Friday, May 3, 2024
HomeСпорт„Вихрен” победи U-19 на „Витоша” с 8:3 в Разлог

„Вихрен” победи U-19 на „Витоша” с 8:3 в Разлог

Втора поредна победа от лятната си подготовка постигна мъжкият отбор на „Вихрен” (Сандански) като гост в Разлог, налагайки се над U-19 на „Витоша” (Бистрица). Като цяло срещата протече под диктовката на санданските „гладиатори”, чиито реализатори бяха Иван Лазаров в 14-ата и 16-ата минута, Александър Якимов – в 55-ата и 79-ата /дузпа/ мин и по един на Милен Златанов /8-а/, Кристиян Николов /28-а/, Николай Георгиев /79-а / и Владимир Кабранов /81-ва/ минута, а за столичани точни бяха Теодор Димитров – в 75-ата и 85-ата мин и Боян Трайков – в 44-тата минута.

Така от изиграните две контролни срещи до момента санданските футболисти отбелязаха 13 гола, побеждавайки „Пирин” (Благоевград) с 5:2 като гости и сега U-19 на „Витоша” (Бистрица) с 8:3.

Следващият контролен мач на „Вихрен” ще бъде в сряда, 22 юли, срещу U-19 на „Пирин” (Благоевград) на стадиона в село Лебница, а на U-19 на „Витоша” – във вторник, 21 юли, срещу мъжкия отбор на „Пирин” (Разлог) от 10 часа на градския стадион.

„Вихрен”: Димитър Пангев, Борис Ингов, Красимир Здравков, Вальо Георгиев, Димитър Петков, Иван Гюров, Кристиян Николов, Милен Златков, Иван Лазаров, Атанас Чепилов, Димитър Калчев, Николай Георгиев, Александър Якимов, Иван Маникатов, Мартин Джавалеков, Валентин Удев, Владимир Кабранов, Веселин Ганев.