Saturday, May 4, 2024
HomeСпорт„Септември” (Симитли) загуби от адаша си от София

„Септември” (Симитли) загуби от адаша си от София

„Септември” (Симитли) загуби от съименника си от София с 1:3 в среща от 9-ия кръг на Втора професионална футболна лига.

Гостите от София се наложиха с 3:1 с хеттрик на Димитър Костадинов. Първите два гола бяха отбелязани малко преди почивката. В 74-тата минута Борислав Хазуров намали резултата, след като застана зад топката и изпълни дузпа. Така резултатът стана 1:2. В 78-ата минута обаче Костадинов се разписа с третия си гол и мачът завърши със загуба за момчетата на Симитли.

Мачът се игра на спортен комплекс „Арена Симитли“ на осветление.

Правосъдие в мача раздава Димитър Буров. Негови асистенти бяха Владимир Велев и Мартин Русев. Като 4-ти съдия се изяви Християна Гутева. Ролята на съдийски наблюдател игра Иво Боев.

Стартов състав „Септември” (Симитли): Ч. Тейлър – вратар, К. Михайлов, Н. Стоилков, Е. Тунтев, Б. Вакадинов, В. Гогов, Р. Иванов, А. Лулейски, З. Динев, К. Василев, И. Михайлов

Резерви: Ф. Димитров – вратар, И. Мунин, З. Карадачки, Б. Хазуров, И. Карапетров, Й. Петров, Х. Младенов