Friday, May 3, 2024
HomeСпортМного добро представяне на отборите от ОФК „Беласица” през уикенда

Много добро представяне на отборите от ОФК „Беласица” през уикенда

Отборите на ОФК „Беласица” изиграха своите мачове в различни първенства през изминалата седмица.

Мъжкият отбор на ОФК „Беласица” победи на стадион „Цар Самуил” „Сливнишки герой” с 2:1 с голове на Живко Димитров и Марти Таушанов.
Юноши старша възраст постигнаха класическа победа в Кюстендил срещу едноименния отбор с два гола на Мартин Стойков и един на Костадин Николов.
В зона „София” деца набор 2007 на стадиона в района на гимназията срещу лидера „Локомотив” (София) завършиха наравно 2:2 .
Зона „София” – юноши младша възраст постигнаха победа с 1:0 срещу отбора на „Витоша 13” с гол на Митко Радовски.
За областно първенство – деца набор 2007 победиха като домакини връстниците си от Банско с 2:0 с попадения на Кристиян Липийски и Христо Марков.
За областно първенство – деца набор 2008 загубиха като гости на „Септември” (Симитли) с 2:3. Пет минути преди края на срещата резултатът бе 2:1 за петричкия тим. Две груби грешки в последните две минути – два гола във вратата на „Беласица” и незаслужена загуба с 2:3.
Футбол 9 – деца набор 2009 на стадиона в Покровник победиха с 4:2 „Пирин 2001” от Благоевград.
Футбол 7 – деца набор 2010 – в град Симитли – победа за отбора на „Беласица” с 6:0 срещу „Спорт вилаж” (Сандански).