Бобов дол

СУ “Христо Ботев“ в Бобов дол връчи дипломите на Випуск 2026

  25.06.2026 09:44  
СУ „Христо Ботев“ в Бобов дол връчи дипломите на Випуск 2026

С тържествена церемония Средно училище “Христо Ботев“ в Бобов дол връчи дипломите за завършено средно образование на зрелостниците от Випуск 2026.

Директорът на училището, г-жа Борисова, поздрави дванадесетокласниците и им пожела увереност, смелост и успех по пътя, който предстои да извървят.

Тържественият момент бе изпълнен с вълнение, усмивки и заслужена гордост. След години на учене, усилия и споделени преживявания зрелостниците получиха своите дипломи и поставиха финал на един важен етап от живота си.

Специални поздравления бяха отправени и към класния ръководител на XII клас г-н Герасимов, който бе неотлъчно до своите ученици през годините.

С получените дипломи младите хора поемат към нови предизвикателства, носейки със себе си знанията, приятелствата и спомените от училищните години.

Ръководството на училището пожела на Випуск 2026 много бъдещи успехи, смели мечти и сбъднати цели.

Снимки: Средно училище “Христо Ботев“