Friday, May 3, 2024
HomeСпорт„Банско“ не можа да победи „Рилецо“ у дома, завърши 1:1 на стадион...

„Банско“ не можа да победи „Рилецо“ у дома, завърши 1:1 на стадион „Свети Петър“

Отборите на „Банско“ и „Рилски спортист“ завършиха наравно 1:1 в среща от 27-ия кръг на Югозападната трета лига. За равенството обаче гостите от Самоков могат да благодарят на вратаря си Марио Райчев, който направи куп спасявания. А на два пъти домакините удариха и гредите чрез Владимир Кабранов и Борислав Сандев.

Възпитаниците на Димитър Крушовски поведоха с гол на капитана си Петър Лазаров в 14-ата минута, а гостите от Самоков стигнаха до изравнителен гол в 75-ата минута чрез дежурния си голмайстор Костадин Аджов. Това бе и единственото положение за „Рилецо“ в този мач.

В класирането „Банско“ е на 5-а позиция с 40 точки, а „Рилски спортист“ е на 14-о място с актив от 30 пункта.