Saturday, May 4, 2024
HomeСпортМарек и Локо (София) завършиха наравно в контролен мач

Марек и Локо (София) завършиха наравно в контролен мач

Отборът на Марек завърши наравно 0:0 с първодивизионния Локомотив (София) в контролен мач, игран на стадион „Бончук“. Срещата се игра пред повече около 200 зрители, присъства и цялото ръководство на „железничарите“.
В началните минути Бруно Франко и Карлос Франса стреляха от малък ъгъл към вратата на Марек, но вратарят Константин Костадинов отрази. В 27-ата минута удар на Мечев по диагонала също бе спасен от стража на домакините. Марек отговори в 39-ата минута, когато след центриране от дясно Росен Йорданов би с глава, но далеч от вратата.
След почивката и в двата състава бяха извършени множество смени. Темпото на игра леко спадна, като ще се запомни удар на Веселин Любомиров в 60-ата минута, който обаче премина над вратата и срещата завърши без попадения.
Двубоя от трибуните изгледа нападателят Иван Колев, който е новото попълнение в отбора на Марек.
Последната проверка за отбора на Танчо Калпаков е в събота срещу Рилски спортист и ще се играе в Дупница.

Марек: Костадинов, Каймакански, Стойнев, Башлиев, Кавдански, Илиев, Джаджаров, Близнаков, Ганчев, Любомиров, Р. Йорданов (Гогов, Иванов, Божилов, Влахов, Арсов, Костов, Наков)