Временно се преустановява движението по ул. “Христо Силянов“ в участъка от ул. “Митрополит Борис“ до ул. “Аргир Манасиев“.
Ограничението влиза в сила от 08:00 часа на 17 август и ще продължи до 23:59 часа на 21 август, или до приключване на строително-ремонтните дейности.
В участъка ще бъде въведена временна организация на движението и ще бъде поставена необходимата пътна сигнализация.
Промени в градския транспорт
Заради затварянето на улицата ще бъдат променени маршрутите на три автобусни линии.
Линия №2 няма да обслужва в двете посоки спирките “Първо ОУ“, “Младежки дом“, “Джамията“ и “Общината“. Автобусите ще се движат по обходен маршрут със спирки “Джеймс Баучер“, “Първо РУ“ и “Трето ОУ“.В посока Струмско няма да се обслужва и спирка “Чайките“.
Линия №3 няма да обслужва спирките от и до Бачиново. Последна спирка ще бъде “Общината“.
Линия №12 няма да обслужва спирките “Джамията“, “5 СУ“, “Басейна“ и “К. и Н. Хайдукови“. Последна спирка също ще бъде “Общината“.
Промените в маршрутите на трите автобусни линии ще са в сила за периода на временното ограничение на движението.
Снимка: Street View



--800.webp)









