Профилирана гимназия “Христо Ботев“ в Дупница отличи своите ученици за постигнати успехи през учебната година.

В учебното заведение бяха връчени грамоти на учениците, които са се представили успешно на областни и национални олимпиади, състезания и спортни прояви.

Отличията са признание за техния труд, талант, постоянство и стремеж към високи постижения. Наред с учениците, от гимназията благодариха и на техните учители и родители за подкрепата и мотивацията, които допринасят за развитието им.
Наградените ученици получиха поздравления и пожелания за още много успехи, нови предизвикателства и бъдещи поводи за гордост.
Снимки: ПГ “Христо Ботев“













