Saturday, May 18, 2024
HomeРегионДупницаРеспект! Пет медала за дупнишкия Патриот

Респект! Пет медала за дупнишкия Патриот

Влизат в Топ 3 при отборите на държавното по кикбокс в стил К-1

Отлично представяне за СК Патриот на Държавното първенство по кикбокс в стил К-1 в Нова Загора.

„Горди сме! От пет участника – 4 златни медала и един сребърен! В най тежкия стил К1 показахме доминация във всяка една от категориите!“, съобщиха от дупнишкия клуб.
В конкуренцията на над 130 бойци от цяла България, злато завоюваха Алисия Сусанина, Мартин Миладинов, Мони Василев, Ивайло Добринов, а Габриел Владимиров се окичи със сребро.

Световната шампионка Алисия Сусанина игра в категория Жени поради липса на съперници при Девойки старша възраст и победи класната състезателка на СК Шуменска крепост Полина Галинова.

В отборното класиране СК Патриот зае почетното трето място от общо 26 клуба, участващи в надпреварата.

Домакин на бойния форум бе зала „Младост“ в Нова Загора, а организатор – Българската конфедерация по кикбокс и муай тай.

Припомняме, че миналия месец състезателите на СК Патриот (Дупница) се завърнаха с отличия и от републиканското първенство в град Шумен. Над 340 участника мериха сили на два ринга в стил Лоу Кик, като дупничани записаха в актива си четири бронзови и два златни медала.