Sunday, May 19, 2024
HomeСпортФутболистите на „Септември” (Симитли) с равен мач в последния кръг

Футболистите на „Септември” (Симитли) с равен мач в последния кръг

Момчетата от Симитли играха 90 минути на свой терен, вкараха два гола и допуснаха два гола във вратата си. Поделиха си по една точка със „Сливнишки герой”. Резултата в мача откри К. Николов в 15-ата минута след центриране на М. Топузов. Две минути по-късно гостите изравниха. Двайсет минути по-късно „Сливнишки герой” покачиха преднината си на 1:2. Лъчезар Дафков изравни в началото на второто полувреме.

„Направихме един добър мач за стандарта на „В” група, видяхме качествена игра, с много положения и пред двете врати“, лаконичен бе старши треньорът Спас Стоименов, който разпусна момчетата, вероятно до 24 юни, когато ще започне подготовката за новия сезон. Така „Септември” завършва сезона на 11-о място в крайното класиране на Югозападната „В” група.