Saturday, May 4, 2024
HomeСпорт„Марек” отново загуби с 1:2, този път от „Пирин” (Разлог)

„Марек” отново загуби с 1:2, този път от „Пирин” (Разлог)

„Марек” загуби с 1:2 от „Пирин” (Разлог) в четвъртата си контрола по време на зимната си подготовка. Двубоят се игра на стадион „Септември”, като наставникът на дупничани Светльо Георгиев отново даде шанс за изява на всичките си налични играчи.
Разложани поведоха в резултата чрез два бързи гола на Максим Георгиев, който беше точен в рамките само на три минути – в 16-ата и 19-ата. Малко преди края на първата част пък Даниел Димитров беше точен за дупничани, оформяйки крайния резултат.
През второто полувреме в игра и за двата отбора се появиха играчи, които по-рядко получават игрови минути и съвсем закономерно темпото на игра падна и нямаше повече попадения.
Следващият приятелски мач на „Марек” ще бъде в събота, когато ще премери сили със „Сливнишки герой” (Сливница) в София.