С тържествена церемония Средно училище “Христо Ботев“ в Бобов дол връчи дипломите за завършено средно образование на зрелостниците от Випуск 2026.
Директорът на училището, г-жа Борисова, поздрави дванадесетокласниците и им пожела увереност, смелост и успех по пътя, който предстои да извървят.
Тържественият момент бе изпълнен с вълнение, усмивки и заслужена гордост. След години на учене, усилия и споделени преживявания зрелостниците получиха своите дипломи и поставиха финал на един важен етап от живота си.
Специални поздравления бяха отправени и към класния ръководител на XII клас г-н Герасимов, който бе неотлъчно до своите ученици през годините.
С получените дипломи младите хора поемат към нови предизвикателства, носейки със себе си знанията, приятелствата и спомените от училищните години.
Ръководството на училището пожела на Випуск 2026 много бъдещи успехи, смели мечти и сбъднати цели.
Снимки: Средно училище “Христо Ботев“











--700.jpg)

