Иван Ибришимов: Доверието се връща, каузата отново ни обединява
“Имахме честта да посрещнем в Дупница председателя на БСП Крум Зарков и заедно да представим листата ни с кандидати за народни представители.
Но най-силният момент не беше на сцената, а пред нея – сред хората. Видях лица на стари съмишленици, с които сме вървели заедно през годините. Хора, които сякаш бяха направили крачка назад, но днес отново бяха с нас. Това не е просто присъствие – това е доверие, което се връща. Това е кауза, която отново събира”, заяви водачът на листата на БСП –Обединена левица д-р Иван Ибришимов след представяне на листата в Дупница.
“Благодаря на всички партийни организации в Кюстендил и областта – за усилията, за постоянството и за това, че не се отказват, дори когато е трудно. Днес резултатът е видим – има енергия, има посока, има смисъл.
Кюстендил не е просто регион с история и традиции. Това е дух – на хора, които не се предават, които помнят и които знаят защо си струва да се борим.Време е да върнем доверието. Заедно.“, апелира д-р Иван Ибришимов .С бурни аплодисменти и видима емоция препълнената зала в Дупница посрещна представители на партията на предизборна среща, превърнала се в демонстрация на подкрепа и мобилизация преди вота.
Зад кандидатурата на Иван Ибришимов и кандидатите за народни представители от “БСП – Обединена левица“ застанаха кметът на Дупница Първан Дангов, заместник-кметовете Валентина Караганова и Бойко Христов, както и представители на местните партийни организации, коалиционни партньори и десетки симпатизанти.В изказването си д-р Ибришимов акцентира върху нуждата от възстановяване на доверието и обединение в партията, подчертавайки, че именно в трудни моменти се изграждат силните лидери и се поставят основите на бъдещи успехи.
От своя страна Крум Зарков изрази увереност, че партията навлиза в нов етап на консолидация и засилена енергия, като определи листата в региона като силна и подготвена да защитава интересите на хората.Срещата премина в приповдигната атмосфера и ясно послание за активна кампания и амбиция за силно представяне на предстоящите избори.













