Thursday, May 23, 2024
HomeСпорт„Септември“ (Симитли) започна с тежка загуба контролите, падна от съименника си от...

„Септември“ (Симитли) започна с тежка загуба контролите, падна от съименника си от София с 4:0

Отборът на „Септември“ (София) постигна убедителна победа с 4:0 над съименника си от Симитли в първата си контрола за годината. На стадиона в Симитли елитният тим спечели с голове на новите попълнения Мирослав Будинов и Станислав Маламов, на Мартин Тошев и Крис Гади. Следващата проверка на „Септември“ (София) е срещу „Вихрен“ (Сандански).

Домакините играха много добре преди почивката, удариха и греда. Две бързи попадения между 35-ата и 38-ата минута обаче решиха мача.

Наставникът на домакините даде шанс на абсолютно всички играчи да влязат в игра. По едно полувреме си разделиха младите вратари Илиян Узунов и Васил Христов.