Sunday, May 12, 2024
HomeСпорт„Кариана” победи „Локомотив” (София) с 1:0, Николай Дичев вкара от дузпа

„Кариана” победи „Локомотив” (София) с 1:0, Николай Дичев вкара от дузпа

• Цветомир Иванов бе изгонен от съдията с червен картон

Отборът на „Кариана” (Ерден) победи столичния „Локомотив” с 1:0 в четвъртия си контролен мач. Той се игра на терена в село Склаве. В 28-ата минута главният съдия Ивайло Стоянов отсъди дузпа в полза на „Кариана” за спъване на Николай Николов в наказателното поле на столичния тим, която Николай Дичев превърна в гол за 1:0. В 43-тата минута главният арбитър показа втори жълт и червен картон на Цветомир Иванов от отбора на „Кариана”.
След почивката Янислав Иванов, Владимир Мичев, Христо Илиев и Ангел Бастунов не успяха отблизо срещу вратаря на столичани. Досега отборът на „Кариана” в четирите си контролни мача има три победи – срещу „Вихрен”, „Малеш” и „Локо” (Сф) и един равен срещу „Спартак” (Плевен). Следващият мач на „Кариана” ще бъде във вторник срещу „Беласица” (Петрич), като засега теренът не е уточнен.