Sunday, May 19, 2024
HomeСпортТреньорът на петричките „мечета” Ивайло Хаджигаев: Доволен съм от лагера в Банско

Три контролни мача изиграха футболистите от ДФК „Мечетата” набор 2006 и 2007 година по време ва лагер-сбора си в Банско.

В първите два мача възпитаниците на Ивайло Хаджигаев постигнаха равенство 0:0 срещу „Пирин” (Разлог) и 2:2 срещу домакините от „Банско”. В последния мач от лагер-сбора отборът на „Пирин” (Гоце Делчев) победи с 2:1.

„Контролите са за това – да може колективът да бъде сплотен и футболистите, най-вече от набор 2007, които са преобладаващата част от нашия тим, да натрупат опит преди старта на новото първенство. Много сме доволни от условията, които ни предоставиха от комплекс „Белведере”. И друг път сме били на лагери и турнири в Банско, но сме имали здравословни проблеми с децата, но този път не бе така. По време на почивка посетихме и църквата „Света Троица” в Банско, за да се помолим за здраве и успехи и да възпитаваме в християнски добродетели децата. В края  на седмицата ще имаме контролен мач с отбора на „Марек” или „Беласица” (Струмица) от Северна Македония“.