Monday, May 6, 2024
HomeСпортПриключи лагер-сборът на „козлите“ в Сандански

Приключи лагер-сборът на „козлите“ в Сандански

Едноседмичният лагер на мъжкия отбор на „Банско” приключи с контролен мач с лидера на Северозападната трета лига „Левски” (Лом), игран на стадиона в Склаве. Там треньорският дует Георги Иванов-Ели Маркес даде шанс на всички футболисти. Дебют с фланелката на „Банско” направи и опитният Боби Хазуров. През първата част на мача футболистите на „Левски” (Лом) имаха повече атаки пред вратата на „Банско”, като при една от тях Рангел Абушев отбеляза гол. Това стана, след като Мохамед Потчи върна топката назад, тя беше пресечена от противников футболист, който изведе Абушев и той директно насочи кълбото, което се отклони от защитник на „козлите” и се спря в мрежата за 1:0. Извършените смени в отбора на „Банско” занижиха качеството на играта. Даден бе шанс и на повече млади футболисти, но опитите и на двата отбора да отбележат голове се оказаха безуспешни. Така със загуба приключи едноседмичният лагер-сбор на мъжкия отбор на „Банско” в Сандански.

„Резултатът по време на контролните срещи е без особено значение. Заедно с Ели Маркес търсим начин за изграждане на добър колектив от доста нови футболисти. Селекцията все още е отворен процес при нас, но ще привлечем само класен футболист, който ще може да ни помогне в този момент за оцеляването на отбора. Даваме почивка на отбора до понеделник преди обед”, сподели Георги Иванов.