Възрастен мъж е починал внезапно пред сградата на КАТ във Враца.Инцидентът е станал около обяд в сряда. По информация на очевидци мъж на около 75 години е вървял по улицата, когато му е прилошало и се е строполил на земята.
Свидетели са подали сигнал на телефон 112. На място са пристигнали екипи на полицията и спешна помощ, които са констатирали смъртта на мъжа.
Към момента не е ясно каква е точната причина за фаталния край, като се предполага, че става дума за инсулт или инфаркт. Тялото е останало на място до пристигането на екип за транспортиране и предстои извършване на аутопсия.
Снимка:агенция BulNews


--800.jpg)




--700.jpg)



