Thursday, May 2, 2024
HomeСпортМария Хаджиева се окичи със златен медал на кумите при девойки старша...

Мария Хаджиева се окичи със златен медал на кумите при девойки старша възраст

Каратеките от “Мак Доналд” с още три отличия от “Купа Челопеч”, предстои им “Купа Плевен”

Шест състезатели от клуб “Мак Доналд” взеха участие на турнир по карате за “Купа Челопеч”. Това е първия турнир за възпитаниците на Диляна Владимирова за втората част от състезателната година на клуба.

Мария Хаджиева се окичи със златно отличие при девойки старша възраст, в дисциплина кумите. При момчетата в същата възрастова група, Благовест Кирилов завоюва сребърен медал. Мирослав Ледеров и Лъчезар Тодоров се класираха на 3- то място в дисциплината кумите, при момчета младша възраст. Александър Симеонов и Станислав Стойнев се класираха на 7-мо място, при деца родени 2008 г.

Изабел Ризова участва достойно на международния турнир Карате Серия-А в Истанбул, Турция. Заедно с националния отбор, предстои да вземе участие и в CROATIA OPEN, Риека.

За състезатели на КК “Мак Доналд” предстои участие в турнира за “Купа Плевен”, който е на 30 септември.