Saturday, May 4, 2024
HomeРегионБлагоевградДецата на „Пирин” (Бл) постигнаха трудна победа над „Неврокоп”

Децата на „Пирин” (Бл) постигнаха трудна победа над „Неврокоп”

Децата на „Пирин” (Благоевград) победиха ФК „Неврокоп”.

Децата на „Пирин” (Благоевград), родени през 2004 година, победиха трудно с 2:1 ФК „Неврокоп” в среща от турнира “Пирин къп”, играна на градския стадион в Разлог.

Двата отбора направиха здрав мач с доста положения и пред двете врати, а в последните минути момчетата на Антон Калайджиев от Гоце Делчев можеха и да изравнят.

В началото двата отбора набързо си размениха по едно попадение. Константин Дафчев откри за „орлетата”, а Денис Камберчев изравни за „Неврокоп”. След почивката Атанас Тодоров вкара победния гол за възпитаниците на Илко Христов.

На втория ден на “Пирин къп” ФК „Неврокоп” играе с „Банско”, а „Пирин” (Благоевград) ще премери сили с връстниците си от „Академия Пандев”.