Движението при км 48 на АМ “Тракия“ в посока София временно се осъществява само в изпреварващата лента поради катастрофирал тежкотоварен автомобил.
Апелира се към всички водачи да шофират с повишено внимание, съобразена скорост и стриктно да следват указанията на “Пътна полиция“. На мястото вече има екипи на пътните служби, които работят по разчистването на пътното платно. Очаква се в района да се образува временно задръстване, затова шофьорите се съветват да планират пътуването си с резерв от време.



--800.jpg)









