Thursday, May 2, 2024
HomeСпортНепобедимият „Левски“ (Крупник) с поредна победа! Надвиха "Белица 2015" с 2:0

Непобедимият „Левски“ (Крупник) с поредна победа! Надвиха “Белица 2015” с 2:0

„Левски“ (Крупник) продължава с поредна победа! Надвиха „Белица 2015“ (Белица) в мач от 11-ия кръг на “А” ОГ-Благоевград.
В 10-ата минута на срещата между двата тима Антонио Алексиев пропусна едно положение. Последва отлично центриране на десния защитник на „Левски“ (Крупник) Мирослав Качев, което бе засечено с глава от Ивайло Спасов, който отбеляза за 1:0.
В 20-ата минута Антонио Алексиев засече много добро центриране на Филип Самарджийски, но вратарят на противника успя да спаси. Така завърши първото полувреме на срещата.
Второто полувреме започна с натиск на домакините от Белица, но добрите спасявания на вратаря на „Левски“ (Крупник) Алекс Тодоров запазиха мрежата на крупничани „суха“.
В 75-ата минута след добра комбинация между Благой Станков, Антонио Алексиев и Марио Самуилов последният отбеляза за 2:0, като прехвърли с топката вратаря на „Белица 2015“ (Белица).
Тъй като отборът на „Белица 2015“ (Белица) бе наказан, мачът се изигра на стадиона в село Елешница.
След тази победа „Левски“ (Крупник) остава лидер в класирането!