Непълнолетен младеж от Разлог е проверен и установен с наркотично вещество в ж.к. “Изток“, съобщиха от полицията.Случаят е от следобедните часове на 24 юни. При извършената проверка у младежа е открито около 0,5 грама вещество, което при полеви наркотест е реагирало положително на амфетамин.
За случая е уведомена компетентната прокуратура, а работата по изясняване на всички обстоятелства продължава.



--800.jpg)









