Делян Добрев подаде заявление за прекратяване на правомощията му като народен представител в 52-рото Народно събрание.
Документът беше входиран в деловодството на парламента днес. Очаква се темата да бъде разгледана и гласувана от народните представители в пленарна зала през тази седмица.
Припомняме, че Добрев обяви оттеглянето си от Парламентарната група на ГЕРБ в събота на среща с младежката структура на партията в Раковски. / Пресцентър на ГЕРБ




--800.jpg)




--700.jpg)



