Септември (Симитли) осъществи изходящ трансфер, след като един от младите таланти на клуба Влади Ласков направи крачка към професионалния футбол. 21-годишният футболист, който е продукт на школата на “белите“, ще продължи кариерата си в състава на Монтана.
Ласков изпраща силен сезон 2025/26 с екипа на Септември, като с представянето си помогна на отбора в редица важни мачове и се превърна в един от футболистите, които оставиха добро впечатление през кампанията.
Само няколко тренировки са били достатъчни, за да убеди новия си треньор в Монтана в качествата си и да получи възможност да стане част от професионалния състав.
От Септември (Симитли) пожелаха успех на своя възпитаник и заявиха, че вратите на клуба винаги ще бъдат отворени за него.











--700.jpg)

