Friday, May 24, 2024
HomeСпортС равенство завърши контролата между „Септември” (Симитли) и „Хебър” (Пазарджик)

„Септември” (Симитли) завърши 2:2 с гостите си от „Хебър” (Пазарджик) в третия си контролен мач от началото на лятната си подготовка. Добра игра в първото полувреме за нашите момчета. Почти не дадоха шансове на противника.

Момчетата на Иво Тренчев дръпнаха с 2:0 в първите 45 минути игра. Първи пробив във вратата на противника направи Кирил Домузетски, с което откри резултата в 12-ата минута. За 2:0 се разписа новото попълнение на отбора на „Септември” Ивайло Михайлов. Освен двата гола имаше и други ситуации, в които симитлийци бяха на косъм да отбележат точно попадение.

Във второто полувреме след смените се наруши малко ритъмът на организация на играта на момчетата от Симитли. След почивката в 75-ата минута хебърци направиха първото си попадение. За гостите се разписа новото им попълнение Живко Петков. Петков отбеляза и гол с дузпа в 82-рата минута, с което изравни резултата. Срещата се игра на „Арена Симитли”.

Следващата контрола на момчетата на Иво Тренчев е в събота в София срещу „Септември” (София).