Волейболен клуб “Ботев“ (Ихтиман) започна по категоричен начин участието си в Суперфинала на Държавното първенство за момчета до 14 години, записвайки две убедителни победи още в първия състезателен ден.
Младите волейболисти се наложиха с по 2:0 гейма срещу съставите на ВК “Изгрев“ – Ябланица и Волейболна академия “Стойчев – Казийски“ – София. С отлична игра, силен колектив и увереност на терена тимът демонстрира сериозни амбиции за успешно представяне в надпреварата.
Успешният старт дава добра заявка за продължаване на победната серия, а пред отбора предстоят нови важни срещи в битката за челните места в държавния шампионат.
Снимка: Волейболен клуб “Ботев“













