Thursday, June 27, 2024
HomeРегионПетричПетричките „Лъвове“ стартираха с две победи участието си на държавното в Пловдив

С две победи Лъвовете (Петрич) стартираха участието си на Държавния личен шампионат по бокс за девойки и младежи до 18 години. Първенството стартира на 18 юни в Пловдив и ще се проведе до събота, 22 юни.

Близо 160 състезатели се качват на ринга. Те мерят сили съответно в 13 категории при девойките и 13 категории при младежите. Първенствата са следени лично и от националните треньори в тази възраст, които ще следят изявите на талантите, за да подберат най-добрите за представителните ни отбори.

В първия ден на първенството петричките боксьори завоюваха две победи, а именно: