Благоевград Любопитно

Вяра и Надежда се завърнаха в България с помощта на посолството ни в Лондон

  20.03.2026 14:51  
Вяра и Надежда се завърнаха в България с помощта на посолството ни в Лондон

Вяра и Надежда, две от тризначките, добили популярност с участието си в риалити формата “Big Brother“, са се завърнали в България с помощта на Посолството на България в Лондон.

По информация, споделена от българската журналистка  Десислава Димитрова, живееща във Великобритания, тя е сигнализирала дипломатическата мисия за състоянието на двете жени и е потърсила съдействие.

След подадения сигнал, служители на посолството са предприели действия и са организирали връщането им в страната, като са закупили самолетни билети със собствени средства.

По думите на Димитрова, тя е получила потвърждение, че Вяра и Надежда вече са в България. Впоследствие двете са били забелязани в родния им Благоевград.

Тризначките Вяра, Надежда и Любов станаха популярни след участието си в телевизионното риалити Big Brother, където спечелиха голямата награда.Само преди няколко дни помощ за тяхното прибиране предложи и Лео Бианки. Италианският ресторантьор  придоби популярност след съвместното им участие в предаването.