Monday, May 6, 2024
HomeАктуално от днесС турнир по стрийтбол ученици от Гоце Делчев отбелязаха 22 септември

С турнир по стрийтбол ученици от Гоце Делчев отбелязаха 22 септември

По случай 22 септември – Ден на независимостта на България, в двора на Второ ОУ „Гоце Делчев“ в едноименния град се проведе турнир 3х3 баскетбол (стрийтбол). В състезанието, ръководено от преподавателя по ФВС г-жа Ходжова, участваха 14 отбора – момичета и момчета.

С голямо желание за победа, спортменски дух и технически умения отборът-победител при момчетата бе в състав Фернандо Жозе, Христо Мушев, Юксел Мемиев.

На второ място се закотви тимът на Веселин Дъмгов, Едиян Лисков, Илия Апостолов, Елин Кезимов.

Под номер 3 се класираха Мартин Шербетов, Стоян Бухлев, Сашо Байряков.

При момичетата след оспорвани срещи, с много настроение и красива игра, спечели отборът на Благовеста Полимерова, Мелина Синанова, Сабина Моллова.

На второ място се класираха Александра Рамова, Живка Димитрова, Йорданка Маринова.

Третата позиция остана за София Хайдебрецк, Диана Чулева, Габриела Синанова.

Снимки: Второ ОУ