Новият треньор Димитър Крушовски пусна футболистите на Банско в почивка

Новият наставник на футболния „Банско” Димитър Крушовски заяви, че е доволен от старанието на наличните футболисти до момента след последната си трeнировка в събота, проведена  на стадион „Свети Петър”. „Макар и с четири тренировки, стартирахме по много добър начин в контролния мач срещу отбора на Монтана. Завършихме наравно 1:1 , можехме и да победим ако бяхме реализирали головите си положения. В 22-ра минута при грешка в защитата ни инкасирахме гол в нашата врата, но до края на полувремето Георги Фикиин, Илиян Чавдаров и Любо Витанов като по чудо не бяха точни от близо срещу вратата на Монтана. В 47-ма минута изравнихме. Георги Фикиин изведе отлично Ивайло Цурев и той не сгреши за 1:1. До края на срещата имаше интересни моменти и пред двете врати. Нашият вратар Ангел Юсев се намеси отлично на три пъти, като върха му бе в 83-та минута ,когато спаси дузпа, изпълнена от Мирослав Антонов от Монтана. В самия край на срещата Милен Лефтеров изскочи сам срещу вратаря на Монтана ,но не успя да го простреля. Давам два дни почивка на футболистите. Вече мислим за следващия контролен мач срещу ЦСКА 1948 в сряда от 18.30 часа на стадион Свети Петър”.