Friday, May 3, 2024
HomeСпортЧавдар (Етрополе) обърна дубъла на Славия

Чавдар (Етрополе) обърна дубъла на Славия

На стадион „Александър Шаламанов” в столицата се игра отложената среща от 12 кръг за първенството на ЮЗ Трета лига между отборите на Славия ІІ и Чавдар (Етрополе). През първото полувреме домакините реализираха две попадения чрез Роберто Райчев в 6-та минута и Ивайло Марков от дузпа в самия му край.

През втората част футболистите на гостите показаха съвсем различен облик на играта си и успяха да обърнат резултата в своя полза. Капитанът на тима Николай Ботев успя на направи хеттрик с голове с 46-та, 53-та (от дузпа) и 71-ва минути и оформи резултат 2:3 В даденото продължение на срещата от главния съдия домакините успяха да изравнят в 91 мин. чрез Райчев за 3:3, след което попадение на Андон Гущеров в самия край на мача донесе победата на отбора на Чавдар – 3:4.

С тази победа отборът от Етрополе запазва 2-рото си място във временното класиране, а Славия ІІ е на 5-о място.