Monday, May 20, 2024
HomeСпортПетричките боксьори заслужено с най-много отличия в турнира „Лъвско сърце“

Петричките боксьори заслужено с най-много отличия в турнира „Лъвско сърце“

В зала „Серафим Бързаков“ гр. Петрич при изпълнени трибуни се проведе 2-рият боксов турнир “Лъвско Сърце”.

Състезателите от боксов клуб „Лъвовете“ (Петрич) завоюваха 3 купи и 13 медала, от които 10 златни и 3 сребърни, благодарение на които се наредиха на 1-во място в отборното класиране.

Освен златните медали Джани Славчев – 32 кг – спечели купата за най-техничен боксьор на целия турнир, а Христо Асенов – 44 кг – Купата за най-добър Боксьор на турнир.

1-во място Отбор на Боксов турнир “Лъвско Сърце” – Боксов клуб “Лъвовете” (Петрич).

75 кг Марио Бойчев – златен медал.

„Огромни благодарности на специалните гости на турнира Борислав Велев, Кирил Борисов и Красимир Джуров, които направиха турнира още по вълнуващ.

Благодарим на всички треньори и техните състезатели, които ни уважиха и участваха в турнира.

Благодарим на официалния спонсор на клуба Иван Изгоренков и на всички приятели и родители, които ни подкрепяха, но най-вече на нашите състезатели за участието, доброто представяне и постигането на успех както за самите тях, така и за името на клуба.

Горди сме с тях, с тяхната мотивация и желание и с успехите, които постигаме заедно“, сподели главният треньор и президент на БК „Лъвовете“ (Петрич) Георги Караколев.