Wednesday, June 26, 2024
HomeРегионДупницаФеновете на Марек организират пътуване за „Битката във Враца“

Феновете на Марек организират пътуване за „Битката във Враца“

Феновете на Марек създават организация за пътуване за Враца този четвъртък. Денят е решаващ за любимия им тим, който се превърна в абсолютната сензация на Втора лига.

Марек и Ботев (Враца) ще се изправят един срещу друг в бараж за място в efbet Лига. Двубоят ще се играе на 30 май от 19:00 часа на стадион “Христо Ботев”.

Осигурен е голям автобус, който ще потегли в 14 ч. в деня на мача от магазин „Лидъл“ в Дупница. Цената за отиване и връщане ще е около 18-20 лв., възможно е да бъде и по-ниска, съобщават организаторите.

Записванията стават предварително на телефон: 0898 880603.

Освен това ще има и доста фенове, които ще пътуват с коли за мача.

„Нека Дупница тръгне на колела, защо не!!!

Тези момчета го заслужават. Само МАРЕК !!!!!

Нека да напълним и ние стадиона във Враца.

Можем го, това сме ние – Марек“,

написаха на фен страницата „Марек Завинаги“.

На свой ред домакините от Ботев (Враца) обявиха, че ще пуснат вход свободен за футболния двубой.

Победителят в баража се определя в един мач. При равенство в редовното време ще се играят две продължения от по 15 минути. При ново равенство ще се изпълняват дузпи.