Крими Разлог

Непълнолетен от Разлог хванат с амфетамин в ж.к. “Изток“

  25.06.2026 10:37  
Непълнолетен от Разлог хванат с амфетамин в ж.к. „Изток“

Непълнолетен младеж от Разлог е проверен и установен с наркотично вещество в ж.к. “Изток“, съобщиха от полицията.Случаят е от следобедните часове на 24 юни. При извършената проверка у младежа е открито около 0,5 грама вещество, което при полеви наркотест е реагирало положително на амфетамин.

За случая е уведомена компетентната прокуратура, а работата по изясняване на всички обстоятелства продължава.