Friday, May 3, 2024
HomeСпортСъстезателите на Чикара-Ли спечелиха 26 златни, 16 сребърни и 11 бронзови медала

През изминалия уикенд каратистите от кюстендилския клуб Чикара-Ли взеха участие в провелия се в столицата турнир София Гранд При. Надпреварата се състоя в зала Триадица. Клубът бе представен от 27 състезатели във всички възрастови групи, като се пребори с голяма конкуренция и завоюва второ място в комплексното класиране. Състезанието се проведе с над 320 участника от 16 клуба от страната. Състезателите на Чикара-Ли спечелиха 26 златни, 16 сребърни и 11 бронзови медала. Един от най-титулуваните състезатели на клуба Християн Василев бе награден с купа, специално от организатора на състезанието. Той впечатли не само съдии и организатори, но взриви и публиката в залата. “Изключително доволна съм от играта на децата представиха се блестящо. До края на годината нямаме повече състезания, продължаваме с подготовка за следващата календарна година”, сподели треньорът и председател на куба Лилия Георгиева.

Постиженията:

1.Християн Василев – 2 златни медала- кумите

2.Юлиян Захариев – златен медал -ката

3.Владислав Милев – 2 сребърни медала – кумите

4.Боян Кръстев – златен и бронзов медал кумите

5.Християн Илиев – златен и сребърен медал – кумите

6.Стефания Стефанова – златен медал – кумите, сребърен медал макевара, бронзов медал – ката

7.Драгомир Младенов – сребърен медал -ката

8.Кристиян Попов – златен медал -ката и бронзов медал -кумите

9.Ейдриян Христов- 3 златни медала – ката и кумите

10.Чавдар Тодоров – сребърен и бронзов медал -кумите

11.Дарио Каралеов – 2 златни медала -ката и макевара

12.Беатрис Иванова – златен медал – макевара, сребърен медал -ката, бронзов медал -кумите