ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 17 август – 21 август  2020 г, включително:

 ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ

Община Бобов дол

На 17.08.2020 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 18.08.2020 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 19.08.2020 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 20.08.2020 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 21.08.2020 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Мала Фуча:  44, УПИ V-231 кв. 16,  Съвет

Община Бобошево

На 17.08.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./   На 18.08.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Бадино:  УПИ – Іі-113, кв. 21

На 17.08.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./   На 18.08.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Каменик:  вила

На 17.08.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 18.08.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 19.08.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 20.08.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 21.08.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Усойка:  Бор 3, 15, 12, 17, 10, 6, 5, 8, 7, 2, 18, 16, 4, 1, Васил Левски 3, Гагарин 1, 3, Е79 Снек Бар, Ресторант, Иван Вазов 117, Любен Каравелов 17, Люляк 4, местност Орловица Помпа, Пирин 9, 3, 11, 5, 7, 2, Подем 6, 10, 3, 4, 2, 5, 7, 8, 1, Рила 47, 2, 83, 9, 125, 95, 38, 35, 37, 10, 61, 67, 22, 73, 19, 105, 53, 17, 51, 101, 13, 21, 39, 123, 30, 27, 91, 62, 55, 99, 59, 25, 127, 41, 31, 49, 93, 81, 20, 29, 71, 18, 63, 4, 77, 36, 23, 26, 43, 57, 103, 7, 117, 11, 6, 79, 65, 111, 34, 45, 40, 16, 14, 115, 85, Св. Иван Рилски 11, 1, 13, 3, 7, Свобода 1, 9, 7, 5, 2, 3, Стефан Караджа 9, 10, 12, 27, 14, 13, 5, 6, 16, 28, 15, 8, 1, 2, 25, Хан Аспарух 25, 31, 4, 33, 27, 6, 8, 29, Христо Ботев Фургон, Цветковица 7, 1, 10, 9, 2, 3, 4, 5, 12, Череша 2, 5, 1

Община Дупница

На 17.08.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Дупница:  Академик Петър Динеков 9, 11, 3, 6, 7, 4, Венелин 64, 72, 57, 58, 51, 70, 66, Генерал Владимир Вазов 16, 13, 18, Евтим Трайчев 58, Княз Ал. Батенберг 49, 38, 59, 44, 45, 47, 61, 46, 54, 56, 63, 42, 40, 53, 51, 42, 48, 34, 36, 55, 58, Патриарх Евтимий 1, Трети Гвардейски Полк 62, 54, 81, 72, 79, 71, 81, 66, 75, 76, 69, 54, 69, 56, 58, 64, 60, 83, 74, 85, 73, 58, 68, 52, 70, 89, 77

На 17.08.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 18.08.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 19.08.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 20.08.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 21.08.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Баланово:  УПИ-1 За Сонс, кв. 30,  Къща

На 17.08.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 18.08.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 19.08.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 20.08.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 21.08.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дупница:  68789. 162. 69, 68789. 164. 15, Джерман 92, 105, 8, 76, 36, 44, 19, 31, 80, 88, 62, 32, 64, 78, 52, 32, 12, 20, 62, 48, 38, 24, 84, 26, 54, 26, 22, 18, 35, 25, 22, 10, 30, 29, 12, 24, 90, 19, 42, 52, 56, 34, 50, 13, 20, 82, 33, 46, 16, 34а, 68, 34, 25, 30, 14, 40, 70, 58, 3, 22, 30а, 86, 27, 78, 112, 43, 70а, 74, 36, 94, 1, 46, 74, 25 А, Саморанска 9

На 17.08.2020 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Дупница:  III-449, кв. 1912, Асен Златаров 6, 4, 1, 5, 8, 3, Атанас Величков 1, Бузлуджа 64, 66, 66а, 58, 64а, 62, 68, 50, 52а, 46, 60а, 70, 56, 70а, 62 А, 58 А, 58а, 54, 68а, 48, 60, 52, 44, Велико Търново 10, 31, 24, 18, 35, 12, 20а, 33, 14, 20, 16, 30, 27, 25, 26, 23, 24а, 29, 28, 22, Евтим Трайчев 3, 20, 12, 11а, 31, 33, 14а, 53, 8, 4, 27, 37, 2, 38, 27а, 25а, 26, 5, 25, 61, 4а, 56, 51, 1, 22, 16, 13, 24, 47, 32, 55, 28а, 34, 45, 46, 6, 17, 50, 41, 35, 23, 10а, 19, 18, 40, 59, 54, 43, 15, 13а, 14, 39, 32а, 26а, 52, 49, 12а, 29а, 21, 11, 28, 10, 36, 30, 44, 48, 29, 9, 16а, 7, Калоян 3а, 5а, 2, 5, 3, 4, Княз Ал. Батенберг 18 А, 26, 32, 18, 35, 28, 20, 25, 37, 39, 30, 31, 33, 29, 27, Цар Симеон Велики 42, 34, 40, 40а, 41, 43, 38, 45, 39, 37а, 37, 38а, 36

На 18.08.2020 г. /09:01 – 09:30 ч./ –  Крайници:  Стопански Двор Автоработилница,  Хангар

На 18.08.2020 г. /09:01 – 09:30 ч./ –  Червен Брег:  местност Рибарници вила, Хале

На 18.08.2020 г. /09:01 – 09:30 ч.; 15:00 – 15:30 ч./   На 20.08.2020 г. /13:30 – 14:00 ч./ –  Самораново:  Митко Палаузов

На 18.08.2020 г. /09:01 – 15:30 ч.; 09:01 – 09:30 ч./ –  Сапарева Баня:  Славяни 10

На 18.08.2020 г. /15:00 – 15:30 ч./ –  Крайници:  39339. 117. 68, 39339. 142. 19, I-1, 2, 3, VI-8, 9, Александър Димитров 21, 23, 13, 6, 1, 4, 19, 2, 10, 11, 17, Александър Стамболийски 1, 1, 5, 2, 3, 4, 11, 9, 7, Андрей Жданов 7, 8, 2, 4, 3, 6, 9, 5, 18, 14, 11, 17, 20, 15, 1, 16, 12, 13, Априлско Въстание 3, 8, 2, 4, 1, 6, Арда 8, 17, 5, 6, 12, 4, 1, 2, 13, 7, 11, 9, 15, Асен Златаров 1, 4, 9, 3, 5, 6, 11, Баба Е Механджийска 43, 34, 21, 44, 18, 13, 32, 33, 39, 27, 30, 24, 46, 36, 31, 42, 38, 58, 11, 50, 48, 29, 26, 25, 35, 12, 41, 52, 23, 22, 37, 7, 6, 5, 4, 7, 2, 6, 10, Баба Тонка 2, 4, 1, 5, 3, 1, Батак 2, 3, Бончук 1, 1, 2, 1, 11, 10, Бузлуджа 2, 4, 7, 5, 1, Васил Демиревски 4, 12, 8, 16, 7, 11, 4, 14, 10, 12, 3, 1, 6, 5, 2, 9, Васил Коларов 8, 4, 11, 5, 20, 18, 7, 6, 1, 2, 9, 12, Васил Левски 2 Магазин, 2 Магазин, 2 Магазин, 11, 7, 3, 1, 2, 36, 9, 2 Магазин, 26, 15, 17, 13, 19, 18, 22, 28, 14, 30, 32, 38, 23, 36, 34, 26, 40, 48, 46, 42, 44, Васко Манолов 4, 2, 3, 5, 15, 8, 17, 9, 13, 12, 11, 10, 7, 6, Верила 20, №63, 9, 7, 20, 1, 2, 3, 22, 52, 44, 25, 1, 30, 45, 29, 46, 24, 20, 13, 16, 27, 12, 33, 41, 55, 42, 31, 32, 34, 28, 11, 38, 37, 23, 53, 21, 48, 22, 3а, 26, 40, 10, 36, 14, 19, 57, Волга 3, 4, 2, 1, Възраждане 6, 10, 4, 5, 13, 9, 6, 8, 1, 2, 3, 7, 15, Генерал Заимов 8, 9, 10, 9, 8, 5, 1, 2, 3, 4, 6, 11, 7, Гео Милев 1, 5, 2, 3, 9, 4, 8, 6, 7, Георги Бенковски 1, 5, 6, 8, 10, 4, 2, 3, Георги Раковски 4, 7, 5, 4, 34, 10, 6, 32, 12, 4, 17, 20, 3а, 11а, 9, 11, 26, 2, 12а, 15, 8, 1, 10, Гергана 5, 3, 7, 9, 4, Джубрена 18, 17, 21, 1, 13, 5, 15, 2, 6, 56, 3, 9, 24, 20, 16, 14, 7, 12, 22, 10, 4, Димчо Дебелянов 15, 48, 50, 23, 1, 42, 18, 21, 11, 30, 14, 26, 22, 24, 20, 16, 5, 8, 3, 9, 4, 10, 6, 7, 11, 2, 1, Добри Чинтулов 4, 6, 5, 12, 2, 3, Дунав 15, 13, 6, 2, 4, 8, Дупнишка Комуна 5, 12, 3, 2, 7, 16, 9, 14, 20, 15, 13, 4, 18, 8, 1, 6, 11,,, 10, 37, 24, 42, 17, 33, 45, 19, 49, 34, 52, 21, 31, 43, 35, 28, 38, 39, 53, 26, 40, 27, 48, 44, 46, 41, 25, 22, 29, 36, 30, 51, 20, 23, 33, Еделвайс 10, 22, 15, 18 А, 11, 18, 28, 12, 16, 26, 13, 5, 10, 7, 8, 11, 6, 2, 1, Жабокрек 1, 10, 5, 1, 2, 16, 7, 4, 8, 10, 14, 6, 3, 12, 1, Захари Стоянов 10, 13, 39, 1, 6, 12, 5, 2, 4, 9, 18, 19, 7, 8, 23, 54, 59а, 31а, 35, 45а, 49, 57, 49, 61а, 45, 29, 33, 71, 39, къща, 51, 12, 31, 37, 63, 61, 12а, 53а, 65, 55, 43, 59, 9, Здравец 18, 20, 1, 16, 12, 22, 10, 2, 14, 6, 28, 4, 26, 8, Ивайло 14, 8, 12, 7, 3, 11, 4, 6, 5, 10, 9, 2, 19, 10, Иван Вазов 7, 42, 40, 37, 46, 38, 43, 41, 45, 39, 36, 13, 11, 18, 15, 8, 29, 1, 21, 4, 3, 25, 9, 28, 17, 22, 26, 19, 12, 7, 34, 10, 35, 33, 6, 20, 23, 16, 30, 32, 31, 5, Йордан Долдуров 14, 9, 6, 9, 7, 5, 1, 11, 10, 17, 3, 4, 8, 6, 13, 2, 12, 14, Йорданка Николова 7, 2, 8, 12, 11, 1, 10, 5, 9, 3, 4, 6, Кирил и Методийй 2, 8, 11, 4, 12, 1, 3, 6, 7, 10, Кирил Овчарченски 17, Автоработилница, 14, 15, 18, 13, 10, 3, 9, 11, 1, Климент Охридски 1, 6, 10, 12, 2, Кокиче 7, 5, 7, 4, 1, 8, 6, 2, 4, Костадин Чорбаджийски 3, 14, 9, 16, 6, 10, 8, 2, 1, 23, 11, 13, 21, 19, 15, 12, 5, 7, 4, 17, Крайречна 28, къща, 16, 1, 20, 8, 18, Любен Каравелов 4, 10, 7, 10, 5, 2, 11, 8, 9, 4, 6, 3, Максим Горки 1, 2, Малчика 10, 4, 21, 23, 8, 2, 9, Мара Петлякова 19, 15, 17, 4, 5, 5, 1, 6, 7, 3, 4, 9, 21, 20, 11, 14, местност Гугугица Бунгало, Младост 5, 12, 11, 21, 9, 23, 13, 5, 15, 10, 25, 3, 6, 4, 29, 19, 27, 7, 12, 14, 1, 2, 17, 8, Неофит Рилски 2, 2, 1, Одрин 6, 2, Осми Март 2, 15, 9, 10, 6, 12, 1, 17, 8, 16, 5, 14, 18, 3, 13, Отец Паисий 2, 1, 6, 4, 5, 7, Паисий Хилендарски 1, 12, 3, 2, 8, 6, 10, 4, 20, 12, 17, 28, 21, 30, 22, 16, 3, 15, 23, 26, 32, 19, 9, 11, 24, 14, Панайот Волов 6, 3, 16, Пейо Яворов 11, 13, 3, 15, 9, Петко Славейков 4, 12, 9, 8, 3, 11, 2, 6, 1, 10, 14, 26, 15, 17, 28, 20, 13, Пролетарска 13, 1, 9, 17, 6, 7, 3, 19, 5, 15, 11, Райко Даскалов 2, 8, 1, 6, 12, 5, 10, 4, Рила 10, 5, 11, 1, 4, №9, 8, 7, 2, 3, 12, 6, Самуил 4, 3, 1, 10, Солун 4, 15, 2, 8, 6, Ст. Димитров 16, 6, 10, 14, 7, 9, 8, 4, 2, 1, 13, 11, 12, Стопански Двор Скз Крайници, Автоработилница, Работилница, Склад, Работилница, Автосервиз, Сграда, Свинеферма, Фуражно Кухня, Склад, Стоян Лудев 14, 10, 5, 3, 16, 12, 8, 4, 1, 6, Трети Гв. Полк 38, 3, 9, 99, 101, 85, 72, 91, 93, 79, 80, 64, 86, 95, 89, 76, 70, 90, 66, 81, 77, 82, 83, 74, 88, 62, 87, 84, 97, 68, 22, 34, 52, 43, 40, 35, 39, 49, 37, 36, 29, 41, 18, 45, 33, 31, 42, 25, 6, 13, 16, 2, 12, 7, 28, 15, 30, 5, 40, 22, 21, 26, 19, 17, 8, 27, 10, 3, 11, 24, 20, 14, 18, 9, 57, 56, 61, 75, 44, 54, 36, 65, 59, 73, 53, 49, 40, 11, 55, 69, 1, 58, 48, 63, 38, 47, 51, 67, 43, 71, 97, УПИ II-302, кв. 79, Хаджи Димитър 1, 7, 2, 1, 4, 6, Хан Аспарух 2, 3, 5, 4, 6, Христо Ботев 1, 3, 2, 12, 9, 11, 3, 33, Христо Механджийски 1, 2, 4, 7, 10, 8, 6, 9, 13, 11, 12, 3, 15, 21, 19, 22, 20, 16, 17, 5, Чаталджа 69, 5, 16, 9, 6, 14, 12, 67, 7, 4, 10, 1, 3, 18, 11, 4а, Черно Море 9, 6, 5, 1, 2, 8, 4, 3, 7, Яне Сандански 3, 5, 11, 15, 10, 8, 6, 7, 2, 4, 13, 1, 11, 15, 6,  УПИ 393

На 18.08.2020 г. /15:00 – 15:30 ч./ –  Червен Брег:  Александър Стамболийски 4, 2, 8, 6, 74, 36, 28, 78, 65, 58, 40, 53б, 63, 33, 53, 3, 60, 30, 25, 54, 12, 53а, 5, 34, 72, 44, 39, 45, 49, 16, 43, 13, 32, 20, 76, 26, 21, 48, 50, 57, 24, 17, 68, 7, 41, 62, 1, къща, 55, 22, 2, 56, 23, 10, 66, 38, 35, 51, 60а, 31, 1, къща, Баба Парашкева 7, 18, 6, 26, 4, 32, 29, 14, 19, 25, 11, 12, 9, 27, 10, 16, 1, 22, 5, 24, 20, 13, 21, 23, 8, 15, 30, 36а, 36, 34, 35, Баба Тонка 3, 1, 2, 9, 8, 5, 12, 7, 11, Бачо Киро 10, 8, 20, 17, 39, 35, 32, 22, 45, 2, 6, 26, 29, 43, 3, 19, 31, 7, 24, 27, 11, 18, 25, 41, 28, 4, 9, 30, 37, Бенковски 20, 14, 18, 16, 22, 19, 12, 5, Бончук 4, 1, 5, 6, 3, 8, 7, 2, 10, 20б, 16, 22, 18, 20а, 11, 9, 13, 10, 17, Бузлуджа 8, 3, 16, 10, 6, 2, 1, 4, Васил Демиревски 4, 7, 6, 2, 15, 13, 1, 11, 3, 5, 23, 17, 33, 29, 12, 39, 40, 19, 37, 35, 27, 41, 25, 16, 18, Васил Коларов 23, 8, 6, 21, 31а, 10, 24, 14, 22, 15, 4, 17, 11, 16, 18, 19, 5, 12, 28, 47, 78, 45, 62, 74, 72, 52, 66а, 70, 39, 68, 66, 64, 43, 82, 76, 80, 36, 25, 32, 46, 29, 38а, 27, 22, 31а, 48, 34, 31б, 40, 6, 50, 23, 42, 30, 38б, Васил Левски 4, 3, 5, 1, 2, Верила 1, 3, 7, 5, Гагарин 12, 6, 7, 1, 2, 5, 10, 14, 8, Георги Димитров 44, 28, 18, 7, 10, 8, 46, 56, 29, 20, 2, 14, 40, 48, 13, 19, 22, 1, 42, 5, 54, 22а, 12, 31, 32, 36а, 16, 30, 34, 62, 23, 50, 36б, 25, 9, 38, 12а, 58, 52, 21, 26, 24, 4, 15, 60, 3, 17, 74, 10, 88, 80, 84, 12, 82, Павилион, 78, 92, 86, 92, 53, 51, 47, 49, 55, 45, 43, 40, 39, 64, 37, 72, 76, 33, 70, 68, 66, 74, Гурко 1, 6, 3, 2, 5, 7, 10, 1, 9, 12, Джубрена 6, 18, 20, 22, 27, Димитър Благоев 13, 15, 54, 58, 56, 60, 22, 38, 32, 27, 2, 13, 12, 26, 9, 23, 15, 18, 28, 36, 7, 19, 17, 6, 21, 10, 5, 11, 14, 16, 30, 25, 8, 3, 4, 24, Иван Вазов 8, 4, 1, 2, 3, 6, Йорданка Николова 2, 8, 1, 22, 26, 7, 28, 20, 30, 18, 6а, 16, 4, 6б, Кирил и Методийй 5, 2, 4, 3, 9, 7, Лиляна Димитрова 2, 4, 6, 1, 8, Любен Каравелов 5, 2, 9, 13, 3, 6, 1, 12, 7, 10, 4, 8, 11, Максим Горки 1, 20, 4, 7, 5, 3, 2, Малчика 1, 4, 6, 9, 7, 3, 5, 2, Маршал Толбухин 22, 16, 10, 24, 18, 14, 6, 1, 12, 20, местност Могилите Авторабот, местност Рибарници вила, Хале, Митко Палаузов 19, 27, 31б, 33, 26, 22, 24, 31а, 84, 25, 20, 35, 16, 7, 4, 3, 2, 5, 1, 8, 8, 23а, 17, 11, 23, 21, 15, 9, 12, 14, 6, 16, 18, 13, 19, 10, Мусала 2, 5, 3, 4, 1, Никола Вапцаров 3, 9, 39, 37, 35, 25, 15, 27, 19, 23, 17, 21, 13, Оборище 5, 2, 3, 1, Общ. Дупница, Опълченска 4, 6, 2, 5, 3, Партизанска 2, 3, 6, 4, 1, Пионерска 2, 24, 28, 7, 12, 1, 43, 31, 45, 15, 18, 10, 39, 35, 37, 8, 29, 41, 25, 17, 23, 5, 3, 49, 13, 33, 30, 20, 9, 22, 27, 26, 21, 47, 16, 53а, 36, 30, 55, 59, 32, 44, 53, 57, 49, 38, Плиска 3, 5, 7, 1, 2, 4, 6, 3, Райна Княгиня 5, 4, 7, 2, 8, 6, 30, 1, 3, Раковски 15, 8, 14, 10, 17, 12, 2, 3, 1, 7, 4, 9, 5, 11, 6, Рила 14, 16, 12, 1, 3, 4, 10, 8, Станке Димитров 22, 28, 24, 23, 30, 21, 13, 17, 5, 7, 2, 19, 15, 11, 10, 14, 20, 6, 4, 8, 12, 16, Стопански Двор Пр. Кооп-Я, Пр. Кооп-Я, Трети Гвардейски Полк 8, 12, 1, 2, 4, 5, 3, 22, 7, 16, 9, 20, 10, 6, 14, Хаджи Димитър 2, 4, 10, 12, 13, 8, 11, 5, 6, 9, 3, Хан Аспарух 12, 1, 4, 14, 16, 10, 2, Христо Ботев 2, 15, 3, 17, 9, 14, 4, 1, 18, 12а, 11, 7, 16, 13, 6, 8, 12, 5а, 10, 5, Христо Смирненски 4, 3, 2, 1, Шипка 19, 3, 22, 8, 38, 1, 18, 2, 21, 29, 34, 12, 7, 35, 14, 27, 10, 23, 9, 20, 30, 6, 16, 24, 36, 25, 15, 28, 37, 26, 31, 13, 33, 40,  3, 1

На 18.08.2020 г. /15:00 – 15:30 ч./   На 20.08.2020 г. /13:30 – 14:00 ч./ –  Гюргево:  2

На 18.08.2020 г. /15:00 – 15:30 ч./   На 20.08.2020 г. /13:30 – 14:00 ч./ –  Сапарева Баня:  65365. 46. 10, 65365. 602. 106, LXX-462, кв. 74, XV-2268, кв. 44, Албена 1, Александър Стамболийски 24, 21, 15, 20, 22, 18, 12, 17, 16, 28, 25, 18, Болярица 11, 2, 3, 11, 10, 8, 4, 5, 6, 7, Бор 2, Валявица 8, 16, Верила ПИ ХхIII-685 кв. 53, 11, 7, 1а, 1, 5, 14, 2, 4, 10, 8, 9, Веслец 26, Вихрен 13, 42, 44, 24, 20, 28, 22, 32, 23, 30, 532, 17, 532, 5, 6, 10а, 1, 9, 2, 13, 7, 8, 10, 4, 20, 14, Волов 1, Гатер, Германея 1, 16, 14, 1, 1, 1, Джерман 43, 35, 39, 28, 27, 33, 44, 41, 47, 32, 40, 24, 26, 18, 30, 45, 36, 63, 65, 52, Джуганица 10, 1, 9, Иван Вазов 77, 23, 57, 48, 65, 49, 81, 46, 47, 32, 44, 52, 73, 69, 79, 53, 61, 45, 28, 59, 36, 34, 40, 75, 85, 30, 51, 30а, 71, 63, 55, 77, 61а, 67, 33, 29, 20, 22, 41, 25, 27, 43, Иван Рилски 5, Йордан Михайлов 5, 3, Йордан Попмихайлов 12, Кирил и Методий 2, 5, 8, 9, 6, 10, 11, 3, 12, 1, 4, Коста Петров 3, Лакатница 12, 7, 23, 19, 9, 17, 6, 15, 4, 1, 3, 7, 2, 6, 1, Лоза 7, Любен Каравелов 3, 1, 2, 9, 15, 1, 13, 11, местност Бончук Бензиностанция, местност Под Селото Дървод. Цех, Момина Сълза 11, Никола Вапцаров 7, 9, 11, 14, 18, 13, 12, 5, 8, 16, Отец Паисий 36, 42, 34, 23, 14, 43, 37, 2, 33, 26, 36, 55, 29, 27, 13, 21, 56, 44, 16, 12, 17, 51, 40, 14б, 59, 14в, 47, 30, 31, 39, 14а, 20, 49, Плиска 46, 30, 13, 29, 32, 7, 40, 17, 44, 56, 11, 15, 25, 48, 26, 42, 31, 21, 27, 28, 50, 19, 38, 60, 24, 54, 22, 23, 18, Победа 33, Пролет 5, 11, 8, 10, 20, 14, 9, 13, 16, 17, 7, 3, 1, 15, Раковски 12, 10, 7, 8, 18, 14, 16, 20, 2, 9, 26, 3, 5, 11, 22, 6, 4, Рила 6, 11, 2, 5, 16, 1, 4, 7, 14, 8, 9, 3, Св. Илия 2, 6, Серафим Йорданов 1, Синчец 9, Скобелев 7, 11, 1, 10, 21, 9, 17, 14, 20, 19, 16, 12, 18, 5, Славяни 10, Стефан Караджа 33, 20, 11, 23, 42, 2, 25, 3, 1, 12, 9, 16, 37, 14, 38, 22, 5, 34, 26, 7, 15, 21, Стоил Косовски 5, 15, 10, 13, 12, 4, 7, 1, 6, 2, 3, 11, Стопански Двор Фуражомелка, Шивашки Цех, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, УПИ V-3092, кв. 114, Фенерка 3, 4, 7, 5, Хан Аспарух 3, Христо Ботев 6, 44, 42, 10, 8а, 16, 2, 23, 21, 15, 8, 38, 36, 31, Бунгало, 39, 11, 46, 50, 19, Чавдар Войвода 1, Юри Гагарин 6, 8, 3, 4, 2, 5

На 18.08.2020 г. /15:00 – 15:30 ч./   На 20.08.2020 г. /13:30 – 14:00 ч./ –  Сапарево:  002002, 00455042, 045132, X-2698, І-2332, кв. 66, Айдарска 4, 6, 3, 2, 5, 1, Бачо Киро 21, 11, 17, 4, 18, 14, 10, 12, 1, 16, 15, 9, 23а, 6, 2, 13, 19, 8, 1, Божур 32, 14, 20, 18, 28, 26, 1, 8, 27, 3, 16, 15, 25, 29, 13, 17, 19, 7, 10, 21, 5, Бузлуджа 1, 8, 13, 7, 19, 3, 12, 22, 11, 14, 17, 24, 26, 6, 1, 18, 10, 2, 9, 15, Васил Левски ТП, 10, 6, 1, 12, 7, 4, 5, 11, 9, 8, 2, 3, 18, 15, 14, 13, 3, Венелин 31, 44, 14, 24, 29, 21, 43, 33, 40, 27, 36, 37, 25, 23, 31, 34, 35, 30, 28, 42, 18, 16, 56, 45, 41, 32, 22, 38, 26, 20, 39, 6, 8, 17, 19, 12, 15, 4, 2, 11, 1, 7, 3, 5, 13, 9, 26, Верила 6, 3, 5, 2, 1, Витоша 16, 8, 10, 12, 19, 11, 23, 13, 17, 4, 15, 6, 14, 9, 7, 25, 1, 21, 3, 2, 5, Вражалец 1, 3, 2, Дамка 15, 6, 1, 10, вила, 5а, 20, 5, 8, 21, 4, 13, 2, 9, 11, 3, 12, 7, 3, Иглика 6, 8, 4, 1, Извора 2, 5, 8, 6, 16, 7, 1, 14, 9, 10, 4, 3, 18, Искър 1, 7, 3, 5, Калоян 2, 1, 9, 5, 7, 11, 3, Киндо 34, 38, 21, 23, 36, 26, 40, 52, 46, 50, 25, 32, 19, 42, 31, 28, 14, 8, 3, 9, 18, 6, 1, 2, 7, 10, 11, 7, 13, 18, 15, 9, Лале 6, 2, 3, Бунгало, 5, 4, 7, Минзухар 2, 7, 5, 3, Могилата 5, 7, 8, 3, 1, 14, 10, 6, 2, Морава 4, 1, 15, 6, 13, 16, 12, 7, 5, 14, 11, 10, 18, 8, 9, 19, 38, 26, 22, 29, 30, 36, 27, 21, 25, 34, 28, Мусала 7, 1, 5, 6, 2, 4, 1а, Найден Дринов 3, 8, 12, 10, 2, 1, 14, 5, 6, Никлин Камък 14, 1, 8, 6, 12, 2, 10, 4, 3, Осми Март 1, Павел Бобеков 2, 1, 5, 8, 1, 15, 8, 7, 11, 13, 4, 2, 5, 12, 10, 6, 9, 3, 14, Паисий 35, 39, 32, 37, 41, 45, 30, 43, 47, 34, 42, 34, 4, 8, 2, 14, 12, 16, 9, 6, 10, 13, 3, 7, 11, 1, 5, 17, 15, 24, 25, 31, 23, 16, 29, 19, 28, Пейо Яворов 39, 38, 35, 51, 9, 15, 57, 43, 49, 23, 37, 30, 69, 13, 24, 8, 1, 5, 21, 19, 34, 33, 20, 32, 45, 51а, 25, 17, 7, 28, №39, 36, 53, 29, 47, 119, 105, 103, 121, 109, 107, 117, 113, 111, 83, 101, 28, 79, 81, 99, 89, 77, 93, 78, 87, 97, 95, 85а, 85, 63, 67, 69, 55, 65, Планинец 9, 1, 5, 15, 8, 4, 2, 3, 10, 20, 6, 14, 11, 13, 16, 18, 7, Райна Княгиня 2, Ридо 10, 1, 6, 3, 14, 12, 8, 2, 5, 4, Ръжана 2, 12, 6, 8, 7, 10, 3, 4, 1, Седемте Рилски Езера 28, 18, 9, 12, 7, 14, 6, 11, 1, 20, 19, 13, 3, 5, 16, 22, 24, 8, 17, 26, 18, Средна Гора 7, 8, 2, 3, 6, 4, 1, 11, 9, 5, Старио Камък 4, Каравана, 1, 2, 4, Стопански Двор Стопанска Постройка, Фуражомелка, Бензиностанция, Склад, Кооперация, Стопанска Постройка, Хале, Струма 19, 14, 15, 13, 16, 18, 12, 22, 20, 10, 17, 8, 6а, 3, 11, 1, 13, 5, 2, Теменужка 9, 6, 7, 4, 1, 11, 8, 5, Тодор Влайков 15, 13, 2, 3, 7, 5, 11, 13, 7, УПИ IX-1914, кв. 33, УПИ ХхV, кв. 20, Х-2149, кв. 11, Хаджи Димитър 6, 2, 1, 4, Хаджи Иван 38, 22, 42, 25, 28, 8, 13, 41, 19, 20, 10, 36, 12, 26, 4, 27, 37, 15, 30, 5, 18, 11, 16, 9, 33, 7, 3, 35, 14, 40, 24, 23, 1, 29, 2, 34, 6, 32, 17, Хан Аспарух 15, 19, 23, 29, 21, 27, 25, 31, 6, 20, 18, 3, 12, 14, 4, 23, 5, 11, 10, 2, 9, 16, Христо Ботев 19, 3, 15, 13, 4, 11, 18, 2, 11а, 1, 5, 6, 10, 51, 43, 34, 61, 58, 28, 52, 46, 42, 55, 65, 44, 38, 30, 54, 33, 56, 50, 37, 47, 49, 59, 35, 48, 63, 53, 45, 60, 41, 32, 19, 20, 5, 12, 29, 24, 22, 27, 16, 10, Цар Асен 9, 8, 3, 6, 4, Шипка 22, 29, 19, 17, 1, 8, 16, 5, 25, 12, 10, 6, 13, 22, 4, 33, 30, 26, 27, 9, 18, 2, 3, 14, 20, 28, 24, 11, 23, Ягода 1

На 19.08.2020 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 21.08.2020 г. /15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Дупница:  /А. Величков-При Сп. Зала, 68789. 16. 114, 68789. 20. 1484, кв. 206, 68789. 20. 465, 68789. 23. 413, XXXIV-6620, кв. 130а, Академик Петър Динеков 4, 1, 2, 9, 11, 3, 6, 7, 4, 12, 8, 13, 15, 17, 10, Алеко 1, 4, 3, 2, 5, Александър Стамболийски 1, Андон Величков 3, 11, 5, 6, 9, 4, 8, 13, 7, Антон Страшимиров 6, 2, 4, 3, Арда 6, 5, 7, 1, 2, 8, 3, 4, 10, 9, Асен Златаров 2, 2, 3, 1, Баба Ната 4, 6, 7, 2, 5, 1, 3, Бачо Киро 7, 26, 6 6, 6, 34, 6, 22, 8, 28, Бл. 7 и Бл. 8, 23, 21, 20, 8 8, 8, 24, 19, 5, 7 7, 7, 17, 36, 32, 30, 40, 38, 12, 2, 7, 11, 8, 15, 13, 4, 6, 14, 10, 17, 16, 5, 12, 9, Бел Кладенец 2а, 3, 1, 5, 4, 8, 7, 9, 14, 1а, 10, 2, 6, 12, Бешика 7, 4, 3, 9, 8, 6, 5, 2, 10, Бистрица местност Савако – Овчарници, 1 4, 2, 2 2, 10 10, 4, 1, 8, 9, 2, 9, 10, 1 1, 10, 4, 8, 2, 4, 46 46, 4 4, 3, 1, 1, 9 9, 3 3, 3, 1, 4 4, 46, местност Савако – Овчарници, Битоля 7, 4, 3 А, 5, 9, 3, 13, 14, 10, 12, 89, 2, 11, 6, 2, Ботьо Петков 3, 11, 12, 2, 9, 1, 8, 6, 13, 15, 15а, 5, 7, 14, 10, Братя Миладинови 1, 2, 8, 2, 4, 6, 12, Бричи Бор 2, 1, 3, Булаир 50, 53, 47, 55, 58, 56, 60, 52, 65, 44, 51, 54, 57, 49, 48, 46, 40, 62, 45, 41, 43, 42, 39, 21, 37, 27, 31, 30, 33, 32, 8, 29, 34, 35, 38, 36, 26, 28, 76, 65, 74, 64, 67, 69, 68, 66, 73, 70, 72, 71, 81, 79, Бяло Море 9, 4, 5, 2, 1, 3, 10, 15, 16, 9, 14, 12, 13, 19, 8, 11, 6, 7, 17, Вардар 7, Велико Търново 1, 2, 1, 17, 8, 15, 15, 11, 6, 2, Венелин 2, 3, 6, 6а, 1, 11, 5, 9, 7, 4, 10, 2 А, 156, 127, 140, 120, 117, 123, 132, 149, 152, 131, 121, 138, 145, 125, 129, 122, 111, 136, 143, 139, 158, 119, 141, 113, 118, 134, 154, 133, 126, 115, 136а, 128, 142, 158 А, 124, 109, 144, 147, 148, 113а, 153, 135, 151, 155, 130, 1, 137, 103, 77 Б, 93, 106, 89, 101, 100, 83, 69а, 0, 98, 81, 99, 92, 90, 104, 105, 79, 90 Чайка, 85, 77б, 114, 102, 95, 107, 90, 96, 112, 87, 91, 97, 77, 1, 110, 116, 77б, 90 90, 108, 64, 72, 57, 58, 51, 70, 66, 62, 78, 55, 35, 51, 82, 31, 69, 37, 84, 50, 67, 33, 53, 43, 1, 61, 68, 70, 49, 86, 65, 63а, 46, 88, 45, 80, 76, 29, 42, 44, 57, 75, 63, 71, 48, 74, 73, 41, 39, 59, 47, 66, 60, 34, 30, 26, 17, 23, 12, 22, 29, 27, 14, 19, 34а, 13, Тото Пункт, 25, 24, 20, 15, 18, 21, 36, 32, 23 1, 58, 52, 38, 40, 16, 8, Витоша 6, 4, 10, 2, Влахина Планина 3, 11, 5, 1, 10, 16, 8, 3, 2, 6, 5, Войводска 16, 4, 23, 13, 6, 17, 18, 3, 19, 7, 15, 8, 10, 2, 12, 5, 14, 11, 9, Генерал Владимир Вазов 4, 6, 3, 5, 16, 13, 18, 9, 14, 11, 8, 5, 10, 12, Гео Милев 7, 2, 16, 1, 3, 14, 5, 4, 10, 6, 12, 9, 18, 17а, 11, 8, Георги Икономов 16, 19, 14, 10, 12, Гергана 9, 8, 3, 10, 1, 4, 6, 2, 5, 7, 9, Даскал Христо Тодоров 3, 4, 1а, 6, 5, 1, 1 А, 2, 7, 8, Двадесет и Втори Март 2, 1, 9, 3, 6, 4, 5, 7, 10, 8, Димчо Дебелянов 17, 9, 4, 12, 19, 21, 7, 20, 1, 8, 14, 18, 3, вила, 2, 56, 25, 17, 26, 11, 15, 10, 13, 22, 27, 5, 23, Добруджа 5, 11, 6, 3, 7, 2, 12, 4, 10, 1, 8, 14, 13, 9, Драган Овчаров 4, 5, 3, 11, 12, 10, 14, 7, 6, 8, 15, 9, 13, 1, Дренски Рид вила, 27, вила, вила, Дружба 6, 4, 8, 10, Дупница 7, 6, 6 6, 5, 4 5, 6, 7 7, 5, 7, 5 5, 1, 2, 3 3, 1 Пп1, 3 3а, 1, 1 1, Пп2, 2,, 1, 2 Пп2,, 2, 3а, 3, 8 8, 4, 8а, 8 8а, 8а 8а, 8, 4, 4 4, 8, 8а, Евтим Трайчев 78, 68, 64, 60, 86, 82, 88, 69, 71, 67, 63, 76, 70, 84, 90, 73, 65, 77, 75, 72, 62, 80, 74, 157, 153, 134, 147, 141, 149, 151, 143, 145, 142, 139, 132, 155, 143а, 100, 107, 121, 111, 135, 120, 117, 124, 103, 116, 104, 131, 123, 137, 126, 94, 108, 130, 92, 133, 87, 127, 83, 105, 105, 98, 106, 119, 93, 89, 132, 122, 98, 118, 102, 153, 128, 95, 85, 118 Б, 135, 115, 91, 109, 97, 112, 101, 110, 1, 114, 129, 87, 125, 119а, 123, 113, 99, 130а, 96, 58, Еделвайс 1, 16, 7, 11, 18, 6, 3, 14, 8, 2а, 5, 10, 9, 2а, 4, 2, Екзарх Йосиф 2, 6, 14, 8, 12, 10, 4, 20, 18, 16, 1, 22, 24, 3, 3, Елин Пелин 10, 14, 4, 8, 2, 18, 12, 16, 3, 6, Елица 20 20, 25, 27, 26 26, 21, 24, 38, 24 24, 18, 25 25, 21 21, 16, 60 38, 18 18, 23 23, 17 17, 20, 26, 17, 15 15, 38, 40, 22, 23, 19, 22 22, 2, 19 19, 24, 15, 27 27, 27, 15, 16 16, 45 45, 50, 41, 27, 47, 51, 52 52, 46 46, 53 53, 48 48, 42 42, 52, 43 43, 50 50, 47 47, 48, 49 49, 41, 44 44, 3, 47, 42, 7 7, 49, 51 51, 46, 43, 53, 44, 12, 11 11, 6,, 7, 8, 29, 1, 30, 7, 33, 28, 35, 3, 34, 3, 11 12, 10 10, 34, 8, 12 12, 5, 31, 9 9, 2, 2, 5, 32, Жива Вода вила, 17, 25, 19, 2, 6, 7, 15, 11, 5, 4, 13, 1, 8, 3, 23, 9, Захари Бобошевски 14, 2 2, 4, 2, 1, 5, 3, Здравец 6, 3, 8, 1, 2, 3а, 4, 10, Иван Вазов 1, Игумен Йосиф 4, 3, 10, 1, 9, 5, 12, 6, 2, 8, 11, 7, Илинден 17, 21, 9, 1, 19, 13, 11, 5, 7, 8, 3, 23, Искър 1, 9, 5, 11, 7, 3, Йордан Йовков 17, 4, 16, 2, 20, 15, 8, 5, 9, 7, 18, 21, 14, 13, 10, 1, 6, 19, 11, 22, 12, 3, 24, 25, 23, 27, 29, Калоян 1, Кирил и Методийй 62, 60, 45, 41, 64, 58, 36, 29, 52, 42, 46, 41, 50, 54, 31, 39а, 48, 44, 38, 35, 40, 56, 39, 37, Княз Ал. Батенберг 41, 43, 92, 127, 129, 117, 94, 104, 115 А, 90, 133, 115, 137, 123, 86, 127 А, 141, 102, 139, 86, 100, 69, 125, 84, 121, 82, 113, 111, 88, 96, 98, 135, 131, 80, 107, 103, 109, 105, 49, 38, 59, 44, 45

На 19.08.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./   На 20.08.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Пиперево:  56349. 4. 4, 56349. 6. 37, Дупнишка Комуна 56, 63, 60, 48, 15, 64, МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница

На 19.08.2020 г. /09:01 – 12:00 ч./ –  Дупница:  68789. 20. 626, кв. 248, Бистрица 81, на Пазара, 46, 112, 58, 56, 58 58, 10, 81, 7, 7 7, 5, до ТП Строител, 72, 45, 43, 51, 218, 57, 6, 6 6, Павилион, 43 43, 57 57, 59, 59 59, Магазин, 73, 81, 6, 60 60, 57, 1, 5, 56, Сладолед, 9 9, 51, 58, 59, 51, Тото Пункт, 60, Иван Шишман 70 3, 70 2, 70 1, 2, 33, 70, 1, 3, 72 2

На 19.08.2020 г. /12:45 – 16:00 ч./ –  Дупница:  XXXIV-6620, кв. 130а, Баба Ната 4, 6, 7, 2, 5, 1, 3, Венелин 103, 77 Б, 93, 106, 89, 101, 100, 83, 69а, 0, 98, 81, 99, 92, 90, 104, 105, 79, 90 Чайка, 85, 77б, 114, 102, 95, 107, 90, 96, 112, 87, 91, 97, 77, 1, 110, 116, 77б, 90 90, 108, Георги Икономов 10, 12, Даскал Христо Тодоров 3, 4, 1а, 6, 5, 1, 1 А, 2, 7, 8, Евтим Трайчев 96, Елин Пелин 10, 14, 4, 8, 2, 18, 12, 16, 3, 6, Илинден 17, 21, 9, 1, 19, 13, 11, 5, 7, 8, 3, 23, Йордан Йовков 17, 4, 16, 2, 20, 15, 8, 5, 9, 7, 18, 21, 14, 13, 10, 1, 6, 19, 11, 22, 12, 3, Княз Ал. Батенберг 80, 107, 103, 109, 105, Мальовица 2, 6, 14, 3, 1, 5, 10, 8, 4, 12, Мир 6, 12, 5, 14, 3, 8, 10, 7, 1, Родопи 55, 51, 78, 64, 93, 75, 49, 59, 91, 70, 49а, 85, 57, 53, 83, 66, 47, 87, 79, 89, Трети Гвардейски Полк 113, 111, 94, 97, 84, 99, 93, 107, 101, 80, 92, 88, 86, 105, 103, 90, 96, 91, 109, 95, 82

На 20.08.2020 г. /09:01 – 09:30 ч./ –  Крайници:  39339. 117. 68, 39339. 142. 19, I-1, 2, 3, VI-8, 9, Александър Димитров 21, 23, 13, 6, 1, 4, 19, 2, 10, 11, 17, Александър Стамболийски 1, 1, 5, 2, 3, 4, 11, 9, 7, Андрей Жданов 7, 8, 2, 4, 3, 6, 9, 5, 18, 14, 11, 17, 20, 15, 1, 16, 12, 13, Априлско Въстание 3, 8, 2, 4, 1, 6, Арда 8, 17, 5, 6, 12, 4, 1, 2, 13, 7, 11, 9, 15, Асен Златаров 1, 4, 9, 3, 5, 6, 11, Баба Е Механджийска 43, 34, 21, 44, 18, 13, 32, 33, 39, 27, 30, 24, 46, 36, 31, 42, 38, 58, 11, 50, 48, 29, 26, 25, 35, 12, 41, 52, 23, 22, 37, 7, 6, 5, 4, 7, 2, 6, 10, Баба Тонка 2, 4, 1, 5, 3, 1, Батак 2, 3, Бончук 1, 1, 2, 1, 11, 10, Бузлуджа 2, 4, 7, 5, 1, Васил Демиревски 4, 12, 8, 16, 7, 11, 4, 14, 10, 12, 3, 1, 6, 5, 2, 9, Васил Коларов 8, 4, 11, 5, 20, 18, 7, 6, 1, 2, 9, 12, Васил Левски 2 Магазин, 2 Магазин, 2 Магазин, 11, 7, 3, 1, 2, 36, 9, 2 Магазин, 26, 15, 17, 13, 19, 18, 22, 28, 14, 30, 32, 38, 23, 36, 34, 26, 40, 48, 46, 42, 44, Васко Манолов 4, 2, 3, 5, 15, 8, 17, 9, 13, 12, 11, 10, 7, 6, Верила 20, №63, 9, 7, 20, 1, 2, 3, 22, 52, 44, 25, 1, 30, 45, 29, 46, 24, 20, 13, 16, 27, 12, 33, 41, 55, 42, 31, 32, 34, 28, 11, 38, 37, 23, 53, 21, 48, 22, 3а, 26, 40, 10, 36, 14, 19, 57, Волга 3, 4, 2, 1, Възраждане 6, 10, 4, 5, 13, 9, 6, 8, 1, 2, 3, 7, 15, Генерал Заимов 8, 9, 10, 9, 8, 5, 1, 2, 3, 4, 6, 11, 7, Гео Милев 1, 5, 2, 3, 9, 4, 8, 6, 7, Георги Бенковски 1, 5, 6, 8, 10, 4, 2, 3, Георги Раковски 4, 7, 5, 4, 34, 10, 6, 32, 12, 4, 17, 20, 3а, 11а, 9, 11, 26, 2, 12а, 15, 8, 1, 10, Гергана 5, 3, 7, 9, 4, Джубрена 18, 17, 21, 1, 13, 5, 15, 2, 6, 56, 3, 9, 24, 20, 16, 14, 7, 12, 22, 10, 4, Димчо Дебелянов 15, 48, 50, 23, 1, 42, 18, 21, 11, 30, 14, 26, 22, 24, 20, 16, 5, 8, 3, 9, 4, 10, 6, 7, 11, 2, 1, Добри Чинтулов 4, 6, 5, 12, 2, 3, Дунав 15, 13, 6, 2, 4, 8, Дупнишка Комуна 5, 12, 3, 2, 7, 16, 9, 14, 20, 15, 13, 4, 18, 8, 1, 6, 11,,, 10, 37, 24, 42, 17, 33, 45, 19, 49, 34, 52, 21, 31, 43, 35, 28, 38, 39, 53, 26, 40, 27, 48, 44, 46, 41, 25, 22, 29, 36, 30, 51, 20, 23, 33, Еделвайс 10, 22, 15, 18 А, 11, 18, 28, 12, 16, 26, 13, 5, 10, 7, 8, 11, 6, 2, 1, Жабокрек 1, 10, 5, 1, 2, 16, 7, 4, 8, 10, 14, 6, 3, 12, 1, Захари Стоянов 10, 13, 39, 1, 6, 12, 5, 2, 4, 9, 18, 19, 7, 8, 23, 54, 59а, 31а, 35, 45а, 49, 57, 49, 61а, 45, 29, 33, 71, 39, къща, 51, 12, 31, 37, 63, 61, 12а, 53а, 65, 55, 43, 59, 9, Здравец 18, 20, 1, 16, 12, 22, 10, 2, 14, 6, 28, 4, 26, 8, Ивайло 14, 8, 12, 7, 3, 11, 4, 6, 5, 10, 9, 2, 19, 10, Иван Вазов 7, 42, 40, 37, 46, 38, 43, 41, 45, 39, 36, 13, 11, 18, 15, 8, 29, 1, 21, 4, 3, 25, 9, 28, 17, 22, 26, 19, 12, 7, 34, 10, 35, 33, 6, 20, 23, 16, 30, 32, 31, 5, Йордан Долдуров 14, 9, 6, 9, 7, 5, 1, 11, 10, 17, 3, 4, 8, 6, 13, 2, 12, 14, Йорданка Николова 7, 2, 8, 12, 11, 1, 10, 5, 9, 3, 4, 6, Кирил и Методийй 2, 8, 11, 4, 12, 1, 3, 6, 7, 10, Кирил Овчарченски 17, Автоработилница, 14, 15, 18, 13, 10, 3, 9, 11, 1, Климент Охридски 1, 6, 10, 12, 2, Кокиче 7, 5, 7, 4, 1, 8, 6, 2, 4, Костадин Чорбаджийски 3, 14, 9, 16, 6, 10, 8, 2, 1, 23, 11, 13, 21, 19, 15, 12, 5, 7, 4, 17, Крайречна 28, къща, 16, 1, 20, 8, 18, Любен Каравелов 4, 10, 7, 10, 5, 2, 11, 8, 9, 4, 6, 3, Максим Горки 1, 2, Малчика 10, 4, 21, 23, 8, 2, 9, Мара Петлякова 19, 15, 17, 4, 5, 5, 1, 6, 7, 3, 4, 9, 21, 20, 11, 14, местност Гугугица Бунгало, Младост 5, 12, 11, 21, 9, 23, 13, 5, 15, 10, 25, 3, 6, 4, 29, 19, 27, 7, 12, 14, 1, 2, 17, 8, Неофит Рилски 2, 2, 1, Одрин 6, 2, Осми Март 2, 15, 9, 10, 6, 12, 1, 17, 8, 16, 5, 14, 18, 3, 13, Отец Паисий 2, 1, 6, 4, 5, 7, Паисий Хилендарски 1, 12, 3, 2, 8, 6, 10, 4, 20, 12, 17, 28, 21, 30, 22, 16, 3, 15, 23, 26, 32, 19, 9, 11, 24, 14, Панайот Волов 6, 3, 16, Пейо Яворов 11, 13, 3, 15, 9, Петко Славейков 4, 12, 9, 8, 3, 11, 2, 6, 1, 10, 14, 26, 15, 17, 28, 20, 13, Пролетарска 13, 1, 9, 17, 6, 7, 3, 19, 5, 15, 11, Райко Даскалов 2, 8, 1, 6, 12, 5, 10, 4, Рила 10, 5, 11, 1, 4, №9, 8, 7, 2, 3, 12, 6, Самуил 4, 3, 1, 10, Солун 4, 15, 2, 8, 6, Ст. Димитров 16, 6, 10, 14, 7, 9, 8, 4, 2, 1, 13, 11, 12, Стопански Двор Скз Крайници, Работилница, Склад, Работилница, Автосервиз, Сграда, Свинеферма, Фуражно Кухня, Склад, Стоян Лудев 14, 10, 5, 3, 16, 12, 8, 4, 1, 6, Трети Гв. Полк 38, 3, 9, 99, 101, 85, 72, 91, 93, 79, 80, 64, 86, 95, 89, 76, 70, 90, 66, 81, 77, 82, 83, 74, 88, 62, 87, 84, 97, 68, 22, 34, 52, 43, 40, 35, 39, 49, 37, 36, 29, 41, 18, 45, 33, 31, 42, 25, 6, 13, 16, 2, 12, 7, 28, 15, 30, 5, 40, 22, 21, 26, 19, 17, 8, 27, 10, 3, 11, 24, 20, 14, 18, 9, 57, 56, 61, 75, 44, 54, 36, 65, 59, 73, 53, 49, 40, 11, 55, 69, 1, 58, 48, 63, 38, 47, 51, 67, 43, 71, 97, УПИ II-302, кв. 79, Хаджи Димитър 1, 7, 2, 1, 4, 6, Хан Аспарух 2, 3, 5, 4, 6, Христо Ботев 1, 3, 2, 12, 9, 11, 3, 33, Христо Механджийски 1, 2, 4, 7, 10, 8, 6, 9, 13, 11, 12, 3, 15, 21, 19, 22, 20, 16, 17, 5, Чаталджа 69, 5, 16, 9, 6, 14, 12, 67, 7, 4, 10, 1, 3, 18, 11, 4а, Черно Море 9, 6, 5, 1, 2, 8, 4, 3, 7, Яне Сандански 3, 5, 11, 15, 10, 8, 6, 7, 2, 4, 13, 1, 11, 15, 6,  УПИ 39339. 502. 177. 1,  К

На 20.08.2020 г. /09:01 – 09:30 ч./ –  Червен Брег:  Александър Стамболийски 4, 2, 8, 6, 74, 36, 28, 78, 65, 58, 40, 53б, 63, 33, 53, 3, 60, 30, 25, 54, 12, 53а, 5, 34, 72, 44, 39, 45, 49, 16, 43, 13, 32, 20, 76, 26, 21, 48, 50, 57, 24, 17, 68, 7, 41, 62, 1, къща, 55, 22, 2, 56, 23, 10, 66, 38, 35, 51, 60а, 31, 1, къща, Баба Парашкева 7, 18, 6, 26, 4, 32, 29, 14, 19, 25, 11, 12, 9, 27, 10, 16, 1, 22, 5, 24, 20, 13, 21, 23, 8, 15, 30, 36а, 36, 34, 35, Баба Тонка 3, 1, 2, 9, 8, 5, 12, 7, 11, Бачо Киро 10, 8, 20, 17, 39, 35, 32, 22, 45, 2, 6, 26, 29, 43, 3, 19, 31, 7, 24, 27, 11, 18, 25, 41, 28, 4, 9, 30, 37, Бенковски 20, 14, 18, 16, 22, 19, 12, 5, Бончук 4, 1, 5, 6, 3, 8, 7, 2, 10, 20б, 16, 22, 18, 20а, 11, 9, 13, 10, 17, Бузлуджа 8, 3, 16, 10, 6, 2, 1, 4, Васил Демиревски 4, 7, 6, 2, 15, 13, 1, 11, 3, 5, 23, 17, 33, 29, 12, 39, 40, 19, 37, 35, 27, 41, 25, 16, 18, Васил Коларов 23, 8, 6, 21, 31а, 10, 24, 14, 22, 15, 4, 17, 11, 16, 18, 19, 5, 12, 28, 47, 78, 45, 62, 74, 72, 52, 66а, 70, 39, 68, 66, 64, 43, 82, 76, 80, 36, 25, 32, 46, 29, 38а, 27, 22, 31а, 48, 34, 31б, 40, 6, 50, 23, 42, 30, 38б, Васил Левски 4, 3, 5, 1, 2, Верила 1, 3, 7, 5, Гагарин 12, 6, 7, 1, 2, 5, 10, 14, 8, Георги Димитров 44, 28, 18, 7, 10, 8, 46, 56, 29, 20, 2, 14, 40, 48, 13, 19, 22, 1, 42, 5, 54, 22а, 12, 31, 32, 36а, 16, 30, 34, 62, 23, 50, 36б, 25, 9, 38, 12а, 58, 52, 21, 26, 24, 4, 15, 60, 3, 17, 74, 10, 88, 80, 84, 12, 82, Павилион, 78, 92, 86, 92, 53, 51, 47, 49, 55, 45, 43, 40, 39, 64, 37, 72, 76, 33, 70, 68, 66, 74, Гурко 1, 6, 3, 2, 5, 7, 10, 1, 9, 12, Джубрена 6, 18, 20, 22, 27, Димитър Благоев 13, 15, 54, 58, 56, 60, 22, 38, 32, 27, 2, 13, 12, 26, 9, 23, 15, 18, 28, 36, 7, 19, 17, 6, 21, 10, 5, 11, 14, 16, 30, 25, 8, 3, 4, 24, Иван Вазов 8, 4, 1, 2, 3, 6, Йорданка Николова 2, 8, 1, 22, 26, 7, 28, 20, 30, 18, 6а, 16, 4, 6б, Кирил и Методийй 5, 2, 4, 3, 9, 7, Лиляна Димитрова 2, 4, 6, 1, 8, Любен Каравелов 5, 2, 9, 13, 3, 6, 1, 12, 7, 10, 4, 8, 11, Максим Горки 1, 20, 4, 7, 5, 3, 2, Малчика 1, 4, 6, 9, 7, 3, 5, 2, Маршал Толбухин 22, 16, 10, 24, 18, 14, 6, 1, 12, 20, местност Могилите Авторабот, Митко Палаузов 19, 27, 31б, 33, 26, 22, 24, 31а, 84, 25, 20, 35, 16, 7, 4, 3, 2, 5, 1, 8, 8, 23а, 17, 11, 23, 21, 15, 9, 12, 14, 6, 16, 18, 13, 19, 10, Мусала 2, 5, 3, 4, 1, Никола Вапцаров 3, 9, 39, 37, 35, 25, 15, 27, 19, 23, 17, 21, 13, Оборище 5, 2, 3, 1, Общ. Дупница, Опълченска 4, 6, 2, 5, 3, Партизанска 2, 3, 6, 4, 1, Пионерска 2, 24, 28, 7, 12, 1, 43, 31, 45, 15, 18, 10, 39, 35, 37, 8, 29, 41, 25, 17, 23, 5, 3, 49, 13, 33, 30, 20, 9, 22, 27, 26, 21, 47, 16, 53а, 36, 30, 55, 59, 32, 44, 53, 57, 49, 38, Плиска 3, 5, 7, 1, 2, 4, 6, 3, Райна Княгиня 5, 4, 7, 2, 8, 6, 30, 1, 3, Раковски 15, 8, 14, 10, 17, 12, 2, 3, 1, 7, 4, 9, 5, 11, 6, Рила 14, 16, 12, 1, 3, 4, 10, 8, Станке Димитров 22, 28, 24, 23, 30, 21, 13, 17, 5, 7, 2, 19, 15, 11, 10, 14, 20, 6, 4, 8, 12, 16, Стопански Двор Пр. Кооп-Я, Пр. Кооп-Я, Трети Гвардейски Полк 8, 12, 1, 2, 4, 5, 3, 22, 7, 16, 9, 20, 10, 6, 14, Хаджи Димитър 2, 4, 10, 12, 13, 8, 11, 5, 6, 9, 3, Хан Аспарух 12, 1, 4, 14, 16, 10, 2, Христо Ботев 2, 15, 3, 17, 9, 14, 4, 1, 18, 12а, 11, 7, 16, 13, 6, 8, 12, 5а, 10, 5, Христо Смирненски 4, 3, 2, 1, Шипка 19, 3, 22, 8, 38, 1, 18, 2, 21, 29, 34, 12, 7, 35, 14, 27, 10, 23, 9, 20, 30, 6, 16, 24, 36, 25, 15, 28, 37, 26, 31, 13, 33, 40,  3, 1

На 20.08.2020 г. /09:01 – 14:00 ч./ –  Крайници:  Александър Стамболийски 1, 5, 2, 3, 4, 11, 9, 7, Априлско Въстание 3, 8, 2, 4, 1, 6, Баба Тонка 3, Батак 2, 3, Бончук 1, Васил Демиревски 12, Васил Левски 2 Магазин, 2 Магазин, Верила 52, 44, 25, 1, 30, 45, 29, 46, 24, 20, 13, 16, 27, 12, 33, 41, 55, 42, 31, 32, 34, 28, 11, 38, 37, 23, 53, 21, 48, 22, 3а, 26, 40, 10, 36, 14, 19, 57, 9, 7, 20, 1, 2, 3, 22, Гео Милев 9, 4, 8, 6, 7, Георги Раковски 4, Добри Чинтулов 4, 6, 5, 12, 2, 3, Дупнишка Комуна 37, 24, 42, 17, 33, 45, 19, 49, 34, 52, 21, 31, 43, 35, 28, 38, 39, 53, 26, 40, 27, 48, 44, 46, 41, 25, 22, 29, 36, 30, 51, 20, 23, Иван Вазов 42, 40, 37, 46, 38, 43, 41, 45, 39, Йорданка Николова 7, 2, 8, 12, 11, 1, 10, 5, 9, 3, 4, 6, Максим Горки 1, 2, Малчика 9, Младост 12, Неофит Рилски 2, 1, Паисий Хилендарски 20, 12, 17, 28, 21, 30, 22, 16, 3, 15, 23, 26, 32, 19, 9, 11, 24, 14, Панайот Волов 6, 3, 16, Петко Славейков 28, 26, 15, 17, Рила 10, 5, 11, 1, 4, №9, 8, 7, 2, 3, 12, 6, Стопански Двор Работилница, Стоян Лудев 4, 1, 6, Трети Гв. Полк 22, 99, 101, 85, 72, 91, 93, 79, 80, 64, 86, 95, 89, 76, 70, 90, 66, 81, 77, 82, 83, 74, 88, 62, 87, 84, 97, 68, Христо Механджийски 5

На 20.08.2020 г. /13:30 – 14:00 ч./ –  Крайници:  39339. 117. 68, 39339. 142. 19, I-1, 2, 3, VI-8, 9, Александър Димитров 21, 23, 13, 6, 1, 4, 19, 2, 10, 11, 17, Александър Стамболийски 1, 1, 5, 2, 3, 4, 11, 9, 7, Андрей Жданов 7, 8, 2, 4, 3, 6, 9, 5, 18, 14, 11, 17, 20, 15, 1, 16, 12, 13, Априлско Въстание 3, 8, 2, 4, 1, 6, Арда 8, 17, 5, 6, 12, 4, 1, 2, 13, 7, 11, 9, 15, Асен Златаров 1, 4, 9, 3, 5, 6, 11, Баба Е Механджийска 43, 34, 21, 44, 18, 13, 32, 33, 39, 27, 30, 24, 46, 36, 31, 42, 38, 58, 11, 50, 48, 29, 26, 25, 35, 12, 41, 52, 23, 22, 37, 7, 6, 5, 4, 7, 2, 6, 10, Баба Тонка 2, 4, 1, 5, 3, 1, Батак 2, 3, Бончук 1, 1, 2, 1, 11, 10, Бузлуджа 2, 4, 7, 5, 1, Васил Демиревски 4, 12, 8, 16, 7, 11, 4, 14, 10, 12, 3, 1, 6, 5, 2, 9, Васил Коларов 8, 4, 11, 5, 20, 18, 7, 6, 1, 2, 9, 12, Васил Левски 2 Магазин, 2 Магазин, 2 Магазин, 11, 7, 3, 1, 2, 36, 9, 2 Магазин, 26, 15, 17, 13, 19, 18, 22, 28, 14, 30, 32, 38, 23, 36, 34, 26, 40, 48, 46, 42, 44, Васко Манолов 4, 2, 3, 5, 15, 8, 17, 9, 13, 12, 11, 10, 7, 6, Верила 20, №63, 9, 7, 20, 1, 2, 3, 22, 52, 44, 25, 1, 30, 45, 29, 46, 24, 20, 13, 16, 27, 12, 33, 41, 55, 42, 31, 32, 34, 28, 11, 38, 37, 23, 53, 21, 48, 22, 3а, 26, 40, 10, 36, 14, 19, 57, Волга 3, 4, 2, 1, Възраждане 6, 10, 4, 5, 13, 9, 6, 8, 1, 2, 3, 7, 15, Генерал Заимов 8, 9, 10, 9, 8, 5, 1, 2, 3, 4, 6, 11, 7, Гео Милев 1, 5, 2, 3, 9, 4, 8, 6, 7, Георги Бенковски 1, 5, 6, 8, 10, 4, 2, 3, Георги Раковски 4, 7, 5, 4, 34, 10, 6, 32, 12, 4, 17, 20, 3а, 11а, 9, 11, 26, 2, 12а, 15, 8, 1, 10, Гергана 5, 3, 7, 9, 4, Джубрена 18, 17, 21, 1, 13, 5, 15, 2, 6, 56, 3, 9, 24, 20, 16, 14, 7, 12, 22, 10, 4, Димчо Дебелянов 15, 48, 50, 23, 1, 42, 18, 21, 11, 30, 14, 26, 22, 24, 20, 16, 5, 8, 3, 9, 4, 10, 6, 7, 11, 2, 1, Добри Чинтулов 4, 6, 5, 12, 2, 3, Дунав 15, 13, 6, 2, 4, 8, Дупнишка Комуна 5, 12, 3, 2, 7, 16, 9, 14, 20, 15, 13, 4, 18, 8, 1, 6, 11,,, 10, 37, 24, 42, 17, 33, 45, 19, 49, 34, 52, 21, 31, 43, 35, 28, 38, 39, 53, 26, 40, 27, 48, 44, 46, 41, 25, 22, 29, 36, 30, 51, 20, 23, 33, Еделвайс 10, 22, 15, 18 А, 11, 18, 28, 12, 16, 26, 13, 5, 10, 7, 8, 11, 6, 2, 1, Жабокрек 1, 10, 5, 1, 2, 16, 7, 4, 8, 10, 14, 6, 3, 12, 1, Захари Стоянов 10, 13, 39, 1, 6, 12, 5, 2, 4, 9, 18, 19, 7, 8, 23, 54, 59а, 31а, 35, 45а, 49, 57, 49, 61а, 45, 29, 33, 71, 39, къща, 51, 12, 31, 37, 63, 61, 12а, 53а, 65, 55, 43, 59, 9, Здравец 18, 20, 1, 16, 12, 22, 10, 2, 14, 6, 28, 4, 26, 8, Ивайло 14, 8, 12, 7, 3, 11, 4, 6, 5, 10, 9, 2, 19, 10, Иван Вазов 7, 42, 40, 37, 46, 38, 43, 41, 45, 39, 36, 13, 11, 18, 15, 8, 29, 1, 21, 4, 3, 25, 9, 28, 17, 22, 26, 19, 12, 7, 34, 10, 35, 33, 6, 20, 23, 16, 30, 32, 31, 5, Йордан Долдуров 14, 9, 6, 9, 7, 5, 1, 11, 10, 17, 3, 4, 8, 6, 13, 2, 12, 14, Йорданка Николова 7, 2, 8, 12, 11, 1, 10, 5, 9, 3, 4, 6, Кирил и Методийй 2, 8, 11, 4, 12, 1, 3, 6, 7, 10, Кирил Овчарченски 17, Автоработилница, 14, 15, 18, 13, 10, 3, 9, 11, 1, Климент Охридски 1, 6, 10, 12, 2, Кокиче 7, 5, 7, 4, 1, 8, 6, 2, 4, Костадин Чорбаджийски 3, 14, 9, 16, 6, 10, 8, 2, 1, 23, 11, 13, 21, 19, 15, 12, 5, 7, 4, 17, Крайречна 28, къща, 16, 1, 20, 8, 18, Любен Каравелов 4, 10, 7, 10, 5, 2, 11, 8, 9, 4, 6, 3, Максим Горки 1, 2, Малчика 10, 4, 21, 23, 8, 2, 9, Мара Петлякова 19, 15, 17, 4, 5, 5, 1, 6, 7, 3, 4, 9, 21, 20, 11, 14, местност Гугугица Бунгало, Младост 5, 12, 11, 21, 9, 23, 13, 5, 15, 10, 25, 3, 6, 4, 29, 19, 27, 7, 12, 14, 1, 2, 17, 8, Неофит Рилски 2, 2, 1, Одрин 6, 2, Осми Март 2, 15, 9, 10, 6, 12, 1, 17, 8, 16, 5, 14, 18, 3, 13, Отец Паисий 2, 1, 6, 4, 5, 7, Паисий Хилендарски 1, 12, 3, 2, 8, 6, 10, 4, 20, 12, 17, 28, 21, 30, 22, 16, 3, 15, 23, 26, 32, 19, 9, 11, 24, 14, Панайот Волов 6, 3, 16, Пейо Яворов 11, 13, 3, 15, 9, Петко Славейков 4, 12, 9, 8, 3, 11, 2, 6, 1, 10, 14, 26, 15, 17, 28, 20, 13, Пролетарска 13, 1, 9, 17, 6, 7, 3, 19, 5, 15, 11, Райко Даскалов 2, 8, 1, 6, 12, 5, 10, 4, Рила 10, 5, 11, 1, 4, №9, 8, 7, 2, 3, 12, 6, Самуил 4, 3, 1, 10, Солун 4, 15, 2, 8, 6, Ст. Димитров 16, 6, 10, 14, 7, 9, 8, 4, 2, 1, 13, 11, 12, Стопански Двор Скз Крайници, Автоработилница, Работилница, Склад, Работилница, Автосервиз, Сграда, Свинеферма, Фуражно Кухня, Склад, Стоян Лудев 14, 10, 5, 3, 16, 12, 8, 4, 1, 6, Трети Гв. Полк 38, 3, 9, 99, 101, 85, 72, 91, 93, 79, 80, 64, 86, 95, 89, 76, 70, 90, 66, 81, 77, 82, 83, 74, 88, 62, 87, 84, 97, 68, 22, 34, 52, 43, 40, 35, 39, 49, 37, 36, 29, 41, 18, 45, 33, 31, 42, 25, 6, 13, 16, 2, 12, 7, 28, 15, 30, 5, 40, 22, 21, 26, 19, 17, 8, 27, 10, 3, 11, 24, 20, 14, 18, 9, 57, 56, 61, 75, 44, 54, 36, 65, 59, 73, 53, 49, 40, 11, 55, 69, 1, 58, 48, 63, 38, 47, 51, 67, 43, 71, 97, УПИ II-302, кв. 79, Хаджи Димитър 1, 7, 2, 1, 4, 6, Хан Аспарух 2, 3, 5, 4, 6, Христо Ботев 1, 3, 2, 12, 9, 11, 3, 33, Христо Механджийски 1, 2, 4, 7, 10, 8, 6, 9, 13, 11, 12, 3, 15, 21, 19, 22, 20, 16, 17, 5, Чаталджа 69, 5, 16, 9, 6, 14, 12, 67, 7, 4, 10, 1, 3, 18, 11, 4а, Черно Море 9, 6, 5, 1, 2, 8, 4, 3, 7, Яне Сандански 3, 5, 11, 15, 10, 8, 6, 7, 2, 4, 13, 1, 11, 15, 6,  УПИ 393

На 20.08.2020 г. /13:30 – 14:00 ч./ –  Червен Брег:  Александър Стамболийски 4, 2, 8, 6, 74, 36, 28, 78, 65, 58, 40, 53б, 63, 33, 53, 3, 60, 30, 25, 54, 12, 53а, 5, 34, 72, 44, 39, 45, 49, 16, 43, 13, 32, 20, 76, 26, 21, 48, 50, 57, 24, 17, 68, 7, 41, 62, 1, къща, 55, 22, 2, 56, 23, 10, 66, 38, 35, 51, 60а, 31, 1, къща, Баба Парашкева 7, 18, 6, 26, 4, 32, 29, 14, 19, 25, 11, 12, 9, 27, 10, 16, 1, 22, 5, 24, 20, 13, 21, 23, 8, 15, 30, 36а, 36, 34, 35, Баба Тонка 3, 1, 2, 9, 8, 5, 12, 7, 11, Бачо Киро 10, 8, 20, 17, 39, 35, 32, 22, 45, 2, 6, 26, 29, 43, 3, 19, 31, 7, 24, 27, 11, 18, 25, 41, 28, 4, 9, 30, 37, Бенковски 20, 14, 18, 16, 22, 19, 12, 5, Бончук 4, 1, 5, 6, 3, 8, 7, 2, 10, 20б, 16, 22, 18, 20а, 11, 9, 13, 10, 17, Бузлуджа 8, 3, 16, 10, 6, 2, 1, 4, Васил Демиревски 4, 7, 6, 2, 15, 13, 1, 11, 3, 5, 23, 17, 33, 29, 12, 39, 40, 19, 37, 35, 27, 41, 25, 16, 18, Васил Коларов 23, 8, 6, 21, 31а, 10, 24, 14, 22, 15, 4, 17, 11, 16, 18, 19, 5, 12, 28, 47, 78, 45, 62, 74, 72, 52, 66а, 70, 39, 68, 66, 64, 43, 82, 76, 80, 36, 25, 32, 46, 29, 38а, 27, 22, 31а, 48, 34, 31б, 40, 6, 50, 23, 42, 30, 38б, Васил Левски 4, 3, 5, 1, 2, Верила 1, 3, 7, 5, Гагарин 12, 6, 7, 1, 2, 5, 10, 14, 8, Георги Димитров 44, 28, 18, 7, 10, 8, 46, 56, 29, 20, 2, 14, 40, 48, 13, 19, 22, 1, 42, 5, 54, 22а, 12, 31, 32, 36а, 16, 30, 34, 62, 23, 50, 36б, 25, 9, 38, 12а, 58, 52, 21, 26, 24, 4, 15, 60, 3, 17, 74, 10, 88, 80, 84, 12, 82, Павилион, 78, 92, 86, 92, 53, 51, 47, 49, 55, 45, 43, 40, 39, 64, 37, 72, 76, 33, 70, 68, 66, 74, Гурко 1, 6, 3, 2, 5, 7, 10, 1, 9, 12, Джубрена 6, 18, 20, 22, 27, Димитър Благоев 13, 15, 54, 58, 56, 60, 22, 38, 32, 27, 2, 13, 12, 26, 9, 23, 15, 18, 28, 36, 7, 19, 17, 6, 21, 10, 5, 11, 14, 16, 30, 25, 8, 3, 4, 24, Иван Вазов 8, 4, 1, 2, 3, 6, Йорданка Николова 2, 8, 1, 22, 26, 7, 28, 20, 30, 18, 6а, 16, 4, 6б, Кирил и Методийй 5, 2, 4, 3, 9, 7, Лиляна Димитрова 2, 4, 6, 1, 8, Любен Каравелов 5, 2, 9, 13, 3, 6, 1, 12, 7, 10, 4, 8, 11, Максим Горки 1, 20, 4, 7, 5, 3, 2, Малчика 1, 4, 6, 9, 7, 3, 5, 2, Маршал Толбухин 22, 16, 10, 24, 18, 14, 6, 1, 12, 20, местност Могилите Авторабот, местност Рибарници вила, Хале, Митко Палаузов 19, 27, 31б, 33, 26, 22, 24, 31а, 84, 25, 20, 35, 16, 7, 4, 3, 2, 5, 1, 8, 8, 23а, 17, 11, 23, 21, 15, 9, 12, 14, 6, 16, 18, 13, 19, 10, Мусала 2, 5, 3, 4, 1, Никола Вапцаров 3, 9, 39, 37, 35, 25, 15, 27, 19, 23, 17, 21, 13, Оборище 5, 2, 3, 1, Общ. Дупница, Опълченска 4, 6, 2, 5, 3, Партизанска 2, 3, 6, 4, 1, Пионерска 2, 24, 28, 7, 12, 1, 43, 31, 45, 15, 18, 10, 39, 35, 37, 8, 29, 41, 25, 17, 23, 5, 3, 49, 13, 33, 30, 20, 9, 22, 27, 26, 21, 47, 16, 53а, 36, 30, 55, 59, 32, 44, 53, 57, 49, 38, Плиска 3, 5, 7, 1, 2, 4, 6, 3, Райна Княгиня 5, 4, 7, 2, 8, 6, 30, 1, 3, Раковски 15, 8, 14, 10, 17, 12, 2, 3, 1, 7, 4, 9, 5, 11, 6, Рила 14, 16, 12, 1, 3, 4, 10, 8, Станке Димитров 22, 28, 24, 23, 30, 21, 13, 17, 5, 7, 2, 19, 15, 11, 10, 14, 20, 6, 4, 8, 12, 16, Стопански Двор Пр. Кооп-Я, Пр. Кооп-Я, Трети Гвардейски Полк 8, 12, 1, 2, 4, 5, 3, 22, 7, 16, 9, 20, 10, 6, 14, Хаджи Димитър 2, 4, 10, 12, 13, 8, 11, 5, 6, 9, 3, Хан Аспарух 12, 1, 4, 14, 16, 10, 2, Христо Ботев 2, 15, 3, 17, 9, 14, 4, 1, 18, 12а, 11, 7, 16, 13, 6, 8, 12, 5а, 10, 5, Христо Смирненски 4, 3, 2, 1, Шипка 19, 3, 22, 8, 38, 1, 18, 2, 21, 29, 34, 12, 7, 35, 14, 27, 10, 23, 9, 20, 30, 6, 16, 24, 36, 25, 15, 28, 37, 26, 31, 13, 33, 40,  3, 1

На 21.08.2020 г. /09:15 – 12:00 ч./ –  Дупница:  Бистрица 70, 50, Стария Супер, 93, 71, 70, 92, 70 70, 73, 69, 67, 68, 69 69, 92

На 21.08.2020 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Дупница:  68789. 17. 76, III, кв. 95 Цгп, Андон Величков 8, Бисеров 2, Булаир 24, 9, 2, 13, 1, 3, 25, 15, 8, 6, 7, 5, 3 Т. 2, 11, 16, 14, 12, 20, 4, 22, 19, 1, 10, 18, 17, Вихрен 3, Кирил и Методийй 20, 2, 22, 19, 21, 17, 24, 36, 1, 11, 9, 30а, 13, 27, 25, 16, 34, 18, 32, 10, 23, 28, 12, 7, 8, 30, 5, 26, 15, Княз Борис I 6, 34, 8, 10, 12, 20, 22, 14, Македония 3, Пазарна 1, Павилион №2, №3, Свети Георги 1, 2, 11, 5, 3, 7, 9, Свети Иван Рилски 22, 29, 24, 35, Павилион, 33, 31, Трети Гвардейски Полк 23, УПИ І, кв. 78, УПИ III, кв. 95, Хан Крум 1

Община Кочериново

На 17.08.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./   На 18.08.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Боровец:  II-259, кв. 14, XVIII-263 кв. 14, УПИ XII-99q, УПИ XV-172, УПИ-І,  къща, 244

Община Кюстендил

На 17.08.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 19.08.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./   На 21.08.2020 г. /15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Богослов:  местност Ръжеве

На 17.08.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 20.08.2020 г. /13:00 – 16:30 ч./   На 21.08.2020 г. /15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Ивановци, Общ. Кюстендил

На 17.08.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 21.08.2020 г. /15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Бобешино

На 17.08.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 21.08.2020 г. /15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Вратца:  Лютица, махала Вучкова, махала Гаджалска, махала Илчова, махала Ливадска, махала Мазнево, махала Мацаранска, махала Рекалска, махала Стоилкова, махала Терзийска, местност Дервена, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил,  105

На 17.08.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 21.08.2020 г. /15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Горна Брестница:  Кортин Дол

На 17.08.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 21.08.2020 г. /15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Горно Уйно:  Мвец Драговищица

На 17.08.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 21.08.2020 г. /15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Грамаждано:  местност Гола Велика, местност Колушка Река

На 17.08.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 21.08.2020 г. /15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Гурбановци

На 17.08.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 21.08.2020 г. /15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Гърляно:  IV-111, кв 22, Владимир Заимов 18г, 12 1, 18а, 21, 16, 29, 12, 16 3, 25, 23, 19, 31, 4, 27, 17, 11, 9, 3, 4, 2, Девети Септември 4, 2, 21, 1, 3, 23, 9, 13, 17, 7, 19, 11, Димитър Каляшки 31, 27, 23, 33, 29, 14, 2, 3, 7, 17, 9, 14, 5, 12, 11, Крум Кюлявков 17, 15, 19, 10, 5, 2, 6, 14, 7, 13, 1, 9, 4, 12, 11, махала Балиндол, махала Баовец, махала Биковска, махала Джопарска, махала Долна 25, 26, махала Леските 6, 5, 4, 3, махала Реката къща, 14, 13, 15, махала Ресенска 4, махала Ярешка 3, 2, 6, 4, 1, местност Доло, местност Смоквата, Руен 33, 31, 30, 16, 14, 28, 18, 10, 29, 20, 2, 32, 7, 15, 9, 17, 11, 27, 21, 19, 4, 22, 3,  Рибарник и Обсл. Сгради, Цех, Цех, Гаражи, Телчарник, Работилница, Поща, Павилион, Здр. Служба

На 17.08.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 21.08.2020 г. /15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Гюешево:  000053, Васил Левски 10, 11, 5, 2, 3, 1, 1, 1, Георги Раковски 10, 3, 6, 1, 2, 12, 8, Иван Вазов 4, 2, 1, 3, Ильо Войвода 18, 27, 14, 10, 7, 2, 4, 11, 25, 6, 1, 8, 19, 5, 9, Кирил и Методийй 3, 13, 5, 10, 8, Комсомолска 25, 20, 17, 14, 12, 21, махала Богданица, махала Борнарска, махала Гарище, махала Димирци, махала Зарева Магазин, махала Рекалска, махала Тонева, махала Центъра Скз Гюешево, Застава, махала Цървенджийска 6, махала Чачарска, Младен Тасков 2, 3, 4, 1, Отец Паисий 28, 1, 14, 27, 10, 2, 2, 25, 6, 26, 3, 22, 18, 7, 10, 5, 1, 15, 17, Поручик Борис Чуковски 4, Руен 5, 1, Румяна Войвода 14, 5, 6, 13, 4, Стефан Караджа 11, 9, 7, 17, 10, 15, 8, 14, 12, 3, 2, 4, 8, Стойо Якимов Георгиев 2, 3, 7, Стоян Лудев 15, 36, 18, 12, 24, 34, 6, 2, 22, 10, 40, 38, 20, 8, 16, 30, 4, 28, 14, Хан Аспарух 4,  Помпена Станция, Кафе, Бензиностанция, Търг. Комплекс, Границата, Кафе, Магазин, Кафе, 1, Училище, Черква, Магазин

На 17.08.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 21.08.2020 г. /15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Долно Село:  М. Планиница, махала Бистрица Магазин, махала Буковска, махала Дяволска, махала Каймаканска, махала Кошарелска, махала Логовска, махала Малиновска, махала Пищилци, махала Превалец, махала Ридарци, махала Салакунска, махала Транчовска, махала Чукарска, махала Шаламанци

На 17.08.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 21.08.2020 г. /15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Долно Уйно:  махала Олтоманци

На 17.08.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 21.08.2020 г. /15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Жиленци:  Везенска 2, Везенска махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров 4, 1, 3, 6, Гюешевско шосе 31, 28, Склад Хр. Стоки, 14, 29, 51, 24, 37, 45, 49, 13, 12, 33, 41, 16, 36, 18, 57, 20, 34, 55, 8, Кафе, 10, 39, 40, 32, 47, 27, 6, 35, 53, 43, 38, 30, 45, Деляница, Димитър Каляшки 31, Куртевите, махала Босачка, махала Везенска 21, вила, Фургон, 26а, 28, 37, 29, 31, 5а, махала Грънчарска 15, 4а, 20, вила, 18, 13, 5, 7, 6, 12, 1, 11, 3, 21, 8, 2, 25, 29, махала Долна 38, махала Мазнево Магазин, 8, вила, Фургон, махала Сиракова, махала Сърбинска 2, 7, 1, 5, 3, 10, 15, 8, 18, махала Чифлика, махала Юручка, местност Грамаге, местност Лешовица, Осогово 14, 54, 67, 54, 68, 75, 71, 66, 60, 77, 64, 73, 81, 69, 59, 52а, 62, 56, 52, ПИ 003070 местност Грамаге, При Къщи, Радослав Нотев 1, Рекалска 27, 46, 36, 10, 5а, 8, 37, 13, 23, 7, 14а, 22, 40, 6, 5, 4, 32, 50, 39, 43, 30, 34, 18, 9, 48, 19, 11, Разсадник, 49, 25, 45, 35, 24, 20, 3, 33, 1, 3б, 38, 42, 28, Стопански Двор Мандра, Автобусен Гараж, Христо Ботев 4,  къща, къща, вила

На 17.08.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 21.08.2020 г. /15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Каменичка Скакавица:  Васил Левски 10, 26, 30, 3, 7, 4, 9, 12, 19, 6, 15, Здравец 3, 1, Каменица 6, 4, 1, 10, 13, махала Дудевска 26, 1, вила, махала Пилищарска, махала Чакмаджийска 2, махала Чифутска, Осогово 31, 2, 15, 19, 6, 4, 8, 16, 11, 2, 21, 31, 17, 10, 14, Сребърно Коло, Хаджи Димитър 4,  Кафе

На 17.08.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 21.08.2020 г. /15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Коприва

На 17.08.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 21.08.2020 г. /15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Кутугерци

На 17.08.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 21.08.2020 г. /15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Кършалево

На 17.08.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 21.08.2020 г. /15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Кюстендил:  Белият Камък 19, 17, 25, 26, 18, 16, Гюешевско шосе Дърв. Работилница, Димитър Иванов 42, 30, 26, Димитър Кукудов 1, Помпа, 1а, Крум Зарев 25, 27, 23, 19, местност Влахов Дол 176 вила, местност Гнила, местност Гола Велика 240, В23, вила, вила 34, вила №33, Бунгало, Картинг Писта, Фургон, 4, Помпа, В-119, 1, 39, вила 15а, 111, 143, Бунгало №285, местност Динката вила, къща, местност Жабокрътски Рид Павилион За Охрана, местност Полски Имоти 6, 3, 4, 2, местност Ръжеве 204, 222, вила, местност Хисарлъка вила, Митко Палаузов 7, 6, 2, 10, 20, 6а, 8, 11, 9, 4, 5, 18, 21, 16, 13, 3, 1, 22, 12, 14, Невестинско шосе 1, 32, Незабравка 2, 4, 8, 6, Никола Атанасов 6, Раденко Видински 15, 1, 13, 4, 12, 19, 8, Помпа, Секция №8, 10, 3, 9, 7, 2, 11, 5, 6, Светамински Бор, Станкевско шосе 6, 3, ул.  Дупнишко шосе

На 17.08.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 21.08.2020 г. /15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Ломница, Общ. Кюстендил:  махала Анина, махала Батина, махала Богойна, махала Грамаче, махала Джурина, махала Донина, махала Милоорниче, махала Плавнище, махала Попов Дол, махала Прекендачка, махала Равно Буче, махала Щърбец

На 17.08.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 21.08.2020 г. /15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Мазарачево:  махала Безбелинци, махала Модро Поле, махала Тренките, махала Черна Река

На 17.08.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 21.08.2020 г. /15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Преколница:  махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Карадачка, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска, местност Алексовото,  72

На 17.08.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 21.08.2020 г. /15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Раненци:  Баровска, Людмила Живкова 2, махала Боровска, махала Велиновска, махала Димовска 21, махала Друмлийска 9, махала Кривошийска, махала Лехчанска, махала Мечкарска, махала Реджовска, махала Славевска, махала Стругарска, махала Центъра 26, махала Шляпарска,  Магазин

На 17.08.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 21.08.2020 г. /15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Ръсово:  махала  Рекалска, Община Кюстендил, махала Лесичка

На 17.08.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 21.08.2020 г. /15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Церовица:  махала Бело Камене

На 17.08.2020 г. /08:00 – 09:00 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/   На 21.08.2020 г. /15:30 – 16:30 ч. по искане на “ЕСО” ЕАД/ –  Чудинци

На 17.08.2020 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Кюстендил:  Бузлуджа 101, 114а, Комплекс Изток Павилион, местност Дренов Дол, местност Николичевски път 10, 2, 7, 1, Ст. Постройка, 11, 64, 11а, 25, 27, 35, 5, 32а, 11, 9, 12, 21, 8, 40, 23, 3, 24, 34а, 41, 13, 11б, 7, 38, 36, 34, 14, Склад, 32а Гараж, 39, къща, 4, 37, 24а, местност Полски Имоти 4, Помпа, Барака, 7, 8, 5, вила, 6, 1, Лозе, Прогона 1, 18, 20, 30, 19, 28, 27, 25, 24, 21, 26, 22, 23, Решетка

На 17.08.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Кюстендил:  Георги Тертер 35, Дондуков, Жан Жорес 3, 1, Индустриална Складово Помещение, 12, Камчия Времянка, 13 Склад, 3, 26, 5, Константин Николов 2, Цех, Шивашко Ателие, Стадион Странджата, 4, 5, 7, Цех За Хляб, 1, 3, Лозенски Механи, ПИ 41112. 214. 59, местност Гърлянски Черешарник 2, 37, 16, 12, 28, 21, 39, 1а, 19, 26, 23, 22, 28 А, местност Лозенски Механи 1, 27, 58, 8, 20б, 6, 2, 55, 15а, 7, 22, 5, 20, 4, 9, 21, 23, 10, 18, Овощарска Магазин, Осми Март 9, 4, 8, 15, 13, 11, 10, 6, 2, 7, 3, 12, 5, 1, Петър Берон 46, 46, Соволска 1, 5а, 38, 36, 27б, Поща, 8, вила, къща, 32, Цех, 6, 31, 48, Работилница, 30, 25, къща, 17а, 29, 1а, 27, 11а, 33, 35, 16а, 39, Работилница, 22, 34, Струма 19а, 23, 14, 25, 29, 27, 19, 12, 17, Хаджи Димитър 68, 70,  Бар, Цех,  Склад

На 17.08.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 18.08.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 19.08.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 20.08.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 21.08.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Лозно:  Слатина-026005

На 18.08.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 19.08.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 20.08.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./   На 21.08.2020 г. /09:01 – 16:00 ч./ –  Кюстендил:  Индустриална Складово Помещение, 12, Лозенски Механи, ПИ 41112. 214. 59, местност Гърлянски Черешарник 2, 37, 16, 12, 28, 21, 39, 1а, 19, 26, 23, 22, 28 А, местност Лозенски Механи 1, 27, 58, 8, 20б, 6, 2, 55, 15а, 7, 22, 5, 20, 4, 9, 21, 23, 10, 18, Петър Берон 46, 46, Соволска 1, 5а, 38, 36, 27б, Поща, 8, вила, къща, 32, Цех, 6, 31, 48, Работилница, 30, 25, къща, 17а, 29, 1а, 27, 11а, 33, 35, 16а, 39, Работилница, 22, 34,  Бар, Цех

На 18.08.2020 г. /09:31 – 10:00 ч.; 09:31 – 12:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Гърбино

На 18.08.2020 г. /09:31 – 10:00 ч.; 09:31 – 12:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Полска Скакавица

На 18.08.2020 г. /09:31 – 10:00 ч.; 09:31 – 12:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Шишковци

На 18.08.2020 г. /09:31 – 10:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Жабокрът

На 18.08.2020 г. /09:31 – 10:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Коняво

На 18.08.2020 г. /09:31 – 10:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Копиловци, Общ. Кюстендил

На 18.08.2020 г. /09:31 – 10:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Кюстендил:  Склад

На 18.08.2020 г. /09:31 – 10:00 ч.; 11:00 – 12:00 ч./ –  Ябълково, Общ. Кюстендил:  VIII-250, кв. 7, Бенковски 6, 7, 17, 29, 21, 25, 15, 5, 11, 4, 19, 14, 9, 27, 13, 23, 12, 3, 30, 2, 10, Георги Димитров 4, Девети Септември 8, 10, 19, 2, 6а, 4, 11, 5, 3, 1, Кадъница, Кирил и Методийй 17, 26, Ленин 22, 29, 24, 26, 98, 25, 32, 28, 16, 3, 14, 19, 20, 38, 7, 13, 33, 15, 27, 10, 11, 30, 42, 12, 17, 35, 21, 1, 34, 36, 5, 40, 18, 23, 2, 4, 8, махала Бански Мост 2, Търговска Сграда, 6, 4, 5, 3, махала Славейкова 6, 1, 4, 3, 2, 8, 7, махала Софийско шосе 5, 3, 2, 1, 4, махала Трънярска, местност Кантона, местност Соволска Река, местност Соволщица, Овощарска 7, 11, Пладнището, Първи Май 69, 73, 64, 65, 63, 61, 51, 57, 55, 62, 59, 67, 71, 53, 49, С. Ябълково, Община Кюстендил, Славейков 27, 10, Христо Ботев 12, 32, 13, 24, 17, 34, 11, 28, 19, 21, 20, 23, 36, 30, 16, 15, 14, 22, 10, 25, 18, 26, 14

На 18.08.2020 г. /11:01 – 12:00 ч.; 11:01 – 14:30 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Бъзовица:  махала Врътина, махала Георгина, махала Говедарници, махала Димина, махала Дънкова, махала Кюлина, махала Реката

На 18.08.2020 г. /11:01 – 12:00 ч.; 11:01 – 14:30 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Средорек, Общ. Трекляно:  020019, махала Бекярска, махала Джониловци, махала Драгльовци, махала Дренярска, махала Клинчарци, махала Неделкьова, махала Павлева къща, махала Пашина, махала Петрева, махала Центъра, махала Явор, махала Янина, местностдупни Камък, ПИ 024025

На 18.08.2020 г. /11:01 – 12:00 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Брест, Общ. Трекляно:  махала Беловци, махала Знеполци, махала Казаците, махала Песяк, махала Селото Магазин, махала Янкова

На 18.08.2020 г. /11:01 – 12:00 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Горановци, Общ. Кюстендил:  Лъката, махала Оспротива,  къща, 1 ПИ 001005

На 18.08.2020 г. /11:01 – 12:00 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Горни Коритен:  махала Богдановци, махала Григоринци, махала Джуркинци, махала Лиярска, махала Лозановци, махала Любенова, махала Мъзгарска, махала Пауновци, махала Петкова, махала Попова, махала Ралоква, махала Расова, махала Спасановци, махала Цонева

На 18.08.2020 г. /11:01 – 12:00 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Горно Кобиле:  махала Бучлинци, махала Пешина, махала Селото

На 18.08.2020 г. /11:01 – 12:00 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Горно Уйно:  махала Амиджина, махала Брестов Дол, махала Джалевица, махала Дръндевци, махала Дудевска, махала Момчилова, махала Панагонова, махала Цървеличка

На 18.08.2020 г. /11:01 – 12:00 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Добри Дол, Общ. Трекляно:  махала Ашковци, махала Вучковци, махала Герасимци, махала Горчовци, махала Гълъбовци, махала Джуровци, махала Дръндевци, махала Дълбоки Дол, махала Зеленковци, махала Златковци, махала Мутевци, махала Наковци, махала Ората, махала Пращенци, махала Сръбиновци, махала Татарци, махала Центъра, махала Шуме

На 18.08.2020 г. /11:01 – 12:00 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Долни Коритен:  махала Витанова, махала Витановци, махала Гелева, махала Деянова, махала Джонева, махала Димова, махала Дроньова, махала Китанова, махала Клубарска, махала Кьосакова, махала Манчова, махала Петкова, махала Портарска, махала Хановете, махала Чомарска

На 18.08.2020 г. /11:01 – 12:00 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Долно Кобиле:  махала Аврамци, махала Диневци, махала Ковачевци, махала Козарник, махала Кошарци, махала Момчиловци, махала Пладнище, махала Станчевци, махала Станчовци, махала Училището

На 18.08.2020 г. /11:01 – 12:00 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Долно Уйно:  махала Дедо Ненова, махала Корнец, махала Моралийска, махала Никова, махала Олтоманци, махала Райкова, махала Славкова, махала Чурица, махала Янковска

На 18.08.2020 г. /11:01 – 12:00 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Драговищица, Общ. Кюстендил:  Акация 1, 2, 5, 3, Априлско Въстание 7, 1, 15, 30, 14, 2, 8, 10, 12, 17, 4, 19, 11, 3, Асен Златаров 1, 5, 3, 7, Атанас Достин 26, 11, 38, 15, 5, 8, 47, 34, 19, 63, 57, 17, 33, 31, 41, 4, 32, 21, 30, 28, 35, 39, 48, 9, 7, 49, 12, 45, 1, 29, 27, 59, 42, 20, 37, 10, 6, 40, 61, 44, 2, 51, 18, 65, 53, 46, 24, 22, 13, 36, Бреза 1, 2, Брест 1, 2а, 1а, Генерал Савойски 5, 9, 8, 12, 13, 10, 11, 7, 6, Георги Григоров Фарадей 6, 12, 10, 24, 9, 5, 1, 4, 14, 8, 16, 13, 22, 28, 21, 18, 17, 20, 3, 7, 11, Девети Септември 32, 77, 54, 61, 77а, 71, 41, 43, 60, 49, 47, 56, 64, 73, 66, 55, 68, 52, 72, 44, 67, 34, 50, 51, 59, 39, 40, 37, 76, 38, 36, 62, 75, 48, 65, 53, 69, 57, 45, 42, 54а, 79, Димитър Каляшки 1а, 8, 17, 11, 6, 19, 10, 13, 9, 15, 2, 3, 4, 7, 5, Земен 28, Искра 2, 4, 1, Кирил и Методийй 3, 2а, 1, 2, 5, Лале 8, 2, 4, 6, 1, Липа 6, Места 3, 6, 2, 1, 4, 8, 5, местност Перивол, местност Ямборано Кафе Аперитив, Селкооп, Младост 12, 14, 6, 18, 4, 22, 20, 8, 16, 10, 2, Опълченска 1, 3, Охрид 2, 1, 4, 3, Преслав 12, 15, 11, 10, Рила 3, Руен 1, 4, 5, 6, 7, Славчо Темкин 29, Спартак 4, 1, 6, Спортист 2, 5, 8, 4, 3, 6, Стоян Лудев 1, 7, 6, 4, 9, 3, 2, 5, Черница 4, 2, 6, 5,  Бензиностанция, Кафе

На 18.08.2020 г. /11:01 – 12:00 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Драгойчинци:  махала Богданова, махала Бозкина, махала Гигина, махала Гигинци, махала Градско Ливаде, махала Дайчова, махала Деяница, махала Джикаре, махала Дълги Лом, махала Дърнелци, махала Зеинци, махала Злондон, махала Корита, махала Куркина, махала Малка Падина, махала Митарци, махала Пейчинова, махала Село, махала Средно Осое, махала Чорбаджийска, махала Ширилова

На 18.08.2020 г. /11:01 – 12:00 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Злогош:  Долна махала , махала Гергиновци, махала Горни Шушнярци, махала Долни Шушнярци, махала Клен къща, махала Кориярци, махала Лазина, махала Лалина Падина, махала Мушикарци, махала Плава Круша, махала Селото вила, махала Чиринци

На 18.08.2020 г. /11:01 – 12:00 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Киселица:  махала Богданинци, махала Буцалевци, махала Вучковци, махала Гелчинци, махала Кадинци, махала Търница

На 18.08.2020 г. /11:01 – 12:00 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Метохия:  Долна махала, махала Баздрике, махала Бургяре, махала Владимировци, махала Матеина, махала Осояре, махала Пауновци

На 18.08.2020 г. /11:01 – 12:00 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Побит Камък, Общ. Трекляно:  махала Возчукар, махала Джокинци, махала Село

На 18.08.2020 г. /11:01 – 12:00 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Полетинци:  41

На 18.08.2020 г. /11:01 – 12:00 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Сушица, Общ. Трекляно:  махала Варни Дол, махала Камберска, махала Прогона, махала Раздолци, махала Реката, махала Старо Село, махала Ханове, махала Чешмата, махала Чифлика, махала Шавар

На 18.08.2020 г. /11:01 – 12:00 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Трекляно:  махала Центъра

На 18.08.2020 г. /11:01 – 12:00 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Уши:  030001 М. Под пътя, махала Вучарник, махала Горно Велковци, махала Долно Велковци, махала Златанова, махала Знеполци, махала Калеинци, махала Кошарци, махала Николина, махала Николинци, махала Самарджийска, махала Спасевска

На 18.08.2020 г. /11:01 – 12:00 ч.; 12:00 – 14:30 ч./ –  Чешлянци:  махала Бара, махала Вишурци, махала Милчаци, махала Орница, махала Реката Бунг, махала Стопански Двор, махала Ябуковица, махала Ясикаре

На 18.08.2020 г. /11:01 – 14:30 ч./ –  Горно Кобиле:  махала Пешина

На 18.08.2020 г. /11:01 – 14:30 ч./ –  Долно Кобиле:  махала Диневци, махала Ковачевци, махала Козарник, махала Кошарци, махала Момчиловци, махала Станчевци, махала Станчовци, махала Училището

На 19.08.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Жиленци:  махала Босачка, махала Сърбинска, махала Чифлика

На 19.08.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Кюстендил:  Демокрация 49, 55, 57, 1ет4, Канцеларии, 53, 1, Кириат Оно 3, 1, 16а, 13, 7, 48, 8, 9, 55, Криволак 5, 3, 1, 4, 2, Любен Каравелов 3, 4, 8, 16, 10, 14, Библиотека, 1, 6, 5, местност Влахов Дол 176 вила, местност Ръжеве 204, 222, вила, местност Хисарлъка вила, Пауталия 1, 5, Търговска 48, 61, 53, 49, 46, 40, 44, 59, 54, 42, 57, Цар Михаил 5, 3, 5 Кафе, Канцеларии, 7, Цар Освободител 142, 158, 150, 124, 132, 144, 134, 156, 148, 138, 126, 168, 136, 147

На 19.08.2020 г. /09:16 – 12:00 ч./ –  Жиленци:  махала Грънчарска, махала Долна, махала Сърбинска 10, 15, 8, 18, махала Чифлика, местност Грамаге, Осогово 54, Стопански Двор Мандра, Автобусен Гараж,  Къща

На 19.08.2020 г. /09:16 – 12:00 ч./ –  Кюстендил:  Васил Априлов 36, 4, 38, Веслец 13, 2, 6 101, 10, 12, 7, 16, 5, 9, 1, 8, 18, 10а, 3, 11, Виница 15, 13, 17, Елин Пелин 2, 1, 4, 5, Костадин Поппандов 2, 8, 9, 6, 11, 2а, 10, 16, 7, 4, 3, 6а, 5, 14, Парижка Комуна 11, 11а, 2, 1, 3, 5, 4, 7, Първи Май Чешма и Спирка на Пазара, 8 А, 14, 10, 8а, Магазин, Радослав Нотев 3, 17, 8, 12, 10, 7, 19а, 4, 6, 13, 2, 11, Трифон Стефанов 19а, 19, 22, 28а, 21, 23, 17, 24, 26, Хан Аспарух 29, 20 101, 39, 20, 25, 31 А, 21, 36, 101, 33, 23, 32, 30, 31, 35, 27, 23а, 28, 34, 31а, 37, 26, Цар Освободител 155 Партер, 127, 153, 137, 129, 157, 163, 167, 149а, 151, 159, 101, 161, 171, 123, 165, 169, 155, 145, 135, 101 Б, 147, 125, 149, 143, 121, 159 А, 131

На 19.08.2020 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Кюстендил:  местност Планина Осогово

На 19.08.2020 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Цървена Ябълка:  Таскова Плевня

На 20.08.2020 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Таваличево:  Атанас Малинов 9, 1, 16, 15, 10, 22, 11, 4, 3, 2, 6, 7, 5, 14, 8, 13, Васил Левски 2, Георги Димитров 12, 17, 10, 16, 7, 13, 15, 14, 5, 8, 11, 4, 9, Григор Манев 1, 4, 8, 7, 3, Девети Септември 36, 34, 32, 41, 23, 37, 33, 24, 30, 43, 25, 39, 40, 38, 31, 26, 29, 35, Еверест 2, 10, 3, 4, 8, 1, 84, 6, Иван Калфин 7, 3, 5, 1, Кирил Мазнев 9, 3, 4, 10, 2, 8, 12, 5, Кирил Николов-Странджата 4, 3, 1, 9, 7, 2, Ленин 16, 28, 31, 21, 29, Пирин 1, 2, 4, Рила 1, Скз Таваличево, 3, Руен 2, 1, 3, 4, Станке Димитров 13, 6, 5, 1, 11, 7, 9, 8, 4, Стефан Димитров 2, 10, 15, 3, 11, 9, Страцин 3, 2, Струма 3, 4, 1, 2, Христо Ботев 8, 4, 11, 1, 2, 19, 6, 7, 15, 5, 3, 9, 13, Христо Манев 6, 7, 11, 1, 3, 15, 4, 5, 13, 8, 17, 19, 10,  Кръчма, Стопански Двор

Община Невестино

На 20.08.2020 г. /09:16 – 12:00 ч./ –  Еремия:  М-Ст Разкръстницата, махала Влашка, махала Златковска, махала Ивановска, махала Ковачка, махала Манчовци, махала Мухтийска, махала Стаменковци, махала Стойковска, махала Тинтилиговска, махала Цинцовска, махала Шопска, махала Щърбевци, махала Якимовска

На 20.08.2020 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Раково, Общ. Невестино:  махала Бурнаавска, махала Озранци, махала Рахталинска, махала Реката, махала Решанска

Община Рила

На 17.08.2020 г. /09:30 – 10:00 ч./ –  Кочериново:  местност Мандало Крайп. Заведение, Свети Иван Рилски 135, Стопански Двор Тр2

На 17.08.2020 г. /09:30 – 10:00 ч./ –  Рила:  62671. 500. 2, IX-1030, кв. 84, Аверки Попстоянов 1 6, 12, 13, 7, 2, 1, 3, 6, 1 1, 1, 8, 6, 2, 14, 7, 5, 2 2, 3, 4 Административна Сграда, Инкасаторски Пункт, 2 Пожарна Служба, Аврам Стоянов 2, 6, 8, 10, 7, 16, 4, 12, Алеко Константинов 4, 7, 6, 5, 3, 2, 10, Александър Стамболийски 16, 15, 10, 25, 5, 29, 12, 11, 17, 13, 1, 8, 21, 4, 18, 22, 9, 6, 3, 23, 19, Бор 6, Бузлуджа 16, 10, 12, 7а, 3, 9, 7, 5, 14, 4, 2, Васил Демиревски 4, 4, 4, 11, 1, 9, 23, 14, 22, 10, 13, 6, 24, 2, 4, 21, 15, 4, 43, 4, 4, 4, Васил Левски 35, 6, 3, 10, 2, 8, 1, 9, 33, Васил Начев 12, 18, 26, 29, 32, 5, 11, 9, 35, 10, 41, 39, 15, 13, 24, 16, 2, 4, 33, 6, 37, 3, 22, 23, 20, 27, 22, 56, 51, 54, 63, 19, 40, 58, 36, 6, 1, Възрожденска 5, 8, 4, 2, 6, 1, 12, 6, 2, 4, 7, 9, Георги Бенковски 4, 1, 2, 3, 5, Даскал Димитрий 1, 2, 5, 4, Димитър Благоев 4, 12, 10, 14, 51, 5, 9, 2, 10, 11, 4, 15, 6, Димо Хаджидимов 2, 4, 1, 18, 11, 10, 7, 24, 5, 19, 17, 13, 9, Доктор Стойчев 39, 11, 65, 61, 20, 22, 37, 48, 52, 18, 34, 32, Черква, 4, 21, 25, 5, 15, 19, 6, 50, 7, 9, 24, 16, 3, 23а, 46, 1, 8, 30, 13, 63, 59, 35, 11, Драката, Еделвайс 6, 3, 5, 4, 1, Ела 2, 4, 6, Здравец 15, 4, 6, 23, 2, 5, 3, 7, 15, 9, 19, Иван Вазов 4, 8, 3, 10, 6, 22, 5, 8, 2, Иван Димитров 2, 1, 4, Иван Ризов 11, 9, 20, 10, 6, 24, 4, 26, 7, 28, 22, 2, Ильо Войвода 3, 17, 15, 7, 6, 2, 1, 10, 8, 9, Кирил и Методийй 1, 5, 37, 35, 24, 7, 6, 14, 16, 8, 2, 39, 21, 9, 12, 10, 18, 3, 27, Кокиче 3, 1, 5, 2, 4, 6, Крайречна 3, 21, 9, 5, 7, 16, 13, 17, 15, 42, 12, 26, 13, 4, 10, 20, 48, 2, 28, 31, 39, 45, 53, 16, 50, 44, 29, 14, 57, 22, 34, 27, 18, 30, 25, 51, 6, 40, 61, Любен Каравелов 3, 8, 7, 5, 15, 1, 10, 12, 14, 11, 14, 20, 2, Майстор Алекси 20, 51, 49, 43, 45, 9, 5, 10, 14, 28, 12, 5, 1, 14, 4, 17, 16, 31, 19, 9, 10, 11, 2, 25, 7, 22, 26, 3, 33, 23, 20, 29, 35, 8, 15, Макаренко 1, 3, №12, 5, 11, 13, 10, 8, Манастирска 6, 18, 1, 22, 20, 12, 24, 14, 11, 9, 7, 5, 3, 1, Методий Македонски 10, Мусала 7, 3, 26, 14, 22, 5, 12, 6, 16, 1, 18, 20, 10, 2, 65, 4, Начо Величков 5, 1, Неофит Бозвели 8, 6, 4, 5, 2, Неофит Рилски 7, 3, 2, 4, 8, 42, 1, 6, Опълченска 28, 21 А, 43, 14, 26, 27, 47, 31, 16, 41, 36, 17, 39, 24, 32, 25, 11, 34, 37, 33, 29, 30, 19, 21, 9, 35, 23, 12, 13, 4, 39, 1, 7, 4, 10, 3, 6, 5, 2, Отец Паисий 9, 1, 5, Петко Войвода 7, 2, 3, Петко Д. Петков 6, 10, 4, 2, 12, 18, 14, 5, 3, Погар 2, 9, 7, 4, 1, 5, Подгорица 13, 53, 49, 4, 1, 19, 10, 18, 16, 17, 14, 45, 11, 8, 33, 12, 15, 43, 25, 30, 31, 41, 39, 37, 5, 27, 6, 23, 24, 20, 35, 32, 56, 47, 63, 34, 33, 17, 38, 50, 36, Първи Май 5, 6, 2, 4, 11, 1, 2, 3, Райна Княгиня 10, 2, 1, 3, 4, 5, Раковска 4, 1, 5, 57, 4, 45, 13, 41, 7, 21, 56, 59, 54, 15, 8, 11, Рилица 2, Рилска Долина 4, 6, Рилски Езера 20, 4, 2, 5, 14, 8, 3, 18, 20, Света Варвара 3, 34, 19, Света Петка 34, 2, 15, Свети Георги 14, 7, 21, 81, 49, 73, 65, 9, 67, 53, 75, 32, 55, 25, 22, 13, 38, 30, 10, 31, 5, 50, 27, 48, 46, 3, 26, 77, 15, 54, 79, 19, 24, 4, 11, 71, 43, 33, 93, 41, 37, 29, 52, 2, 17, 8, 20, 57, 23, 6, 34, 56, 69, 45, 40, 61, 39, 44, 45, Свети Иван Рилски 49, 47, 25, 21, 24, 64, 23, 44, 51, 65, 2, 74, 33, 85, 36, 59, 63, 60, 13, 39, 38, 78, 61, 48, 56, 151, 79, 28, 27, 45, 58, 77, 34, 57, 30, 66, 35, 55, 15, 22, 46, 19, 32, 26, 53, 50, 41, 40, 62,, вила, 11, 1, 9, 5, 7, 3, 5, 1, 2, 1, 93, 89, 97, 95, 76, 80, 91, 2, 98, Септемврийска 3, 7, 2, 9, 5, 1, 6, Симеон Пандурски 44, 42, 13, 24, 22, 1, 46, 40, 17, 20, 8, 2, 7, 6, 10, 15, 9, 26, Спортела 18, 16, 118, 105, 10, 5, 121, 101, 3, 120, 127, 126, 124, 136, 125, 114, 134, 109, 6, 144, 122, 130, 117, 9, 1 Рила Входа, 47, 115, 110, 112, 131, 90, 10, 15, 17, 22, 3, 6, 5, 13, 23, 31, 10, 9, 25, 19, 12, 32, 14, 24, 26, 27, 30, 39, 4, 7, 29, 11, 28, 8, 16, 20, 35, 37, 87, 80, 51, 91, 101, 61, 52, 63, 66, 65, 54, 41, 77 5, 98, 90, 34, 49, 74, 88, 70, 43, 39, 81, 114, 86, 69, 77, 50, 100, 67, 106, 85, 89, 82, 72, 53, 93, 48, 4, 73, 46, 57, 38, 102, 36, 79, 84, 64, 75, 76, 62, 92, 6, 60, 55, 22, 4, 50, 58, Спротива 1, 1, 1, Стопански Двор, Страхил Войвода 4, 2, 6, 1, 3, Тинтява 11, 7, 9, 5, 1, 3, Трети Гвардейски Полк 6, 12, 11, 4, 8, 7, 10, 1, 5, 6, УПИ XII-1291, кв. 76, УПИ Іі-1506, кв. 111, Хаджи Агапи 1, 13, 11, 9, 17, 3, Хан Крум 7, 30, 22, 16, 18, 14, 4, 6, 9, 10, 12, 28, 1, 8, 26, 2, 24, 20, Христо Ботев 12, 6, 23, 10, 15, 11, 25, 17, 5, 1, 3, 7, 19 189, 8, 4, 21, 13, 15, Христо Жлябинков 6, 2, 5, Христо Смирненски 39, 13, 31, 20, 23, 37, 43, 41, 27, 37 А, 45, 29, 16, 62, 13, 1, 12, 21, 4, 19, 11, Цар Асен и Петър 5, 6, 70, 20, 12, 14, 7, 18, 4, 10, 16, Цар Иван Асен II 17, 13, 19, 15, 21, 14, 3, 1, 18, 2, 7, 11, 6, 10, 9, 1, 2, 3, 4, 12, Цар Самуил 5, 7, 3, 1, 6, 10, 9, 8, Царев Връх 15, 11, 7, 17, 3, 2, 6, 5, Чавдар Войвода 1, 9, 7, 3, 19, 8, 5, 2, Черковна 38, Шипка 4, 5, 1, 2, 9, 6, Щерю Войвода 5, 4, 1, Щиплията 2, 6, 18, Юри Гагарин 20, 12, 14, 18, 8, Яворов 24, 15, 1, 6, 10, 5, 22, 16, 8, 19, 17,

На 17.08.2020 г. /13:00 – 16:00 ч./   На 18.08.2020 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Пастра:  55539. 100. 132

На 17.08.2020 г. /13:00 – 16:00 ч./   На 18.08.2020 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Рила:  Аврам Стоянов 2, 6, 8, 10, 7, 16, 4, 12, Александър Стамболийски 16, 15, 10, 25, 5, 29, 12, 11, 17, 13, 1, 8, 21, 4, 18, 22, 9, 6, 3, 23, 19, Васил Демиревски 4, Васил Начев 12, 18, 26, 29, 32, 5, 11, 9, 35, 10, 41, 39, 15, 13, 24, 16, 2, 4, 33, 6, 37, 3, 22, 23, Възрожденска 5, 8, 4, 2, 6, 1, 12, Даскал Димитрий 1, 2, 5, 4, Ела 2, 4, 6, Майстор Алекси 20, Манастирска 6, 18, 1, 22, 20, 12, 24, 14, Мусала 7, 3, 26, 14, 22, 5, 12, 6, 16, 1, 18, 20, 10, Неофит Рилски 7, 3, 2, 4, 8, 42, 1, 6, Рилски Езера 18, 20, Свети Иван Рилски 49, 47, 25, 21, 24, 64, 23, 44, 51, 65, 2, 74, 33, 85, 36, 59, 63, 60, 13, 39, 38, 78, 61, 48, 56, 151, 79, 28, 27, 45, 58, 77, 34, 57, 30, 66, 35, 55, 15, 22, 46, 19, 32, 26, 53, 50, 41, 40, 62,, вила, 11, Хаджи Агапи 1, 13, 11, 9, 17, 3, Щерю Войвода 5, 4, 1, Щиплията 2, 6, 18

На 18.08.2020 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Бело Поле, Общ. Благоевград

На 18.08.2020 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Бараково:  Александър Стамболийски 4, 3, 1а, 5, 8, 2, 6, 1, Баба Гена 3, 4, 1, 5, Беласица 36, 52, 16, 62, 41, 2, 64, 9, 37, 28, 18, 26, 1, 49, 3, 31, 46, 14, 15, 58, 22, 32, 25, 23, 30, 45, 4, 5, 68, 54, 7, 8, 43, 66, 50, 44, 41а, 34, 10, 40, 38, В. Везенков 5, 11, 10, 13, 8, 5, 3, 1, 4, 7, Васил Коларов 7, 4, 3, 5, Вела Пеева 17, 5, 1, 15, 2, 3, 9, 4, 8, 6, 15а, 13, 19, К. Лазаров 8, 7, 3, 12, 14, 5, 10, Клемент Готвалд 11, 5, 8, 7, Климент Готвалд 2, 6, 10, 7, 13, 3, 5, 4, 2, Кокиче 1, 2, 3, Костадин Лазаров 2, 1, Лазар Везенков 6, местност Гургу Дере, местност Кални Валог, Методий Попгеоргиев 12, 18, 13, 11, 10, 14, 9, 3, 5, 8, 7, 18, Митко Палаузов 8, 2, 4, Никола Парапунов 19, 25, 20, 14, 13, 17, 24, 31, 15, 28, 23, 29, 26, 27, 8, 2, 3, 9, 16, 12, 7, 4, 6, Парцел ІV, Полето, Септемврийска 5, 11, 12, 1, 2, 14, 7, 10, 4, Струма 10, 3, 5, 4, УПИ – VIII-157, УПИ-VIII-157, кв. 96, Христо Ботев 1, 25, 23, 18, 30, 1, 6, 24, 17, 2, 41, 10, 9, 21, 15, 16, 5, 20, 14, 8, 7, 12

На 18.08.2020 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Кочериново:  Асен Рашков 40, В. Везенков 13, Дом За Стари Хора 1, Левски 24, къща, Е 79, 18 къща, Лот 2, местност Джанговица, Никола Вапцаров 113, пътен Възел, Струма 1 път Е79

На 18.08.2020 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Пороминово:  000182, 017013, 0311025, 26073, I, кв. 8а, II-376, кв. 9, IX – 40, кв. 5, І-379, кв. 36, Адалберт Антонов Малчика 3, 6, 4, 1, Александър Димитров 3, 1, 2, Александър Стамболийски 11, 9, 3, 5, 21, 7, 17, 13, 15, 7, 16, Бузлуджа 8, 6, 10, 1, 2, Васил Априлов 6, 5, 3, 10, 4, 2, 11, 8, 25, 36, 1, 12, Васил Коларов 6, 14, 10, 12, 4, 8, 2, Васил Левски 8, 12, 6, 10, 4, 2, 1, 3, Вела Благоева 3, 5, 1, 2, 6, Вела Пеева 3, 6, 1, 5, Георги Бенковски 4, 3, 5, 1, 2, Гоце Делчев 21, 16, 4, 5, 7, 3, 33, 14, 17, 15, 2, 23, 6, 25, 13, 9, 29, 10, 8, 27, 1, 19, 12, 77, 38, 31, 65, 26, 37, 33, 62, 30, 44, 40, 51, 42, 53, 83, 45, 36, 97, 32, 30а, 75, 41, 50, 1, 52, 34, 85, 63, 28, 81, 55, 98, 47, 49, 48, 66, 64, 94, 107, 95, 109, 54, 101, 105, 99, 2, 111, 97, 6, 93, 103, 10, Димитър Благоев 10, 2, 8, 1, 15, 9, 11, 7, 12, 14, 4, 3, 6, 5, 13, 2, 10, 3, 4, 6, Жельо Демиревски 4, 9, 8, Йорданка Николова 7, 1, 3, 5, кв. 12, УПИ-Х-113, Кирил и Методийй 2, 2, 4, 5, 3, 1, Кокиче 3, 5, 7, Лиляна Димитрова 6, 11, 13, 5, 7, 9, 3, местност Бачо, местност Буката Стопан. Постройка, местност Лаго, Митко Палаузов 3, 6, 1, 4, Опълченска 6, 8, 9, 16, 1, 6, 5, 8, 13, 4, 6, 14, 3, 7, 2, 10, 12, ПИ 027010 Мeстност Калугерката, Райна Княгиня 12, 11, 10, Тодор Каблешков 5, 15, УПИ I142, УПИ II-26073, УПИ III-26073, УПИ-I, кв. 1, УПИ-Іх-32, УПИ-Хіі-18 кв2, Христо Ботев 3, 13, 11, 10, 15, 5, 6, 7, 2, 4, 9, Цар Борис 8, 5, 4, 10, 7, 6, 3, 2, Цар Крум 2, 1, 7, 9, 5, 6, 4, Цар Симеон 6, 4, 3, 1, Шипка 1, 7, 10, 8, 9, 5, 2, 1, 4, 6, 3, Юри Гагарин 16, 20, 22, 15, 19, 11, 13, 26, 17, 31, 34, 29, 10, 25, 23, 32, 30, 35, 38, 33, 21, 40, 36, 14, 27, 37, 5, 1, 10, 5, 7, 6, 12, 4,  Бунгало

На 18.08.2020 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Рила:  Бор 8, Васил Демиревски 4, Крайречна 59, Петко Войвода 4, 2, Света Варвара 36, 32, 9, 5, 40, 8, 13, 4, 1, 12, 26, 30, 17, 22, 20, 10, 6, 28, 34, 11, 21, 2, Септемврийска 6, Спротива 1, Стопански Двор Бетонов Център, Автогараж

На 18.08.2020 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Стоб:  69261. 501. 13, 69261. 501. 5, VII 640, Ален Мак 5, 7, 1, 9, 3, 2, 7, Асен Васев Хаджията 25, 9, 11, 8, 5, 7, 34, 43, 20, 45, 6, 24, 33, 46, 30, 29, 27, 25, 31, 8, 51, 36, 18, 35, 13, 4, 48, 16, 50, 19, 14, 22, 41, 32, 17, 38, Асен Златаров 54, 55, 45, 53, 50, 40, 44, 48, 59, 42, 52, 51, 17, 1, 46, 43, 58, къща, 24, 39, 57, 11, 1, 5, 3, 2, 5, 17, 37, 34, 32, 55, 31, 35, 33, 18, 36, 16, 27, 28, 21, 25, 23, 19, 14, 22, 57, 30, 29, Асен Рашков 2, 4, 1, 8, 10, 6, 12, Божана и Васил Котеви 8, 29, 31, 19, 35, 17, 39, 18, 33, 20, 47, 41, 16, 15, 37, 25, 51, 27, 54, 23, 49, 43, 5, 6, 13, 17, 15, 3, 7, 1, 3а, 19, 2, Бор 4, 8, 12, 10, 14, 2, 1, 5, Бреза 3, 6, 4, 1, 2, Витоша 3, 4, 8, 6, 7, 5, Георги Бачков 9, 2, 10, 13, 6, 7, 4, 12, 38, 32, 29, 37, 36, 27, 14, 30, 26, 20, 34, 21, 40, 42, 23, 16, 22, 28, 19, Гладно Поле 7, 8, 6, 3, 5, 4, 8, Гоце Делчев 3, 1, Доктор Петър Берон 6, 2, 8, Дунав 13, 17, 6, 11, 16, 14, 5, 22, 9, 10, 7, 23, 15, 3, Еделвайс 10, 5, 12, 2, 1, 3, 8, 6, 4, Здравец 6, 8, 7, 1, 9, 3, 14, 12, 10, 25, 9, Зорница 5, 1, 4, 7, 2, Иван Козарев 5, 6, 3, 10, 2, 4, Иван Лапев 19, 9, 15, 12, 3, 2, 30, 35, 13, 39, 23, 37, 17, 31, 5, 6, 4, 43, 20, 18, 14, 10, 40, 42, 7, 49, 8, 33, 1, 41, 9, Иглика 5, 8, 4, 1, 10, 3, 2, 7, Иречек 4, 2, 3, 7, 1, Йордан Клинчарски 6, 2, 8, 9, 10, 4, 1, 5, 3, 7, Кокиче 15, 8, 5, 5а, Комсомолска 21, 18, 22, 2, 21, 23, 5, 16, 9, 6, 4, 20, 14, 30, 3, 19, 11, 10, 1, 7, 12, Крайречна вила, 14, 12, 16, 4, 2, 6, 1, 10, 8, Крали Марко 3, 5, 3, 7, 1, 9, Лале 9, 4, 3, 6, 8, 10, 5, 7, 2, 4, Лоза 6, 11, 9, 13, 10, 14, 12, 4, Люляк 4, 8, 6, 10, 3, 5, Марек 9, 7, 1, 4, 3, 6, 8, местност Драките, местност Турските Бахчи Помпа, Мир 1, 6, 4, 2, Младост 4, 2, 3, 5, Мусала 1, 2, Никола Вапцаров 5, 5, 1, 2, Партизанска 7, 6, 11, 9, 8, 13, 17, 16, 14, 20, 12, 2, 33, 38, 42, 30, 3, 27, 7, 40, 6, 31, 5, 4, 23а, 21, 25, 34, 32, 1, 2, ПИ №69261. 501. 24, Плиска 1, 6, 18, 5, 12, 2, 9, 10, 15, 13, 4, 17, 7, 8, Първи Май 1, 5, 2, 4, 3, Родопи 6, 9, 37, 31, 13, 2, 35, 25, 11, 5, 7, 3, 2, 1, Ропотамо 10, 4, 5, 6, 1, 2, Свобода 8, 3, 1, Сибирска 5, 21, 10а, 7, 2, 9, 15, 13, 11, 6, 12, 17, 10, 1, 4, 10а, Спасуна Накова 5, 1, 2, 3, Стобски Пирамиди 11, 1, 9, 5, 7, 3, 32, Стоян Котев 4, 18, Струма 1, 12, 3, 10, 6, 4, 5, 9, 8, 7, 2, Тома Райчов 2, 14, 21, 16, 5, 6, 4, 7, 19, 2, 8, 10, 11, 9, 15, 3, Три Могили 4, 8, 3, 1, 6, 11, 24, 18, 17, 3, 11, 12, 26, 5, 10, 20, 15, 22, 13, УПИ-Хі-72, кв. 60, Хороигрище 4, 2, 6, 5, 1, 4, 3, Христо Сокола 7, 2, 11, 1, 9, 5, 13, Яне Сандански 17, 20, 21, 19, 12, 3, 18, 5, 14, 25, 8, 10, 1, 7, 22, 16, 9, 2,  Филиал

Община Сапарева баня

На 17.08.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 18.08.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 19.08.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 20.08.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 21.08.2020 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Сапарево:  00455042, І-2332, кв. 66, Бачо Киро 1, Божур 32, 14, 20, 18, 28, 26, Божур 1, 8, 27, 3, 16, 15, 25, 29, 13, 17, 19, 7, 10, 21, 5, Венелин 31, Венелин 6, 8, 17, 19, 12, 15, 4, 2, Верила 6, 3, 5, 2, 1, Дамка 3, Иглика 6, 8, 4, 1, Киндо 11, 7, 13, 18, 15, 9, Мусала 7, 1, 5, 6, 2, 4, 1а, Найден Дринов 8, 12, 10, 2, 1, 14, 5, 6, Павел Бобеков 1, 15, 8, 7, 11, 13, 4, 2, 5, 12, 10, 6, 9, 3, 14, Паисий 17, 15, 24, 25, 31, 23, 16, 29, 19, 28, Пейо Яворов 85, 63, 67, 69, 55, 65, Седемте Рилски Езера 9, 12, 7, 14, 6, 11, 1, 20, 19, 13, 3, 5, 16, 22, 24, 8, 17, 26, 18, Старио Камък 4, Струма 8, 6а, 3, 11, 1, 13, 5, 2, Теменужка 9, 6, 7, 4, 1, 11, 8, 5, Тодор Влайков 2, 3, 7, 5, 11, 13, УПИ ХхV, кв. 20, Хан Аспарух 15, 19, 23, 29, 21, 27, 25, 31, Хан Аспарух 6, 20, 18, 3, 12, 14, 4, 23, 5, 11, 10, 2, 9, 16, Христо Ботев 19, 3, 15, 13, 4, 11, 18, 2, 11а, 1, 5, 6, 10, Шипка 22

 

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му.