Tuesday, May 7, 2024
HomeАктуално от днес"Марек" допусна 4 гола от "Левски" (Лом)

“Марек” допусна 4 гола от “Левски” (Лом)

“Марек” записа тежка загуба по време на втората си контрола от зимната подготовка.

Дупничани паднаха с 0:4 от един от конкурентите си за оставане във Втора лига – “Левски” (Лом) в спаринг, игран на терена в село Марикостиново.

Деян Иванов от “Левски” подаде чудесен пас Викторио Георгиев и нападателят не сгреши, останал сам срещу дупнишкия вратар в 20-ата минута на срещата. Десет минути след това Иван Гюров удвои аванса на тима от Лом.

Даниел Пехливанов направи 3:0 след добро изпълнение на пряк свободен удар, след като беше изминал час игра. Именно той беше фаулиран в заключителните минути на двубоя. Росен Кръстев се нае с изпълнението на  дузпата и хладнокръвно реализира за крайното 4:0.

Дупничани също имаха немалко възможности за гол, но за пореден път показаха старата си слабост в атака. Треньорският щаб на “Марек” даде шанс за изява в проверката на почти всичките си налични футболисти.