Дете на 12 години е паднало в шахта в близост до столичен комплекс, съобщиха от пресцентъра на СДВР.
То е транспортирано до лечебно заведение.Полицаи от Първо районно управление работят по случая, допълниха от полицията.
Падналото в шахта дете е контактно и адевкватно, преминава през подробни прегледи и изследвания, съобщиха от болница "Пирогов", където то е било транспортирано след инцидента.
Снимка: БТА












