 40, 23, 30, 45, 38, 21, 19, 41, 29, 26, 36, 6, 12, 7, 37, 31, 70, 67, 71, 76, 96а, 74, 75, 59, 94, 72, 57, 79, 84, 80, 81, 48, 60, 104, 64, 82, 96, 65, 61, 66, 92, 100, 78, 73, 88, 63, 62, 58, 102, 53, 86, 98, 77, 50, 69, 83, 90, 68, 52, 55,  Георги С.  Раковски  2,  Димитър Канин  22, 27, 28, 4, 15, 2, 20, 11, 3, 23, 31, 37, 19, 21, 7, 16, 10, 9, 18, 2 Магазин, 25, 33, 35, 1, 6, 17, 26, 30, 14, 24, 5, 12,  Ивайло  11, 15, 13, 6, 17, 9, 5, 4, 8, 3, 1, 19, 7, 2,  Иглика  1, 5, 4, Вила, 2, 7, 3,  Калоян  6, 5, 2, 3, 4, 8, 1,  Кирил И Методий  1, 2, 4, 6, 8,  Кубрат  2,  М-Ст Греб.  Воденица,  ПИ 67461. 2. 272  Махала Диновска  ,  Махала Маркова  ,  Махала Рошковци  ,  Местност Белия Камък  ,  Местност Галеница  ,  Местност Змиярника  41, 25, 42, 37,  Местност Реката  ,  Местност Саманли Баир  ,  Местност Чадъра  ,  Мичурин  2, 1, 4,  Мусала  2,  Опълченска  4, 13, 3, 2, 6, 9, 15, 10,  Осоговска  6, 8, 3, 10, 7, 5,  Пролет  7, 4, 10, 1, 8, 9, 5, 12, 6, 2, 16, 3,  Радецки  1, 2,  Руен  2, 6, 4,  Синчец  6, 13, 14, 15, 6, 2, 4, 3, 11, 7, 9, 1,  Стефан Караджа  1, 2, 3, 6,  Теменужка  14, 18, Вила, 16, 7, 15, 1, 3, 20, 17, 5, 10, 4, 13, 9, 11, 8, 12, 23,  УПИ  V-253, Кв. 15  ,  Хайдушка Ливада  ,  Шипка  11, 26, 7, 12, 3, 22, 24, 13, 2, 16, 40, 5, 28, 18, 10, 20, 8, 30, 32, 1, 14,    Хале, Работилница, Метален Цех, Сушилна, Уч.    Стол, Стом. К-Т, Аптека, Детска Градина, Кафе, Черква, Поща, Училище, Бет. Възел

На 07. 12. 2020 г.  /14:00 – 16:00 ч.  /   На 08. 12. 2020 г.  /14:00 – 16:00 ч.  / –  Цървена Ябълка:   М-Ст Таскова Плевня,  ПИ 78598. 1. 35  ,  Таскова Плевня

На 08. 12. 2020 г.  /13:30 – 15:30 ч.  / –  Драговищица,  Общ.  Кюстендил

На 09. 12. 2020 г.  /09:01 – 14:00 ч.  / –  Кюстендил:   Авксенти Велешки  8, 8а, 5, 6, 7, 4, 3, 2, 2а, Магазин, 1,  Васил Априлов  1, 7, 3, 7а, 18, 8, 6, 5, 17, 10, 14, 20, 2, 15, 22, 11, 13, 9, 2а, 16,  Виница  2а, 12, 9, 16а, 16, 1, 11а, 10, 6, 18, 5, 3, 14, 11, 7, 2, 8,  Гео Милев  2, 13, 17, 11, 4а, 19, 8, 4, 12, 14, 6, 5, 15, 5а, 16, 9, 10,  Димитър Пешев  4, 6, 2,  Иларион Ловчански  15,  Кв.  257 Ул.  Димитър Пешев  ,  Константинова Баня  12, 2, 14а, 8, 20, 18, 10, 4, 14, 16, 6,  Мусала  8а, 1, 8, 3, 5, 7, 6, 7а, 4, 2,  Охрид  6а, 8, 4, 10, 6, 6 А,  Пауталия  4, 2, 6,  Полковник Стефан Манов  6, 8,  Първи Май  2, Закусвалня, 4, 12,  Солун  4, 5, 6, 2, 1, 3,  Хан Аспарух  9, 17б, 15, 3, 11, 13а, 7, 17, 7а, 5, 12, 14, 19, 13, 16, 17а, 1,  Харковска  5 19, 3 20, 5 Метални Навеси На Пазара,  Хижата  8,  Хисарлъка  40, 34, 38, 42, 44, 40а, 36, 46, 48, 1,  Цар Освободител  91, 115, 111, 117, 95, 93, 89, 79, 83, 109, 119, 105, 87, 113, 107,    Лятно Кино

На 10. 12. 2020 г.  /13:31 – 14:30 ч. ; 15:00 – 16:30 ч.  / –  Горановци,  Общ.  Кюстендил:   Лъката  ,  Махала Оспротива  ,    Къща, 1 ПИ 001005

На 10. 12. 2020 г.  /13:31 – 14:30 ч.     ; 15:00 – 16:30 ч.  / –  Горно Уйно:   16995. 20. 142. 1  ,  Махала Амиджина  ,  Махала Брестов Дол  ,  Махала Джалевица  ,  Махала Дръндевци  ,  Махала Дудевска  ,  Махала Момчилова  ,  Махала Панагонова  ,  Махала Цървеличка

На 10. 12. 2020 г.  /13:31 – 14:30 ч.  ; 15:00 – 16:30 ч.  / –  Долно Уйно:   Махала Дедо Ненова  ,  Махала Корнец  ,  Махала Моралийска  ,  Махала Никова  ,  Махала Олтоманци  ,  Махала Райкова  ,  Махала Славкова  ,  Махала Чурица  ,  Махала Янковска

На 10. 12. 2020 г.  /13:31 – 14:30 ч. ; 15:00 – 16:30 ч.  / –  Драговищица,  Общ.  Кюстендил:   Акация  1, 2, 5, 3,  Априлско Въстание  7, 1, 15, 30, 14, 2, 8, 12, 10, 17, 4, 19, 3, 11,  Асен Златаров  1, 5, 3, 7,  Атанас Достин  26, 11, 38, 15, 5, 8, 34, 19, 47, 63, 57, 17, 33, 31, 41, 4, 32, 21, 30, 28, 39, 35, 9, 48, 7, 49, 12, 45, 1, 29, 27, 59, 42, 20, 37, 10, 6, 40, 61, 44, 2, 51, 18, 65, 53, 24, 46, 22, 13, 36,  Бреза  1, 2,  Брест  1, 2а, 1а,  Генерал Савойски  5, 9, 8, 12, 13, 10, 11, 7, 6,  Георги Григоров Фарадей  6, 12, 10, 24, 9, 5, 4, 1, 14, 8, 16, 13, 22, 28, 21, 18, 17, 20, 3, 7, 11,  Девети Септември  32, 54, 77, 61, 77а, 71, 41, 43, 60, 49, 47, 56, 64, 73, 66, 68, 55, 52, 72, 67, 44, 34, 50, 51, 59, 39, 40, 37, 76, 36, 38, 62, 75, 48, 53, 65, 69, 57, 45, 42, 54а, 79,  Димитър Каляшки  1а, 8, 17, 6, 11, 19, 10, 13, 9, 15, 2, 3, 4, 7, 5,  Земен  28,  Искра  2, 4, 1,  Кирил И Методий  3, 2а, 1, 2, 5,  Лале  8, 2, 4, 6, 1,  Липа  6,  Места  3, 6, 2, 1, 4, 8, 5,  Местност Перивол  ,  Местност Ямборано  Кафе Аперитив, Селкооп,  Младост  12, 14, 6, 18, 4, 22, 20, 8, 16, 10, 2,  Опълченска  1, 3,  Охрид  2, 1, 4, 3,  Преслав  12, 15, 11, 10,  Рила  3,  Руен  1, 4, 5, 6, 7,  Славчо Темкин  29,  Спартак  4, 1, 6,  Спортист  2, 5, 8, 4, 3, 6,  Стоян Лудев  1, 7, 6, 4, 9, 3, 2, 5,  Черница  5, 2, 6, 4,    Бензиностанция, Кафе

На 10. 12. 2020 г.  /13:31 – 14:30 ч.     ; 15:00 – 16:30 ч.  / –  Полетинци:   41

На 10. 12. 2020 г.  /13:31 – 16:30 ч.  / –  Горановци,  Общ.  Кюстендил:   Лъката

Община Невестино

На 07. 12. 2020 г.  /09:16 – 10:30 ч.     ; 09:16 – 16:00 ч.     ; 14:00 – 16:00 ч.  /   На 08. 12. 2020 г.  /09:16 – 16:00 ч.     ; 09:16 – 10:30 ч.     ; 14:00 – 16:00 ч.  / –  Ветрен,  Общ.  Невестино:   Мах. Агушка  ,  Мах. Дамянска  ,  Мах. Капралска  ,  Мах. Ковачевска  ,  Мах. Новаковска  Помпа,  Мах. Ризовци  ,  Мах. Смиленска

На 07. 12. 2020 г.  /09:16 – 10:30 ч. ; 09:16 – 16:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч.  /   На 08. 12. 2020 г.  /09:16 – 16:00 ч. ; 09:16 – 10:30 ч.; 14:00 – 16:00 ч.  / –  Илия:   ПИ 080002

На 07. 12. 2020 г.  /09:16 – 10:30 ч. ; 09:16 – 16:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч.  /   На 08. 12. 2020 г.  /09:16 – 10:30 ч. ; 09:16 – 16:00 ч.; 14:00 – 16:00 ч.  / –  Раково,  Общ.  Невестино:   Махала Бурнаавска  ,  Махала Зидинци  ,  Махала Ковачка  ,  Махала Озранци  ,  Махала Рахталинска  ,  Махала Реката,  Махала Решанска  ,  Махала Чеканец

Община Рила

На 07. 12. 2020 г.  /13:00 – 16:00 ч.  /   На 08. 12. 2020 г.  /09:00 – 12:00 ч.  /   На 09. 12. 2020 г.  /13:00 – 16:00 ч.  /   На 10. 12. 2020 г.  /09:00 – 12:00 ч.  /   На 11. 12. 2020 г.  /13:00 – 16:00 ч.  / –  Рила:   Аверки Попстоянов  3, 4 Административна Сграда, Инкасаторски Пункт, 2 Пожарна Служба,  Алеко Константинов  4, 7, 6, 5, 3, 2, 10,  Бор  6,  Васил Демиревски  11, 1, 9, 23, 5, 14, 22, 10, 13, 6, 24, 2, 4, 21, 15,  Васил Левски  35, 6, 3, 10, 2, 8, 1, 9, 33,  Георги Бенковски  4, 1, 2, 3, 5,  Еделвайс  6, 3, 5, 4, 1,  Здравец  15,  Иван Вазов  ,  Крайречна  3, 21, 9, 5, 7, 13, 16, 17, 15,  Майстор Алекси  51, 49, 43, 45, 9, 5, 10, 14,  Опълченска  4,  Подгорица  32, 56, 47, 63, 34, 33, 17, 38, 50, 36,  Раковска  5, 57, 4, 45, 13, 41, 7, 21, 56, 59, 54, 15, 8, 11,  Рилски Езера  4, 2,  Света Петка  15,  Свети Георги  45,  Свети Иван Рилски  3, 9, 5, 7,  Спортела  15, 17, 22, 3, 6, 5, 13, 23, 31, 9, 10, 25, 19, 12, 32, 14, 24, 26, 27, 30, 39, 4, 7, 29, 11, 28, 8, 16, 20, 35, 37,  Спротива  1,  Тинтява  11, 9, 7,  УПИ  Х-602,  Кв. 68  ,  Христо Ботев  15,  Христо Смирненски  13, 1, 21, 12, 4, 19, 11,  Цар Самуил  5, 7, 3, 1, 6, 10, 9, 8,  Юри Гагарин  8,  Яворов  15, 1, 6, 10, 5, 22, 16, 8, 19, 17, 9, 24, 4, 3, 14, 12, 20,    343

На 08. 12. 2020 г.  /09:00 – 10:00 ч.; 12:00 – 13:00 ч./ –  Рила:   Александър Стамболийски  21,  Васил Демиревски  4, 4,  Васил Начев  10,  Васил Христов  9, 5, 1,  Георги Кирков  3, 7а, 2, 8, 5, 6, 7, 1,  Димитър Благоев  51, 37, 41, 32, 47, 38, 40, 28, 31, 19, 23, 49, 25, 36, 30, 22, 6, 39, 33, 21, 34, 17, 46, 45, 35, 24, 20, 43, 29, 42, 27,  Княз Борис I  3, 13, 7, 1, 9,  Медник  4, 16, 7, 1, 9, 15, 22, 3, 5, 2, 13, 18, 14, 6, 20, 8, 24, 11,  Орлица  1,  Петко Войвода  12, 10, 17, 5, 6, 15, 7, 11, 9,  Петко Д. Петков  19, 13,  Планинска  7, 5, 1, 9,  Първи Май  5,  Рилски Езера  111,  Роза  1,  Света Петка  9, 7, 11, 15, 8, 3, 6, 16, 12, 10, 18, 20, 1,  Свети Георги  4,  Свети Иван Рилски  102, 44, 76, 89, 78, 116, 120, 59, 79, 122, 90, Вила, 114, 86, 85, 88, 105, 80, Помпа, 110, 68, 96, 94, 103, 82, 75, 93, 108, 101, 87, 99, 98, 81, 92, 121, 84, 115, 83, 107, 109, 1, 111, 63, 91, 60, 77, 95, 97, 70,  Спортела  116, 140, 118, 112,  Трети Гвардейски Полк  1,  УПИ  II-308 Кв. 1  ,  Хан Аспарух  15, 11, 6, 3, 4, 17, 5, 2,  Хан Крум  7,  Христо Сокола  20, 5, 2, 39, 24, 10, 27, 23, 11, 14, 32, 8, 15, 21, 4, 13, 22, 18, 30, 16, 6, Вила, 19, 17, 3, 26, 12, 28, 7,  Цар Асен И Петър  8, 30, 14, 13, 15, 1, 32, 28, 11, 3, 26, 34, 24, 19, 38, 36, 7,  Цар Калоян  12, 16, 3, 20, 18, 10, 28, 4, 8, 13, 17, 1, 14, 11, 24, 6, 22, 26, 15,  Цар Симеон  4, 6, 2

На 08. 12. 2020 г.  /09:01 – 10:00 ч.     ; 12:01 – 13:00 ч.  / –  Рила:   Бор  8,  Васил Демиревски  4,  Крайречна  59,  Лот 2  ,  Петко Войвода  4, 2,  Пътен Възел  ,  Света Варвара  36, 32, 9, 5, 40, 8, 13, 4, 1, 12, 26, 30, 17, 22, 20, 10, 6, 28, 34, 11, 21, 2,  Септемврийска  6,  Спротива  1,  Стопански Двор  Бетонов Център, Автогараж

Община Трекляно

На 10. 12. 2020 г.  /13:31 – 14:30 ч.     ; 15:00 – 16:30 ч.  / –  Брест,  Общ.  Трекляно:   Махала Беловци  ,  Махала Знеполци  ,  Махала Казаците  ,  Махала Песяк  ,  Махала Селото  Магазин,  Махала Янкова

На 10. 12. 2020 г.  /13:31 – 14:30 ч.     ; 15:00 – 16:30 ч.  / –  Бъзовица:   Махала Врътина  ,  Махала Георгина  ,  Махала Говедарници  ,  Махала Димина  ,  Махала Дънкова  ,  Махала Кюлина  ,  Махала Реката

На 10. 12. 2020 г.  /13:31 – 14:30 ч.     ; 15:00 – 16:30 ч.  / –  Горни Коритен:   Махала Богдановци  ,  Махала Григоринци  ,  Махала Джуркинци  ,  Махала Лиярска  ,  Махала Лозановци  ,  Махала Любенова  ,  Махала Мъзгарска  ,  Махала Пауновци  ,  Махала Петкова  ,  Махала Попова  ,  Махала Ралоква  ,  Махала Расова  ,  Махала Спасановци  ,  Махала Цонева

На 10. 12. 2020 г.  /13:31 – 14:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч.  / –  Горно Кобиле:   Махала Бучлинци  ,  Махала Пешина  ,  Махала Селото

На 10. 12. 2020 г.  /13:31 – 14:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Добри Дол,  Общ.  Трекляно:   Махала Ашковци  ,  Махала Вучковци  ,  Махала Герасимци  ,  Махала Горчовци  ,  Махала Гълъбовци  ,  Махала Джуровци  ,  Махала Дръндевци  ,  Махала Дълбоки Дол  ,  Махала Зеленковци  ,  Махала Златковци  ,  Махала Мутевци  ,  Махала Наковци  ,  Махала Ората  ,  Махала Пращенци  ,  Махала Сръбиновци  ,  Махала Татарци  ,  Махала Центъра  ,  Махала Шуме

На 10. 12. 2020 г.  /13:31 – 14:30 ч.     ; 15:00 – 16:30 ч.  / –  Долни Коритен:   Махала Витанова  ,  Махала Витановци  ,  Махала Гелева  ,  Махала Деянова  ,  Махала Джонева  ,  Махала Димова  ,  Махала Дроньова  ,  Махала Китанова  ,  Махала Клубарска  ,  Махала Кьосакова  ,  Махала Манчова  ,  Махала Петкова  ,  Махала Портарска  ,  Махала Хановете  ,  Махала Чомарска

На 10. 12. 2020 г.  /13:31 – 14:30 ч.     ; 15:00 – 16:30 ч.  / –  Долно Кобиле:   Махала Аврамци  ,  Махала Диневци  ,  Махала Ковачевци  ,  Махала Козарник  ,  Махала Кошарци  ,  Махала Момчиловци  ,  Махала Пладнище  ,  Махала Станчевци  ,  Махала Станчовци  ,  Махала Училището

На 10. 12. 2020 г.  /13:31 – 14:30 ч.     ; 15:00 – 16:30 ч.  / –  Драгойчинци:   Мах. Богданова  ,  Мах. Бозкина  ,  Мах. Гигина  ,  Мах. Гигинци  ,  Мах. Градско Ливаде  ,  Мах. Дайчова  ,  Мах. Деяница  ,  Мах. Джикаре  ,  Мах. Дълги Лом  ,  Мах. Дърнелци  ,  Мах. Зеинци  ,  Мах. Злондон  ,  Мах. Корита  ,  Мах. Куркина  ,  Мах. Малка Падина  ,  Мах. Митарци  ,  Мах. Пейчинова  ,  Мах. Село  ,  Мах. Средно Осое  ,  Мах. Чорбаджийска  ,  Мах. Ширилова

На 10. 12. 2020 г.  /13:31 – 14:30 ч.     ; 15:00 – 16:30 ч.  / –  Злогош:   Долна Махала  . ,   Махала Гергиновци  ,  Махала Горни Шушнярци  ,  Махала Долни Шушнярци  ,  Махала Клен  Къща,  Махала Кориярци  ,  Махала Лазина  ,  Махала Лалина Падина  ,  Махала Мушикарци  ,  Махала Плава Круша  ,  Махала Селото  Вила,  Махала Чиринци

На 10. 12. 2020 г.  /13:31 – 14:30 ч.     ; 15:00 – 16:30 ч.  / –  Киселица:   Махала Богданинци  ,  Махала Буцалевци  ,  Махала Вучковци  ,  Махала Гелчинци  ,  Махала Кадинци  ,  Махала Търница

На 10. 12. 2020 г.  /13:31 – 14:30 ч.     ; 15:00 – 16:30 ч.  / –  Метохия:   Долна Махала  ,  Махала Баздрике  ,  Махала Бургяре  ,  Махала Владимировци  ,  Махала Матеина  ,  Махала Осояре  ,  Махала Пауновци

На 10. 12. 2020 г.  /13:31 – 14:30 ч.     ; 15:00 – 16:30 ч.  / –  Побит Камък,  Общ.  Трекляно:   Махала Возчукар  ,  Махала Джокинци  ,  Махала Село

На 10. 12. 2020 г.  /13:31 – 14:30 ч.     ; 15:00 – 16:30 ч.  / –  Средорек,  Общ.  Трекляно:   020019  ,  Махала Бекярска  ,  Махала Джониловци  ,  Махала Драгльовци  ,  Махала Дренярска  ,  Махала Клинчарци  ,  Махала Неделкьова  ,  Махала Павлева  Къща,  Махала Пашина  ,  Махала Петрева  ,  Махала Центъра  ,  Махала Явор  ,  Махала Янина  ,  Местностдупни Камък  ,  ПИ 024025

На 10. 12. 2020 г.  /13:31 – 14:30 ч.     ; 15:00 – 16:30 ч.  / –  Сушица,  Общ.  Трекляно:   Махала Варни Дол  ,  Махала Камберска  ,  Махала Прогона  ,  Махала Раздолци  ,  Махала Реката  ,  Махала Старо Село  ,  Махала Ханове  ,  Махала Чешмата  ,  Махала Чифлика  ,  Махала Шавар

На 10. 12. 2020 г.  /13:31 – 14:30 ч.     ; 15:00 – 16:30 ч.  / –  Трекляно:   Махала Центъра

На 10. 12. 2020 г.  /13:31 – 14:30 ч.     ; 15:00 – 16:30 ч.  / –  Уши:   030001 М.  Под Пътя  ,  Махала Вучарник  ,  Махала Горно Велковци  ,  Махала Долно Велковци  ,  Махала Златанова  ,  Махала Знеполци  ,  Махала Калеинци  ,  Махала Кошарци  ,  Махала Николина  ,  Махала Николинци  ,  Махала Самарджийска  ,  Махала Спасевска

На 10. 12. 2020 г.  /13:31 – 14:30 ч.     ; 15:00 – 16:30 ч.  / –  Чешлянци:   Махала Бара  ,  Махала Вишурци  ,  Махала Милчаци  ,  Махала Орница  ,  Махала Реката  Бунг,  Махала Стопански Двор,  Махала Ябуковица  ,  Махала Ясикаре

 

 

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.  Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www.cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му.  Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути.

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените

неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

 

неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването. 

                           CEZ GROUP