Saturday, May 18, 2024
HomeРегионБалкан удари Рилски спортист с 4:0

Балкан удари Рилски спортист с 4:0

На терена с изкуствено покритие в Ботевград се срещнаха отборите на местния Балкан и Рилски спортист (Самоков).
Срещата започна с натиск на домакините. В 5-та минута при бърза атака на балканци се стигна до отбелязване на гол, като Александър Иванов простреля стража на гостите Майкъл Матев за 1:0. Този гол се оказа единствен до края на полувремето.

След почивката отново по-добрият отбор на терена бе този на домакините. При поредна атака на Балкан в 58-та минута Николай Миков простреля противниковия вратар за 2:0. Атаките на балканци се редяха една след друга пред вратата на гостите, но само две попадения бяха отбелязани в противниковата врата, дело на Калоян Бонев в 70-та и в 83-та минути за 4:0. Така при този резултат възпитаниците на Иван Редовски се реваншираха за загубата, която претърпяха в изминалия кръг от Ботев (Ихтиман).