15-годишен младеж от Благоевград е установен да управлява нерегистриран мотоциклет без необходимата правоспособност. Нарушението е установено в обедните часове на 22 юни на ул. “Иван Гарванов“ в Благоевград.
При проверка от органите на реда е установено, че мотоциклетът “Сузуки 450“ не е регистриран по надлежния ред, а водачът не притежава необходимата правоспособност за управление на моторно превозно средство.
За случая е уведомена Районна прокуратура – Благоевград. По случая се извършват необходимите процесуални действия.













