Wednesday, May 8, 2024
HomeСпортТимът на "Пожарната" спечели 10-ото юбилейно издание на работническия турнир на КНСБ...

Тимът на “Пожарната” спечели 10-ото юбилейно издание на работническия турнир на КНСБ в Кюстендил

Полицията от кв. „Изток“ и Гранична полиция допълниха тройката, Кирил Бурназки и Ангел Ангелов с индивидуални призове

Играчите от тимът на „Пожарната” вдигнаха купата на победители на 10-ото юбилейно издание на турнира по минифутбол, организиран от КНСБ- Кюстендил.

Най-добрите три отбора

В решаващата среща те се наложиха с 4:2 отбора на Полицията от кв. „Изток“, които се задоволиха с второто място. Призовата тройка допълни отборът на Гранична полиция. Съставите на “Рила” и МВР останаха съответно 4- ти и 5-и в крайното подреждане на работническия турнир, който се провежда с финансовата подкрепа на община Кюстендил и със съдействието на Областния съвет на БФС- Кюстендил.

Едва пет отбора се включиха в тазгодишното издание на турнира, посветен на Международния ден на труда, като играха на принципа всеки срещу всеки, а двубоите се играха на общинските площадки в „Запад” и „Младост”.

Председателят на КНСБ- Кюстендил Яни Георгиев връчи и две индивидуални награди. Кирил Бурназки от отбора победител грабна приза за „Най-добър играч”, а наградата за „Най-добър вратар” отиде у Ангел Ангелов от Гранична полиция.