Monday, May 6, 2024
HomeСпортВК "Миньор" (Перник) загуби от новака "Хебър" (Пз) с 0:3  у дома

ВК “Миньор” (Перник) загуби от новака “Хебър” (Пз) с 0:3  у дома

Отборът на “Миньор” загуби от новака “Хебър” (Пз) с 0:3  гейма в зала “Борис Гюдеров” и разочарова своите фенове. Момчетата на Петьо Драгиев излязоха пренавити и в желанието да постигнат победа, започнаха да допускат грешка след грешка. В първата част гостите поведоха в резултата и не изпуснаха водачеството до края, като се наложиха с 19:25 точки.

Във втория гейм перничани се опитаха да направят прелом в играта си край мрежата, но отново загубиха този път с 22:25 точки. Третата част бе равностойна. Домакините дълго водеха в резултата но при резултат 23:23 допуснаха две болезнени грешки в защита и паднаха с 23:25 точки. Отборът на  “Хебър” (Пазарджик) е новак в Суперлигата, но има няколко много добри играчи, между които  Минчо Минчев, който в този мач постигна  19 точки.