Monday, May 20, 2024
HomeСпортБиатлонистите на Банско с шампионска титла на купа „Беклемето“ в Троян -...

Биатлонистите на Банско с шампионска титла на купа „Беклемето“ в Троян – Сандра Воденичарова е със златен медал

В Троян се проведе състезание по биатлон за купа “Беклемето” за момичета, момчета, юноши и девойки – младша и старша възраст.
Клубът по биатлон на Банско взе участие с петима от своите състезатели. При девойки старша възраст Нели Златева се класира на 3-то място първия ден и на 2-ро в спринта. От момичета старша възраст най-добре се представи Сандра Воденичарова, която спечели спринта и купата на сборното класиране от двата дни. При юношите младша възраст Костадин Чакъров се класира на 5-о и 6-о място.
Отборът ще продължи подготовката си за предстоящите стартове от държавния календар, един от които е Държавното първенство в Банско на 7-11 март.