Wednesday, May 22, 2024
HomeСпортЛевскарите от Крупних биха белишките футболисти

Левскарите от Крупних биха белишките футболисти

„Левски” (Крупник) гостува на „Рила” (Белица) и игра на тежък терен. Мачът започна с домакински натиск, но в 20-ата минута Ивайло Спасов отбеляза гол с глава за 0:1 след центриране на Александър Благоев. В края на полувремето момчетата от Крупник удържаха втория домакински натиск и не позволиха изравняване на резултата. Много пропуски за отбора на „Левски” след почивката направиха Александър Благоев, Антон Алексиев и Красимир Самарджийски. В 60-ата минута Благой Станков отбеляза за 0:2 със страхотен шут. До 80-ата минута вратарят Алекс Тодоров направи две страхотни спасявания. В 80-ата минута отсъдена дузпа доведе до гол за домакините от Белица. Така „Левски” (Крупник) надви „Рила” (Белица) с резултат 1:2.